Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 07:11   #3721
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Lemka a moze zerknij na Inglot AMC w sloiczku?

Jutro mam sesje, fotograf chce efekt mokrej, blyszczacej skory. Macie moze jakies sprawdzone produkty by uzyskac taki efekt? Rozswietlacz na cala twarz czy moze zmieszac rozswietlajaca baze z podkladem? i ewentualnie na strategiczne miejsca dolozyc rozswietlacz w kamieniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10-Simple-Ways-Of-How-To-Get-Glowing-Skin.jpg (51,2 KB, 104 załadowań)
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 18:18   #3722
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Lemka a moze zerknij na Inglot AMC w sloiczku?

Jutro mam sesje, fotograf chce efekt mokrej, blyszczacej skory. Macie moze jakies sprawdzone produkty by uzyskac taki efekt? Rozswietlacz na cala twarz czy moze zmieszac rozswietlajaca baze z podkladem? i ewentualnie na strategiczne miejsca dolozyc rozswietlacz w kamieniu?
Haaa moje ulubione zdjęcie
Polecam do tego Bobbi Brown Shimmer Brick w odcieniu Pink Quartz albo w sumie jaki Ci tam będzie pasował . I to naprawde wystarczy, nie trzeba się smarować dodatkowo innymi produktami bo będziesz wyglądać na przetłuszczoną. W podkładzie radzę zachować mat a nawet się lekko przypudrować, a potem baardzo intensywnie nakładać Shimmera Bricka. Tutaj masz efekt u mnie - sam brick bez podkładu. Efekt jest podobny tylko że ja nie użyłam żadnych innych kosmetyków. W tym Twoim makijażu przyda się też brązer no i ja raczej skąpiłam w makijażu, o Ciebie wystarczy dać tego dużo więcej a nawet szczyt kości można rozświetlić nakładając produkt punktowo palcem.

Do tego przyadzą sie oczywiście inne kosmetyki rozświetlające tzn. rozświetlający puder (tego w wyższej półce jest full, m.in. prarure guerlain) i puder wykończeniowy (np. les beiges chanel, albo meteoryty od guerlain).

na tym zdjęciu dodatkowo dużo "robi" oświetlenie i prawdopodobnie lampa błyskowa (patrz: 3 zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bobbitwarz.jpg (38,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (54,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (134,6 KB, 89 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2013-07-07 o 18:24
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:04   #3723
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Kochane podpowiedzcie mi, bo mam dylemat. Chce kupic podklady na poczatek (glownie na sesje i budowanie portfolio ze zdjeciami znajomych) i zastanawiam sie nad podkladami. Wybieram pomiedzy Revlonem Colorstay a paletka Kryolan Ultrafoundation (ta z 12 odcieniami). Co lepsze dla mnie na poczatek? A moze macie inny pomysl? Korektory tez myslalam z Kryolana, te w kolkach, do tego jakis dermacol. Boli mnie ze narazie polegam na najtanszych opcjach, ale z czasem bede kupowac lepsze kosmetyki
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:33   #3724
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Kochane podpowiedzcie mi, bo mam dylemat. Chce kupic podklady na poczatek (glownie na sesje i budowanie portfolio ze zdjeciami znajomych) i zastanawiam sie nad podkladami. Wybieram pomiedzy Revlonem Colorstay a paletka Kryolan Ultrafoundation (ta z 12 odcieniami). Co lepsze dla mnie na poczatek? A moze macie inny pomysl? Korektory tez myslalam z Kryolana, te w kolkach, do tego jakis dermacol. Boli mnie ze narazie polegam na najtanszych opcjach, ale z czasem bede kupowac lepsze kosmetyki
...
kółka z kryolana sie przydadzą,revlony tez się przydają zwłaszcza w lecie w takie upały...strikte na sesje możesz dawac coś mniej trwałego,lub cos dodawac do revlona....<w czasie sesji jesteś pod ręką i kontrolujesz mejkap cały czas>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:41   #3725
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
kółka z kryolana sie przydadzą,revlony tez się przydają zwłaszcza w lecie w takie upały...strikte na sesje możesz dawac coś mniej trwałego,lub cos dodawac do revlona....<w czasie sesji jesteś pod ręką i kontrolujesz mejkap cały czas>

