Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 16:10   #3271
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

no t0o nie sterylizowała
sterylizacja odbywa się tylko i wyłącznie w autoklawie-trwa od 30 min do ok.godziny(zaleznie od cyklu)

a kolczyk jest za krótki -należy go wymienić na dłuższy sterylny(w pakiecie papier-folia)
http://www.tattooart.pl/artykuly/pie...%99ce-388.html
w moim artykule możesz przeczytać jak powinien wyglądać zabieg

a po wymianie kolejna rzeczą do zrobienia będą badania (po minięciu okienka sereologicznego)

do poniedziałku możesz spróbować robić okłady z chłodnego naparu kory dębu
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:15   #3272
myrrh
Przyczajenie
 
Avatar myrrh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Żagań.
Wiadomości: 9
GG do myrrh
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez myrrh
Czas edycji: 2011-06-12 o 11:46
myrrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:46   #3273
myrrh
Przyczajenie
 
Avatar myrrh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Żagań.
Wiadomości: 9
GG do myrrh
Question Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
no t0o nie sterylizowała
sterylizacja odbywa się tylko i wyłącznie w autoklawie-trwa od 30 min do ok.godziny(zaleznie od cyklu)

a kolczyk jest za krótki -należy go wymienić na dłuższy sterylny(w pakiecie papier-folia)
http://www.tattooart.pl/artykuly/pie...%99ce-388.html
w moim artykule możesz przeczytać jak powinien wyglądać zabieg

a po wymianie kolejna rzeczą do zrobienia będą badania (po minięciu okienka sereologicznego)

do poniedziałku możesz spróbować robić okłady z chłodnego naparu kory dębu
dzięki wielkie za pomoc !
a kolczyk mam wymienić na tytanowy?
słyszałam że z bioplastu są lepsze , a na dodatek
jakiś tydzień temu został zdjęty mój aparat ortodontyczny
i mam mega osłabione dziąsła i zęby. i oczywiście wymienić idę do studia .
p.s. 12 mm?
p.s2. Zapomniałabym powiedzieć! Jak jem cokolwiek , to zdarza mi się go przygryźć , talerzyk ma się rozumieć. To dobrze czy źle?
myrrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:46   #3274
myrrh
Przyczajenie
 
Avatar myrrh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Żagań.
Wiadomości: 9
GG do myrrh
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Chciałam tylko poinformować , ze poszłam do salonu - innego niż przebijałam , bo wiadomo , ze piercer może się nie przyznać , ze źle przebił. W tym drugim salonie kupiłam sobie bioplast , dłuższy . Tym razem pani sterylizowała przy mnie i wymieniła. Powiedziała , ze wszystko było ok tylko miałam za krótki kolczyk i się po prostu wżynał. Dziękuję za pomoc : )
myrrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:42   #3275
myrrh
Przyczajenie
 
Avatar myrrh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Żagań.
Wiadomości: 9
GG do myrrh
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Mam pytanie. Przebijałam równo tydzień temu tj. 10 czerwca , a 23 jadę do Chorwacji . Mogę kąpać się w morzu normalnie ,czy mam coś stosować ? Z góry dzięki ;*
myrrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:49   #3276
agasia_1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

musisz dużo kuleczke , bo ci sie wbije tak jak mi ; ]]

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

a po ilu dniach zmieniłaś na dłuższy jak ci zaczął sie wżynać ? ?? ; D .
agasia_1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:45   #3277
MarySkellington
Przyczajenie
 
Avatar MarySkellington
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez myrrh Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Przebijałam równo tydzień temu tj. 10 czerwca , a 23 jadę do Chorwacji . Mogę kąpać się w morzu normalnie ,czy mam coś stosować ? Z góry dzięki ;*
Przy świeżym przekłuciu nie powinnaś się kąpać w morzu. W ogóle nie powinno się za długo moczyć przekłutego miejsca, a co dopiero kąpiąc się w morzu.
__________________
...Po co jeść skoro i tak z tego gówno będzie...
MarySkellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 09:33   #3278
ona189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Wita Prosilabym o pomoc bo nie wiem juz co myslec. Wczoraj przekłułam warge. NIby wszystko ok troche mi spuchło ale to chyba tak powinno byc,nie boli za specjalnie i nie ropieje. Od zew wszystko super martwi mnie wew strona;/ Talezyk wbija mi sie w warge,,chociaz kolczyk nie jest chyba za krotki bo jak popchne go to mam jeszcze luz,i wogol niego tzn talezya zrobil mi sie jakby siniak? tzn mam zaczerwienione jakby naczynka pekniete...czy to normalne po przekluciu i czy wszystko jest wporzadku? pozdrawiam
ona189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 15:57   #3279
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona189 Pokaż wiadomość
Wczoraj przekłułam warge. NIby wszystko ok troche mi spuchło ale to chyba tak powinno byc,nie boli za specjalnie i nie ropieje.
Gdyby zaczęło ropieć po jednym dniu to już byłoby piorunujące zapalenie...

