Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 18:35   #1
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902

Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?


Zakladam watek, bo mi sie smutno zrobilo.

Kiedys nie byla specjalnie usportowiona osoba, ale kilka ladnych lat temu sie wkrecilam. Lubie sporty jedynie indywidualne. Kiedys silka itd. Potem trenowalam plywanie motylem, teraz biegam na dlugie dystanse. Jestem biegaczem rankingowym i wiem ile kosztuje pracy osiagniecie czegokolwiek w sporcie. Naprawde, to sa ogromne wyzeczenia zeby np przebiec maraton w dobrym czasie, a zeby sie zakwalifikowac na igrzyska olimpijskie to juz w ogole mega.

Otylia wygrala dla nas duzo medali. Teraz w igrzyskach jej sie noga powinela, ale przeciez to CZWARTE igrzyska w jej karierze, to duzo jak na plywaka (strzelcy to se moga jezdzic przez 20 lat). Czytam komentarze i oczom nie wierze "zal", "osmieszyla sie", "wstyd", "katastrofa"

Czy ja jestem jakas dziwna, ze uwazam, ze nalezy jej sie szacunek za sam fakt, ze jej sie chcialo jechac i startowac reprezentujac nas wszystkich i kraj ? Ja rozumiem komentowac fakty , no kiepsko jej poszlo ok, ale takie chamskie jechanie ?

To taka Polska zawisc, czy mi sie wydaje ?

Przykre, ze ludzie nie potrafia docenic wysilku. We wszystkich sportach w PL tak jest: jak sa sukcesy to cacy, jak tylko problem , to kubel pomyj na glowe

Co o tym myslicie?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:40   #2
szoszky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Niestety połowa naszego Narodu to idioci, którzy nie wiedzą co to szacunek i wdzięczność. W naszym Państwie siedzi się na swoich czterech literach i czeka na gotowe. Gdyby Otylii poszło lepiej, każdy byłby nią zachwycony. A że podczas tych igrzysk nie mamy się czym zbytnio poszczycić, to nikt nawet nie udaję jakim zapalonym fanem pływania, siatkówki jest. Przecież niedawno cala Polska była zapalonymi znawcami piłki nożnej
__________________
http://www.ana-gramm.blogspot.com/ zapraszam serdecznie!
szoszky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:45   #3
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez szoszky Pokaż wiadomość
Niestety połowa naszego Narodu to idioci, którzy nie wiedzą co to szacunek i wdzięczność.
Grunt to samokrytycyzm
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:46   #4
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

hahaha, dobre. A jeszcze wczesniej Formuly 1 i skokow narciarskich ;-). W erze Korzeniowskiego chodziarstwem ,a Partyki skokami o tyczce :-P. Ostatnio chyba Tenis jest ta tapecie dzieki Radwanskiej :-D. Przykre to, bo wlasnie czytam o Polskich plywakach. NO LUDZIE koles nie zakwalifikowal sie do finaly (Korzeniowski), bo byl na 9 miejscu, 8 sie kwalifikuje. Zabraklo mu 0.06 SEKUNDY . naprawde troche zrozumienia by sie ludziom przydalo.

Ale to chyba tez kwestia tego, ze w Polsce sporty nie sa szalenie popularne , tzn uprawianie czynne. Zgadzacie sie ?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:46   #5
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Bo to takie typowe...

Jak komuś idzie i wygrywa to jest NASZA Otylia, NASZA Radwańska - NASZ sukces (mimo że często kasę wykładają z własnej kieszeni).

