Czarnow³ose;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-23, 20:27   #2521
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 465
Red face Dot.: Czarnow³ose;)

Na wstêpie pragnê pozdrowiæ wszystkie czarnow³ose Wiza¿ki! ;p

Sama ju¿ od jakiego¶ czasu mam ochotê zafarbowaæ sobie w³oski na czarno (henn± i indygo z mazide³), jednak bojê siê, ¿e wyjdzie to nienaturlanie. ;/
Jestem ciemnook± brunetk±, tak¿e nie by³oby mo¿e a¿ tak du¿ego problemu, tylko ¿e czêsto mam czerwone policzki- taka "uroda"... Tak¿e dlatego bojê siê, ¿e mo¿e to nie wyj¶æ a¿ tak ³adnie jak chcê ¿eby wysz³o. ;p
A mo¿e która¶ z Was mia³aby zdj po farbowaniu henny i indygo, hmm?;>
Bo jak dot±d znalaz³am tylko kilka zdj na necie, b. s³abej jako¶ci. ;/

Pozdrawiam
lady_sparrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 13:56   #2522
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Poka¿ wiadomo¶æ
Na wstêpie pragnê pozdrowiæ wszystkie czarnow³ose Wiza¿ki! ;p

Sama ju¿ od jakiego¶ czasu mam ochotê zafarbowaæ sobie w³oski na czarno (henn± i indygo z mazide³), jednak bojê siê, ¿e wyjdzie to nienaturlanie. ;/
Jestem ciemnook± brunetk±, tak¿e nie by³oby mo¿e a¿ tak du¿ego problemu, tylko ¿e czêsto mam czerwone policzki- taka "uroda"... Tak¿e dlatego bojê siê, ¿e mo¿e to nie wyj¶æ a¿ tak ³adnie jak chcê ¿eby wysz³o. ;p
A mo¿e która¶ z Was mia³aby zdj po farbowaniu henny i indygo, hmm?;>
Bo jak dot±d znalaz³am tylko kilka zdj na necie, b. s³abej jako¶ci. ;/

Pozdrawiam
Mysle ze nie masz sie czego obawiac bo henna wychodzi bardzo naturalnie
Ja jestem szatynka (wy¿ej moje zdjêcie)i co nieco kombinowa³am z ta henna.Farbowa³am kolorami ciemna czekolada czarny i wszystkie odcienie br±zów.Moim zdaniem henna to dobra rzecz jezeli chcesz sprawdzic jak bêdziesz wygl±da³a w danym kolorku w³osów.No i poprawia strukture w³osa co chyba by³o najfajniejsze w tym wszystkim bo wosy robia sie miekkie i lsni±ce
Sam kolor utrzymuje sie bardzo krótko (jak ja myje g³owe codziennie to oko³o tygodnia)Jednak kolor nie zostawia zadnych sladów podczas schodzenia tak jak np szamponetka.Ja w zasadzie polecam my¶le ze nie ma sie czego obawiac bo kolor nie bd az taki bardzo ciemny jak po normalnej farbiea skoro jestes brunetka to tym bardziej
A policzki teraz tez masz czerwnoe przy swoich ciemnych w³oskach
Mozesz spróbowac a jak by nawet by³o cos nie tak to szybko zejdzie
Klaudyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 14:03   #2523
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 465
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle ze nie masz sie czego obawiac bo henna wychodzi bardzo naturalnie
Ja jestem szatynka (wy¿ej moje zdjêcie)i co nieco kombinowa³am z ta henna.Farbowa³am kolorami ciemna czekolada czarny i wszystkie odcienie br±zów.Moim zdaniem henna to dobra rzecz jezeli chcesz sprawdzic jak bêdziesz wygl±da³a w danym kolorku w³osów.No i poprawia strukture w³osa co chyba by³o najfajniejsze w tym wszystkim bo wosy robia sie miekkie i lsni±ce
Sam kolor utrzymuje sie bardzo krótko (jak ja myje g³owe codziennie to oko³o tygodnia)Jednak kolor nie zostawia zadnych sladów podczas schodzenia tak jak np szamponetka.Ja w zasadzie polecam my¶le ze nie ma sie czego obawiac bo kolor nie bd az taki bardzo ciemny jak po normalnej farbiea skoro jestes brunetka to tym bardziej
A policzki teraz tez masz czerwnoe przy swoich ciemnych w³oskach
Mozesz spróbowac a jak by nawet by³o cos nie tak to szybko zejdzie
Bardzo dziêkujê za odpowied¼.
W takim razie chyba spróbuje z henn±. ;]
lady_sparrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-24, 21:26   #2524
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez lady_sparrow Poka¿ wiadomo¶æ
Na wstêpie pragnê pozdrowiæ wszystkie czarnow³ose Wiza¿ki! ;p

