Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 20:15   #3721
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Patrysia92 Pokaż wiadomość
Dopiero dzis odkrylam ten watek a juz go uwielbiam!!!

Zawsze lubilam opalac sie na solarium ale po przeczytaniu paru stron tego tematu postanowilam przezucic sie z solarium i samoopalaczy na kremy z filtrami itp!

Bardzo to wszystko interesujace! Bede zdecydowanie czytac, mam jeszcze jakies 100 stron do nadrobienia wiec bedzie ciekawie

x
polecam nie-opalanie i filtry, ładna i młodsza bużka gwarantowana. Ja przy swoich 33 wiosenkach z dumy puchnę gdy się o mnie mówi per panienko a nie proszę pani
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 01:37   #3722
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Co do tych śliskich wód, to teraz stosuję (próbki) Su:m secret programming essence, jest cudowna, ale cena pełnego opakowania koszmarna, nie ma jakiś tańszych odpowiedników? Oczywiście poza SK II bo te też drogie
Nie znam produktów Su:m , słyszałam tylko, że to taka koreańska odpowiedź na japońskie SKII. Jeśli jest rzeczywiście podobne do słynnej Essence, to nie będzie "śliska wodą", bo SKII nie ma takowej - essence jest wodnista jak ...woda. Nie ma "poślizgu"przy aplikacji, odczuwalnej "treści" czy jakkolwiek to zwał.

Mi najbardziej podoba sie używanie takich "śliskich" skin conditionerów na całe ciało , najbardziej lubię ten (można go też używać na twarz): http://alovivi.jp/shopdetail/002001000018/order/ Swoją drogą Alovivi produkuje kosmetyki z fajnych składników, warto się przyjrzeć bliżej. ..
Jak kto chce wypróbować toner do twarzy, to jest kilka podobnych do hada - labo w konsystencji i działaniu i w cenie. Przy najbliższej okazji cykne fotkę opakowania albo spiszę adres do strony producenta, bo inaczje nie dam rady opisać produktu.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:30   #3723
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A to Ty jednak masz coś innego na myśli pisząc "śliska woda", ta woda Su:m jest troszkę bardziej treściwa niż woda SKII, ma też inny poślizg i dłużej czuć ją na buzi. To teraz jeszcze bardziej ciekawią mnie te śliskie wody o których ty piszesz niestety Alovivi nie ma na ebay, ubolewam bo nie ma też szamponu z węglem o którym pisałaś(odnalazłam ten post) nie ma też dużego wyboru mydełek z węglem, przynajmniej nie ma tych których zdjęcia wklejałaś, więc kupię chyba ten cleanser pond's.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:36   #3724
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Te produkty SKII są strasznie drogie
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:50   #3725
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Jedzcie ryby i wodorosty zamiast mięsa. Cały sekret. Wątpię, żeby wszystkie Japonki wcierały sobie kremy i robiły masaże. Przecież one zawsze miały ładną cerę i nie sądzę, żeby np w czasach wojennych ktoś smarował się filtrami UVA UVB.
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 06:37   #3726
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Somebodhi Pokaż wiadomość
Jedzcie ryby i wodorosty zamiast mięsa. Cały sekret. Wątpię, żeby wszystkie Japonki wcierały sobie kremy i robiły masaże. Przecież one zawsze miały ładną cerę i nie sądzę, żeby np w czasach wojennych ktoś smarował się filtrami UVA UVB.
problem w tym, że nie każdy lubi ryby a o wodorostach juz nie wspomnę
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:29   #3727
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
problem w tym, że nie każdy lubi ryby a o wodorostach juz nie wspomnę
dokładnie ja mam kupione i ciągle brakuje mi odwagi, żeby je dodać choćby do zupy
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:55   #3728
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

wodorosty delikatnie mówiąc śmierdzą ale to pikus w porównaniu z suszonym mięsem bawołu(dostałam kiedys troszke od znajomego). Gotowałam to cudo i o mało nie he...tłam do zlewozmywaka gdy powąchałam parę wydobywająca sie spod pokrywki
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:01   #3729
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