A jak się powinie nóżka, to od razu - ojezu, wiadomo było, że nic im nie wyjdzie! Przecież to było do przewidzenia!
Wszyscy są skłonni wypiąć się, by przy następnym sukcesie poklepywać się po pleckach mówiąc, jak to NASZYM dobrze poszło.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:48   #6
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Ale powiedzcie czego to jest wynikiem? taka nasza mentalnosc narodowa czy co?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:50   #7
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Nie cieszy mnie fakt, ze nasz kraj reprezentuje osoba, ktora nie odsiedziala w wiezieniu ani minuty za nieumyslne spowodowanie smierci swojego brata, bo - no wlasnie dlaczego? Bo jest lepsza niz przecietny obywatel? bo zdobywala medale? Mam gdzies jej medale, kiedy jezdzi z taka predkoscia, ze gina ludzie. Szacunek, taa.
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 18:50   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

ja jestem bardzo zniesmaczona tymi komentarzami jak zdobywała dla nas medale to była bohaterem narodowym. kiedy jej się nie udało, bo bądź co bądź po 16 latach nie ma się takiej formy jak na samym początku, to komentarze jakby była nikim, a o tych wcześniejszych medalach ludzie już zapomnieli. to fakt, nie poszło jej i mogła zakończyć karierę u szczytu, a nie po porażce. ale bez przesady. jechanie po niej jak po burej suce to oznaka braku szacunku dla tego, czego już dokonała.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:50   #9
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Ja akurat jestem zdania, że ta pani powinna w więzieniu garować, a nie tańczyć w "Tańcu z gwiazdami", co było jej udziałem. Sukcesy czy porażki olimpijskie mnie nie interesują.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:53   #10
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem zdania, że ta pani powinna w więzieniu garować, a nie tańczyć w "Tańcu z gwiazdami", co było jej udziałem. Sukcesy czy porażki olimpijskie mnie nie interesują.
great minds think alike wlasnie napisalam w podobnym tonie.
Gardze takimi ludzmi, nazywajcie to sobie jak chcecie.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zniesmaczona tymi komentarzami jak zdobywała dla nas medale to była bohaterem narodowym. kiedy jej się nie udało, bo bądź co bądź po 16 latach nie ma się takiej formy jak na samym początku, to komentarze jakby była nikim, a o tych wcześniejszych medalach ludzie już zapomnieli. to fakt, nie poszło jej i mogła zakończyć karierę u szczytu, a nie po porażce. ale bez przesady. jechanie po niej jak po burej suce to oznaka braku szacunku dla tego, czego już dokonała.
bycie dobrym sportowcem nie oznacza bycia lepszym czlowiekiem. Powinna byc traktowana na rowni z kazda inna osoba, ktora jezdzi z nadmierna predkoscia i ginie czlowiek. Ale nie, bo to jest sportowiec i dla nas medale zdobywa. Faktycznie, na co dzien naprawde nam sie to przydaje, bardziej niz przestrzeganie prawa.
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:57   #11
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Ekhem, Polska jest zdaje sie panstwem prawa. Otylia przeszla proces sadowy, sedzia wydal wyrok. Sedzia, znaczy sie SPEJCALISTA w dziecinie, ktory sprawe znal ,a nie panie z forum internetowego, ktore, zgaduje, nawet nie stiudiowaly prawa.

NB mysle, ze nie jedna Otylia nie siedzi w wiezieniu za nieumyslne spowodowanie smierci. Wlasciwie to nawet wiem, bo to nie jest taka znowu nietypowa i unikalna zbrodnia. Dosc czeste jest dostanie zawiasow. No ale oczywiscie Otylia jest medialna, a Pan Kowalski, ktory przez niedopatrzenie spowodowal smierc kogostam nie, to jedziemy po Otylii....

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
bycie dobrym sportowcem nie oznacza bycia lepszym czlowiekiem. Powinna byc traktowana na rowni z kazda inna osoba, ktora jezdzi z nadmierna predkoscia i ginie czlowiek. Ale nie, bo to jest sportowiec i dla nas medale zdobywa. Faktycznie, na co dzien naprawde nam sie to przydaje, bardziej niz przestrzeganie prawa.
No i jest, bo czesto daje sie zawiasy za to przestepstwo. Takze zluzuj z tonu.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 18:59   #12
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Takze zluzuj z tonu.
Jak bede chciala Moze Wasniewska tez dostanie zawiasy, w koncu nie przyznala sie do zabojstwa, "to byl tylko wypadek", ale zaraz, ona nie reprezentowala naszego dumnego kraju, wiec chyba nie bedzie jej dane
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:03   #13
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Wasniewska ma wiecej zarzutow niz nieumyslne spowodowanie smierci, to tak na marginesie.