Sama ju¿ od jakiego¶ czasu mam ochotê zafarbowaæ sobie w³oski na czarno (henn± i indygo z mazide³), jednak bojê siê, ¿e wyjdzie to nienaturlanie. ;/
Jestem ciemnook± brunetk±, tak¿e nie by³oby mo¿e a¿ tak du¿ego problemu, tylko ¿e czêsto mam czerwone policzki- taka "uroda"... Tak¿e dlatego bojê siê, ¿e mo¿e to nie wyj¶æ a¿ tak ³adnie jak chcê ¿eby wysz³o. ;p
A mo¿e która¶ z Was mia³aby zdj po farbowaniu henny i indygo, hmm?;>
Bo jak dot±d znalaz³am tylko kilka zdj na necie, b. s³abej jako¶ci. ;/

Pozdrawiam
ja dla odmiany odradzam hennê- uwa¿am, ¿e kolor po hennie jest niezbyt naturalny, a takie oblepienie pigmentm wcale nie jest dla w³osów zdrowe. polecam ³agodn± koloryzacjê tonerem np l'oreal diacolor, color sync albo viola a-free, albo co¶ w tym stylu. naturalny efekt i porz±dne od¿ywienie w³osów
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 14:00   #2525
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 400
Dot.: Czarnow³ose;)

ja mam pytanie, wspomina³y¶cie o szamponie z joanny koloryzuj±cym na 24 mycia. w calym moim mie¶cie go nie ma i nawet w duzym markecie! gdzie mo¿na go dostac? jedna pani w sklepie powiedziala mi ze go juz dawno wycofali i byc moze na jego miejsce stworza cos innego..
OskaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 14:16   #2526
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez OskaxD Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam pytanie, wspomina³y¶cie o szamponie z joanny koloryzuj±cym na 24 mycia. w calym moim mie¶cie go nie ma i nawet w duzym markecie! gdzie mo¿na go dostac? jedna pani w sklepie powiedziala mi ze go juz dawno wycofali i byc moze na jego miejsce stworza cos innego..
ja go dostawalam u siebie w osiedlowej drogeri, teraz musialam niestety zamowic bo kolorów brak³o i maja na dzi¶ przywiesc, mam nadzieje ze dowioz± z tego co mówili to tylko w jednej hurtowni maja te szampony. No i przez internet tez chyba jeszcze mozna je dostac
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 14:40   #2527
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
ja dla odmiany odradzam hennê- uwa¿am, ¿e kolor po hennie jest niezbyt naturalny, a takie oblepienie pigmentm wcale nie jest dla w³osów zdrowe. polecam ³agodn± koloryzacjê tonerem np l'oreal diacolor, color sync albo viola a-free, albo co¶ w tym stylu. naturalny efekt i porz±dne od¿ywienie w³osów
ja równie¿. ogólnie nak³adania henny w m³odym wieku, mo¿na naprawdê unikn±æ, ale sama wiem po sobie, ¿e ¿eby wygl±daæ "idealnie" lubimy przesadzaæ.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 15:45   #2528
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka¿ wiadomo¶æ
ja równie¿. ogólnie nak³adania henny w m³odym wieku, mo¿na naprawdê unikn±æ, ale sama wiem po sobie, ¿e ¿eby wygl±daæ "idealnie" lubimy przesadzaæ.
Nie rozumiem czemu panie sa takie przeciwne tej hennie
Wydaje mi sie ze to chyba najzdrowszy dla w³osów sposób jezeli chodzi o farbowanie no i najbardziej naturalny
Moze utrzymuje sie krótko ale jesli ktos chce sprawdzic jak wygl±da w danym kolorze to warto spróbowac
No ale to moje zdanie
Klaudyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-25, 16:05   #2529
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rozumiem czemu panie sa takie przeciwne tej hennie
Wydaje mi sie ze to chyba najzdrowszy dla w³osów sposób jezeli chodzi o farbowanie no i najbardziej naturalny
Moze utrzymuje sie krótko ale jesli ktos chce sprawdzic jak wygl±da w danym kolorze to warto spróbowac
No ale to moje zdanie
ja jestem przeciwna g³ównie dlatego, ¿e nie podoba mi siê efekt po hennie, a co do tego, ¿e henna jest zdrowa dla w³osów, to zdania na ten temat s± mocno podzielone- wielu fryzjerów twierdzi, ze henna jest wrêcz szkodliwa, poniewa¿ oblepia w³os i nie dopuszcza do niego powietrza. w dodatku cebulki mog± nie wytrzymywaæ ciê¿aru takich oblepionych w³osów(zw³aszcza w przypadku d³ugich w³osów) i mog± zacz±æ wypadaæ.