hmm a może wodorosty w tabletkach ? myślicie że jest coś takiego?
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:48   #3730
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=3818
albo jakaś spirulina
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:16   #3731
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dostalam toner od haba labo zobaczymy jak sie spisze
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 21:46   #3732
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
dostalam toner od haba labo zobaczymy jak sie spisze
czekam na recenzję
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 00:49   #3733
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
czekam na recenzję
bedzie na 100%
radze patrzec na blogu bo tam czesto dodaje jakies recenzje azjatyckie
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 03:15   #3734
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
wodorosty delikatnie mówiąc śmierdzą
Nie wszystkie! Ja tez mam opory przed niektórymi - "jadą"jak falochron w upalną pogodę przy odpływie, blee... Na szczęście jest wiele innych bez tego zapachu! To kwestia gatunku, ale i sposobu przygotowania. W Polsce może być ciężko kupić smaczne, świeże wodorosty, ale nawet te sprasowane i suszone "arkusze", których sie używa do robienia maków (a które można kupić w kraju) nie są takie śmierdzące.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 06:34   #3735
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Nie wszystkie! Ja tez mam opory przed niektórymi - "jadą"jak falochron w upalną pogodę przy odpływie, blee... Na szczęście jest wiele innych bez tego zapachu! To kwestia gatunku, ale i sposobu przygotowania. W Polsce może być ciężko kupić smaczne, świeże wodorosty, ale nawet te sprasowane i suszone "arkusze", których sie używa do robienia maków (a które można kupić w kraju) nie są takie śmierdzące.
nie zmienia to jednak mojego oporu przed wodorostami i sushi
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:30   #3736
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cyknęłam fotki dzisiejszemu mojemu lunchowi (telefonem, sorry za jakość). Z okazji "urwania głowy" żywimy sie gotowymi bento +jakieś sałatki. Były tu pytania o odżywianie i obietnice, że nikt mnie nie zruga za off-top, wiec wklejam i tłumaczę. O-bento, pudełko, w tym wydaniu 8 przegródek + duża dziewiąta. A w nim: ryż z sezamową posypką (czarne to to), marynowaną śliwką i kiszoną rzodkwią. Od ryżu na lewo i do góry: sałatka z wodorostów "podkiszanych" z vinegretem, kawałek tofu i ciut makaronu z tuńczykiem, wołowina gotowana z fasolką i marchwia, krewetka, kawałek ryby, kawałek pomarańczy, kolejna sałatka z wodorostów, (inny gatunek i tym razem gotowany), kawałek kiełbaski i kulka z kurczaka. Sałatki: puree z dyni i jogurtu (pyyycha!), potem marchew i brokuły - proste. Potem skrobany korzeń beetroot z białym sezamem i marchwią (drugie mniam, ale nie wiem, co to ten beetroot - długie, cienkie, samkuje troche jak wyjałowiona seleropietruszka ), duszone bakłażany z chili i kolejne wodorosty - tym razem sałatka z samych wodorostów, cztery rodzaje - zielone, bordowe , przeźroczyste i białe. Detale na zdjęciach. To tak a'propos urozmaiconej japońskiej diety...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 120418_1154~01.jpg (21,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120418_1205~01.jpg (16,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120418_1206~01.jpg (17,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120418_1151~01.jpg (13,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120418_1153~01.jpg (11,7 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2012-04-18 o 12:32
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:50   #3737
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Cyknęłam fotki dzisiejszemu mojemu lunchowi (telefonem, sorry za jakość). Z okazji "urwania głowy" żywimy sie gotowymi bento +jakieś sałatki. Były tu pytania o odżywianie i obietnice, że nikt mnie nie zruga za off-top, wiec wklejam i tłumaczę. O-bento, pudełko, w tym wydaniu 8 przegródek + duża dziewiąta. A w nim: ryż z sezamową posypką (czarne to to), marynowaną śliwką i kiszoną rzodkwią. Od ryżu na lewo i do góry: sałatka z wodorostów "podkiszanych" z vinegretem, kawałek tofu i ciut makaronu z tuńczykiem, wołowina gotowana z fasolką i marchwia, krewetka, kawałek ryby, kawałek pomarańczy, kolejna sałatka z wodorostów, (inny gatunek i tym razem gotowany), kawałek kiełbaski i kulka z kurczaka. Sałatki: puree z dyni i jogurtu (pyyycha!), potem marchew i brokuły - proste. Potem skrobany korzeń beetroot z białym sezamem i marchwią (drugie mniam, ale nie wiem, co to ten beetroot - długie, cienkie, samkuje troche jak wyjałowiona seleropietruszka ), duszone bakłażany z chili i kolejne wodorosty - tym razem sałatka z samych wodorostów, cztery rodzaje - zielone, bordowe , przeźroczyste i białe. Detale na zdjęciach. To tak a'propos urozmaiconej japońskiej diety...
AAAA! Zazdroszczę! i rbię się głodna jak widze takie pyszności
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:35   #3738
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Cyknęłam fotki dzisiejszemu mojemu lunchowi (telefonem, sorry za jakość). Z okazji "urwania głowy" żywimy sie gotowymi bento +jakieś sałatki. Były tu pytania o odżywianie i obietnice, że nikt mnie nie zruga za off-top, wiec wklejam i tłumaczę. O-bento, pudełko, w tym wydaniu 8 przegródek + duża dziewiąta. A w nim: ryż z sezamową posypką (czarne to to), marynowaną śliwką i kiszoną rzodkwią. Od ryżu na lewo i do góry: sałatka z wodorostów "podkiszanych" z vinegretem, kawałek tofu i ciut makaronu z tuńczykiem, wołowina gotowana z fasolką i marchwia, krewetka, kawałek ryby, kawałek pomarańczy, kolejna sałatka z wodorostów, (inny gatunek i tym razem gotowany), kawałek kiełbaski i kulka z kurczaka. Sałatki: puree z dyni i jogurtu (pyyycha!), potem marchew i brokuły - proste. Potem skrobany korzeń beetroot z białym sezamem i marchwią (drugie mniam, ale nie wiem, co to ten beetroot - długie, cienkie, samkuje troche jak wyjałowiona seleropietruszka ), duszone bakłażany z chili i kolejne wodorosty - tym razem sałatka z samych wodorostów, cztery rodzaje - zielone, bordowe , przeźroczyste i białe. Detale na zdjęciach. To tak a'propos urozmaiconej japońskiej diety...
ciekawie wygląda
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:46   #3739
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
AAAA! Zazdroszczę! i rbię się głodna jak widze takie pyszności
beetroot to burak

