kandydat na męża.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 20:17   #31
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: kandydat na męża..

Ale "będę miał ochotę to posprzątam" to argument dla singla, nie dla kogoś w związku, gdzie w mieszkaniu żyją DWIE osoby. I tak, jeśli nie potrafi się zmobilizować, ustala się grafik. Nie sprzątam codziennie, bo nie mam czasu, z reguły robimy do w sobotę przed południem lub w piątek po pracy, aby mieć wolny weekend, u mnie w magiczny wprost sposób na porządek zadziałała zasada: układamy rzeczy na swoje miejsce.
Serio? Z lekka szczeniakowaty ten twój chłopak.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:27   #32
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: kandydat na męża..

przystojny,bogaty,dobry w łóżku,odpowiedzialny,zara dny,męski i bardzo we mnie zakochany.o takie cechy mógłby mieć
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:16   #33
innersweetness
Raczkowanie
 
Avatar innersweetness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: kandydat na męża..

Cytat:
Napisane przez hereicome Pokaż wiadomość
Szczery, wyrozumiały, podobny do partnerki (w kwestiach wszelakiej aktywności, także seksualnej), silny, zaradny, z uporządkowaną przeszłością, zdecydowany, oddany.


Nie wystarczy.
Pozostaje kwestia materialna, seksualna, kwestie przeszłości, kwestie przyszłości.

Sama miłość wystarczy dzieciom które chodzą do szkoły i nie muszą pracować, gotować, rozwiązywać problemów.
Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 200%. Oczywiście nie ma ideałów, każdy ma jakąś łatkę. Zastanów się tylko, czy z "łatkami" Twojego faceta, z którymi raczej łatwo walczyć Ci nie będzie, wytrzymasz lata małżeństwa. Im dalej w las, im więcej czasu mija w związku, tym ludzie bardziej się rozleniwiają (i to nie tylko faceci, my baby też niestety) i wcale nie jest lepiej i bardziej cukierkowo. Mój ojciec zawsze powtarza, że małżeństwo to jeden wielki kompromis. Jeśli Twój TŻ prezentuje zachowanie jakie opisujesz w kwestii tak pierdołowatej jak porządki, to co będzie jak pojawią się poważniejsze problemy? Też mu się nie będzie chciało? Dziecko odbierze z przedszkola, jak się mu zachce? Ciebie zawiezie do lekarza też jak najdzie go ochota? No ludzie, przecież to jakaś bzdura normalnie... Nie potraficie się też w tej kwestii dogadać, a co jeśli przyjdą poważniejsze dylematy?

Kolejna sprawa-coś tak mi się zdaje, że nie tylko o porządki i wspólną aktywność, a raczej jej brak chodzi. Wąpliwości co do tego, czy Twój TŻ to tej jedyny, którego widzisz w roli Twojego przyszłego męża to niestety, dość poważny sygnał ostrzegawczy. Ja na kilka miesiećy przed ślubem miałam to samo. nie widziałam faceta jako mojego męza i ojca moich dzieci (pomimo związku trwającego 10 lat!). Wszystko sie na szczęście dla mnie posypało, poznałam kompletnie innego faceta i po kilku miesiącach bycia z nim wiem, że on jest idealnym kandydatem na męża. Nie ideałem, bo ma swoje wady, ale jego cechy charakteru i szacunek jaki ma wobec mnie i moich oczekiwań dają mi pewność, że to TEN i że mamy duże szanse na stworzenie dojrzałego, stabilnego związku. Jakby mnie dziś poprosił o rękę (znamy się 7 miechów), ze 100% pewnością bym się zgodziła

Ja zmarnowałam 10 lat życia dla wiecznego Piotrusia Pana. Dobijam trzydziestki. Ty jesteś jeszcze młoda, masz szanse na poznanie niejednego porządnego faceta. Nie sugeruję, że masz swojego zostawić. Spróbuj poważnie porozmawiać, ostatecznie gdy normalna rozmowa nic nie da postawić wszystko na ostrzu noża. Nie daj się przegadać, przecież masz swoje racje. Wrrr, nie znosiłam u mojego byłego tego idiotycznego odwracania kota ogonem. Twój robi chyba to samo. Przecież Ty też jesteś w tym związku i liczy się Twoje zdanie i masz prawo mieć wymogi wobec partnera, a nie tylko go obsługiwać.