Dzieki za opinie Mysle ze narazie postawie na revlony i dermacol jako korektor. Dermacole juz mam 211 albo 212, nie pamietam i 222. Do tego chce kupic najjasniejszy 208 i na poczatku radzic sobie z nimi. Potem przy przyplywie gotowki kupie kryolany. Moze sie orientujesz, jak to jest z eyelinerami MAP w zelu? Musze dodawac do nich tego specjalnego plynu zeby je rozcienczyc, czy nadaje sie do tego Duraline Inglota? Kusza mnie strasznie i moze uda mi sie kupic chociaz te cuda lepszej firmy
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:44   #3726
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Dzieki za opinie Mysle ze narazie postawie na revlony i dermacol jako korektor. Dermacole juz mam 211 albo 212, nie pamietam i 222. Do tego chce kupic najjasniejszy 208 i na poczatku radzic sobie z nimi. Potem przy przyplywie gotowki kupie kryolany. Moze sie orientujesz, jak to jest z eyelinerami MAP w zelu? Musze dodawac do nich tego specjalnego plynu zeby je rozcienczyc, czy nadaje sie do tego Duraline Inglota? Kusza mnie strasznie i moze uda mi sie kupic chociaz te cuda lepszej firmy
...
przed zmianą opakowania Mapy były przeboskie,teraz czesć dziewczyn na nie narzeka... ja mam dawniejszą wersje i to był najbardziej kremowy<dłużej zasychał niz inne,ale był nie do ruszenia liner> tak,że nie trzeba było go niczym rozcięczać....a duraline jest wielofunkcyjny,warto miec w kufrze.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:49   #3727
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
przed zmianą opakowania Mapy były przeboskie,teraz czesć dziewczyn na nie narzeka... ja mam dawniejszą wersje i to był najbardziej kremowy<dłużej zasychał niz inne,ale był nie do ruszenia liner> tak,że nie trzeba było go niczym rozcięczać....a duraline jest wielofunkcyjny,warto miec w kufrze.

Na co narzekaja? Moze mnie odczarujecie, bo narazie jestem zauroczona tymi linerami. Na trwalosc, twardosc czy co?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 14:12   #3728
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Na co narzekaja? Moze mnie odczarujecie, bo narazie jestem zauroczona tymi linerami. Na trwalosc, twardosc czy co?
...
generalnie,że juz nie są takie kremowe,bardziej tępe w obsłudze...poprostu ni masz porównania z poprzednią wersją<obecna wresja jest w takich''matowych'' słoiczkach..i ta jest podobno be.>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:16   #3729
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
generalnie,że juz nie są takie kremowe,bardziej tępe w obsłudze...poprostu ni masz porównania z poprzednią wersją<obecna wresja jest w takich''matowych'' słoiczkach..i ta jest podobno be.>

Wielka szkoda. Myslalam ze jeszcze sie zalapie na ten kultowy kosmetyk. W takim razie moze masz jakiegos innego asa w rekawie? Szukam glownie trwalego i intensywnego czarnego linera. Chcialam tez kupic kremowy (ew bialy) bo rozswietlania oka i lini wodnej
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:41   #3730
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Mamy pytanie do profesjonalistek, może zechcecie mi pomóc

W sierpniu biorę ślub i postanowiłam sama się umalować.
Byłam wczoraj w Kryolanie i kupiła fixer w sprayu - mówiąc do czego mi potrzebny. Dopiero w domu sprawdziłam, że on ma spf20 - nie będzie przeszkadzać w zdjęciach?

