Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 178 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 21:08   #5311
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

domciu Ciemnosc widze
Gdzie te plamy,co? Piekna gebe widze tylko
Mam racje dziewczyny?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:13   #5312
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
dome może urząd celny przechwycił twoją przesyłkę?, to przedłuża proces doręczenia o tydzień albo dwa, z tego co słyszałam. Skoro masz potwierdzenie przekazania im paczki, to byliby ostatnimi idiotami, żeby ją ukraść. Trzymam kciuki
...ale dlaczego miałby UC przechwycić moją paczuszkę ???? Co ja im k--wa jego gajowego zrobiłam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:17   #5313
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tak, Angi, o takim. Tylko wiem, że są dwa rodzaje tych pierścionków naklejanych na zęby - silikonowe (czy jakieś takie plastikowe) i porcelanowe (sporo droższe). Ja miałam te pierwsze, a trudno mi powiedzieć, jakie ma ta kobieta na zdjęciu, wzrokowo w zasadzie się nie różnią. Tylko, że ona ma właśnie każdy pierścionek spięty na gumeczki, które to właśnie żółkną. Ja miałam je tylko na początku założone, później zrezygnowałam na rzecz drucików metalowych. Trochę to bardziej widoczne, ale zdecydowanie wygląda bardziej estetycznie. Jest tylko jeden mankament, czasami jak są niedokładnie skręcone to podrażniają policzki od wewnątrz, ale na to też można coś poradzić.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:17   #5314
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu Ciemnosc widze
Gdzie te plamy,co? Piekna gebe widze tylko
Mam racje dziewczyny?
buczanta: ja Ci już serce pisałam ... mam gębę jak porcelana ... do czasu zmycia podkladu: SHISEIDO CREAM FOUNDATION 060... czyniu CUDA !!!!!! Spod niego nie widać ani jednej gównianej plameńki,a ni piega - zupełne zero - czysta gladka buzia, tylko latem się lekko skrapla ... Mój podkład mozna sosować jako pastę do butów ... równie dobrze kryje
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:20   #5315
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczanta: ja Ci już serce pisałam ... mam gębę jak porcelana ... do czasu zmycia podkladu: SHISEIDO CREAM FOUNDATION 060... czyniu CUDA !!!!!! Spod niego nie widać ani jednej gównianej plameńki,a ni piega - zupełne zero - czysta gladka buzia, tylko latem się lekko skrapla ... Mój podkład mozna sosować jako pastę do butów ... równie dobrze kryje
hi,hi shiseido? Czekaj na cosmelana,ide spac(bez migreny)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:21   #5316
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

