jak rozczesać włosy po ich myciu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 14:20   #1
anabene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Question

jak rozczesać włosy po ich myciu?


mam wlosy do ramion, cienkie, ale bardzo gęste. rozczesywanie ich jest gehenna, a myję je co 3 dni. czy mozecie polecic jakies kosmetyki ulatwiajace ich rozczesywanie, ale nie rujnujace kieszeni? bede wdzieczna...
anabene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:42   #2
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

np. jedwab w plynie... Biosilk albo inny... wystarczy minimalna ilosc i wlosy da sie latwiej rozczesac
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:49   #3
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

A ja polecam spraye Gliss Kura, można psikać na mokre albo suche, chyba nie da się z nimi przesadzić, a włosy dużo łatwiej rozczesać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:51   #4
dziewcze22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Witaj...........na ułatwienie rozczesywania włosów wpływa wiele czynników!
Odżywki są potrzebne owszem,ale o tym za chwile..........
..........na początek mała instrukcja mycia i wycierania włosów :
PO PIERWSZE: nie ,,pierz włosów'' podczas mycia...........delikatni e masuj skórę głowy a szampon rozprowadź po całej łodydze włosa jak już się spieni ,
PO DRUGIE: odżywka..........nakładaj odżywke na włosy (od czesci srodkowej po ich końcówki).....nigdy na skore głowy!.włosy moga sie szybciej przetłuscic i mozesz dostac nawet łupieżu..odżywka tylko ze spłukiwaniem!(nie obciąża włosów)polecam mleczko o zapachu kokosowym CREMA AL LATTE......używa sie go w salonach fryzjerskich.....ja kupuje je w sklepie fryzjerskim (1000ml za 20zł.)
Starcza na bardzo długo
PO TRZECIE: wycierajac wlosy w ręcznik nie pocieraj ich o siebie w żadnym wypadku,a delikatnie odsącz je z wody......
rozczesywanie rozpoczynaj od końcówek włosów,nigdy od ich nasady..........
nie wiem jakich kosmetyków do tej pory używłas,ani jak postępowałas ze swoimi włosami......ale mam nadzieje ze choc troche Ci pomogłam
Jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj..........
Pozdrawiam
dziewcze22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 17:59   #5
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

mi przychodzi na myśl spray Lilliputz dostępny w Rossmannie- koszt.ok5 zł
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:27   #6
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez anabene Pokaż wiadomość
mam wlosy do ramion, cienkie, ale bardzo gęste. rozczesywanie ich jest gehenna, a myję je co 3 dni. czy mozecie polecic jakies kosmetyki ulatwiajace ich rozczesywanie, ale nie rujnujace kieszeni? bede wdzieczna...
Może w trakcie mycia jak nałożysz na włosy odżywkę/maskę to przeczesuj je palcami.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:24   #7
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Zdecydowanie Lilliputz, znajdziesz go w Rossmanie obok kosmetyków dla dzieci. Po nim nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem nawet mokrych włosów, do tego jest piekielnie wydajny. Naprawdę polecam!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 10:34   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez dziewcze22 Pokaż wiadomość
PO PIERWSZE: nie ,,pierz włosów'' podczas mycia...........delikatni e masuj skórę głowy a szampon rozprowadź po całej łodydze włosa jak już się spieni ,
PO DRUGIE: odżywka..........nakładaj odżywke na włosy (od czesci srodkowej po ich końcówki).....nigdy na skore głowy!.włosy moga sie szybciej przetłuscic i mozesz dostac nawet łupieżu..odżywka tylko ze spłukiwaniem!(nie obciąża włosów)polecam mleczko o zapachu kokosowym CREMA AL LATTE......używa sie go w salonach fryzjerskich.....ja kupuje je w sklepie fryzjerskim (1000ml za 20zł.)
Starcza na bardzo długo
PO TRZECIE: wycierajac wlosy w ręcznik nie pocieraj ich o siebie w żadnym wypadku,a delikatnie odsącz je z wody......
rozczesywanie rozpoczynaj od końcówek włosów,nigdy od ich nasady.......
podpisuje sie rekami i nogami pod tym wszystkim - sama tak robie
wlacznie z uzywaniem odzywki/maski Kallosa - Latte
ja dodatkowo jeszcze spryskuje wlosy mgielka z Farmony i rozczesuje je bez zadnego problemu
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:04   #9
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

najwazniejsze - czesz tylko grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami, kiedy wyschną możesz to zrobić dokładniej- szczotką
ja nie mam żadnych problemów z czesaniem- używam odżywki pantene regeneracja i psikam gliss kurem. oczywiście ok. raz na tydzień maska z żółtek, kokos, rycyna. myślę że jak się do tego zastosujesz to problem zniknie.
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:05   #10
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 81
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

