Wszystko o Oriflame część V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 16:12   #2791
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Tyle czekałam na tą ulotkę a ona.... ehh.. załamałam się myślałam że się bardziej wysilą i sobie punkcików nabije..
1. Miał może ktoś z was peeling Swedish Spa?
2. I co sądzicie o wodzie toaletowej Free Attitude? Jedyne rzeczy z tej ulotki co mnie zainteresowały.. ehh
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:23   #2792
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Ja dostałam w szkole smsa od oriflame, że ulotka, biegne do domu radosna a tu taka kicha... Ale widze, że wszyscy rozczarowani. Byłam pewna, że dobije sobie punktów bo przez braki mi braklo 27punktów do 200 ;/
Ostatnia ulotka mi się podobała, ale ta to porażka..
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:30   #2793
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
Tyle czekałam na tą ulotkę a ona.... ehh.. załamałam się myślałam że się bardziej wysilą i sobie punkcików nabije..
1. Miał może ktoś z was peeling Swedish Spa?
2. I co sądzicie o wodzie toaletowej Free Attitude? Jedyne rzeczy z tej ulotki co mnie zainteresowały.. ehh
miałam peeling Swedish Spa, bardzo fajny, ładny zapach (jak cała seria ), ma ścierające drobinki soli, nieźle ściera i wygładza. ogólnie mogę polecić
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:34   #2794
kosmetyczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Dziewczyny a co sadzicie o tych cieniach w płynie z katalogu 6?
Chodzi mi o te ze str. 15
Interesuje mnie głównie odcień zielony i fioletowy.
__________________
konsultantka Mariza sponsor 011440
kosmetyczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:37   #2795
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
miałam peeling Swedish Spa, bardzo fajny, ładny zapach (jak cała seria ), ma ścierające drobinki soli, nieźle ściera i wygładza. ogólnie mogę polecić
dziękuje za odpowiedź
a jak ten zapach? podoba się komuś? myślałam wziąć Glacier Ice.. no ale jeśli ten w promocji to może i na niego sie skusze o ile nie śmierdzi
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:39   #2796
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

wiem, że kilka stron temu była rozmowa o fluidzie matującym optimals balance ale czy go można uzywać pod podkład?

I czy sam w sobie jest matujący? Poza wągrami nie mam raczej żadnych 'niespodzianek' ale mam na czole blizny potrądzikowe i chce je ukryć dlatego obsesyjnie używam korektora i podkładu. Zachwalałyście ten fluid więc zastanawiam się czy wystarczyłby mi ten fluid i ewentualnie korektor. Taki fluid myśle, że jest lżejszy niż podkład, no nie?

A jaki krem pod oczy polecacie dla młodej cery? (18lat)
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:00   #2797
Eddie
Przyczajenie
 
Avatar Eddie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Chciałabym się Was zapytać co sądzicie i czy może posiadacie torbę ( w nowym katalogu 5, str 71) taką dużą ? Fajna jest ?
Jeśli chodzi jeszcze o torby to dla konsultantek jest również dostępna taka bodajże szara torebka, któraś z Was może używa? Polecacie ?
Mam jeszcze pytanie odnoście " Oriflame HOME collection " podoba mi się teatime in india. Któraś z Was używała, jakie wrażenia ?
Ponadto które akcesoria uważacie za ciekawe, warte zakupu ?
Eddie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 17:07   #2798
chococabana
Rozeznanie
 
Avatar chococabana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Eddie Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was zapytać co sądzicie i czy może posiadacie torbę ( w nowym katalogu 5, str 71) taką dużą ? Fajna jest ?
Jeśli chodzi jeszcze o torby to dla konsultantek jest również dostępna taka bodajże szara torebka, któraś z Was może używa? Polecacie ?
Mam jeszcze pytanie odnoście " Oriflame HOME collection " podoba mi się teatime in india. Któraś z Was używała, jakie wrażenia ?
Ponadto które akcesoria uważacie za ciekawe, warte zakupu ?
Tutaj masz opinie http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=18563

