Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 21:28   #1
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?


Witam... W tym roku zdawałam maturę, razem ze mną mój TŻ (3,5 roku razem). Oboje marzymy o medycynie. Mi matura poszła świetnie, mam 190 punktów na 200 i praktycznie stuprocentowe szanse dostania się na ten kierunek w niektórych miastach, w których wymagana jest tylko biologia i chemia (fizyki nie zdawałam). Na uczelnie w których wymagane są 3 przedmioty papierów nawet nie składałam.
Za to mój TŻ - biologię i chemię zdał średnio, za to fizykę super.
Ma niemal otwarte drzwi na uczelniach 3-przedmiotowych, natomiast na tych 2-przedmiotowych niewielkie szanse.
Rozpoczyna się dylemat.. Wychodzi na to, że będziemy musieli studiować daleko od siebie - on w Warszawie lub Wrocławiu, Ja w Lublinie... W sumie z Lublina do Warszawy nie jest daleko, na upartego możnaby się nawet raz w tygodniu spotkać... (2,5 h drogi)
6 lat z dala od siebie to niezbyt miła perspektywa
Powiem szczerze, że załamuje mnie to
Czy w ogóle jest jakaś szansa na utrzymanie związku przez 6 lat z dala od siebie?
Będziemy starać się jakoś przenieść, ale nie zawsze się da ze względu na różnice programowe...
Powiem szczerze że czarno to widzę.
Czy któraś z was miała podobnie?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:34
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:34   #2
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Witam... W tym roku zdawałam maturę, razem ze mną mój TŻ (3,5 roku razem). Oboje marzymy o medycynie. Mi matura poszła świetnie, mam 190 punktów na 200 i praktycznie stuprocentowe szanse dostania się na ten kierunek w niektórych miastach, w których wymagana jest tylko biologia i chemia (fizyki nie zdawałam). Na uczelnie w których wymagane są 3 przedmioty papierów nawet nie składałam.
Za to mój TŻ - biologię i chemię zdał średnio, za to fizykę super.
Ma niemal otwarte drzwi na uczelniach 3-przedmiotowych, natomiast na tych 2-przedmiotowych niewielkie szanse.
Rozpoczyna się dylemat.. Wychodzi na to, że będziemy musieli studiować daleko od siebie - on w Warszawie lub Wrocławiu, Ja w Lublinie... W sumie z Lublina do Warszawy nie jest daleko, na upartego możnaby się nawet raz w tygodniu spotkać... (2,5 h drogi)
6 lat z dala od siebie to niezbyt miła perspektywa
Powiem szczerze, że załamuje mnie to
Czy w ogóle jest jakaś szansa na utrzymanie związku przez 6 lat z dala od siebie?
Będziemy starać się jakoś przenieść, ale nie zawsze się da ze względu na różnice programowe...
Powiem szczerze że czarno to widzę.
Czy któraś z was miała podobnie?
Skad ten czarny scenariusz od razu? Jest wiele uczelni i niekoniecznie tak rozproszonych po PL. Rozglądnijcie sie najpierw, a później biadolcie. Tylko 3 mista w PL oferują ten kierunek ?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:37   #3
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Mam ten sam problem teraz Mój TŻ studiuje u nas w mieście, ja w sumie nie planowałam wyjeżdżać, ale bardzo dobrze zdałam maturę i nie chcę tego marnować, żeby studiować na słabej uczelni u mnie w mieście, tylko chcę wyjechać. Niestety wizja spotkań raz na tydzień przez tyle lat mnie po prostu przeraża Niestety nie chodzi tylko o niego, ale i o moją rodzinę, z którą jestem bardzo zżyta Nawet nie chcę sobie wyobrażać mojego wyjazdu
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:43   #4
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

droga autorko.
jestem pewna że gdzies e Polsce sa w jednym miescie dwie uczelnie gdzie na jedna biora 2 przedmioty a na drugą 3.