Cytat:
Napisane przez ona189 Pokaż wiadomość
i wogol niego tzn talezya zrobil mi sie jakby siniak? tzn mam zaczerwienione jakby naczynka pekniete...czy to normalne po przekluciu i czy wszystko jest wporzadku?
To w końcu świeża rana, ma prawo być zaczerwienione, a siniak również może być - igła mogła w końcu zahaczyć o jakieś naczynko.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:18   #3280
ona189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a czy jak mam kolczyk w dolnej wardze z boku nie przy samej tylko troszke nizej moge wlozyc podkowe lub kolo?
ona189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 21:00   #3281
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona189 Pokaż wiadomość
a czy jak mam kolczyk w dolnej wardze z boku nie przy samej tylko troszke nizej moge wlozyc podkowe lub kolo?
Oczywiście, tylko musisz popróbować, jaka średnica kółka lub podkowy będzie najlepsza. Ale do zmiany kolczyka musisz poczekać 6-8 tygodni, aż się całkowicie wygoi.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 16:09   #3282
ona189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

myrrh pisala wczesniej o zatapiajacym sie talerzyku,moj tez sie zatapia ale nie odczowam zadnego bolu kolczyk mam juz tydzien i na poczatku myslalam ze to normalne bo warga troche jednak spuchla teraz po tygodniu zauwazylam ze kolczyk wcale mi nie odstaje tak jak to mowia niektorzy...czy to zle? powtarzam ze nie czuje dyskomfortu jk wypchne go w jedna lub druga strone to mam luz jednak samo z siebie nie odstaje. Czy kolczyk jest za krotki? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz z gory
ona189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:39   #3283
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Bardzo chcialabym mieć lip ringa (wiem, że na początku założą mi labret, aż się wygoi itd.). Wiem, że kolczyk w wardze może powodować zniszczenia szkliwa i osuwanie dziąseł. I mam pytanie (głównie do miss Venflon)- wykminiłam sobie, że przecież można tylnią część lip ringa zneutralizować takim woskiem, ktory np. dają ortodonci osobom z aparatem ortodontycznym (żeby metalowe druciki nie raniły dziąseł). na osuwanie się dziąseł to nie pomoże, ale na niszczenie szkliwa? Chyba tak
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:34   #3284
oallaa
Przyczajenie
 
Avatar oallaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez oallaa
Czas edycji: 2011-07-13 o 22:49
oallaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:44   #3285
oallaa
Przyczajenie
 
Avatar oallaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cześć, zacznę od tego, że chciałabym mieć lip ringa, ale mam kilka pytań odnośnie tego, a mianowicie: swoją przyszłość wiąże z "karierą" wojskową, a kolczyk, czy blizna po nim, jest tutaj określana jako samookaleczenie. Nie mam kogo się poradzić, może ktoś z Was ma kogoś w rodzinie i wie, jakie problemy mogą z tego wyniknąć. Jak wspomniałam mam kilka pytań:
1. czy blizna po lip ringu jest bardzo widoczna(nic nie będzie się paprać po przekłuciu, kolczyk miejsce przekłucia będą zadbane)
2. czy niestety jest możliwość niedostania się do wojska przez bliznę- samookaleczenie? (mam zamiar iść do wojska po studiach, więc może to coś zmienia)
Jak już wcześniej napisałam, nie mam kogo się poradzić, a jest nas tu wielu, więc może jednak ktoś może mi odpowiedzieć na te pytania. Nie jestem dzieckiem, dałam sobie rok, żeby przemyśleć tą decyzję o kolczyku, minął rok i nadal mnie to rajcuje. Jednak nie chcę robić czegoś, co zaważy na mojej przyszłości. Mogę sobie to odpuścić w ostateczności, jeśli będą to aż tak wielkie problemy. Mam nadzieję, że jest tu ktoś, kto znajdzie na te pytania odpowiedź i wyświadczy mi przysługę. Byłabym wdzięczna, czekam na odpowiedź.
oallaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 13:37   #3286
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oallaa Pokaż wiadomość
Cześć, zacznę od tego, że chciałabym mieć lip ringa, ale mam kilka pytań odnośnie tego, a mianowicie: swoją przyszłość wiąże z "karierą" wojskową, a kolczyk, czy blizna po nim, jest tutaj określana jako samookaleczenie. Nie mam kogo się poradzić, może ktoś z Was ma kogoś w rodzinie i wie, jakie problemy mogą z tego wyniknąć. Jak wspomniałam mam kilka pytań:
1. czy blizna po lip ringu jest bardzo widoczna(nic nie będzie się paprać po przekłuciu, kolczyk miejsce przekłucia będą zadbane)
2. czy niestety jest możliwość niedostania się do wojska przez bliznę- samookaleczenie? (mam zamiar iść do wojska po studiach, więc może to coś zmienia)
(...)