Pozdrawiam
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:57   #3731
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Mamy pytanie do profesjonalistek, może zechcecie mi pomóc

W sierpniu biorę ślub i postanowiłam sama się umalować.
Byłam wczoraj w Kryolanie i kupiła fixer w sprayu - mówiąc do czego mi potrzebny. Dopiero w domu sprawdziłam, że on ma spf20 - nie będzie przeszkadzać w zdjęciach?

Pozdrawiam
....
nie będzie,o ile inne kosmetyki tez będa miały niski spf....a który masz w tej białej butli czy w wiekszej niebiesko-zielonej?

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Wielka szkoda. Myslalam ze jeszcze sie zalapie na ten kultowy kosmetyk. W takim razie moze masz jakiegos innego asa w rekawie? Szukam glownie trwalego i intensywnego czarnego linera. Chcialam tez kupic kremowy (ew bialy) bo rozswietlania oka i lini wodnej
..
jeszcze nie szukam asów,bo mam drugie opakowanie w zapasie zamiast białego linera lepiej kup sobie dobrą kredkę lekko różowawą do linii wodnej oka...np z Benefitu albo RBR
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 10:00   #3732
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie będzie,o ile inne kosmetyki tez będa miały niski spf....a który masz w tej białej butli czy w wiekszej niebiesko-zielonej?

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------


..
jeszcze nie szukam asów,bo mam drugie opakowanie w zapasie zamiast białego linera lepiej kup sobie dobrą kredkę lekko różowawą do linii wodnej oka...np z Benefitu albo RBR

W białej mniejszej. Czyli jeśli resztę kosmetyków mam w ogóle bez spf to powinno być ok? Dzięki za odpowiedź
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 11:50   #3733
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
W białej mniejszej. Czyli jeśli resztę kosmetyków mam w ogóle bez spf to powinno być ok? Dzięki za odpowiedź
....
no to są profesjonalne fixatory,więc nie mogą dawac złego efektu jedynie przy ''białym'' fixerze-daj go niedużo,rozpylaj w wiekszej odległosci i po wyschnieciu go na twarzy po jakims czasie strefe t możesz delikatnie przypudrowac...ten biały fixer może zostawic nieco świecenia na skórze.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 12:12   #3734
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
no to są profesjonalne fixatory,więc nie mogą dawac złego efektu jedynie przy ''białym'' fixerze-daj go niedużo,rozpylaj w wiekszej odległosci i po wyschnieciu go na twarzy po jakims czasie strefe t możesz delikatnie przypudrowac...ten biały fixer może zostawic nieco świecenia na skórze.

Bardzo dziękuję za rady Do ślubu jeszcze miesiąc, więc oczywiście fixer przetestuję
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:57   #3735
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
generalnie,że juz nie są takie kremowe,bardziej tępe w obsłudze...poprostu ni masz porównania z poprzednią wersją<obecna wresja jest w takich''matowych'' słoiczkach..i ta jest podobno be.>
O. Ja mam dwa eyelinery MAP w zwykłych słoiczkach i jeden (fantastyczny głęboki brąz) w matowym i nie widzę różnicy między nimi.
A ten brązowy eyeliner bije moim zdaniem jakością i trwałością inne kultowe eyelinery (Bobbi Brown, MAC itd.)

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
no to są profesjonalne fixatory,więc nie mogą dawac złego efektu jedynie przy ''białym'' fixerze-daj go niedużo,rozpylaj w wiekszej odległosci i po wyschnieciu go na twarzy po jakims czasie strefe t możesz delikatnie przypudrowac...ten biały fixer może zostawic nieco świecenia na skórze.
Dark, Twoim zdaniem który fixer Kryolanu jest lepszy? Dobrze pamiętam, ze polecałaś ten w większym opakowaniu?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:17   #3736
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42048964]O. Ja mam dwa eyelinery MAP w zwykłych słoiczkach i jeden (fantastyczny głęboki brąz) w matowym i nie widzę różnicy między nimi.
A ten brązowy eyeliner bije moim zdaniem jakością i trwałością inne kultowe eyelinery (Bobbi Brown, MAC itd.)