no ale w sumie wszystkiego trzeba w zyciu spróbowaæ. ja w ka¿dym razie jestem gor±c± zwolenniczk± ³agodnych farb profesjonalnych- mo¿e nie maja nic wspólnego z natur±, ale otrzymuje siê w³osy, które sa lepsze niz naturalne pod kazdym wzglêdem
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-26, 09:11   #2530
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem przeciwna g³ównie dlatego, ¿e nie podoba mi siê efekt po hennie, a co do tego, ¿e henna jest zdrowa dla w³osów, to zdania na ten temat s± mocno podzielone- wielu fryzjerów twierdzi, ze henna jest wrêcz szkodliwa, poniewa¿ oblepia w³os i nie dopuszcza do niego powietrza. w dodatku cebulki mog± nie wytrzymywaæ ciê¿aru takich oblepionych w³osów(zw³aszcza w przypadku d³ugich w³osów) i mog± zacz±æ wypadaæ.

no ale w sumie wszystkiego trzeba w zyciu spróbowaæ. ja w ka¿dym razie jestem gor±c± zwolenniczk± ³agodnych farb profesjonalnych- mo¿e nie maja nic wspólnego z natur±, ale otrzymuje siê w³osy, które sa lepsze niz naturalne pod kazdym wzglêdem
zgadzam siê w 100%, bo równie¿ takie opinie s³ysza³am. dodam jeszcze na marginesie, ¿e hennê, bardzo rzadko, nak³ada moja babcia, i ogólnie kobiety w ju¿ starszym wieku, tak wiêc henna dodatkowo kojarzy mi siê ze zdecydowanie wy¿szymi rocznikami.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-27, 13:16   #2531
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

ca³y czas poszukuje jakiego¶ ³adnego ciemnego br±zu który nie zmywa siê na rudo po 2 tygodniach czy farbowa³a która¶ z was mokk± br±z?Znalaz³am w internecie zdjêcie dziewczyny która pofarbowa³ tym kolorem http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...41_500x640.jpg
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:45   #2532
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
ca³y czas poszukuje jakiego¶ ³adnego ciemnego br±zu który nie zmywa siê na rudo po 2 tygodniach czy farbowa³a która¶ z was mokk± br±z?Znalaz³am w internecie zdjêcie dziewczyny która pofarbowa³ tym kolorem http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...41_500x640.jpg
farbowa³am t± farb±mi wysz³y totalnie czarne,na odrostach br±zowe...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-30, 13:34   #2533
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

