wysuszona skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-17, 12:39   #1
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia

wysuszona skóra


Witam!! mam problem, z którym nie mogę się uporać... skóra na czole i policzkach jest tak wysuszona aż się łuszczy wyglądam jak wąż który zrzuca skórę myję buźkę mleczkiem do cery wrażliwej, nawilżam kremami i maseczkami, robię peeling enzymatyczny, piję jak smok wodę mineralną i nic jak była sucha tak jest Drogie Wizażanki może znacie jakiś sposób?? o
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 14:38   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: :pomocy:

Renatko, a jakich kremów używasz dokładnie? Bo krem kremowi nierówny i z własnego doświadczenia wiem że niektóre, nawet te mocno nawilżające mogą podrażniac i wywoływać reakcje alergiczne, szczególnie przy wrażliwej skórze. Ja kiedyś miałam takie łuszczące się liszajowate plamska, przez kilka tygodni "myłam" buzie w rozgotowanych płatkach owsianych (sic!), a krem stosowałam nie nawilzający tylko natłuszczający, np. penaten, albo jakiś inny tlusty, najlepiej na noc. Spóbuj też maści Lipobase albo b. tłustego kremu Nanobase z apteki. To sa preparaty dla wrażliwców więc na pewno nie zaszkodzą.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 14:46   #3
lean
Raczkowanie
 
Avatar lean
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do lean
Re: :pomocy:

spróbuj krem masło kakaowe ziaii mnie pomógł właśnie na podobne dolegliwości, kosztuje tylko ok 3,5 więc nie będzie to za drogi eksperyment a działa. na mnie przynajmniej podziałał, powodzenia
lean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 17:01   #4
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Re: :pomocy:

Mnie co jakiś czas robi się tak samo i kosmetyczka poradziła abym spóbowała kremów odżywczych lekki na dzień na przykład z serii AA-krem odżywczo łagodzący z olejem avocado i witaminami A,E a na noc krem odżywczy głęboko regenerujący z Erisa. Pomaga ale trzeba je stosować przynajmniej przez tydzień. Krem AA biorę sobie do pracy i smaruje się również w ciągu dnia.
Życzę powodzenia.
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.