Tutaj masz realne zdjęcia http://www.wizaz.pl/forum/showthread...223900&page=27
__________________
Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca...
____ Piotruś! <3 ____
chococabana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:23   #2799
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Eddie Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnoście " Oriflame HOME collection " podoba mi się teatime in india. Któraś z Was używała, jakie wrażenia ?
Ponadto które akcesoria uważacie za ciekawe, warte zakupu ?
Mam spray teatime in india. Dla mnie głównie jest to zapach przyjemnej zielonej herbaty. Bardzo świeży. W sumie chciałam kupić świeczkę, ale moja sponsorka powiedziała, że nie warto, bo spray zdecydowanie lepszy. Jestem zadowolona, a to najważniejsze.
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:42   #2800
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez chococabana Pokaż wiadomość
wiem, że kilka stron temu była rozmowa o fluidzie matującym optimals balance ale czy go można uzywać pod podkład?

I czy sam w sobie jest matujący? Poza wągrami nie mam raczej żadnych 'niespodzianek' ale mam na czole blizny potrądzikowe i chce je ukryć dlatego obsesyjnie używam korektora i podkładu. Zachwalałyście ten fluid więc zastanawiam się czy wystarczyłby mi ten fluid i ewentualnie korektor. Taki fluid myśle, że jest lżejszy niż podkład, no nie?
W oriflame fluid to odtłuszczona wersja kremu, on nie ma koloru (tzn. jest białym kremem zanim wsiąknie), zresztą to seria do pielęgnacji a nie kolorówka. fluid=lekki krem na dzień, pod podkład w sam raz
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:59   #2801
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
... poza tym ekspander jest teraz do kupienia, a przeciez w ogóle nie był dostepny???
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
też na to zwróciłam uwagę...
Ekspander był dostępny normalnie w katalogu Było to chyba rok temu. Do tego były też inne przedmioty z tej serii. W tym roku dali inną serię (inny ekspander, skakanka, itd.), a tamten ekspander jest w wyprzedaży od bardzo dawna. Moja mama zdążyła już kupić dwa. Po zakupie pierwszego stwierdziła, że przydałby się żeby na raz ćwiczyć wszystkie cztery kończyny Więc przy następnej promocji zaopatrzyła się w drugi
Cytat:
Napisane przez monisia104 Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy polecać Cioci (50 lat) ten krem Optimals Biomaximum+, bo jest jednak dla 40+, a recenzji o nim mało...
Moja ciocia ma ponad 55 (nie wiem dokładnie) i to jest jej ulubiony krem, tzn. dwa kremy bo na dzień i na noc. Dzięki jej polecaniu sprzedałam ich już kilka jej koleżankom
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
nie polecam tego chłodzącego balsamu do stóp, ani on chłodzący ani balsam. rzadka maź która w ogóle nie chce "wtopić" się w skórę...
A ja polecam Jak najbardziej nadaje się na lato. Łatwo się wchłania, chłodzi i stosunkowo długo nawilża. Na pewno troszkę zmiękcza i bardzo ładnie pachnie arbuzami Jeśli komuś nie chce się "wtopić", to polecam uprzednie użycie scrubu
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:01
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 18:31   #2802
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

A sluchajcie kochane/(ni) Wiecie moze kiedy bedzie jakas kampania rekrutacyjna? (wpisowe 1 zł + prezeny dla sponsorow). Wiem,ze jedna sie skonczyla,ale zastanawiam sie czy oni czesto robia takie akcje?
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:38   #2803
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez djd1987 Pokaż wiadomość
A sluchajcie kochane/(ni) Wiecie moze kiedy bedzie jakas kampania rekrutacyjna? (wpisowe 1 zł + prezeny dla sponsorow). Wiem,ze jedna sie skonczyla,ale zastanawiam sie czy oni czesto robia takie akcje?
kampanie rekrutacyjne są zazwyczaj w katalogach 3 i 4 lub 4 i 5, 13 i 14 oraz 16 i 17. Pisałam już o tym kilka postów wcześniej
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:45   #2804
djd1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Przepraszam,gdzies musialo m ito umknac, choc systematycznie czytam forum Zostanie mi to wybaczone? A przy okazji, czy oprocz kampanii, o ktorych wspomnialas, w trakcie trwania reszty katalogow trafia sie wpisowe za 1zł? czy tylko podczas wspomnianych juz kampanii sa takie promocje?
djd1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:49   #2805
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez tygrrys Pokaż wiadomość
Co do ulotek wyprzedażowych.
Wyprzedaż to wyprzedaż, chcą sprzedać rzeczy które im nie schodzą, to chyba oczywiste że większość produktów z ulotki nas nie interesuje, skoro mamy popyt na inne. Mimo wszystko zawsze coś z ulotki biorę, bo jest po prostu taniej, kiedyś uda mi się to sprzedać/zużyć/dać w prezencie