dziêkuje za odpowiedz szukam dalej
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-02, 15:46   #2534
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej, hej! Te¿ chcia³abym siê przy³±czyæ do grona czarnulek Od zawsze uwielbiam czarne w³osy. Mój naturalny kolor to br±z. Kiedy¶ to tak ba³am siê farbowaæ w³osy, bo mia³am problemy ze skór± g³owy i obawia³am siê, ¿e zostanê ³ysa Teraz jak mam ju¿ w³osy w lepszej kondycji to oczywi¶cie farbuje, bo na prawdê lubiê t± czerñ : )
Zazwyczaj farbuje Palette INTENSIVE COLOR CREME, bo zauwa¿y³am ¿e nie niszczy moich w³osów i dosyæ d³ugo siê trzyma, ale ostatnio co¶ mnie podkusi³o i kupi³am Wella naturals color czy co¶ takiego mniej wiêcej i sp³ywa przy ka¿dym myciu, do tego w³osy s± suche i trochê teraz ¿a³uje i raczej wrócê do Palette. W³osy myjê w szamponie Nivea do farbowanych co maj± niby zatrzymaæ blask i przed³u¿yæ kolor : )
a od¿ywki z Loreal Elseve Color Vive i rzeczywi¶cie polecam, bo w³osy s± bardzo mi³e po niej : )
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-07, 13:10   #2535
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje za odpowiedz szukam dalej
a mo¿e co¶ z Castingu L'Oreala? jest pe³na gama br±zu. ja non stop farbujê hebanow± czerni± i bardzo sobie chwalê t± farbê, pomimo, ¿e wkurza mnie to, ¿e zmywa siê do ciep³ego br±zu.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-08, 15:04   #2536
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e co¶ z Castingu L'Oreala? jest pe³na gama br±zu. ja non stop farbujê hebanow± czerni± i bardzo sobie chwalê t± farbê, pomimo, ¿e wkurza mnie to, ¿e zmywa siê do ciep³ego br±zu.
niestety czyta³am ze casting siê zmywa szybko ale mo¿e spróbujê
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-15, 11:53   #2537
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
niestety czyta³am ze casting siê zmywa szybko ale mo¿e spróbujê
szybko to mo¿e nie, w sumie zale¿y. ja zastanawiam sie czy sie nie przerzucic na jakas inna L'Orealowa farbe, bo wkurza mnie to,ze non stop mam cieply odcien:/
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-19, 21:18   #2538
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny ja od dzi¶ mogê do³±czyæ do Waszego grona
Do tej pory zawsze farbowa³am ciemnym br±zem, a dzi¶ pierwszy raz odwa¿y³am siê pomalowaæ czerni±... i jestem zachwycona
W sumie kolor jest naprawdê niewiele ciemniejszy a nareszcie pozby³am siê ciep³ego odcienia!
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-20, 13:44   #2539
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 574
Dot.: Czarnow³ose;)

Zg³aszam siê! Od dwóch miesiêcy tez jestem czarnow³osa i zamierzam tak zostaæ na sta³ê. Po radykalnym po³o¿eniu farby Casting, hebanowa czerñ na blond rozjasniane w³osy, podtrzymujê kolor henn± naturaln±. mam nadziejê, ¿e moje w³osy bêd± w koñcu piêkne i zdrowe. Póki co, zacze³y siê bezwstydnie b³yszczeæ
powoli chyba zacznê zchodziæ na ciemny br±z, bo czarna henna tak siê sp³ukuje.

Casting, hebanowa czerñ, w ogóle nie chce mi siê zmyæ z w³osów. Wyst±pi³y tylko czerwone refleksy po hennie.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 12:00   #2540
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Czarnow³ose;)

która szamponetka do 24 myæ da mi efekt czarnych w³osów?, gdzie kolor bêdzie d³ugotrwa³y. Kolor wyj¶ciowy to ciemny br±z.
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 12:58   #2541
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
która szamponetka do 24 myæ da mi efekt czarnych w³osów?, gdzie kolor bêdzie d³ugotrwa³y. Kolor wyj¶ciowy to ciemny br±z.
Ja polecam Joanna Aksamitna Czerñ dobrze trzyma siê na w³osach,

Na pocz±tku sobie ni± robi³am i zastanawiam siê czy do niej nie wróciæ niestety trochê j± trudno dostaæ dlatego przerzuci³am siê na farbê z Joanny czarny bez i w³osy s± po niej cudowne b³yszcz±ce i miekkie nie zniszczone.
sonk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 13:32   #2542
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja w³a¶nie ostatnio uzy³am Aksamitnej Czerni z Joanny (na 24 mycia) i jestem bardzo zadowolona! Kolor wyszed³ idealnie, jak na razie dobrze siê trzyma no i w³oski mi po nim nie wypadaj± jak to bywa³o przy innych farbach np. Londy.
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 14:09   #2543
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie ostatnio uzy³am Aksamitnej Czerni z Joanny (na 24 mycia) i jestem bardzo zadowolona! Kolor wyszed³ idealnie, jak na razie dobrze siê trzyma no i w³oski mi po nim nie wypadaj± jak to bywa³o przy innych farbach np. Londy.
a probowa³a¶ farby z Joanny Czarny Bez?? tez jest ¶wietna naprawde nie niszczy w³osów i bardzo dobrze trzyma na w³osach, bo b³yszcz± siê bezwstydnie jak oszala³e