!!! KAMA !!!! gdzie jesteś ...z Twoim klopotem
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:21   #5317
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kochana,to zmien temperature w lodowce,bo to tez nienormalne.Zadnych igielek w cosm.Zamrazasz go?
No co ty, nie zamrażałam, a w lodówce w miarę ciepło, na 2 mam ustawioną, choć jest starą lodówką, może coś szwankuje, ale nic innego mi nie marźnie. Mam nadzieję, że C2 zachował nadal swoje właściwości
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 21:21   #5318
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczanta: ja Ci już serce pisałam ... mam gębę jak porcelana ... do czasu zmycia podkladu: SHISEIDO CREAM FOUNDATION 060... czyniu CUDA !!!!!! Spod niego nie widać ani jednej gównianej plameńki,a ni piega - zupełne zero - czysta gladka buzia, tylko latem się lekko skrapla ... Mój podkład mozna sosować jako pastę do butów ... równie dobrze kryje
super też sobie kupię na razie zamówiłam na truskawie zapachy zobaczymy kiedy przyjdą.Casatka fajna kobita jaki plamy?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:23   #5319
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
hi,hi shiseido? Czekaj na cosmelana,ide spac(bez migreny)
śpij Kochana dobra i ładna kobieto i bez migreny i wogóle
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:26   #5320
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
super też sobie kupię na razie zamówiłam na truskawie zapachy zobaczymy kiedy przyjdą.Casatka fajna kobita jaki plamy?
ane : tylko zbadaj najpierw swoją skórę twarzy - ja mam zdecydowanie suchą ze strefą T i podkład w kremie, o ktorym pisze, jest dla mnie genialny tj. kryje, nawilża i kremuje Jeśli nie masz suchej cery - najpier poproś o próbkę- żebyś się nie pozatykała i nie świeciła ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:29   #5321
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome spotykamy się w Ster mniejszy ruch Twoja paczka miała pecha jest prześwietlana, napromieniowana, wywąchana , otwierana, żartuję Dostaniesz i to z pełną gwarancją i oryginalnością - cierpliwości Ja kiedyś czekalam na przesyłkę ze Szkocji mosiałam ją clić (nie byliśmy w EU) zajęło mi to trzy tygodnie Pociesz się na jesień leoiej robić zabieg mniejsze słońce - same pozytywy
Angi druty ochydne metalowe tanie noszę od 1,2 rok liczę że będą ściągnięte za miesiącale tylko liczę, kłopot mycie, mycie, złe mycie, osadza się kamień, brak miejsca na mycie, czyli brak jedzenia itp. zjesz nie umyjesz jedzenie ci zostaje mam dołka na druty
Buczuś kiedy spotykamy się na imprezce w super markecie z resztą dziewczyn
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 21:31   #5322
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome spotykamy się w Ster mniejszy ruch Twoja paczka miała pecha jest prześwietlana, napromieniowana, wywąchana , otwierana, żartuję Dostaniesz i to z pełną gwarancją i oryginalnością - cierpliwości Ja kiedyś czekalam na przesyłkę ze Szkocji mosiałam ją clić (nie byliśmy w EU) zajęło mi to trzy tygodnie Pociesz się na jesień leoiej robić zabieg mniejsze słońce - same pozytywy
Angi druty ochydne metalowe tanie noszę od 1,2 rok liczę że będą ściągnięte za miesiącale tylko liczę, kłopot mycie, mycie, złe mycie, osadza się kamień, brak miejsca na mycie, czyli brak jedzenia itp. zjesz nie umyjesz jedzenie ci zostaje mam dołka na druty
Buczuś kiedy spotykamy się na imprezce w super markecie z resztą dziewczyn
Hurraaaa jestem za Sterem już nie mogę się doczekać Na cosmelan czekam ... nawet d/lugo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:33   #5323
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome towary z USA powyżej 50$ podlegają 22% podatkowi VAT. Urzędnicy celni wyrywkowo sprawdzają przesyłki, ale ponoć wysyłają zawiadomienie o przechwyceniu. Od uiszczenia podatku uchroni cie tylko udowodnienie, że towar dostałaś niedodpłatnie. Sporo o tym piszą w necie, poczytaj sobie
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:38   #5324
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome spotykamy się w Ster mniejszy ruch Twoja paczka miała pecha jest prześwietlana, napromieniowana, wywąchana , otwierana, żartuję Dostaniesz i to z pełną gwarancją i oryginalnością - cierpliwości Ja kiedyś czekalam na przesyłkę ze Szkocji mosiałam ją clić (nie byliśmy w EU) zajęło mi to trzy tygodnie Pociesz się na jesień leoiej robić zabieg mniejsze słońce - same pozytywy
Angi druty ochydne metalowe tanie noszę od 1,2 rok liczę że będą ściągnięte za miesiącale tylko liczę, kłopot mycie, mycie, złe mycie, osadza się kamień, brak miejsca na mycie, czyli brak jedzenia itp. zjesz nie umyjesz jedzenie ci zostaje mam dołka na druty
Buczuś kiedy spotykamy się na imprezce w super markecie z resztą dziewczyn
Ojej to mnie zmartwiłaś...Nie sądze zeby przy ceramicznym było inaczej (czyt. lepiej) Jest jeszcze invisalign ale to kosztuje 20 tysiecy-juz sprawdzałam

