Jaka sukienka dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 19:07   #1
No_cry
Raczkowanie
 
Avatar No_cry
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163

Jaka sukienka dla mnie?


Witam. Otóż w czerwcu idę na wesele. I potrzebuję sukienki. Tylko kompletnie nie wiem jaki fason dla mnie byłby dobry. Opiszę swoją figurę:
mam raczej figurę gruszki. Mam dość szerokie biodra. Wyraźne wcięcie w talii. Myślałam nad sukienką odciętą pod biustem? Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Brzuszek tez chciałabym trochę zakryć. Dodam, że jestem brunetką o bardzo jasnej karnacji, wręcz bladej. I jaki kolor byłby dobry żeby mnie trochę ożywił? Bo nie chcę wyglądać tak bardzo blado . Z góry dziękuje za rady.
No_cry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:38   #2
kasiun
Przyczajenie
 
Avatar kasiun
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jaka sukienka dla mnie?

Według mnie najlepsza dla ciebie sukienka w takim kształcie jak poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarno.jpg (14,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cal.jpg (9,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dl105v01m.jpg (11,9 KB, 13 załadowań)
__________________
www.k-style.pl - Twoja Osobista Stylistka - stylizacja, makijaż, wizaż.
kasiun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:43   #3
kasiun
Przyczajenie
 
Avatar kasiun
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Jaka sukienka dla mnie?

Dodam, że jestem brunetką o bardzo jasnej karnacji, wręcz bladej. I jaki kolor byłby dobry żeby mnie trochę ożywił? Bo nie chcę wyglądać tak bardzo blado . Z góry dziękuje za rady.[/quote]


Co do koloru to nie bardzo umiem Ci pomóc ( za mało informacji) z twojego opisu mozna by wnioskować ze jestes typem kolorystycznym Zima.
Najpiękniejsze dla niej odcienie to wszystkie barwy nasycone, mocne a jednocześnie zimne. Na przykład rubinowa czerwień, mocny róż, fiolet, ostry błękit, głęboki granat. Jasne kolory też doskonale podnoszą urodę zimy, muszą być jednak bardzo chłodne, wręcz lodowate. Zima jest jedynym typem kolorystycznym, który zdobi kredowa biel oraz czerń. Unikać powinna natomiast odcieni ciepłych i delikatnych, złamanych kolorów.
__________________
www.k-style.pl - Twoja Osobista Stylistka - stylizacja, makijaż, wizaż.
kasiun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:05   #4
sznurek
Raczkowanie
 
Avatar sznurek
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
GG do sznurek
Dot.: Jaka sukienka dla mnie?

Ja również jestem gruszką i wydaje mi się, choć może się mylę, że wyglądamy dobrze w dwóch fasonach sukienek.
1) wyraźniezaznaczona talia, od talii rozszerzana, rozkloszowana spódnica, góra lekko przymarszczona. Skoro masz wcięcie w talii- zaznacz je!
2) odcinana pod biustem, dół plisowany. powiększa biust i zwraca uwagę na górę, odciągając od bioder
może uda mi się znaleźć zdjęcia, nawet mogę wrzucić swoje jak chcesz
Co do kolorów- jestem również identycznym typem kolorystycznym co Ty i bladości nie ma co się wstydzić. Kolory podane przez kasiun 'a są idealne. Można teraz łatwo dostać piekne sukienki w żywych, nasyconych kolorach, i to w nich będziesz wyglądać najlepiej. A co powiesz na trawiasty zielony, krwistoczerwony, modny teraz głęboki lazurowy, fioletowy?
__________________
pogrążam się w nieznośnej lekkości bytu
sznurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.