Temat jest o niewdziecznosci za zwyciestwa olimpijskie, a nie o tym czy Otylia powinna siedziec. Te chamskie komentarze, do ktorych sie odnioslam nie byly w stylu "ona powinna siedziec', tylko skupiajace sie na jej sporotwych porazkach tzn "zenada i wstyd"
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:11   #14
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Mnie najbardziej wkurzył komentarz w audycji radiowej, mniej więcej coś takiego:
"Otylia Jędrzejczak.. hm.. może lepiej tego nie skomentuję. "

Jak można?! Powinniśmy mieć szacunek do tych ludzi. Cięzko pracują na swoje sukcesy, prowadzą życie pełne wyrzeczeń. Ok, częsciowo z własnej woli, ale nikt nie jest najlepszy przez cały czas. Otylii nie poszło no i tyle, nie są to jej najlepsze lata w karierze więc o co ten szum

Polacy jak widać lubią kopać leżącego
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:14   #15
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Jesli nie chcemy dyskutowac o Otylli to prosze bardzo:

To samo gadaja o Radwanskiej. O reszcie tez czytam, ze "pojechali pozwiedzac Londyn". Zenua na calej linii, jeszcze niedawno Radwnaska wszyscy kochali jak doszla do finalu i przegrala, ale w pieknym meczu z Selena Viliams, a teraz jada jak po lysej kobyle.

Swoja droga przeczytalam, ze Radwanska ma w nosie Igrzyska, bo niedlugo sa jakies Mistrzostwa i na nie sie nastawia (aklimatyzacja te sprawy), i "za nic ma barwy narodowe".

Chcialabym zauwazyc, ze Mistrzostwa i inne Wimbledony placa DUZO wiecej niz Igrzyska. Igrzyska to jedynie prestiz. To nie jest jej zachlannosc. Kazdy kto uprwia duzo sportu, wie, ile to kosztuje. Mnie kosztuje mala fortune np przygotowanie do maratonu (sam fakt, ze trzeba przez 6 m-cy poswiecic 20-30 h tygodniowo PLUS dieta, buty, czas na spanie), a co tu mowic o profesjonalistach. Poza tym ona te kase zarabia na cale zycie, bo wy w wieku 40 lat dalej bedziecie wesolo pracowac za biurkiem, a ona po korcie juz nie poskacze. A nie wiem, czy wiecie, polska emerytura olimpijska przysluguje jedynie od 35 roku zycia (ktory sportowiec dotrwa w dobrej formie do tego wieku ?! zwlaszcza w dyscyplinie jak podnoszenie ciezarow?), i jest raczej zalosnej wysokosci...

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wkurzył komentarz w audycji radiowej, mniej więcej coś takiego:
"Otylia Jędrzejczak.. hm.. może lepiej tego nie skomentuję. "
Powinien dodac : nie skomentuje, bo mi sie nawet nie chce du.py ruszyc zeby pojsc na spacer dla zdrowia, to glupio mi cos mowic bez wiedzy i doswiadczenia o takiej zawodniczce. Ale tu kazdy madry, nie ma osiagniec na arenie miedzynarodowej (w zadnej dziedzinie, nawet sportowej), ale do konektowania pierwszy, jaki to on nie spec.....
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:29   #16
szoszky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Grunt to samokrytycyzm
Nie zaliczam się akurat do tej połowy. Ale dowodów na to, że Polacy bardzo często bywają szujami jest mnóstwo. Jeden z nich,który jako pierwszy nasuwa mi się na myśl: za granicą pomoc prędzej uzyskasz od innego obcokrajowca, niż od własnego rodaka. Srają wyżej, niż tyłki mają. Owszem, nie wszyscy tacy są. I chwała za to.

