Ona Niechce Dalej ?? :| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 20:31   #1
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Question

Ona Niechce Dalej ?? :|


Witam Wizażanów.!!
Jestem Facetem i mam lekki problem... hmmm może nie problem ale coś co mnie bardzo ciekawi dlaczego tak jest ... będe mówił otwarcie przebywam sobie z dziewczyną w pokoju, (...) sraty ty i dochodzi do tego że robimy sobię dobrze tzn. ja jej robie... i robię to palcami a czasami nawet i jezykiem z palcami ale chodzi mi o to że widze jak ona już jest naprawde podniecona i chyba dochodzi(niewiem) to nagle wyciąga mi palce z "siebie" i mówi mi że dość że wystarczy...no i wszystko tak pięknie ładnie i kicha a chce ja dobrze zadowolić... Generalnie to jest dziewicą (tak mówi)... a pytałem dlaczego tak nagle przerywa... to raz mi odpowiedziała ze juz jest jej na tyle dobrze i jej wystarczy co jest dla mnie dziwne... a potem odpowiedziała mi że niechce bo czuje że ją może zaraz ponieść i może dojść do coś wiecej... nie rozumiem w ogóle o co w tym wszystkim chodzi ? może doradzicie mi coś, powiecie... prosze o jakiś ratunek albo wytłumaczenie ...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:01   #2
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Może wstydzi się czegoś? Stresuje ją np. Twój wzrok na jej twarzy? Może wyobraża sobie, że dziwnie wykrzywia mordkę podczas orgazmu? Musisz jej dodać pewności siebie, zapewnić, że jest cudowna, rozmawiać. Piszesz jeszcze, że tylko Ty jej robisz dobrze. Może ona nie jest jeszcze gotowa żeby role się odwróciły? I głupio jej, że Ty ją zadowalasz a ona Ciebie nie, bo po prostu jeszcze nie jest na to przygotowana.
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:02   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

To niech się zdecyduje, jak w końcu jest.

Bo jeśli faktycznie "dochodzi", to wyciąga palce dlatego, że chwile po orgaźmie nawet delikatny dotyk zazwyczaj nie jest przyjemny i może nawet zaboleć.

A jeśli przyjąć drugą wersję, to co tu wyjaśniać.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:12   #4
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

nie no na pewno się niczego nie wstydzi... bo po prostu wiem że się nie wstydzi... bo to czuć i widać.. więc tak nie jest... ale ja bardzo lubię ją zadowalać i nie domagam się odwrotności... ... lubię ją zadowalać i patrzeć jak jej jest fajnie ale chciałbym na to dłużej popatrzeć... ale z innej strony też się zastanawiałem , niewiem czy sobie coś ubzdurałem czy coś ... skoro niechce dalej bo czuje ze ją moze zaraz ponieść ( a na sex jeszcze nie gotowa bo o tym gadaliśmy) to skąd ona może znać swoją reakcje ciała skoro niechce dalej ? niewiem ... giganciara hmm to mozliwe bo po tym ma strasznie czerwone policzki i jest zdyszana ale ja na przykład chciałbym ją dłuzej zadowalać zeby to przeciągnać ... Niewiem co o tym wszystkim myśleć...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:27   #5
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

No to bardzo możliwe, że po prostu trochę ją to boli, to normalna reakcja. Sama na początku krzyczałam na TŻ-ta że już dość Może najzwyczajniej nie ma ochoty Ci tłumaczyć szczegółowo niejakich "babskich" reakcji A skoro rozmawialiście i wiesz oraz akceptujesz to, że chce poczekać, no to myślę, że nie w tym problem...
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:45   #6
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

a dziękuje za wytłumaczenie... Jakoś mi już lepiej ... no bo w końcu nie znam tych babskich spraw heh Pozdrawiam i dziękuje
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:47   #7
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Ale skąd ona moze wiedzieć że ją może ponieść skoro jest dziewicą i nie robiła tego...(tak mi wiadomo) i jakim cudem moze znać reakcje swojego ciała i skąd moze wiedzieć co bedzie zaraz? i własnie to mnie tu boli...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 22:07   #8
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
Ale skąd ona moze wiedzieć że ją może ponieść
kobieca intuicja
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:44   #9
angel_in_black
Raczkowanie
 
Avatar angel_in_black
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: hell or heaven?
Wiadomości: 226
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

trotyl,
jest czlowiekiem tak jak ty i moze zna reakcje swojego organizmu bo sama czesto sie zadowala.nie wpadlo ci to do glowy?(nie wiem czy faceci mysla,ze masturbacja jest zarezerwowana tylko dla facetow)
__________________
Żeby mieć kwiatki, wcale nie trzeba ich sadzić