Dome-napisz mi prosze który to dokladnie Shiseido? Szukalam na KWC ale tam jest parę rodzjow tego podkładu.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:51   #5325
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ojej to mnie zmartwiłaś...Nie sądze zeby przy ceramicznym było inaczej (czyt. lepiej) Jest jeszcze invisalign ale to kosztuje 20 tysiecy-juz sprawdzałam

Dome-napisz mi prosze który to dokladnie Shiseido? Szukalam na KWC ale tam jest parę rodzjow tego podkładu.
SHISEIDO CREAM FOUNDATION 060 - tylko sprawdź, czy nie będzie dla Ciebie za tlusty - u mnie tworzy zawsze krytykowany efekt "maski", jednak przy moich plamkach - JA UWIELBIAM TEN EFEKT
nieco ... ale UC nie ma podstaw by prześwietlać moją paczuszkę Moja paczuszka byla GIFT-em i o wartości ponizej 50 $
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:59   #5326
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Plamki - Kochane - czytam Was i pracuję. Jeżu - jaka jetem zmęczona. Słonka - jakoś tak cicho koło wątku - co robić, gdy dół twarzy leci w dół i jego nosicielka też ma wobec tego dół ?
Ech , dzisiaj idę spać. Jutro , teoretycznie koniec remontu Boże, niech tak się stanie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:00   #5327
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi w zależności co chcesz zrobić z zębami , czytałam i widziałam że można druty założyć we wnątrz czyli od środka zębów- są niewidoczne bo są w środku - nie wiem jak z obcieraniem czyli normalnie twoje dziąsła i policzki są poobcierane musisz używać wosku - skomplikowane.
Po butelce i obnarzeniu się przed wami jestem skonana i idę spać cudnych snów. Oj chyba jeszcze nie bo mam dolewkę wina - nie myślcie że codziennie się upijam ale tak milo spędzić czas z ujawnionymi buźkami
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:07   #5328
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

... ja po wczorajszym szaleńśtwie do pierwszej w nocy z Megy .. idę spać też Pa Kochane
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:36   #5329
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Słodkich snów cosmelanki . Jutro będzie piękny dzień pełen nowych wyzwań Bezplamistych
Molly niepokoję się o ciebie - niedługo będzie miesiąc jak ciebie nie ma - u mnie też bywają długie przerwy ale u ciebie - odezwij się
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 06:34   #5330
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Plamki Kochane-wczoraj popełniłam zbrodnię p. regułom pocosmelanowym - z rozpaczy, że wyglądam jak przez okno z dołem twarzy opadającą mi na wątłą pierś, smarnęłam się moim super jasnym podkładem i użyłam trochę różu. Jednym słowem - namalowałam sobie trochę urody i - pomogło! Siedziałam do nocy przy monitorze, bo miałam robotę, siedziałam sama, , nikt mnie nie widział,a ja, durna baba, czułam się lepiej, bo sobie barwę na twarz rzuciłam ! Ale ja tak się lubię malować! Czysty relaks. Czasami się zdarza, że jestem malowana i - dziewczyny -ja mogłabym w filmach statystować za darmo jako ta indianka w barwy wojenne wymalowana od stóp do głów. Boże, Bozenka, jakie to przyjemne, kiedy tak mnie to tu pomalują, tu coś wklepią, tu gąbeczką, a tu pędzelkiem ! A takie gmerlanie przy układaniu włosów - Jeżu - toż to czasami lepsze niż seks! ( czasami !. TZ - wybacz)

A teraz już poważnie - Plamki, któe mają cosmelan2 - sprawdziłam mój, który kupiłam trochę ponad miesiąc temu u lekarza - jest gładki, zero grudek, odcień - chłody beż. Na pudełku - zachowałam, stoi A-14, data ważności 30/01/2011. Jeżeli sa tam jeszcze jakieś dane, które chcecie porównać - proszę bardzo
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:03   #5331
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczuś, widzę Cię - dzień dobry
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:00   #5332
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie!