Co do mojej sytuacji, to rozstaję się z TŻem na rok tzn ja wyjeżdzam onz a rok do mnie dołącza. Tzn mam taka nadzieje
Nasz związek to 4,5 r
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:57   #5
Just like heaven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
droga autorko.
jestem pewna że gdzies e Polsce sa w jednym miescie dwie uczelnie gdzie na jedna biora 2 przedmioty a na drugą 3.
Raczej nie bardzo. Przecież nie ma miasta w którym są dwie akademie medyczne.
Wydaje mi się że nie powinnaś mieć problemów żeby się przenieść do innego miasta, kilka moich koleżanek tak robiło, właśnie na medycynie.
Just like heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:08   #6
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

ja poznałam chłopaka jak tylko dostałam się na studia. a rozstaliśmy się, kiedy te studia skończyłam. widywaliśmy się co weekend. ale trudno mi powiedzieć, czy życie na odległość włynęło na nasze rozstanie. myślę, że można - znam wiele takich par..
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:17   #7
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

za rok któreś z was może poprawić maturę (ty napiszesz fizyke lub on poprawi biologie i chemie) i przenieść się na uczelnie tego drugiego. rok raczej przezyjecie na odleglosc
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 22:19   #8
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Skad ten czarny scenariusz od razu? Jest wiele uczelni i niekoniecznie tak rozproszonych po PL. Rozglądnijcie sie najpierw, a później biadolcie. Tylko 3 mista w PL oferują ten kierunek ?
Niestety nie ma takiej możliwości... Jestem bardzo dobrze zapoznana z ofertami uczelni i w praktyce wychodzi tak, że jeśli ja mogę iść na daną uczelnię to mój chłopak nie może i odwrotnie :/ To trudna sytuacja, ale tak jest na prawdę...
Mam tylko tę ogromną nadzieję, że progi punktowe obniżą się w Katowicach o 2 punkty (właśnie tyle brakuje mu do zeszłorocznego progu) Wtedy moglibyśmy iść razem...
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2010-07-01 o 22:27
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:21   #9
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Starajcie się o studia w Warszawie i Lublinie. Przyjaciel mojego chłopaka co tydzień jedzie z Wawy na Lubelszczyznę, prawie na granicę z Ukrainą, by spotkać się dziewczyną. Podobno ta odległość nie jest taka straszna do pokonania...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:22   #10
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

albo Kraków i Wrocław - 3 godziny autostradą
we Wrocławiu są trzy przedmioty wymagane, a w Krakowie chyba tylko biologia i chemia
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:25   #11
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

a nie jest tak, że na 3przedmiotowych jak masz tylko mature z dwoch wymaganych to ocena ze swiadectwa z trzeciego przedmiotu jest przeliczana na % maturalne( że tak się wyrażę)? z tego co pamiętam to u mnie tak było, że jak ktoś nie miał jakiegoś przedmiotu zdawanego na maturze to takie rozwiązanie było brane pod uwagę..jeśli nie to tak jak ktoś juz proponował po roku niech któreś z Was się przeniesie ja jestem w związku na odległość chociaż teraz już trochę inaczej to wygląda, bo kończymy studia, ale przez 4 lata mieliśmy tylko weekendy..jedno jest pewne:łatwo nie będzie i musicie sie wspierać a będzie dobrze.
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 22:46   #12
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

giginthesky jaki podpis xD miażdży
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:52   #13
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Kochana autorko, nie tragizuj Jest już kilka wątków na wizażu na temat związków na odległość, przejrzyj sobie, może coś się rozjaśni Od siebie dodam, że sama jestem w takim związku, to absolutnie jest do przeżycia, jeżeli tylko obie strony tego pragną I my wcale nie mamy możliwości widywać się co tydzień! Raz w miesiącu i to nie zawsze. Podstawą takiego związku jest zaufanie. Teraz zobaczę gdzie się dostanę na studia i albo będę blisko Tżta, albo jedynie 50 km bliżej niż do tej pory, czyli cholernie daleko ;P
Jeżeli masz wątpliwości natury: wyjazd=rozstanie (zakończenie związku) to zastanów się nad tym uczuciem
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:52   #14
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