Królowa swojego losu, księżniczka własnej bajki.
angel_in_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 00:16   #10
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

pytałes sie ją czy ma orgazm??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 00:24   #11
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Według mnie to sa dwie możliwości: albo ma własnie orgazm i taka ilość pieszczot jest dla niej faktycznie wystarczająca albo jest tuz przed orgazmem i po prostu obawia się tej utraty kontroli nad swoimi reakcjami. Jeżeli nie ma jeszcze doświadczenia to ta druga ewentualność jest naprawdę bardzo możliwa. Pogadaj z nią. Delikatnie.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 07:36   #12
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Ja myślę, że Twoja dziewczyna obawia się tego iż gdy robisz jej dobrze i jest bardzo podniecona zrobi coś pod wpływem emocji,impulsu tzn da się ponieść i ,że dojdzie do stosunku na który wciąż nie jest gotowa..
Jeśli mogę zapytac, ile macie lat??
Bo jeśli ona jest bardzo młoda to boi się konsekwencji seksu i to jest przyczyną,że chce jeszcze poczekać nawet mimo tego, że chciałaby Ci się oddać ale po prostu woli dać sobie jescze czas - tak nakazuje jej rozum...
a w czasie pieszczot, wiadome odczuwamy ogromną przyjemność i człowiek myśli o tym jak jest wspaniale i instynktownie chce więcej..
Twoja dziewczyna po prostu może się bać, że nie będzie w stanie się powstrzymać i zrobi to pod wpływem chwili,a potem będzie żałować, że nie poczekała tak, jak sobie to zaplanowała- gdy będzie w 100% pewna...
To tylko moje dywagacje, więc nie wiem jak jest ale porozmawiaj z nią - wtedy będziesz wiedział o co chodzi, to pewniejsza odpowiedz niz te ,które możesz otrzymać na forum.. gdyż naprawdę mogą być różne powody..
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:51   #13
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

a moze sprobujesz samym jezykiem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:05   #14
IDontNeedACat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

ja uważam tak, albo jest tak jak mówi większość osób tutaj ale jest też drugie wyjście o czym nieraz słyszałam, może wyda ci sie to dziwne jeśli o tym nie słyszałes
Otóz jest cos takiego jak damski wytrysk, wiem może brzmieć dziwnie ale sprawdź sobie w jakiejś wyszukiwarce a przekonasz się że cos takiego zdarza się wielu dziewczynom, i chodzi oto że własnie takie dziewczyny majace podczas orgazmu ten właśnie kobiecy wytrysk boją sie takiej sytuacji kiedy dochadzą sa juz blisko orgazmu i może wtedy dojść do tego wytrysku dlatego przerywaja. Takich dziewczyn jest bardzo wiele i jest to calkiem normalne ale najcześciej one sie tego wstydza. Czy tak właśnie jest tego niewiemy może rzeczywiście boi sie ze zrobi cos niekontrolowanego albo sama sie juz zaspokajała i moze czuje ból kiedy robisz to az do końca. Najlepszym wyjściem jest porozmawiać z dziewczyna szczerze chociaz może być trudne coś z niej wyciagnać
IDontNeedACat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:12   #15
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

A może, kiedy zaczynasz ja ostrzej pieścić, jej naczynia krwionośne pod wpływem podniecenia stają się bardziej unerwione i boli ją ruch Twoich palców? Jak ktoś radził, spróbuj samym językiem

Skojarzył mi się ten ból, bo nawet ginekologowie czasami radzą, by podczas pierwszego razu, dziewczyna nie była do końca podniecona, bo wtedy bardziej boli.

Pogadaj z nią, tak będzie najlepiej
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:30   #16
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

rozmawiałem z nia na ten temat i cięzko cokolwiek wyciągnąć... a ja jestem w kropce heh.... ona ma 17 lat . o damskim wytrysku słyszałem ale no faktycznie nie brałem go pod uwagę... ale raczej wszystkiego się dowiem jak dojdzie do stosunku to raczej wtedy się wszystko wyjaśni
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:48   #17
IDontNeedACat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
rozmawiałem z nia na ten temat i cięzko cokolwiek wyciągnąć... a ja jestem w kropce heh.... ona ma 17 lat . o damskim wytrysku słyszałem ale no faktycznie nie brałem go pod uwagę... ale raczej wszystkiego się dowiem jak dojdzie do stosunku to raczej wtedy się wszystko wyjaśni
nie bądź taki pewny że podczas stosunku się wyjaśni bo podczas pierwszego raczej żadna dziewczyna nie przeżywa orgazmu więc się nie przekonasz tak od razu, musisz raczej byc przygotwany na to ze ten stosunek może być dla niej bardzo niemiły kiedy poczuje ból i może się nawet wycofać pamietaj wtedy że nic na siłe, a jeśli już pisze to mam taka rade jeśli w nią wejdziesz i błona zostanie przerwana nie staraj sie kochać z nia do końca, ona ci nie powie ze to bolesne stosunek po defloracji ale bedzie dla niej niemle najlepiej jak juz jej blona baedzie przerwana powiedz ze poczekacie troche az ona poczuje sie lepiej chyba ze sama bedzie chciala dalej
__________________
Życie jest fimem a Bóg reżyserem...
IDontNeedACat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:42   #18
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