A co do porównywania z zagranicznymi ulotkami.
Myślę, że są takie super i mnóstwo rzeczy byśmy z nich kupiły dlatego, że są to inne kraje, a więc inny rynek, tam ludzie kupują inne rzeczy. Jest w nich dużo produktów, bo może właśnie jest mniejszy popyt na kosmetyki Oriflame w ogóle. Odkąd jestem w Oriflame (4 miesiące), ciągle słyszę że w Polsce Oriflame się dynamicznie rozwija, nie nadążają z produkcją itd. Sądzę, że dlatego jest tak mało produktów w ulotkach. Jakoś nie jestem chętna do teorii spiskowych, że ktoś robi takie "tandetne" ulotki i ma radochę z tego, że jesteśmy niezadowolone
To samo miałam napisać, ale mnie uprzedziałaś Więc tylko się podpisuję

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc z każdą następna ulotką oriflame nas bardziej denerwuje ;/
Oni wcale nie muszą robić tych ulotek. Skoro konsultanci się tylko denerwują, to po co robić jakiekolwiek wyprzedaże...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:50   #2806
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez djd1987 Pokaż wiadomość
Przepraszam,gdzies musialo m ito umknac, choc systematycznie czytam forum Zostanie mi to wybaczone? A przy okazji, czy oprocz kampanii, o ktorych wspomnialas, w trakcie trwania reszty katalogow trafia sie wpisowe za 1zł? czy tylko podczas wspomnianych juz kampanii sa takie promocje?
pewnie

z tego co zauważyłam to nie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:08   #2807
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ekspander był dostępny normalnie w katalogu Było to chyba rok temu. Do tego były też inne przedmioty z tej serii. W tym roku dali inną serię (inny ekspander, skakanka, itd.), a tamten ekspander jest w wyprzedaży od bardzo dawna. Moja mama zdążyła już kupić dwa. Po zakupie pierwszego stwierdziła, że przydałby się żeby na raz ćwiczyć wszystkie cztery kończyny Więc przy następnej promocji zaopatrzyła się w drugi

Moja ciocia ma ponad 55 (nie wiem dokładnie) i to jest jej ulubiony krem, tzn. dwa kremy bo na dzień i na noc. Dzięki jej polecaniu sprzedałam ich już kilka jej koleżankom

A ja polecam Jak najbardziej nadaje się na lato. Łatwo się wchłania, chłodzi i stosunkowo długo nawilża. Na pewno troszkę zmiękcza i bardzo ładnie pachnie arbuzami Jeśli komuś nie chce się "wtopić", to polecam uprzednie użycie scrubu
dzięki teraz jest w supercenie, z racji ulotki, więc pewnie kupi. wcześniej się wahała ze względu na pieniądze...
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:19   #2808
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość

