Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 11:52   #4981
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
drożdzowe
albo murzynka oblozyć nimi.
ale one sa w takim sobie wlasnym - syropie?

bo jak nie to to ze sloika do garnka i z cukrem i sie zrobi syrop i ciutke wody jak mało płynu.
Drożdżowe chyba by fajnie pasowało. No właśnie muszę mamę podpytać co tam jest. Zwykle z owoców robi konfitury, ale one chyba bardziej wyglądają jak takie jagody, co się w słoiczkach robi i one wtedy puszczają ten soczek i jest syropik.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:52   #4982
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

czesc dziewczynki ja niedawno wstalam ze mnie to dopiero spioch a ja mam do was pytanko mam wiele pomyslow co do slubu i nie wiem jak to wszystko poukladac zeby sie zgadzalo wszystko ze soba

madzialenka ja jestem wlasnie choleryczka czy jak to sie tam pisze ale normalnie ta tz siostre to udusilabym co za wredna jedza a pierscionkiem sie nie przejmuj ja jak oddalam pierwszy to drugi dostalam po 5 miesiacach

rosette gratuluje mieszkanka i powodzenia zeby wam sie udalo wszystko zrobic
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:53   #4983
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

mozna je zmiksować i zrobić z nich taki a'la dżem i przełoożyć ciasto nim można też jakiś krem dodac
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:54   #4984
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

tez jestem za drożdzowym

Cytat:
Napisane przez Matplaneta Pokaż wiadomość
ja ślubu nie traktuję jako zmiany wyglądu obrączek. Teraz noszę srebrną obrączkę, bo lubię.
Później będzie obrączka poświęcona w Kościele. Poza tym wiecej rzeczy sie zmieni, a nie tylko coś na palcu.
No wiaodmo, wiele rzeczy sie zmienia
ale co do obrączek to kiedys dawno temu rozmawialismy z TZ na ten temat i razem stwierdzilismy ze poczekamy na te ze slubu bo inaczej sie tylko przyzywczaimy do czegos na palcu (tzn TZ bo on teraz nie ma tam nic). a tak to bedzie to dla niego taka nowosc. ale oczywisci keązdy robi jak chce ja tylko napisalam jak my zrobilismy)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:58   #4985
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

martucha ja ulwiebiam drożdzowe ciasto, przypomina mi trochę dzieciństwo.
Zwłaszcza takie na ciepło, np. podgrzane w mikrofali i do tego szklanka mleka

o rogalikach też myślałam, ale porzeczki nie pasują do rogalików. prędzej truskawki albo sliwki.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:06   #4986
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no to macie okazji duzo.. a moze zadedykujcie rodzicom jakas ich pisenke.. a na rocznice z rodzenstwem zrobcie prezentacje i wyswietlcie - ich fotki z mlodosci potem slubne z wami.. napewno sie wzrusza...
dzięki za te pomysły, przemyślimy to

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
przepraszam dziewczyny ale dlugo mnie nie bylo i mialam 90 stron do nadrobienia a ze madra nie jestem nadrobilam wszystko

juz bede na biezaca ale teraz juz padam bo od 4.45 nie spie bo w pracy a my mielismy male problemy najpierw z internetem pozniej nad soba i tak zlecialo mi pare tygodni za co was przepraszamale kasiu jako jedyna mnie zauwazylas ze mnie nie ma ale najpierw chcialam nadrobic
dobrze, że teraz jesteś już na bieżąco Ja też zauważyłam, że od dawna cię nie ma, no ale już jesteś i bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
z tymi terminami to jest szalenstwo-znam miejsca gdzie zapisuja juz na 2011 bo wczesniejsze terminy lacznie z weselami w tyg (pon-wt,sr-czw) sa pozajmowane...my zaczelismy szukac na poczatku wakacji,zjezdzilismy kilkanascie miejsc-blizej i dalej,obdzwonilam kolejne kilkanascie a zajelismy sale w ktorej bylismy jako drugiej :P zartowalismy nawet podczas szukania ze i tak wrocimy do niej bo jest duza,ze scena dla orkiestry,z wyjsciem na zewnatrz i maja tam taki drewniany tarasik ktory jest zadaszony wiec pewnie polowa palacych bedzie tam szalec:P poza tym nie ukrywam,ze patrzylismy tez na cene bo mamy na liscie grubo ponad 100 gosci a wesele dwudniowe....dzis dzwonie do zespolu zeby sie z nimi spotkac i jak nam sie spodobaja ich propozycje weselne to ich rezerwujemy sobie i bede miala najwazniejsze rzeczy z glowy a obraczki bedziemy robic z wlasnego zlota,pewnie z lekkim szlifem,moze wezme brylancik malutki do mojej i grawer...wyjdzie taniej niz w salonach maja ale musze znalezc kogos kto mi je zrobi wiec pochodze po jubilerach i popytam,jeszcze sprawa sukni slubnej-jeszcze chyba za wczesnie na szukanie ale mnie juz korci:P bo wiem ze obraz tej jedynem podczas przymiarki mi sie zmieni z 5 razy hehe a poza tym chce zalapac sie na jakies przeceny wiec zaczne chodzic w listopadzie-styczniu.ale naskrobalam heh milego dnia dziewczyny!!
no to masakra, rozumiem, że na 2010 trzeba już rezerwować, ale żeby na 2011 to już paranoja. No i wesela w tyg bo nie ma wolnych sobót to już naprawdę masakra!
Swoją drogą może by trzeba pomyśleć nad tym interesem wybudować własną sale bankietową i trzepać kasę nie głupie