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



Dark, Twoim zdaniem który fixer Kryolanu jest lepszy? Dobrze pamiętam, ze polecałaś ten w większym opakowaniu?[/QUOTE]
....
tak,zdecydowanie ten w większym opakowaniu<zielona -niebieska butla> on nie daje błysku na skórze.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:32   #3737
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
tak,zdecydowanie ten w większym opakowaniu<zielona -niebieska butla> on nie daje błysku na skórze.
Dziękuję za odpowiedź
A masz jakąś specjalną technikę pryskania? Ilość 'psiknięć', odległość od twarzy, żeby nie dać ani za mało ani żeby makijaż się nie rozpłynął?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:35   #3738
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42049622]Dziękuję za odpowiedź
A masz jakąś specjalną technikę pryskania? Ilość 'psiknięć', odległość od twarzy, żeby nie dać ani za mało ani żeby makijaż się nie rozpłynął?[/QUOTE]

...
mmm... raczej na wyczucie odległość tak ze 20-30 cm....i psik na czoło,na centralna częsc twatzy i oba boki...wyczujesz to...lepiej zrobic 2 razy niz jeden raz za dużą ilość
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 23:09   #3739
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mmm... raczej na wyczucie odległość tak ze 20-30 cm....i psik na czoło,na centralna częsc twatzy i oba boki...wyczujesz to...lepiej zrobic 2 razy niz jeden raz za dużą ilość
Dziękuję
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 16:21   #3740
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42048964]O. Ja mam dwa eyelinery MAP w zwykłych słoiczkach i jeden (fantastyczny głęboki brąz) w matowym i nie widzę różnicy między nimi.
A ten brązowy eyeliner bije moim zdaniem jakością i trwałością inne kultowe eyelinery (Bobbi Brown, MAC itd.)
[/QUOTE]



To moze jednak sie skusze na te czern... Powiedz mi tylko czy gdyby zaschnal, moge go rozrobic z duraline (i czy moge kropic prosto do pudelka, czy za kazdym razem wyskrobywac troszke) czy nadaje sie do tego tylko ten plyn z MAP? Bo jesli tylko ten z MAP, to bede musiala sobie narazie odpuscic, bo kosztuje drugie tyle co eyeliner...


Mam jeszcze jedno pytanie - wiem ze padalo setki razy, mialam to nawet zapisane w moim kapowniku, ale niestety podczas przeprowadzki musialam sie z nim chwilowo rozstac - jakie odcienie revlona beda najlepsze na poczatek? Chce kupic najjasniejszy, do tego uniwersalny 180 i jakis ciemny do mieszania. Mam dobry plan? Jesli tak, to ktory z ciemnych bedzie najlepszy?

Dzieki dziewczyny, bez Was bym chyba umarla z watpliwosci i niewiedzy
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 16:25   #3741
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

...
ja odpowiem co do duralina...mozna go dodac do całego opakowania,lub do kącika opakowania i tam czesć nieco rozpuścić...daje rade bez problemu...jednak wygląd linera na powiece troszke się zmienia,jest jakby bardziej błyszczący.a nie matowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 17:31   #3742
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja odpowiem co do duralina...mozna go dodac do całego opakowania,lub do kącika opakowania i tam czesć nieco rozpuścić...daje rade bez problemu...jednak wygląd linera na powiece troszke się zmienia,jest jakby bardziej błyszczący.a nie matowy.