A ja polecam Jak najbardziej nadaje się na lato. Łatwo się wchłania, chłodzi i stosunkowo długo nawilża. Na pewno troszkę zmiękcza i bardzo ładnie pachnie arbuzami Jeśli komuś nie chce się "wtopić", to polecam uprzednie użycie scrubu
tak się składa że często używam scrubu, pumeksu, tarki i wszystkiego innego bo mój mężczyzna uwielbia moje stopy a ten balsam po prostu mi nie podchodzi, nie chce się wchłaniać i jest jakiś dziwny... nie wiem, może dostałam wadliwy produkt albo co?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:30   #2809
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kosmetyczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tych cieniach w płynie z katalogu 6?
Chodzi mi o te ze str. 15
Interesuje mnie głównie odcień zielony i fioletowy.
też mnie do tego zielonego ciągnie tylko właśnie się boję, że będzie się zbierał w jednym miejscu.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagus9 Pokaż wiadomość
Ktoś pare stron temu pytał sie o perfumy joy ride Tak więc są to ulubione perfumy moich klientek w tym katalogu mialam zamówienie na 5 sztuk A nigdy nikt tyle odemnie nie kupuje ;p Ledwo co do 80 pkt dobijam ;p
ja się pytałam może się na nie skuszę
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:41   #2810
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
też mnie do tego zielonego ciągnie tylko właśnie się boję, że będzie się zbierał w jednym miejscu.
Cytat:
Napisane przez kosmetyczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tych cieniach w płynie z katalogu 6?
Chodzi mi o te ze str. 15
Interesuje mnie głównie odcień zielony i fioletowy.
Mam z tej serii Cappuccino Beige. Cienie są (przynajmniej ten co ja mam) mocno perłowe - takie z połyskiem - jeśli nałoży się ich za dużo to faktycznie zaraz się rolują w zagłębieniu oka - ale jeśli umiejętnie się nałoży cieniutką warstwę to na prawdę długo się trzymają
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:48   #2811
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Mam z tej serii Cappuccino Beige. Cienie są (przynajmniej ten co ja mam) mocno perłowe - takie z połyskiem - jeśli nałoży się ich za dużo to faktycznie zaraz się rolują w zagłębieniu oka - ale jeśli umiejętnie się nałoży cieniutką warstwę to na prawdę długo się trzymają
Kolory są intensywne? Czy tylko bardziej taka poświata?
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:53   #2812
hankas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dziewczyny sprzedaje kosmetyki oriflame nie wiem czy pisze w odpowiednim watku. Czy macie problem np z nadmiarem towaru-tzn z takim z którym nie macie co zrobic, a zal sprzedawac taniej i nie da sie oddac.
hankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:59   #2813
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez hankas Pokaż wiadomość
dziewczyny sprzedaje kosmetyki oriflame nie wiem czy pisze w odpowiednim watku. Czy macie problem np z nadmiarem towaru-tzn z takim z którym nie macie co zrobic, a zal sprzedawac taniej i nie da sie oddac.
nie mam takiego problemu
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:03   #2814
hankas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
nie mam takiego problemu
kurcze... a ja mam zawsze jakies resztki" po zamówieniu heheheh
hankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:04   #2815
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dziewczyny a jak ten balsam swedish spa z ulotki?? miała któraś??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:04   #2816
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
też mnie do tego zielonego ciągnie tylko właśnie się boję, że będzie się zbierał w jednym miejscu.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



ja się pytałam może się na nie skuszę
obawiam się że sie nie skusisz;D bo umnie juz ich nie ma np
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:17   #2817
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez natalie1988 Pokaż wiadomość
Kolory są intensywne? Czy tylko bardziej taka poświata?
Ten co ja mam jest taki jak w katalogu - może ociupinę bardziej błyszczący
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:54   #2818
Annanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
Tyle czekałam na tą ulotkę a ona.... ehh.. załamałam się myślałam że się bardziej wysilą i sobie punkcików nabije..
1. Miał może ktoś z was peeling Swedish Spa?
2. I co sądzicie o wodzie toaletowej Free Attitude? Jedyne rzeczy z tej ulotki co mnie zainteresowały.. ehh
Free Attitude jest raczej dla mlodego faceta, swiezy, cytrusowy zapach, srednio trwaly, bo jak to zwykle bywa ze swiezymi zapachami sa mniej trwale od ciezkich. Mi osobiscie sie bardzo podoba, a dodatkowo bardzo fajnie wyglada buteleczka, wiec na prezent tez jest super polecam poczytac opinie na stronie Oriflame jesli nie jestes pewna
Annanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:57   #2819
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak ten balsam swedish spa z ulotki?? miała któraś??
ja miałam i znowu zamówiłam balsam fajny, nawilża skórę, ma fają konsystencję, szybko się wchłania, ładnie pachnie, skóra jest miękka i wygładzona
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:31   #2820
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część V

dlaczego jak zamówiłam w katalogu 5 puder pyłkowy 10774 to mi doliczono przesyłkę.. (jest w brakach ale przecież zamówiłam) i czy na pewno jak teraz wpisałam w zamówieniu torbę 18563 i jest w brakach to w następnym katalogu również będę miała po cenie promocyjnej?
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.