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Wczoraj pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy sobie zestawy do nurkowania i taką deskę niby surfingową, za 40 zł. Dokładnie taką, tylko ma większe wymiary i inny, bardziej hawajski rysunek http://allegro.pl/item416389485_desk...wania_hit.html Już się nie mogę doczekać, jeszcze parę dni i będę się bawić w chorwackim morzu
ale wam fajnie kiedy dokładnie wyjeżdzacie?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wy zatrudniacie na wesele jakiego specjaliste od efektów świetlnych?? tak aby to wszytsko super wyglądało?? on wtedy robi specjalne oswietlenie, dopiera siwatla i wzory swiateł do kazdej piosenki. ja sie własnie nad tym zastanwiam bo ostatnio byłam na takim weselu gdzie był ten facet
niee, nawet o tym nie słyszałam, z resztą prawdę mówiąc szkoda nam na takie bajery pieniędzy.

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Takie pytanie do dziewczyn które pieką ciasta
Mam od mamy porzeczki w słoiku, pewnie były ugotowane, albo co, no i myślałam, żeby upiec jakieś ciasto na naszą podróż w niedzielę, właśnie z tymi porzeczkami. Macie jakieś pomysły?
tak jak dziewczyny mówią drożdzowe, albo biszkopt na wierzch porzeczki zalane galaretką, też by było pycha
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:09   #4987
Matplaneta
Raczkowanie
 
Avatar Matplaneta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 361
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Ale pyszności wymieniacie!! Mi tu ślinka cieknie na klawiaturę!!
Matplaneta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 12:09   #4988
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Dzwoniłam do mamy i są to bardziej konfitury, ale to nic, można to wykorzystać. Wyśle mi później przepis na jakieś drożdżowe

Basiu, wyjeżdżamy w niedzielę około południa. To nic, że będziemy po weselu, ale damy radę
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

Edytowane przez popscene
Czas edycji: 2008-08-19 o 12:11 Powód: dopisek
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:13   #4989
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

kurde drozdzowe uwielbiam z rabarbarem najbardziej

co do obraczek to my ter kiedys nosilismy ale mi palce spuchly od choroby i juz za mala jest

dekoracje sali chcem w kolorze pomaranczowo bialym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 381247567.jpg (56,8 KB, 28 załadowań)
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:15   #4990
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Mala miałaś do nas jakieś pytanie? czy nadinterpretowałam twoją przedostatnią wypowiedź

popscene, no pewnie, że dacie radę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:19   #4991
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Mala miałaś do nas jakieś pytanie? czy nadinterpretowałam twoją przedostatnią wypowiedź

popscene, no pewnie, że dacie radę

mialam jak wszystko zapiac na ostatni kuzik bo mam metlik w glowie i obawiam sie ze wszystkiego nie zrobie ja zaraz mykam bo pierogi robie ale mi cebuli zabraklo i musze do sklepu ale mi sie nie chce bo strasznie mnie glowa boli
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 12:23   #4992
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
madzialenka ja jestem wlasnie choleryczka czy jak to sie tam pisze ale normalnie ta tz siostre to udusilabym co za wredna jedza a pierscionkiem sie nie przejmuj ja jak oddalam pierwszy to drugi dostalam po 5 miesiacach
na TZ siostre mam juz sposób bo jak juz pisalam tak to spoko dziewczyna tylko nie rozmawiam z nia juz na tematy slubne i wszelkie związane z TZ i nawet ostatnio TZ o tym powiedziałam. powiedzialam co ona mówiła i ze dlatego nie chce przy niej o nas rozmaiwac. TZ zapytał sie czy ma z nia pogadac o tym, ale ja nie chciałam robic burzy i teraz jak cos jest nie tak to od razu mówie o tym TZ. np. wkurzyła mnie ostatnio, bo potrafi podejsc do mnie 2-3 razy dziennie z tekstem ile to ona teraz zarobi. ja rozumiem, ze sie cieszy ale po co mi o tym mówi kilka razy dziennie tym bardziej wiedząc ze ja nie mam pracy. w niedziele powiedzialam o tym TZ i stwierdziłam, ze jeszcze raz co mi takiego powie to juz nie wytrzymam i aby sie nie obraził jak jej cos powiem. bo mam wrazenie ze ona to mówi specjalnie. ale teraz po powrocie z pracy jest tak zmeczona ze nic nie gada hehe

co do pierscionka to mam nadzieje, ze ja 5 miesiecy czekac nie bede musiała hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:23   #4993
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

mała weź silny proszek na ból.