Zwróć uwagę na jeszce jedno. Jesteście razem 4 lata, czyli poznaliście się gdy Ty miałaś 17 lat. Nie oszukujmy się, dobór partnera w tym wielu nie polega na analizowaniu czy będzie dobrym mężem czy ojcem, jaki ma charakter etc. Zależy nam wtedy bardziej na emocjach, namiętności, pokazaniu się przez koleżankami. Potem dopiero sie dowiadujemy czego chcemy od życia, dojrzewamy do poważnego związku.
innersweetness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:26   #34
one_moment
Raczkowanie
 
Avatar one_moment
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 77
Dot.: kandydat na męża..

Idealny kandydat na męża to facet, przy którym czuje się bezpiecznie, wiem że mogę na niego liczyć, że nie odwidzi mu się ta miłość i nie pójdzie w siną dal.
Nie potrzebuje już od niego milionowych zapewnień jak to mnie kocha. Teraz potrzebuję przede wszystkim widzieć to w jego zakochaniu - m.in. właśnie pomocy w domowych obowiązkach

Wg mnie jeśli jesteś z kimś, kto wg Ciebie nadaje się na męża - z każdym dniem tego związku upewniasz się o tym. Jeśli jest na odwrót, jeśli mija czas a Ty masz coraz więcej wątpliwości, coraz bardziej boisz się co będzie jak już zdejmiesz ten biały welon i przyjdzie szara rzeczywistość - to nie jest ta wielka love na którą czekasz.
Być może się mylę, ale uważaj żeby jej nie minąć tkwiąc w obecnym związku
__________________

Chodź ze mną,chociaż zupełnie nie wiem dokąd

Chodź ze mną,by sens nadać życia krokom
Ze mną ku słońcu,
Może gdzieś nad przepaść ze mną

Po szczęście albo po szaleństwo
W ciemność ze mną..


one_moment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:23   #35
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: kandydat na męża..

Ojojoj ja bym mu dała
Ja z Tż nie mieszkamy razem ale jak mam sprzątanie albo on-to sobie pomagamy bo wtedy mamy czas dla siebie. Proponuję żebyś zrobiła tak-nie pierz jeg obrań i nie prasuj-jak mu braknie przyjdzie i zapyta czemu ma nie uprane/uprasowane. powiedz wtedy, ze miałaś dużo sprzątania, zakupów i brakło Ci czasu. Gdyby ktoś Ci pomógł to byś dała radę...Powinno "Zatrybić" od początku Nie możesz tak usługiwać, rozumiem, że życie w brudzie nie jest fajne ale musisz zrobić tak żeby sam zauważył że nie am w co się ubrać, na czym zjeść to wtedy zacznie Ci pomagać. I rób jak z dzieckiem-za każda, nawet najmniejszą pomoc-nagradzaj-całuskiem, kolacją, seksem
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:39   #36
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: kandydat na męża..

Szczerze mówiąc Twój facet to gówniarz i śmierdzący leń. I może generalizuję, ale średnio widzę go jako ojca rodziny. Raczej Ciebie pracująca, zajmującą się domem i wychowującą dzieci, a jego siedzącego przed telewizorem i mającego czasem pracą, a czasem nie - bo jakiś tam szef nie będzie nim rządził,a od domu jest kobieta.

Ale masz to na własne życzenie. bo jak to: "jakoś zawsze tak się dzieje że nie mam siły przebicia"? Po prostu pokazałaś mu, że jesteś łatwa w tresurze, wystarczy trochę poczekać i sama robisz wszystko. No i że należysz do tych panienek, które kurczowo trzymają się faceta, choćby nie wiem jak wielką chodzącą porażką był, ze strachu że nie znajdą następnego.

Jeśli wierzysz w to że miłość albo sakrament małżeństwa go odmieni to się lepiej obudź. Etap przed ślubem to czas starania się i pokazywania od najlepszej strony. Tak, tak, Twój TŻ teraz jeszcze się stara. Po ślubie nie będzie musiał - bo i po co? I jeśli jego zachowanie obecnie Ci nie odpowiada, zastanów się czy wytrzymasz je w dużo gorszej wersji 24h na dobę?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.