Akcja Społeczna La Roche-Posay - Dzielisz się, Dzielimy się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 14:40   #1
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115

Akcja Społeczna La Roche-Posay - Dzielisz się, Dzielimy się


Nie znalazłam na forum specjalnego działu na mój temat także założyłam go moim zdaniem w najbardziej pasującym.

Chciałabym zainteresować was wszystkich bardzo ciekawa akcją od La Roche-Posay „Dzielisz się, Dzielimy się” która jest akcją społeczną i pozwala każdemu z nas pomóc ufundować darmową kuracje termalną we Francji dla dzieci cierpiących właśnie na AZS.

Zrobić wiele nie trzeba wystarczy umieścić swoje selfie z produktem tej marki na stronie http://www.dzieliszsiedzielimysie.pl

Każde 1000 selfie to jedna 3 tygodniowa kuracja. Obecnie jest dopiero 109 selfie także idzie troszkę wolno bo może mało osób jeszcze o niej wie a naprawdę warto kurcze przecież to chodzi o dzieciaki żeby im pomóc. A jestem pewna że bardzo dużo osób używa ich produktów. Cała akcja trwa do 30 kwietnia także pozostało jeszcze troszkę czasu
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:40   #2
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Akcja Społeczna La Roche-Posay - Dzielisz się, Dzielimy się

Zazwyczaj nie biorę udziału w takich akcjach, ale jeśli chodzi o dzieciaki to zawsze warto. Podam dalej, mam znajomych atopików i na pewno mają coś z tej marki na półce. Sama też sobie machnę fotkę, co mi tam. Jeśli to tylko komuś pomoże..
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 16:16   #3
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Akcja Społeczna La Roche-Posay - Dzielisz się, Dzielimy się

Szczerze przyznam że też nie przepadam za robieniem sobie Selfie ale w tym jedynym wypadku zrobiłam mały wyjątek bo naprawdę warto. Liczę na to że do 30 kwietnia uda się pozbierać te 1000 na jedną kuracje
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 17:16:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.