Zapalonym kibicem sportowym nie jestem. I przyklaskiwać Małyszowi, Radwańskiej etc. nie trzeba, żeby okazać radość za miłe wspomnienie o Polsce wśród innych narodów.
__________________
http://www.ana-gramm.blogspot.com/ zapraszam serdecznie!
szoszky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:08   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
NB mysle, ze nie jedna Otylia nie siedzi w wiezieniu za nieumyslne spowodowanie smierci. Wlasciwie to nawet wiem, bo to nie jest taka znowu nietypowa i unikalna zbrodnia. Dosc czeste jest dostanie zawiasow. No ale oczywiscie Otylia jest medialna, a Pan Kowalski, ktory przez niedopatrzenie spowodowal smierc kogostam nie, to jedziemy po Otylii....
szkoda, ze nawet zawiasow "dziwnym trafem" nie dostala


a co do tematu glownego - ZAWSZE tak bylo. jedynym wyjatkiem, gdzie wiekszosc polakow (ktora interesuje sie sportem) sie oklamuje "nic sie nie stalo",jest pilka nozna
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:41   #18
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Ja uważam, że osięgnęła wiele, zdobyła wiele medali, tytułów, dostarczyła tym radości kibciom i za to szacunek. Natomiast nie do końca się zgodze z tym, że teraz nikt nie ma prawa jej skrytykowac. Owszem, takie komentarze, które ją obrażają czy wyśmiewają za wynik to są słabe. Ale jeśli ktos się interesuje sportem, pływaniem to wie, że od dłuższego czasu była bez formy i, że być mozę start nie był dorym pomysłem i nie dziwi mnie rozczarowanie kibiców, którzy mimo braku formy Otylii liczyli jednak na ciut lepszy występ. Z tego co mi wiadomo Otylia się początkowo nawet nie zakfalifikowals na igrzyska, później jakoś miejsce dostala więc nie dziwi mnie jej słaby wynik. Nie widzę powodu by ją za to zbluzgać ale nie widze też powodu by po głowie za to głaskać. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że sukcesy ma już za sobą, docenić je ale i też trzeba powiedzieć, że teraz jej nie wyszło. Ale taki los sportowca. Na szczycie jest się jakiś czas tylko.

Edytowane przez Ralphkaa
Czas edycji: 2012-08-01 o 21:45 Powód: dopisek
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:45   #19
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
szkoda, ze nawet zawiasow "dziwnym trafem" nie dostala
Cytat:
W procesie została skazana na dziewięć miesięcy ograniczenia wolności i prac na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie, otrzymała także zakaz prowadzenia pojazdów przez jeden rok. Wyrok uprawomocnił się 4 września 2007 roku, gdy Sąd Okręgowy w Płocku uznał za bezzasadne apelacje zarówno prokuratury, jak i obrońców pływaczki.
Normalnie dostala wyrok, wcale nie odbiegajacy od wielu w takim wypadku wiec nie sciemniaj