słuchajcie, nie ma sensu studiów, miejsca ich odbywania uzależniać od faceta! bo miłość przeminie, a studiować trzeba będzie nadal...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:53   #15
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez Seeensi Pokaż wiadomość
giginthesky jaki podpis xD miażdży
czemu? wkurza mnie jak ktoś mówi gigi, bo to takie sweetasne
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:53   #16
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma takiej możliwości... Jestem bardzo dobrze zapoznana z ofertami uczelni i w praktyce wychodzi tak, że jeśli ja mogę iść na daną uczelnię to mój chłopak nie może i odwrotnie :/ To trudna sytuacja, ale tak jest na prawdę...
Mam tylko tę ogromną nadzieję, że progi punktowe obniżą się w Katowicach o 2 punkty (właśnie tyle brakuje mu do zeszłorocznego progu) Wtedy moglibyśmy iść razem...
Wydaje mi się że nie ma szans, żeby progi spadły- chyba cały czas jest tendencja wzrostowa. A na WUM na pewno się nie przeniesiesz, sama kiedyś byłam zainteresowana tym tematem i dzwoniłam do rektoratu- Pani mi powiedziała że od dwudziestu lat nie przyjęli kogoś z innej uczelni. Może niech jedno z Was idzie na jakąś słabszą am i nabije sobie dobrą średnią i przeniesie się do tego drugiego? Bo przy przeniesieniu na inną akademię to chyba najważniejsze, np. żeby iść na CJUM trzeba mieć z 4,5.

ps. i gratuluje wyników, dobrana z Was para
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:25   #17
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

a moze jednak sie uda studiowac wspolnie?

po mojej maturze też były "parki" ktore sie nie chciały rozstawac, albo ktore rozstac sie musiały chcac realizowac plany nie miały innego wyjscia
jestesmy wszyscy juz po studiach
jedni sie ze sobą rozstali mimo wspolnego mieszkania w trakcie studiowania
inni sie rozstali - bo zwiazki na odleglosc nie sprawdziły sie
znam jednątylko pare ktora funkcjonowała 5lat pomimo 500 km, są dalej razem, ale dalej nie mieszkaja razem, wsiąkli w swoje miasta, maja tam prace, znajomych i mimo ze są razem to nie chca zmienic swojego zycia dla siebie

jak bedzie z tobą, z wami? czas pokaze

wazne jest jedno - trzeba realizowac wlasne marzenia a zycie samo dopisze odpowiedni secnariusz
i to czy przetrwacie zalezy tylko od was
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:38   #18
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
albo Kraków i Wrocław - 3 godziny autostradą
we Wrocławiu są trzy przedmioty wymagane, a w Krakowie chyba tylko biologia i chemia
W Krk jest biologia chemia i matma lub fizyka ale z tego co liczyłam to wcale nie opłaca zdawać matme na podstawie bo nawet majac po 100 % z wszystkim wtedy by sie nie dostalo:/ taki jest przelicznik... To tylko hak na to zeby ludzie nie czytali i wplacali oplaty rekrutacyjne.

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
a nie jest tak, że na 3przedmiotowych jak masz tylko mature z dwoch wymaganych to ocena ze swiadectwa z trzeciego przedmiotu jest przeliczana na % maturalne( że tak się wyrażę)? z tego co pamiętam to u mnie tak było, że jak ktoś nie miał jakiegoś przedmiotu zdawanego na maturze to takie rozwiązanie było brane pod uwagę..jeśli nie to tak jak ktoś juz proponował po roku niech któreś z Was się przeniesie ja jestem w związku na odległość chociaż teraz już trochę inaczej to wygląda, bo kończymy studia, ale przez 4 lata mieliśmy tylko weekendy..jedno jest pewne:łatwo nie będzie i musicie sie wspierać a będzie dobrze.
Nie wydaje mi się żeby tak było z tym przeliczaniem ... Przynajmniej ja nic o tym nie słyszałam.