ja używam odzywke nivea straight & easy - odżywka prostujaca wlosy. jestem bardzo z niej zadowolona , ułatwia rozszerywanie i przede wszyskich po jej dluzszym uzywaniu wlosy nie robią sie takie szorstkie, suche i ,,sianiste'' . Używam jej juz ponad rok i widzę, ze wlosy bardzo sie do niej przyzwyczaily i juz nie są takie jak kiedys
kaasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:20   #11
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Czy dobrze zrozumiałam ze mokre włosy mogę czesac. Ale jak już coś to grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. A jak wyschną to dopiero szczotką?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 18:42   #12
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam ze mokre włosy mogę czesac. Ale jak już coś to grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. A jak wyschną to dopiero szczotką?
Ja dokładnie tak robię.
Mokre włosy pryskam mgiełką Radical albo nakładam piankę wellaflex do cienkich i rozczesuję rzadkim grzebieniem. Potem szczotką z naturalnego włosia już suche i rozczesane-by wygładzić łuski i nadać włosom połysk i puszystość.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:42   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam ze mokre włosy mogę czesac. Ale jak już coś to grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. A jak wyschną to dopiero szczotką?
tak, bo czesząc mokre wlosy szczotka, mozesz je zniszczyc, polamac, powyrywac itd
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:51   #14
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Dziękuję za odpowiedzi.
To musze koniecznie kupic grzebien.. ..
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:36   #15
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Kup sobie grzebien z zebami szerokimi , bedzie wyrywal wlosy ale o plowe mniej tj normalne wypadanie, aha i odzywke jakas wtedy wlosy staja sie sliskie
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:34   #16
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Ja spotkałam się już z takimi odpowiedziami żeby suche włosy dopiero czesać...ale w moim przypadku to nie możliwe...wtedy to już by było za późno i miałbym po włosach nie rozczesałabym ich za żadne skarby. Wystarczy że nie nałoże odżywki i już mam problem z rozczesaniem
__________________
Włosy zapuszczam

Myślę nad ścięciem grzywki ...

Staram się zrzucić parę kg...



Tęsknie za słoneczkiem. Czekam na piękną wiosnę.
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:28   #17
fryzjereczka 1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Włosów mokrych dziewczyny nie powinno się czesać, ponieważ mokre są duuuużo bardziej podatniejsze na mechaniczne zniszczenia, np grzebieniem czy chociażby ręcznikiem. Teoretycznie powinno się czekać aż samoistnie (!) wyschną. A praktycznie, wiem po sobie, że nawet po zastosowaniu odżywek, rozczesanie włosów na sucho wydaje się wielu z Was prawie niemożliwe. Jak wszystko na tym świecie i stopień plątania się włosów zależy od kilku rzeczy. Miedzy innymi od ich budowy i tu Cie Anabene zmartwie, bo jeżeli Twoje włosy nienaturalnie się plączą, to możliwe, że genetycznie przy wzroście się załamują i skręcają a na to złotego środka nie ma. Odżywki na pewno to zniwelują ale problemu nie usuną... Wybieraj te ze spłukiwaniem, najlepiej maski bo wbrew pozorą bardziej pomoga niż te cudowne spraye do łatwego rozczesywania. W przypadku takich włosów najlepiej je myć na siedząco albo stojąco bez pochylania głowy. Także życzę cierpliwości w rozczesywaniu, prawidłowo ktoś wspomniał wcześniej, że najlpiej zacząć od końcówek i robić to niezykle powoli i delikatnie, nawet jakby miało Ci to zając 20 minut.
fryzjereczka 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:47   #18
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez fryzjereczka 1988 Pokaż wiadomość
Włosów mokrych dziewczyny nie powinno się czesać, ponieważ mokre są duuuużo bardziej podatniejsze na mechaniczne zniszczenia
Oczywiście, że mokre włosy są bardziej podatne na zniszczenie, ale czy osoby o kręconych włosach też mają czesać suche włosy? Wtedy zamiast loków miałyby bezkształtną szopę
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:15   #19
fryzjereczka 1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Dlatego w wielu przypadkach Weegirl od teorii do praktyki daleko Posiadaczki pięknych, kręconych lub falowanych włosów powinny przed umyciem dobrze je rozczesać, ta rada jest również dla Anabene. W trakcie myciana jak i po, można je przeczesywać palcami, żeby uniknąć opisywanego przez Weegirl efektu
fryzjereczka 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 14:48   #20
Neira
Raczkowanie
 
Avatar Neira
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Ja stosuję maskę Fructis regeneracja&blask (jakoś tak). Pomaga. Widzę różnicę przy rozczesywaniu po jej użyciu i bez użycia maski.
A muszę przyznać, że włosy mam cienkie i straaasznie plączące się :/

Może ktoś jeszcze może polecić jakiś kosmetyk?
Neira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:07   #21
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Szok, szok, szok!!!