który to już dzień pierogi sa na tapecie?

a drożdżowe z rabarmarem to jest mistrzostwo świata!

madzia to oboje nie pracujecie przy tych sadzonkach? czy co się stało bo przeoczyłam chyba ?
to taka zarozumiała ta Tz siostra sie wydaje
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:23   #4994
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
mialam jak wszystko zapiac na ostatni kuzik bo mam metlik w glowie i obawiam sie ze wszystkiego nie zrobie ja zaraz mykam bo pierogi robie ale mi cebuli zabraklo i musze do sklepu ale mi sie nie chce bo strasznie mnie glowa boli
no tego to my jeszcze same nie wiemy przynajmniej ja, ale trzeba będzie sobie raczej wszysko skrupulatnie notować co i kiedy trzeba jeszcze załatwić i potem tego przestrzegać.
Weź tabletkę na ból głowy i szybciutko się lepiej poczujesz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:31   #4995
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzia to oboje nie pracujecie przy tych sadzonkach? czy co się stało bo przeoczyłam chyba ?
to taka zarozumiała ta Tz siostra sie wydaje
w sobote z samego rana pisałam o tym bardzo długie posta. ale w skrocie to byly zwolnienia w firmie i połowe ludzi wywalili bo sie sezon tam konczy i mnie wywalili a TZ siostre i TZ zostawili. i ja byłam mega zdołowana ze nie mam pracy, ze nie pracuje juz z TZ i ze ja tak pracowałam ze padałam ze zmeczania i dostalam nawet za to pochwale od szefa a mnie wywalili a jego siostra sie nudziła a została. i jak ja byłam taka wukurzona i zdołowana to ona do mnie przychodzila mówiąc np. o.. to teraz ona bedzie tyle pracowac, tyle zarabiac i ze nie wie czemu mi smutno, przeciez ktos musiał odpasc to tak w skrócie wiecej opisałam w tamtym poscie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:37   #4996
mala2241
Raczkowanie
 
Avatar mala2241
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 489
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

madzia no ja ci nie zycze zebys tyle czekala a siostra jak widze po malu przestajesz sie przejmowac i oby tak dalej

kliwia wlasnie przez to mi sie zachcialo a ze "kucharka" z zawodu to wlasnie juz prawie farsz mam zrobiony tylko wlasnie mi cebuli braklo
drozdzowka z rabarbarem jak ktos zrobi ja sie wpraszam i nie ma ze boli

baja no wlasnie ja normalnie nie wytrzymam chyba przez to mnie boli glowa
ale szukalam w domku tabletki i kurcze nie znalazlam tylko takie silne jak kiedys na migrene bralam no i gdyby nie one to chyba bym sie czolgala dzisiaj
__________________
Nasz ślub
http://www.suwaczek.pl/cache/10af007a41.png
Nasze zaręczyny:
31.03.2008r

Jesteśmy razem:
31.03.2005r
mala2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:37   #4997
Matplaneta
Raczkowanie
 
Avatar Matplaneta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 361
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
w sobote z samego rana pisałam o tym bardzo długie posta. ale w skrocie to byly zwolnienia w firmie i połowe ludzi wywalili bo sie sezon tam konczy i mnie wywalili a TZ siostre i TZ zostawili. i ja byłam mega zdołowana ze nie mam pracy, ze nie pracuje juz z TZ i ze ja tak pracowałam ze padałam ze zmeczania i dostalam nawet za to pochwale od szefa a mnie wywalili a jego siostra sie nudziła a została. i jak ja byłam taka wukurzona i zdołowana to ona do mnie przychodzila mówiąc np. o.. to teraz ona bedzie tyle pracowac, tyle zarabiac i ze nie wie czemu mi smutno, przeciez ktos musiał odpasc to tak w skrócie wiecej opisałam w tamtym poscie
wredota z niej-nie ma co...
Matplaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:40   #4998
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

pokazałam mamiekilka dekoracji "dziecko za dużo amerykańskich programów, co to wesele paris hilton?"mama rządzi
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:44   #4999
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Dziewczyny, jest juz 5 czesc watku
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 12:45   #5000
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Zapraszam do kolejnej części http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post8651475 a ten wątek z powodu przekroczenia 5 000 postów zamykam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.