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Kochana autorko, nie tragizuj Jest już kilka wątków na wizażu na temat związków na odległość, przejrzyj sobie, może coś się rozjaśni Od siebie dodam, że sama jestem w takim związku, to absolutnie jest do przeżycia, jeżeli tylko obie strony tego pragną I my wcale nie mamy możliwości widywać się co tydzień! Raz w miesiącu i to nie zawsze. Podstawą takiego związku jest zaufanie. Teraz zobaczę gdzie się dostanę na studia i albo będę blisko Tżta, albo jedynie 50 km bliżej niż do tej pory, czyli cholernie daleko ;P
Jeżeli masz wątpliwości natury: wyjazd=rozstanie (zakończenie związku) to zastanów się nad tym uczuciem
Mówiąc rozstanie nie miałam na mysli konca związku tylko bycie daleko od siebie
Co do związku nie mam najmniejszych wątpliwości. Wiadomo jak to w życiu bywa, ale jak na razie wiem, że to ten jedyny i nigdy nie miałam co do tego wątpliwości.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 03:04   #19
zryw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 147
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

nie uzależniaj swojej przyszłości. Od nikogo.
zryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 04:27   #20
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Po roku jedno z Was może się przenieść do miasta, w którym studiuje drugie z Was. Wystarczy się nie obijać, wywalczyć w miarę dobrą średnią i powinno być w porządku Ale na razie zajmijcie się rekrutacją. Ty na pewno się gdzieś dostaniesz, nie wiadomo co z Twoim facetem!
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 06:29   #21
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Ja wlasnie dzisiaj wyjezdzam z miasta w ktorym studiowalam 5 lat i przez caly czas bylam w zwiazku na odleglosc, udalo sie utrzymac, a teraz bedziemy mieszkac razem, z TZtem mozecie sie widywac w weekendy, a bez niego spokojnie korzystac z zycia studenckiego cale zycie przed toba trzeba sie bawic bedzie spoko
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:20   #22
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Kochana Kolezanko w takim przypadku to trzeba się naprawdę zastanowić i wszystko dobrze przemyśleć.Ja jestem w takiej sytuacji,ale do tego trzeba dojrzeć i mieć 100procent zaufania do drugiej polówki.Z tego co piszesz to nie jest Twój Tż tylko chłopak,to chyba będzie trudniej
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:33   #23
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Pocieszyłyście mnie
Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Kochana Kolezanko w takim przypadku to trzeba się naprawdę zastanowić i wszystko dobrze przemyśleć.Ja jestem w takiej sytuacji,ale do tego trzeba dojrzeć i mieć 100procent zaufania do drugiej polówki.Z tego co piszesz to nie jest Twój Tż tylko chłopak,to chyba będzie trudniej
Mam ogromne zaufanie do mojego chłopaka (wkrótce być może narzeczonego) i sądzę że jesteśmy bardzo dobraną parą.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:25   #24
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez zryw Pokaż wiadomość
nie uzależniaj swojej przyszłości. Od nikogo.

dodam jeszcze, że jeżeli wasz związek ma przetrwać, to przetrwa przez cały okres studiów, tylko musicie oboje się o to mocno starać.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:57   #25
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

czasem jest tak że na uczelniach, gdzie brane są pod uwagę 2 przedmioty może to być np. biologia + fizyka lub biologia + chemia, nie wiem czy akurat na uczelniach medycznych tak jest, ale zapewne tak - poszukajcie jeszcze, bo 6 lat tyle km od siebie - wątpię że Wam się uda, zwłaszcza że Wa-wa - Lublin to wcale nie jest tak krótki dystans, poza tym na studiach poznacie nowych ludzi, medycyna jest wymagająca, więc też za dużo czasu nie będziecie sobie poświęcać;

a do dziewczyn odpowiadających: jeśli problem jest nie w tym że ona nie pójdzie na studia dla niego tylko po prostu zmieni miejscowość, zastanawia się nad najlepszą opcją, wybiera pomiędzy najlepszymi uczelniami medycznymi w Polsce, to co to za problem i gdzie tu poświęcanie się dla kogoś? inaczej by było gdyby ona chciała iść tu i koniec, a on tam i koniec i by się zastanawiała czy nie polecieć do niego
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:11   #26
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