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Ja uważam, że osięgnęła wiele, zdobyła wiele medali, tytułów, dostarczyła tym radości kibciom i za to szacunek. Natomiast nie do końca się zgodze z tym, że teraz nikt nie ma prawa jej skrytykowac. Owszem, takie komentarze, które ją obrażają czy wyśmiewają za wynik to są słabe. Ale jeśli ktos się interesuje sportem, pływaniem to wie, że od dłuższego czasu była bez formy i, że być mozę start nie był dorym pomysłem i nie dziwi mnie rozczarowanie kibiców, którzy mimo braku formy Otlii liczyli na ciut lepszy występ. Z tego co mi wiadomo Otylia się początkowo nawet nie zakfalifikowals na igrzyska, później jakoś miejsce dostala więc nie dziwi mnie jej słaby wynik. Nie widzę powodu by ją za to zbluzgać ale nie widze też powodu by po głowie za to głaskać. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że sukcesy ma już za sobą i , że teraz jej nie wyszło. Ale taki los sportowca.
Oczywiscie, zgadzam sie, i pisalam, ze co innego opisac fakty, tych nikt nie chce zamiatac pod dywan, a co innego jechac po niej (nich) chamsko. Co innego napisac "niestety Otylia nie jest juz w najlepszej formie, widac ze lata swietnosci ma za soba, kiepski wyste" a co innego "zenada i wstyd dla Polski, osmieszyla sie". Kobieta ma 14 (!) zlotych medali mistrzostw i olimpiad, nawet przy tragicznym starcie jako sportowiec jest DUMA a nie posmiewiskiem. Paula Radcliffe ZATRZYMALA sie podczas maratonu i skonczyla ...23 (a ma rekord swiata do dzis, przypomina) i nikt po niej nie jechal tylko sie kibice martwili czy wszystko ok.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ

Edytowane przez cacajuate
Czas edycji: 2012-08-01 o 21:49
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 21:56   #20
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem zdania, że ta pani powinna w więzieniu garować, a nie tańczyć w "Tańcu z gwiazdami", co było jej udziałem. Sukcesy czy porażki olimpijskie mnie nie interesują.
Pijana nie była, (pijanych kierowców powinno sie od razu )
sam fakt, że przez nią zginał jej brat - samo w sobie jest już karą

Ale faktem jest że ciut za szybko jechała.
Co do komentarzy to z jednej strony się nie dziwie, ludzie pamiętaja i przez pryzmat wypadku też ją oceniają.

Taniec z gwiazdami? no cóż pieniądze też sa ważne może za mało zarabia....
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:15   #21
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość

Taniec z gwiazdami? no cóż pieniądze też sa ważne może za mało zarabia....
OCZYWISCIE , ze za malo zarabia, jak wiekszosc sportowcow w Polsce. Bo niby na czym zarabia ? Panstwo (klub) daje marne grosze, nagrody moze i sa w miare wysokie, ale jest ich raptem kilka w roku. Kontrakty reklamowe ? Nie sa szalenie wysokie, tylko najbardziej rozpoznawalni sportowcy je dostaja (Malysz), a tez zeby sie takowym stac to trzeba zainwestowac. Jedynie sportowcy z "nosnych" sportow zarabiaja w miare, np. Tenisisci, bo w tenisie jest duzo kasy i nagrody sa DUZO wyzsze niz np w lekkiej atletyce czy plywaniu. Generalnie zycie polskiego sportowca jest dosc trudne, nie dosc ze zarabiasz gownianie, to nie masz zycia. Wszyscy maja cie w du.pie, dopuki nie zaczniesz odnosic medialnych sukcesow (przez te rozumiem Igrzyska Olimpijskie, bo w Polsce nikt nawet nie splunie na np. Mistrzostwa Polski, a bycie Mistrzem Polski, kraju 38 mln tez latwe nie jest!), ale niech ci sie noga powinie i juz masz tarcze strzelnicza na plecach.

I pamietajcie, ze oni zarbiaja NA CALE ZYCIE w ciagu krotkiej kariery...
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:15   #22
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
Nie cieszy mnie fakt, ze nasz kraj reprezentuje osoba, ktora nie odsiedziala w wiezieniu ani minuty za nieumyslne spowodowanie smierci swojego brata, bo - no wlasnie dlaczego? Bo jest lepsza niz przecietny obywatel? bo zdobywala medale? Mam gdzies jej medale, kiedy jezdzi z taka predkoscia, ze gina ludzie. Szacunek, taa.
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem zdania, że ta pani powinna w więzieniu garować, a nie tańczyć w "Tańcu z gwiazdami", co było jej udziałem. Sukcesy czy porażki olimpijskie mnie nie interesują.
Dokladnie. Powinna siedziec w wiezieniu, ale przeciez nie, bo to BOHATER NARODOWY, pani olimpijka! Dla mnie jest to straszna szopka. Ekhm, tak samo z panem Zientarskim, ktory na dodatek zartuje sobie ze smierci kolegi. Siedzi? A no nie siedzi.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Pijana nie była, (pijanych kierowców powinno sie od razu )
sam fakt, że przez nią zginał jej brat - samo w sobie jest już karą