Mam jeszcze do ciebie anwen pytanko: ty zapuszczasz w³oski?? bo tak chyba u ciebie wyczyta³am, je¿eli tak to b³agam powiedz co robisz ¿eby troche ten proces przyspieszyc?
Napisze ci co ja u¿ywam do w³osów tak dla pielêgnacji:
-wyciag ze skrzypu polnego i pokrzywy 4tabl dziennie
-Saponics kompleks od¿ywczy
-serum na zniszczone koñcóki z Avonu
-maska Wax do ciemnych w³osów
-kompres babuni z joanny
-ekspresowa od¿ywka w spreeju
aha no i myje w³osy szamponem z olejkiem rycynowym
sonk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-27, 14:36   #2544
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czarnow³ose;)

Wszystko to co uzywasz jest bardzo dobre- ja wymienilam Saponics na Jantar- jak dla mnie duuu¿o lepszy i przy okazji mnie nie uczula.
Nie wiem czy robisz masa¿ nak³adaj±c Saponics- je¶li nie to zacznij- tak minimum 5 minut oczywiscie codziennie.
aaa i ostatnio zamiast ³ykaæ jakie¶ suplementy pijê herbatkê z pokrzywy (ja dodajê trochê soku malinowego- dla smaku ) i mam wra¿enie, ¿e od tego czasu w³osy przy¶pieszy³y. Nie wiem jak u Ciebie z diet±, ale to co jemy te¿ ma du¿y wp³yw na w³osy- nie mo¿esz zapominaæ o NNKT (np. olej z wiesio³ka- przy okazji dzia³a na cerê), dobre s± te¿ podobno jajka.
No i najwa¿niejsze- cierpliwo¶æ ja staram siê mierzyæ w³osy nie czê¶ciej ni¿ co 3 miesi±ce, ¿eby by³o widaæ ró¿nice Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje w³oski- ¿eby jak najszybciej uros³y. A jak d³ugie chcesz zapu¶ciæ?
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 10:07   #2545
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
A jak d³ugie chcesz zapu¶ciæ?
w³osy mam takie do obojczyka mo¿e troszeczke krótsze a marz± mi siê takie do po³owy pleców. No có¿ jestem ¶wiadoma tego ¿e ze dwa lata mi na zapuszczaniu zejdzie, a najgorsze jest to ¿e ja nie naleze do osób cierpliwych.
sonk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 10:22   #2546
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Czarnow³ose;)

ja bym chcia³a tak za piersi... i te¿ wiem, ¿e jeszcze z rok- dwa poczekam :/
wiesz marzy mi siê fryzura w stylu nicole scherzinger....
normalnie te¿ nie nale¿ê do osób cierpliwych, ale mam tak, ¿e jak sobie cos postanowiê to muszê to zrobiæ choæby nie wiem co
wiêc mam nadziejê, ¿e mi siê uda
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-28, 10:54   #2547
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

to fakt po joannie, w³osy siê bardzo b³yszcz±, ale jak dla mnie by³y za bardzo suche po niej i za bardzo wpada³y w niebieski odcien, zdecydowanie bardziej wolê castinga. ostatnio kole¿anka mnie wypytywa³a czym farbujê, bo nie mog³a wyj¶æ z podziwu dla koloru i po³ysku. pyta³a ile czasu temu farbowa³am (ok. miesi±c) i stwierdzi³a, ¿e te¿ siê pofarbuje castingiem, bo po ¿adnej innej farbie(po up³ywie ok.miesi±ca od na³o¿enia) w³osy jej siê tak nie b³yszcza³y i siê nie mieni³y odcieniami. wczesniej nie bylam z niej az tak zadowolona jak obecnie
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-04, 13:34   #2548
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

ja dzisiaj przefarbuje sie wreszcie na czarno
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-24, 14:43   #2549
Wampiryczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam wszystkie czarnow³ose No to i ja siê dopisuje . Od tygodnia jestem czarnulk± . . Naturalny kolor mam jasny br±z . Farbowane mia³am ju¿ i na rudo i na wszelkie br±zy ale czarny to jest to <3 .

Nie wiem jakie sa opinie wasze na temat Garnier Color&Shine ale dla mnie jak na razie najlepszy . Odcieñ : Intensywna czerñ <3 .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo <3
Wampiryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-25, 13:22   #2550
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Czarnow³ose;)

witaj
ja dodam od siebie,ze spralo sie do cieplego ciemnego br±zu nienawidze tego
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.