a ja właśnie dumam nad zamówieniem koreańskiej pasty sojowej i chili oraz niezbędniki do kimbap. ^^ Ileż można patrzeć na te koreańskie dania i nie spróbować >.<
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 20:21   #3740
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kochane, chciałabym Was zaprosić na moje 1 blogowe rozdanie
http://lacturia.blogspot.com/2012/04...-rozdanie.html
Bardzo dużo kosmetykow azjatyckich
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 01:09   #3741
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
beetroot to burak

a ja właśnie dumam nad zamówieniem koreańskiej pasty sojowej i chili oraz niezbędniki do kimbap. ^^ Ileż można patrzeć na te koreańskie dania i nie spróbować >.<
No niby tak słownik tłumaczy, ale przecież z Polski jestem, wiem, jak burak wygląda! A to to absolutnie nie jest burakiem... Być może więc zapamietałam czyjeś błędne tłumaczenie i teraz bez sensu powtarzam - sorry. Być może nie ma polskiej nazwy dla tej rosliny, albowiem jej w kraju nie jadamy i tyle.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:24   #3742
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez ono no komachi Pokaż wiadomość
margop, jeśli znasz angielski, to tutaj masz świetny blog o japońskiej (głównie) kuchni prowadzony przez Japonkę.

http://www.justhungry.com/


Poza przepisami (nawet tak podstawowymi jak porządnie ugotywać japoński ryż!), masz sporo ciekawych postów ogólnie o diecie Japonek, różnicach w stylu życia i jedzenia na wschodzie i zachodzie (autorka od lat nie mieszka w Japonii, ale odwiedza), itp. Tutaj np. o tym, co pytasz powyżej

"the anotomy of a japanese meal"

http://justhungry.com/2006/08/the_an...nese_meal.html

Wodorostów raczej samych się nie je, ale są składnikiem sałatek/zup/sashimi. Oczywiście są też "chipsy" z wodorostów, tutaj można powiedzieć, że wodorochy występują w roli głównej, ale nie jest to najzdrowsze jedzenie (sól, prażenie na oleju), raczej zdrowsza i mniej kaloryczna alternatywa chipsów ziemniaczanych/kukurydzianych. Ja tam wodorosty dodaję do wielu potraw niejapońskich, często używam zamiast soli. Np. wczoraj ugotowałam brązowy ryż z marchewką, brukselką, porem, i garścią wodorostów wakame. Już po ugotowaniu polewam oliwą z oliwek "o smaku" czosnku z chili, soli już nie dodaję. Warzywa wkładam do garnka dopiero jak wody jest na tyle mało, że będą leżeć na ryżu, a nie pływać - w ten sposób szybko i jednogarnkowo mam ryż z warzywami na parze, a nie rozgotowaną kupę
Dzięki serdeczne. Ja po długiej przerwie dopiero dziś zajrzałam do tego wątku. Chętnie oddam się poleconej lekturze.