Ale faktem jest że ciut za szybko jechała.
Co do komentarzy to z jednej strony się nie dziwie, ludzie pamiętaja i przez pryzmat wypadku też ją oceniają.

Taniec z gwiazdami? no cóż pieniądze też sa ważne może za mało zarabia....
Pijanym kierowcom powinno sie od razu zabierac prawo jazdy na cale zycie, fakt. Samo w sobie jest kara?! Powinna miec za to wyrok, moze za nieumyslne spowodowanie smierci, ale jednak.
Jezeli chodzi o zarobki, to sie nie wypowiem. Wiem jednak, ze Polacy wybierajacy sie na Olimpiade w Londynie, musieli szukac sponsorow i ich prosic, zeby dali im pieniadze na wyjazd, bo POl pieniedzy nie ma. Przeciez lepiej dac PZPN-owi....
Aha, i pamietam jak kilka lat temu Otylia sie skarzyla, ze w Polsce NIE MA MOZLIWOSCI TRENINGU. A dlaczego? Bo po co budowac basen o rozmiarach takich, jak na olimpiadzie? Strata kasy. Brak poszanowania innych dyscyplin poza NARODOWA pilka nozna, ktora jest do bani.
A to czy ona kariere zakonczy, czy nie - niech robi sobie co chce, nie kibicuje jej ani tez nie zycze przegranej, ktora sie zdarzyla. Trudno, moze za slabo trenowala? Bardziej mi bylo szkoda Radwanskiej.
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:29   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Ja uważam, że osięgnęła wiele, zdobyła wiele medali, tytułów, dostarczyła tym radości kibciom i za to szacunek. Natomiast nie do końca się zgodze z tym, że teraz nikt nie ma prawa jej skrytykowac. Owszem, takie komentarze, które ją obrażają czy wyśmiewają za wynik to są słabe. Ale jeśli ktos się interesuje sportem, pływaniem to wie, że od dłuższego czasu była bez formy i, że być mozę start nie był dorym pomysłem i nie dziwi mnie rozczarowanie kibiców, którzy mimo braku formy Otylii liczyli jednak na ciut lepszy występ. Z tego co mi wiadomo Otylia się początkowo nawet nie zakfalifikowals na igrzyska, później jakoś miejsce dostala więc nie dziwi mnie jej słaby wynik. Nie widzę powodu by ją za to zbluzgać ale nie widze też powodu by po głowie za to głaskać. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że sukcesy ma już za sobą, docenić je ale i też trzeba powiedzieć, że teraz jej nie wyszło. Ale taki los sportowca. Na szczycie jest się jakiś czas tylko.
Rozsądne podejście.

Otylia zrobiła ten sam błąd, co Wałęsa - nie umiała znaleźć właściwego momentu na zakończenie kariery i odejście w blasku bohatera. Cóż, bywa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:53   #24
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Ja od czasu tej historii z wypadkiem czuję ogromną niechęć do Otylii. To już nawet nie chodzi o te śmieszną karę w sądzie i bujanie się po mediach.
Nawet gdyby teraz zdobyła złoto na tej olimpiadzie to i tak by nie zmieniło mojej niechęci i nie wzbudziło sympatii.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 04:30   #25
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez monika1379 Pokaż wiadomość
Ekhm, tak samo z panem Zientarskim, ktory na dodatek zartuje sobie ze smierci kolegi.
No co Ty, gdzie!?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 05:34   #26
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Rozsądne podejście.