Mam cienkie, długie i proste jak druty włosy. Od zawsze miałam straszne problemy z rozczesywaniem. Robiłam to zawsze na mokro i zajmowało mi od 20 do 30 minut Byłam przekonana, że jak wyschną takie splątane to pozostanie mi tylko obcięcie Przedwczoraj się odważyłam zostawić, żeby wyschły nierozczesane ( ale nie całkiem, trochę wilgotne jednak były ) i czas mojego rozczesywania skrócił się z 30 do 3 minut Żadnych problemów, żadnych supłów, a co ważne prawie zero wyrwanych włosów.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:50   #22
Neira
Raczkowanie
 
Avatar Neira
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Nie wiem jakim cudem...
U mnie to jakoś nie wychodzi...
Neira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:00   #23
Bogna22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 44
GG do Bogna22
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

ehhh znam ten ból moje włosy są długie i też się plączą a nawet mimo dobrego spłukania odczuwam wrażenie że się sklajają i przeczesanie ich palcami graniczy z cudem... zaczełam używać jedwabiu w olejku i troszkę pomaga, a wspomniane przereklamowane odżywki Gliss Kur w spreyu mi niestety nie pomagają
__________________
Kto wie, co kiedyś będzie po nas, świat tyle piękna w sobie ma
Choć nie wszystko zdążysz poznać, kochaj, nie będziesz sam...


www.artdrewno.pl
Bogna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:56   #24
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez Neira Pokaż wiadomość
Ja stosuję maskę Fructis regeneracja&blask (jakoś tak). Pomaga. Widzę różnicę przy rozczesywaniu po jej użyciu i bez użycia maski.
A muszę przyznać, że włosy mam cienkie i straaasznie plączące się :/

Może ktoś jeszcze może polecić jakiś kosmetyk?
Niedawno stosowalam szampon do mycia wlosow Elseve z Loreala to co zdzialal bylo szokiem wlosy po umyciu byly taaakie miekkie i przyjemne w dotyku. Strasznie latwo sie rozczesywaly, wystarczylo tylko jedno pociagniecie grzebieniem nabieraly tez troche blasku. Nie wiem czy tak zadziala na kazdych wlosach bo spotykalam sie z roznymi opiniami ale warto sprobowac
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:32   #25
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Witam, ja mam podobny problem z włosami po umyciu.. Tylko dodam, że u mnie włosy się robią jak dredy jeśli nie nałoże odpowieniej odżywki i na odżywce włosy roczesuje, bo po zmuciu jej nie ma szans na rozczesanie. Niestety wyrywam strasznie ilosci wlosow i mi tego, żal bo wnet zostanę łysa.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:23   #26
czekolasia
Przyczajenie
 
Avatar czekolasia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 28
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Moje włosy też są bardzo gęste, ale wystarczy zaopatrzyć się w jakąś odżywkę( ja mam isanę z olejkiem z babassu) i grzebień z szeroko rozstawionymi zębami =]
czekolasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:12   #27
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Cytat:
Napisane przez JOY Pokaż wiadomość
Witam, ja mam podobny problem z włosami po umyciu.. Tylko dodam, że u mnie włosy się robią jak dredy jeśli nie nałoże odpowieniej odżywki i na odżywce włosy roczesuje, bo po zmuciu jej nie ma szans na rozczesanie. Niestety wyrywam strasznie ilosci wlosow i mi tego, żal bo wnet zostanę łysa.
Nie wiem, jaki masz typ włosów, ale może one w ogóle nie potrzebują "normalnego" rozczesywania? Ja mam fale i spokojnie obywam się bez grzebienia. Po prostu jak mam na włosach odżywkę/maskę przeczesuję włosy delikatnie palcami. I to wszystko
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:42   #28
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Ja zawsze daję kroplę jedwabiu do włosów i rozczesuję na mokro. Przy czym oczywiście nie trę włosów ręcznikiem ani podczas mycia, i rozczesuję je delikatnie grzebieniem. I jest ok. Poza tym oczywiście odżywka, miałam niedawno taką fajną z drogerii Schlecker. Zapomniałam, jak się nazywa ale była tania i pachniała kokosem. Świetnie mi się po niej rozczesywało włosy.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 23:08   #29
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Dodam jeszcze, że podobno słynna szczotka TT idealnie rozczesuje włosy. Ale wydatek wielki, bynajmniej zamierzam ją mieć
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:45   #30
Candy_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: jak rozczesać włosy po ich myciu?

Znam ten problem... Nic ze sklepowych półek nie pomagało. Kiedyś kupiłam w hurtowni kosmetycznej maskę na włosy + ampułki z serii Loreal Professional Fiberceutic. Są ekstra ale niestety za 250ml odżywki + ampułki zapłaciłam koło 140 zł. Wczoraj spróbowałam czegoś innego,tzn.odżywki do włosów włoskiej firmy Bioetika, Crema di Essennza nr 1 i nr 4 ( włosy zniszczone ). Koszt jednej odżywki 500ml to 17 zł. Piękny zapach kokosa przy nakładaniu, faktycznie wygładza włosy i o niebo lepiej je rozczesać. Normalnie z byle jaka odżywką musiałam po umyciu włosów rozczesywać je ok 15,20 min., przy tej nie wiem czy ze 2 min.było. Gorąco ją polecam.
Candy_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.