kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 18:40   #1
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834

kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę


Cześć. Pomyślałam, że potrzebuję pomocy i nie ja jedna. Wiem, że są miliony ludzi, którzy cierpią jak ja i gorzej. Chciałabym stworzyć tu taką grupę wsparcia, wymianę myśli..aby w koncu komus sie wygadać z wszystkiego co nas boli.

Rodzice bardzo mnie skrzywdzili i chociaż ich kocham, nie potrafię zrozumieć dlaczego sprawiają tyle bólu. Dlaczego muszę tak przez nich cierpieć. Ciągle się kłócą, mnie zaprowadzają do domu dziecka od kilku już lat(za pol roku skoncze 18..), tato mnie bije kiedy się zdenerwuje, mama ciągle krzyczy..generalnie patologia.

Ostatnio zdawało mi się, że jest lepiej. Mam jeszcze 2 starsze siostry 19, 21 lat i znimi też dawniej był okropne problemy, ale teraz one nie zniknęły. Nigdy nie zapomnę jak jedna mnie dusiła, wyrzuciła z pokoju. Jak mama wielokrotnie mówiła, że wstydzi się mnie, jak ja wyglądam (jak pokraka, jak sierota itd..).

Jak źle być niechcianym dzieckiem, niespełnieniem marzeń rodziców. Ciągle na mnie narzekają. Jak miałam 12 lat mama miała do mnie pretensje, że nie mam piersi. Teraz ma, że jestem za wysoka, że jestem wieżą..ciągle się ze mnie naśmiewają rodzice jak i rodzenstwo..piąte koło u wozu..najmłodsza=najgorsz a idiotka.

Wiem, że niedługo pójdę na studia jak wszystko uda się zdać, ale ból jednak pozostaje..szczególnie ten ze wczesnego dzieciństwa kiedy rodzice nie mieli dla mnie czasu. Na nic. Kiedy bili, kiedy był dramaty mamy z tatą..to tak boli :c

Wizażanki, macie podobne problemy?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:56   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

Jeździsz do Lednicy... Jesteś religijna... Nie myślałaś o wyprowadzce? Mogłabyś się chyba zwrócić do zaufanego księdza, jestem pewna że w pewien sposób mógłby ci pomóc... Pomyśl nad wyprowadzką bo to jedyne dobre rozwiązanie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 23:34   #3
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

bądź rozmowie z psychologiem.na pewno Ci doradzi,i razem znajdziecie wspólne rozwiązanie.Masz 18lat - z opisu wynika,że wybierasz się na studia,a więc akademik/stancja i jakoś wszystko się ułoży
też jestem za przeprowadzką.
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:38   #4
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

baaaardzo chce wyjechać stąd..i nie słuchać tych głupich uwag.
dziadkowie też daleko mieszkają od nas..mam 1 babcię i 1 dziadka, ale juz są bardzo chorowici i w podeszłym wieku..

tylko musze skończyc liceum tutaj jeszcze..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:11   #5
Patryskaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Koniec świata;D
Wiadomości: 135
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

To bardzo przykre co piszesz;( Ale to nie Ty masz problem ze sobą tylko Twoi rodzice. Niech zadają sobie podstawowe pytania: Czy tak ma wyglądać rodzina?
Czy z dziecka można się naśmiewać, bić i poniżać? NIE według Mnie powinni być dla Ciebie wsparciem jak i autorytetem abyś Ty później mogła stworzyć normalną rodzinę, czego z całego serca Ci życzę!;*

Edytowane przez Patryskaa91
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:46
Patryskaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:56   #6
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

A masz możliwość zamieszkać w internacie lub u jakiejś rodziny ???
ten twój dom to żaden dom
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:02   #7
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

nie mam takiej mozliwosci..
ale dziekuje wam kochane za wsparcie ;*
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 20:42   #8
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: kiedzy rodzice się kłócą..wątek dla zranionych przez rodzinę

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Jeździsz do Lednicy... Jesteś religijna... Nie myślałaś o wyprowadzce? Mogłabyś się chyba zwrócić do zaufanego księdza, jestem pewna że w pewien sposób mógłby ci pomóc... Pomyśl nad wyprowadzką bo to jedyne dobre rozwiązanie.
Może warto o tym pomyśleć, w końcu księża nie są tylko od wygłaszania kazan oderwanych od rzeczywistości i zbierania na tacę
Udaj się do jakiegoś sensownego, ogarnietego księdza. Może będzie miał jakieś znajomości, pomoże Ci załatwić stypendium z Caritasu, albo bursę dla osób z biednych rodzin, żebyś mogła wyrwac się z tego patologicznego domu.
Przekonasz się, czy to, co gadają o miłości do bliźniego jest chociaż coś warte...

Udaj się też do jakiegoś psychologa, może masz sensowną panią pedagog w szkole, bo szkoda, żebyś przez całe życie przez rodziców zmagała się z niskim poczuciem własnej wartości.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.