nie no oczywiście nie chce nic na silę... broń Boże!! ja chce zeby jej dobrze było... nie pod względem stosunku! niechce jej krzywdy robić ani nic.. ale dziękuje za doradzenie
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:52   #19
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Druga możliwość najbardziej prawdopodobna, robię czasem tak samo Jak wiem, że nie ma ani warunków ani czasu ani gumek. Po urojonej ciąży miałam takie ataki paniki jak miało do czegoś dojść, że hej Dlatego jak łapałam się na myśleniu, że 'już, teraz, szybciej' to prosiłam TŻ, żeby przestał, bez sensu przez chwilę zapomnienia potem chudnąć 6 kilo w miesiąc i leczyć wrzody żołądka przez nerwy. Twoja dziewczyna pewnie też boi się ciąży, nie dziw jej się.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 01:05   #20
IDontNeedACat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Druga możliwość najbardziej prawdopodobna, robię czasem tak samo Jak wiem, że nie ma ani warunków ani czasu ani gumek. Po urojonej ciąży miałam takie ataki paniki jak miało do czegoś dojść, że hej Dlatego jak łapałam się na myśleniu, że 'już, teraz, szybciej' to prosiłam TŻ, żeby przestał, bez sensu przez chwilę zapomnienia potem chudnąć 6 kilo w miesiąc i leczyć wrzody żołądka przez nerwy. Twoja dziewczyna pewnie też boi się ciąży, nie dziw jej się.
ale co innego jesli chodzi o sex a co innego jesli o orgazm przy pieszczotach ^^ pozdrawiam
__________________
Życie jest fimem a Bóg reżyserem...
IDontNeedACat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 08:02   #21
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

To samo, bo o jedno idzie - pisałam o pieszczotach właśnie. Dziewczyna nie chce kończyć bo im jest lepiej, tym człowiek intensywniej myśli o zrobieniu kroku dalej. Więc lepiej, w jej mniemaniu, przerwać.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 08:59   #22
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