Dostalam kilka sygnalow dotyczacych faktu,ze zamieszczacie zdjecia a pozniej edytujecie post by je usunac.
Uprzedzam lojalnie,ze za takie dzialania bedzie nakladany ban
http://www.wizaz.pl/forum/announcement.php?f=66

Jezeli ktorakolwiek decyduje sie na zamieszczenie zdjecia to prosze robic to z rozwaga

Pozdrawiam

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:56   #5333
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ciekawe kto nakablował ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:00   #5334
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzisiaj moje plamy pociemniały jeszcze bardziej od reprymendy. Dome jesteś najbardziej rozsądna i pokazujesz swój avatar Cieszy mnie że zdążyłam was bliżej zobaczyć
Kamilia - tak sama sobie - róż nałożyłaś
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:04   #5335
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ciekawe kto nakablował ???
Megi, nie ja .

Kamilia, ja to tak lubię malowanie, że na bank tyle bym nie wytrzymała.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:04   #5336
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ciekawe kto nakablował ???

Bardzo nie podoba mi sie takie podejscie-po to jest regulamin forum,by sie do niego stosowac.
Koniec tematu.

Nie bede prowadzila tutaj bezcelowej dyskusji,chcialam lojalnie uprzedzic o konsekwencjach.
Prosze o uzupelnienie postow,w ktorych byly zdjecia w przeciwnym razie zostanie nalozony ban na uzytkowniczki,ktore usunely zdjecia.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:13   #5337
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=annasnafal;8779048]Megi72, uzywalas nowej wersji cosmelanu? Czyzby on byl slabszy i oznaczaloby to aby go trzymac dlyzej niz ten wczesniejszy?
I jak schodzi skorka?
Jak sie czujesz?
A moze pamietasz jak sie nazywal (nick) sprzedawca na ebay od ktorego kupilas cosmelan?

annasnafal to,że mam nową wersję cosmelanu to tylko moje przypuszczenie.Moja maska była koloru jasnego beżu,konsystencji pasty i kiepsko się rozsmarowywała.Tak samo jest z cos 2.Gdy sie nim posmaruję jestem blada i nie nadaję się do ludzi Dzisiaj jest 5 dzień kuracji i zaczynam się dopiero lekko łuszczyć wokół ust i na brodzie.Inaczej i łagodniej to wszystko u mnie przebiega niż u Masimy.Ona martwi się rumieniem ,ja martwię się,że go nie ma i że to wszystko tak powoli idzie.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:21   #5338
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Buczus mam tylko nadzieje ze to efekt nowej wersji jesli oczywiscie takowa istnieje no i ze Megi cos.2 tez taki jest. Na twarzy jest gladki ale w momencie kiedy nabieram w palce czuje grudki

JOASIA mój cos 2 nie ma grudek .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:23   #5339
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dzisiaj moje plamy pociemniały jeszcze bardziej od reprymendy. Dome jesteś najbardziej rozsądna i pokazujesz swój avatar Cieszy mnie że zdążyłam was bliżej zobaczyć
Kamilia - tak sama sobie - róż nałożyłaś
Cassattka, wyobraź sobie, że ja też się załapałam na Twoje lico, tak na sekundę przed wyłączeniem kompa. Piękna pocosmelanowa buźka. A winko jakie pijasz? Opłacało się wczoraj dzień przed kompem siedzieć
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:26   #5340
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla Joasi mój pierwszy cos2 też był grudkowaty ale swoje robił jak należy.Buczka w ubiegłym tygodniu też miałam nadmiar łuszczenia więc na 2 dni odstawiłam cos 2 i jest ok.Pozdrowienia i całuski dla wszystkich cosmelasekAha też mam 170cm
Czy możesz napisać jak u ciebie przebiegała kuracja ? Odchodzę już od zmysłów zastanawiajac się czy u mnie wszystko jest ok
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.