Dziękuję jeszcze raz Isobe. Mnie ten sposób odżywiania po prostu fascynuje. Bardzo żałuję, że nie mogę pójść "na róg" i kupić takiego zestawu jak na prezentowanych przez ciebie zdjęciach. A glony lubię, choć w Pl na pewno jest wybór mocno ograniczony. Kupuję suszone, które kruszę i dodaję na przykład do zupy.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:35   #3743
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Somebodhi Pokaż wiadomość
hmm a może wodorosty w tabletkach ? myślicie że jest coś takiego?
Jest- KELP , do kupienia nawet w aptekach
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:12   #3744
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez patryszia6 Pokaż wiadomość
Jest- KELP , do kupienia nawet w aptekach
Łatwo też dostać spirulinę i chlorellę. Są też jakieś "wynalazki" typu "ocean 21" - w większości chyba do kupienia przez internet. Polecam zapoznawać sie z opiniami "body builderów", oni pożerają mnóstwo suplementów, często mają sporą wiedzę (oczywiscie zależnie na jakie forum sie trafi) a przede wszystkim są bezlitośni wobec "ściemy" i można zaufać ich rekomendacjom.
Niektórzy dietetycy zwą glony/algi /wodorosty "superpokarmem" , zwłaszcza spirulinę. Myślę, że na pewno warto rozważyć włączenie ich do diety. Japończycy wcinają powyższe od niemowlęcia - na półce z jedzeniem dla bobasów stoją "glonowe" kleiki i słoiczki... Urodzie to na pewno nie zaszkodzi
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:34   #3745
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dla bobasów? Nieźle. W sumie chyba lepiej przyzwyczajać od maleńkości do takich smaków.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 15:55   #3746
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A czy któraś z Was zażywała już KELP?
Opis brzmi ciekawie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 02:38   #3747
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Dla bobasów? Nieźle. W sumie chyba lepiej przyzwyczajać od maleńkości do takich smaków.
Jasne, że tak. Wtedy nie ma szoku na widok zawartosci talerza, jaki mi sie zdarza mieć na twarzy...
Dzieciak nie zobaczy nic niezwykłego, w tym, że mu się lunch wciąż rusza na talerzu. Mi się niemal "cofneło", gdy elegancka kobitka, cała w eterycznej satynie - normalnie chodzący obłoczek delikatności i pokoju - wydłubała z muszki slimaka i takiego rzucającego sie w śmiertelnych konwulsjach włożyła do ust... I choć piękna była, i choćby ktoś mi powiedział, że jest taka piękna od jedzenia tych muszli , to chyba wolałabym zostać poczwarką...
Ale pewnie inaczej bym mówiła, gdyby od małego karmiono mnie stworkami i glonami.
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 19:34   #3748
kasiula199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 68
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mam pytanie trochę nie na temat a trochę na temat:P Mam skośne oczy i nie wiem jak je umalować, tak żeby ta skośność podkreślić. Wiem, że to trochę dziwne, bo zazwyczaj dziewczyny chcą optycznie powiększyć oczy, a ja nie chę, chcę ładnie podkreślić ich "inność". Macie jakieś pomysły?? Dołaczanczam fotkę. Niestety często spotykam się z obelgami pod swoim adresem z powodu właśnie tych oczu Proszę o porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg juszczakkasia.jpg (33,0 KB, 96 załadowań)
kasiula199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 20:37   #3749
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez kasiula199 Pokaż wiadomość
Mam pytanie trochę nie na temat a trochę na temat:P Mam skośne oczy i nie wiem jak je umalować, tak żeby ta skośność podkreślić. Wiem, że to trochę dziwne, bo zazwyczaj dziewczyny chcą optycznie powiększyć oczy, a ja nie chę, chcę ładnie podkreślić ich "inność". Macie jakieś pomysły?? Dołaczanczam fotkę. Niestety często spotykam się z obelgami pod swoim adresem z powodu właśnie tych oczu Proszę o porady
To pytanie raczej na ten wątek - KLIK
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:24   #3750
Aneela
Przyczajenie
 
Avatar Aneela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Świetny wątek !
U mnie w mieście opalenizna nadal króluje...
Aż się ludzie odwracają , kiedy taka jaśniutka, cała nasmarowana filtrami przechodzę przez ulicę
Dodaję link z filmiku od Queenie Chan, mam nadzieję że się komuś przyda : D
http://www.youtube.com/watch?v=RACuLMvYgQw&feature=plcp



Aneela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.