No rozmawiałem z nią juz o tym kiedyś i co do sexu i ona własnie najbardziej się ciązy boi... nie boi się bulu ani nic za pierwszym razem tylko własnie tej ciąży... no ale szkoda ze niemozemy zaprzestać na samych pieszczotach... bo ja jakoś wytrzymam heh widocznie dziewczyny mają trudniej ...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:17   #23
IDontNeedACat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
No rozmawiałem z nią juz o tym kiedyś i co do sexu i ona własnie najbardziej się ciązy boi... nie boi się bulu ani nic za pierwszym razem tylko własnie tej ciąży... no ale szkoda ze niemozemy zaprzestać na samych pieszczotach... bo ja jakoś wytrzymam heh widocznie dziewczyny mają trudniej ...
kada dziewczyna sie tego boi ale wiadomo ze jedynym pewnym zabezpieczeniem przed ciaza jest nie uprawianie sexu^^ wiec zawsze bedzie jakies ryzyko podczas sexu ale jesli ona bedzie myslec bardziej o tym zamiast o przyjemnosci to nie bedzie to przyjemne dla niej. Wydaje mi sie ze najlepszym wyjsciej jesli ona sie boi tej ciazy jest zebyscie poczekali z tym troche czasu moze do 18 albo poszli juz teraz do ginekologa zeby przepisal twojej dziewczynie tabletki lub plastry anty a do tego tez mozecie uzywac prezerwatywy wtedy twoja dzieczyna nie powinna bac sie tej ciazy tabletki daja prawie stuprocentowe zabezpieczenie a prezerwatywa dodatkowe i chronila by przed hiv. zreszta najlepszym wyjsciem by bylo isc do ginekologa on zawsze doradzi i wybierze zabezpieczenie dobre dla mlodej dziewczyny.
__________________
Życie jest fimem a Bóg reżyserem...
IDontNeedACat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:32   #24
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
Witam Wizażanów.!!
Jestem Facetem i mam lekki problem... hmmm może nie problem ale coś co mnie bardzo ciekawi dlaczego tak jest ... będe mówił otwarcie przebywam sobie z dziewczyną w pokoju, (...) sraty ty i dochodzi do tego że robimy sobię dobrze tzn. ja jej robie... i robię to palcami a czasami nawet i jezykiem z palcami ale chodzi mi o to że widze jak ona już jest naprawde podniecona i chyba dochodzi(niewiem) to nagle wyciąga mi palce z "siebie" i mówi mi że dość że wystarczy...no i wszystko tak pięknie ładnie i kicha a chce ja dobrze zadowolić... Generalnie to jest dziewicą (tak mówi)... a pytałem dlaczego tak nagle przerywa... to raz mi odpowiedziała ze juz jest jej na tyle dobrze i jej wystarczy co jest dla mnie dziwne... a potem odpowiedziała mi że niechce bo czuje że ją może zaraz ponieść i może dojść do coś wiecej... nie rozumiem w ogóle o co w tym wszystkim chodzi ? może doradzicie mi coś, powiecie... prosze o jakiś ratunek albo wytłumaczenie ...
Powiem Ci, że miałam tak samo na początku
Nie mogłam wytrzymac nie wiem czemu, ale chciałam zeby partner przestał zanim doszłam
Ale któregos razu doszłam i juz nigdy więcej nie przerywałam partnerowi
Moja rada jest taka, żebyś był delikatny i słuchał co ona do Ciebie mówi, nie nalegaj jesli nie chce.. wszystko przyjdzie z czasem, orgazmu się też trzeba nauczyć
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:58   #25
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Kurde najchętniej bym jej pokazał to co ludzie tu piszą o tej sprawie i by sie może jakos cos przekonała ale z drugiej strony nie chce pokazywać bo wyjdę nie wiem na kogo :P na jakiegoś idiote i pomyśli robie z jej osoby i zachwoania afere na forum heh...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 21:07   #26
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
Kurde najchętniej bym jej pokazał to co ludzie tu piszą o tej sprawie i by sie może jakos cos przekonała ale z drugiej strony nie chce pokazywać bo wyjdę nie wiem na kogo :P na jakiegoś idiote i pomyśli robie z jej osoby i zachwoania afere na forum heh...
Życze powodzenia
Myśle, że jak jej pokażesz ten wątek nie uzna to za nic złego, wręcz odwrotnie troszczysz sie o nią i masz prawo nie wiedzieć dlaczego ona tak robi
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 15:10   #27
pola7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

No to ja Ci odpowiem, bo miałam podobne doświadczenia. Gdy zaczynałam swoje życie erotyczne wydawało mi się ono takie... "niestosowne". Byłam w podobnym wieku i myślałam, że jeszcze za wcześnie na "te rzeczy"... No ale niestety, czasem ta moja wola była za słaba... nie potrafiłam przerwac "w trakcie" (oczywiscie nie mówimy tutaj o stosunku), a orgazm przeżywałam bardzo cichutko i niepostrzeżenie (przez skrępowanie). Oczywiście po wszystkim miałam czerwone policzki... i straszne wyrzuty sumienia.. TAK! Teraz wydaje mi się to śmieszne, ale tak właśnie było. Jakoś tak dziwnie się czułam po tym wszystkim... że nie powinnam, że za wcześnie etc. Ale z czasem zaczęło mi sie to podobac coraz bardziej i wyrzuty sumienia minęły... Drugą rzeczą , która również mnie stresowała to to, że skoro ja dojdę , to On może oczekiwac tego samego... i co wtedy???? Dlatego wolałam UDAC , że nie dochodzę, żeby nie musiec się rewanżowac Wiem, że to głupie, ale tak wtedy myślałam, więc może tutaj poszukaj przyczyny. Moim zdaniem, dziewczyna dochodzi, tylko po prostu czuje się niezręcznie w taki czy inny sposób. Ale nie rezygnuj z takiej formy "relaksu", bo np. ja musiałam się z tym oswoic i teraz korzystam z "tych dobrodziejstw" już bez żadnych wyrzutów sumienia
powodzenia
pola7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 17:51   #28
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

NIe ma już o czym mówic.... już z nią nie jestem.... niestety... dzisiaj to wypadło...
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:19   #29
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Jak to z nią nie jesteś... Nie mów tylko że przez te sprawe...
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 06:32   #30
Trotyl
Przyczajenie
 
Avatar Trotyl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Domu :))
Wiadomości: 13
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

nie... nie przez to... co innego niestetety....
Trotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.