Otylia zrobiła ten sam błąd, co Wałęsa - nie umiała znaleźć właściwego momentu na zakończenie kariery i odejście w blasku bohatera. Cóż, bywa.
Ale tez moze zdecydujmy sie, czy chcemy sportowcow czy showmanow. Prawdziwy sortowiec walczy do konca, taka prawda. Jak Paula Radcliffe - zatrzyma sie, to sie otrzepie i pobiegnie dalej. O schodzeniu ze sceny i show to mozesz rozkminiac z Markowskim ;-)
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 08:19   #27
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez monika1379 Pokaż wiadomość
Dokladnie. Powinna siedziec w wiezieniu, ale przeciez nie, bo to BOHATER NARODOWY, pani olimpijka! Dla mnie jest to straszna szopka. Ekhm, tak samo z panem Zientarskim, ktory na dodatek zartuje sobie ze smierci kolegi. Siedzi? A no nie siedzi.


Pijanym kierowcom powinno sie od razu zabierac prawo jazdy na cale zycie, fakt. Samo w sobie jest kara?! Powinna miec za to wyrok, moze za nieumyslne spowodowanie smierci, ale jednak.
Jezeli chodzi o zarobki, to sie nie wypowiem. Wiem jednak, ze Polacy wybierajacy sie na Olimpiade w Londynie, musieli szukac sponsorow i ich prosic, zeby dali im pieniadze na wyjazd, bo POl pieniedzy nie ma. Przeciez lepiej dac PZPN-owi....
Aha, i pamietam jak kilka lat temu Otylia sie skarzyla, ze w Polsce NIE MA MOZLIWOSCI TRENINGU. A dlaczego? Bo po co budowac basen o rozmiarach takich, jak na olimpiadzie? Strata kasy. Brak poszanowania innych dyscyplin poza NARODOWA pilka nozna, ktora jest do bani.
A to czy ona kariere zakonczy, czy nie - niech robi sobie co chce, nie kibicuje jej ani tez nie zycze przegranej, ktora sie zdarzyla. Trudno, moze za slabo trenowala? Bardziej mi bylo szkoda Radwanskiej.

Przecież koleżanka napisała, że wyrok był:
W procesie została skazana na dziewięć miesięcy ograniczenia wolności i prac na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie, otrzymała także zakaz prowadzenia pojazdów przez jeden rok. Wyrok uprawomocnił się 4 września 2007 roku, gdy Sąd Okręgowy w Płocku uznał za bezzasadne apelacje zarówno prokuratury, jak i obrońców pływaczki.

Przepraszam, nie potrafię jeszcze robić wielocytatu
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 10:40   #28
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Co to jest 9 miesiecy prac spolecznych przy zabiciu czlowieka? Czy NORMALNA osoba dostaje taki wyrok? Nie, normalna osoba siedzi. I jeszcze apelowala.... Dobra, nie o tym jest temat.

Zgadzam sie z Ralphkaa i Doris, ze nie wiedziala kiedy zejsc ze 'sceny'.
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:09   #29
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Ekhem, Polska jest zdaje sie panstwem prawa. Otylia przeszla proces sadowy, sedzia wydal wyrok. Sedzia, znaczy sie SPEJCALISTA w dziecinie, ktory sprawe znal ,a nie panie z forum internetowego, ktore, zgaduje, nawet nie stiudiowaly prawa.
pfff

uśmiałam się jak łysy koń
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:21   #30
chrumeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Przegrana Otylli w Londynie - zawisc i niewdziecznosc rodakow ?

Cytat:
Napisane przez monika1379 Pokaż wiadomość
Bardziej mi bylo szkoda Radwanskiej.
Na Wimbledonie znalazła się raczej przez przypadek i szczęście Bo nie gra na takim poziomie, by się tam znaleźć. Więc dlaczego jest Ci jej szkoda? Jest słaba i nikt jej nie zwyzywał, że przegrała.
chrumeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.