Ta, bo Ty zadecydujesz, czy będzie się paprać czy nie. Zaraz rozkażę mojemu ciągle rozognionemu helixowi, żeby natychmiast przestał się wygłupiać.

Masz takie szczęście, że jesteś kobietą. Jakiś mały ślad po kolczyku zawsze jest, ale możesz go zamaskować odrobinką korektora, tak żeby nikt nie wiedział, że go masz w tym miejscu . I po problemie.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 23:33   #3287
oallaa
Przyczajenie
 
Avatar oallaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Tak się właśnie zastanawiałam, czy to by przeszło w wojsku. Jednak, jak piszesz, nie ma z tym problemu. Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam serdecznie!
oallaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 10:33   #3288
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam mam pytanie...
Kolczyk mam w dolnej wardze po lewej stronie.. ehh, ostatnio zauważyłam osunięcie dziąsła ... co mam zrobić wyciągnąć go ? czy założyć tą sylikonową zatyczkę .. Czy w ogóle poczekać, nie mam pojęcia czy to samo wróci do normy to dziąsło ? ... coś w tym stylu tylko to 1 ząb .. ;/

http://dooktor.pl/image_atta/art/QH2...8NIx5tlKx7.jpg
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:41   #3289
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

No niestety, to ten minus posiadania kolczyka w tym miejscu. Skoro Ci się dziąsło już osunęło przez kolczyka, to znaczy, że będzie się dalej osuwać, a jak założysz silikonową zatyczkę to możesz tylko co najwyżej opóźnić ten proces.

Dziąsło może wrócić do normy, ale tylko jak wyjmiesz kolczyka już na dobre.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 11:25   #3290
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
No niestety, to ten minus posiadania kolczyka w tym miejscu. Skoro Ci się dziąsło już osunęło przez kolczyka, to znaczy, że będzie się dalej osuwać, a jak założysz silikonową zatyczkę to możesz tylko co najwyżej opóźnić ten proces.

Dziąsło może wrócić do normy, ale tylko jak wyjmiesz kolczyka już na dobre.
Też zależy jak bardzo jest osunięte. Po pewnym etapie można już tylko leczyć u periodontologa. Można spróbować z pastami do zębów, ale przy ciągłym obcieraniu kolczykiem to i tak nie zadziała. Tymczasowo możesz też poratować się woskiem takim jak do aparatów ortodontycznych, tak myślę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:39   #3291
RapMussic
Raczkowanie
 
Avatar RapMussic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

hmm.. a co jeśli go nie wyciągnę.. ?
RapMussic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:52   #3292
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RapMussic Pokaż wiadomość
hmm.. a co jeśli go nie wyciągnę.. ?
Jak doprowadzisz dziąsło do takiego stanu, że nie 'wróci' to można je już tylko przeszczepić z innego miejsca chirurgicznie.
Na późniejszym etapie, gdy zostawisz w takim stanie zapalenie dziąsła, paradontoza, wypadnięcie zęba z zębodołu, oczywiście próchnica. Tak jest nie tylko przy kolczykach, ale u Ciebie to chyba zasadniczy powód.
Najlepiej jak kolczyk nie dotyka dziąsła, ewentualnie bioplast.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:46   #3293
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jak doprowadzisz dziąsło do takiego stanu, że nie 'wróci' to można je już tylko przeszczepić z innego miejsca chirurgicznie.
Na późniejszym etapie, gdy zostawisz w takim stanie zapalenie dziąsła, paradontoza, wypadnięcie zęba z zębodołu, oczywiście próchnica. Tak jest nie tylko przy kolczykach, ale u Ciebie to chyba zasadniczy powód.
Najlepiej jak kolczyk nie dotyka dziąsła, ewentualnie bioplast.