A ja będę optymistką i stwierdzę, że jeśli się naprawdę kochacie, to żadna rozłąka nic nie zmieni. ale faktem jest, że powinnaś sie poważnie zastanowić nad wyborem studiów. Jeśli Ci bardzo zależy na danej uczelni - nie warto uzależniać swoich decyzji od inych osób. Sama sie o tym przekonałam i wiem że naprawdę nie warto..
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:52   #27
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Nie rozumiem,tak świetnie zdałaś maturę,a chcesz studiowac w Lublinie,a nie w Warszawie?Przecież tam masz większe szanse na wybicie się...
Co do Warszawy i Lublina bez przesady,miałam większe odległości w związku i świetnie sobie radziliśmy.
Możesz raz Ty przyjeżdzać do niego,raz on do Ciebie.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:01   #28
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

bo w Warszawie jest wymagana matura z fizyki, a autorka jej nie zdawała. Czytaj dokładnie zanim sie wypowiesz
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:11   #29
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

szkoda,że nie zdawalas tez tej fizy- wtedy nie byloby problemu.
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:28   #30
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyjazd na studia = rozstanie z TŻ. Czy którąś z was to czeka?

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
czasem jest tak że na uczelniach, gdzie brane są pod uwagę 2 przedmioty może to być np. biologia + fizyka lub biologia + chemia, nie wiem czy akurat na uczelniach medycznych tak jest, ale zapewne tak - poszukajcie jeszcze, bo 6 lat tyle km od siebie - wątpię że Wam się uda, zwłaszcza że Wa-wa - Lublin to wcale nie jest tak krótki dystans, poza tym na studiach poznacie nowych ludzi, medycyna jest wymagająca, więc też za dużo czasu nie będziecie sobie poświęcać;

a do dziewczyn odpowiadających: jeśli problem jest nie w tym że ona nie pójdzie na studia dla niego tylko po prostu zmieni miejscowość, zastanawia się nad najlepszą opcją, wybiera pomiędzy najlepszymi uczelniami medycznymi w Polsce, to co to za problem i gdzie tu poświęcanie się dla kogoś? inaczej by było gdyby ona chciała iść tu i koniec, a on tam i koniec i by się zastanawiała czy nie polecieć do niego
Jest tak że do wyboru biologia + chemia lub fizyka, ale to tylko na rozszerzeniu.. A on podstawowa fizyke zdawał! Wiec nie ma opcji zebym ja poszła tam gdzie jest fizyka i tam gdzie on moze...
Co do miejsca studiów to szczerze mowiac jest mi obojętne, bo wszędzie poziom jest wyrównany tam gdzie składaliśmy papiery... Wiadomo tu troche lepiej, tam gorzej, ale ja nie mam jakiś wygórowanych wymagań..

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
szkoda,że nie zdawalas tez tej fizy- wtedy nie byloby problemu.
Niestety nie mialam takiej mozliwosci. W szkole fizyka miała słaby poziom, a na kolejne korki nie było mnie po prostu stać.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Nie rozumiem,tak świetnie zdałaś maturę,a chcesz studiowac w Lublinie,a nie w Warszawie?Przecież tam masz większe szanse na wybicie się...
Co do Warszawy i Lublina bez przesady,miałam większe odległości w związku i świetnie sobie radziliśmy.
Możesz raz Ty przyjeżdzać do niego,raz on do Ciebie.
Po 1) nie mogę do Warszawy (fizyka), po 2) nie chcę Wolę bliżej domu. UM w Lublinie to świetna uczelnia.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.