Dzieki Jezeli trwalosc sie nie pogarsza, to mysle ze da sie zniesc ta wade. Wpisuje go wiec na swoja liste
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 17:44   #3743
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Dzieki Jezeli trwalosc sie nie pogarsza, to mysle ze da sie zniesc ta wade. Wpisuje go wiec na swoja liste
...
zawsze mozna lekko zmarowić czarnym cieniem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 18:55   #3744
katarzynaszary
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaszary
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Przylepo, proponuje ci kupić ciemniejszy z 350 kolorek, miałam go prae razy w łapkach, lub jeszcze ciemniejszy to nic złego jak kupisz z 410 jak nie więcej w końcu masz zamiar go mieszać to i tak pewnie będziesz używac 180 + odrobinki dla ocieplenia ciemnego. Ja pracuję na MAPACH sensowniej mają opisaną kolorystykę i "domieszki" a nie miliard tonacji, i jeden jest bardziej żółtawy a dwa odcienie ciemniejszy - szarawy...
__________________
<ciach_reklama>
katarzynaszary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:07   #3745
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez katarzynaszary Pokaż wiadomość
Przylepo, proponuje ci kupić ciemniejszy z 350 kolorek, miałam go prae razy w łapkach, lub jeszcze ciemniejszy to nic złego jak kupisz z 410 jak nie więcej w końcu masz zamiar go mieszać to i tak pewnie będziesz używac 180 + odrobinki dla ocieplenia ciemnego. Ja pracuję na MAPACH sensowniej mają opisaną kolorystykę i "domieszki" a nie miliard tonacji, i jeden jest bardziej żółtawy a dwa odcienie ciemniejszy - szarawy...

Bardzo dziekuje za pomoc Zobacze swatche tych odcieni ktore polecilas i jesli nie bedzie jakis mocno pomaranczowy albo szary to wezme 410. Jak sie z nim nie polubie, to postawie na ten jasniejszy (i jakos bardziej sklaniam sie ku tej opcji, tym bardziej ze juz go probowalas, a inne ciemniejsze to bedzie loteria)
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:54   #3746
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

dziewczyny, a te fixery nie sprawiają, że twarz wygląda sztucznie? plastikowo? bazy mi zupełnie nie służą i zastanawiam się nad zakupem.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:07   #3747
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Jesli do uzytku codziennego to IMHO tylko UD all nighter (albo clarins fix make up, ale jest jakies 4 razy drozszy biorac pod uwage pojemnosc ). Twarz wyglada naturalnie, fixer nie ma negatywnego wplywu na cere, a makijaz trzyma sie swietnie (ale nie jest nie do zdarcia jak po Kryolanie).
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-08-05 o 16:56
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:38   #3748
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny powiedzcie mi jakich produktów używacie do makijażu cery dojrzałej? Pracuję na MAPach na co dzień, ale może jest coś lepszego dla osób starszych? Albo jakaś fajna baza czy coś? No i jakiego pudru używacie na takich osobach? Proszę o jakiekolwiek porady
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 18:18   #3749
katarzynaszary
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaszary
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Przylepko ostrzegam jednak ze 410 jest mega ciemny co widac na swatchach ale wiadomo zalezy na jakie kobitki trafiasz.. Ja tak szczerze pracuje na MAPACH i glownie uzywam 3NB czasem rozjasniam ja 1NB, rzadko keidy siegam po 4NB lub wyzej.

Lui jesli chodzi o cere dojrzałą, stosuję MAPy i mieszam podkład z ich bazą nawilżającą (od razu odpowiem że się nie waży bo nakładam palcami ) Pudry głównie BEN NYE nie podkreślają mega skórek bo nie są ąż tak trwałe jak ryżowe
__________________
<ciach_reklama>
katarzynaszary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 19:25   #3750
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Ja mam jeden liner MAPa w słoiczku- tym matowym. Jak się pomalowałam to mało nie spadłam z krzesła, boski! Ta głębia koloru, miękkość, rewelacja. Niestety nie nacieszyłam się nim zbyt długo. 2 miesiące? Tak wysechł że normalnie wygląda jak kanion w Colorado. Mieszam z duralinem ale to już nie to samo... Jak dla mnie to jednak zbyt wysoka cena na tak krótką trwałość :/ Albo miałam pecha.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Mam czerń, nie dopisałam
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.