Tak . Zmień na bioplast. Od 3 lat noszę kolca z bioplastu i dziąsła "ani drgnęły".
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 23:42   #3294
Deathwish
Przyczajenie
 
Avatar Deathwish
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam, mam pytanie. Kilka dni temu byłam w salonie, gdzie ponad miesiąc temu zrobiłam sobie kolczyk w wardze, aby dopytać się piercerki czy moge wymienić kolczyk i czy mi się zagoiło już. Powiedziała, że ładnie sie zagoiło i ze mogę, wiec zakupilam sobie podkowe ze stali chirurgicznej i wymienilam kolczyk. Ale odnoszę wrazenie, że cos jest nie tak, bo z miejsca przeklucia nieustannie leci biały plyn.. przy labrecie (z bioplastu) az tyle nie leciało. W dodatku zrobil mi sie guzek w tym miejscu. Staralam sie ponownie wymienic na labreta, ale nie mogę wcelować.. troche próbowałam i znów włozyłam podkowe, ale guzek stał się znacznie wiekszy (chyba troche podrazniłam wargę, kiedy starałam się włożyć labret) a warga spuchła tak, ze jak kolczyk był trochę wiekszy to teraz idealnie sie do wargi przystosował.. kurde boje się, że coś się moze mi stac. Najbardziej mnie ten guz martwi... ale nie chce wyjmować kolczyka, dlatego sie pytam czy to poważne i czy ktoras z Was miala podobna sytuacje może?
__________________
"...From churning worlds of mindlessness
Come screams unheard before
Haunting voices fill the room
Their source remaining undefined
Shadows cast from faceless beings
Lost for centuries..."
Deathwish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 16:48   #3295
Trincove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć, czy to studio jest godne zaufania? www.silesiatattoo.pl A jeśli nie jest, to czy w Tarnowskich Górach znajduje się jakieś dobre studio?
Trincove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:15   #3296
VvDariavV
Przyczajenie
 
Avatar VvDariavV
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
GG do VvDariavV
Dot.: kolczyk w wardze-co i jak?

Ja przebijałam sobie kolczyka w wardze w salonie tatuaży i piercingu ale facet przebił mi tego kolczyk nie prosto tylko bardziej na ukos, dlatego miałam małego krwiaka. Poszłam do kosmetyczki zaleciła mi przemywać i że krwiak zejdzie. Ponosiłam go z 3 miesiące aż nagle obudziłam się z murzyńską wargą .. ! xd Musiałam go natychmiast wyjąć i poczekać aż opuchlizna zejdzie mi z ust bo nie mogłam rozmawiać . Nie mam pojęcia co było tego przyczyną , ale podejrzewam że to było jakiegoś rodzaju zakażenie . 2 tyg. przed tym wyjełam go na chwile u chłopaka w domu w rękawiczkach z ciekawości żeby zobaczyc jak to wygląda , nie kładłam go nigdzie żeby sie nie wybrudził, wyjełam go na pare sekund trzymając go w ręce włożyłam go z powrotem . Chyba to musiało spowodować że dostało sie jakieś zakażenie .. ;/ Nie mam szczerze zielonego pojęcia . Czy ktoś z was miał jakieś podobne przypadki ??? Albo wie coś na ten temat ?
Chciała bym go sobie zrobić ponownie i czy jest to możliwe żeby zrobić to w tym samym miejscu na tej malej kropeczce czyli 'bliźnie' która mi została czy musiala bym to robic obok ??? Czekam na odpowiedz
Daria.
VvDariavV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:01   #3297
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ale co dokładnie masz na myśli pisząc "w wardze"? Bo takich rodzajów przebić jest sporo Ja mam labreta i czas gojenia to ponad miesiąc
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 14:38   #3298
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ostatnio się bardzo napaliłam na Madonnę, chyba się skuszę Okropnie mi się to podoba, znalazłam już porządne studio, wszystko mają czyste i sterylne, współpracują z sandepidem czy czymś takim. Muszę jeszcze o cenę zapytać, ale już nie mogę się doczekać : >
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:27   #3299
SheFresh2Def
Przyczajenie
 
Avatar SheFresh2Def
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: None of ur bizz ?!
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Hej (:
Od 2 dni mam lowbret ^.^
Chyba zaczął ropieć >.< ( to raczej nie jest limfa bo na waciku ma taki lekko żółtawy kolor, chociaż obok dziurki wygl. na biały) fakt że tylko troszeczkę, ale i tak zaczynam 'siać panikę' ;p
Widoczne jest małe zaczerwienienie i troszkę boli, ale to raczej normalne,
przemywam solą fiz. i octaniseptem.
Płuczę usta szałwią i rumiankiem.
Czego użyć, aby wyeliminować ropę ? Może tribiotic lub oxycort ?
__________________
* Blauqrana RIDE OR DIE ! * bishezzz


& Malaysian shuffle !
SheFresh2Def jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:01   #3300
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

to żadna ropa, masz TYLKO 2 dni. ta wydzielina brzydko pachnie? zaczerwienienie spowodowane jest tym, że to świeże przekłucie. przemywaj dalej.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.