Fryzjer - Lublin - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 20:04   #1351
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
No byłam dziś w Pro Arte u pani Iwonki..jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna jest bardzo miła i taka delikatna, oczywiście chodzi mi o obchodzenie się z włosami. Bardzo ładnie mi wycieniowała włosy a te które są najdłuższe to faktycznie tylko deczko ścięła, same końcówki, tak jak prosiłam. Ach cieszę się, że dojrzałam ten kontakt tutaj, bo wiem, że na pewno tam wrócę...a chyba muszę :/ mam pozostałości koloru- niestety byłam kiedyś głupia i malowałam włosy Palette i końcówki włosów mam ciemniejsze. Pani Iwonka zaproponowała dekoloryzację tylko końcówek i chciałam się Was dziewczyny zapytać, jak to jest z jej szkodliwością ( bądź jej brakiem) jeśli chodzi o włosy.
Ale jestem zadowolona z włosków

No to gratuluje. Ja tez sie wybieram na ciachanie i tez mysle o dekoloryzacji. Niesterty na salonowa raczej mnie nie stac.. bo biorac pod uwage gestosc klakow i dlugosc...wynioslo by mnie to jakies 300-700zl o_O

popatrz sobie na forum wizazowym sa tematy o dekolorze.. i dziewczyny nawet zdjecia wrzucaja. Napewno ci poradza.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14816281
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:27   #1352
agunia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ta pani - a przynajmniej odpowiadająca opisowi, no i imię tez się zgadza - strzygła mnie w salonie na ul Gorczańskiej 8
wydaje mi się, że to ta pani jest dość charakterystyczna
nie wiem, czy ta informacja jeszcze Ci się przyda

acha, tylko to było gdzieś na przełomie lutego i marca, także nie wiem, czy tam jeszcze jest, bo nie byłam u nich drugi raz (nie to, żeby było coś bardzo nie tak, po prostu sobie zapuszczałam)
Dzięki za wiadomość, ale to raczej nie jest fryzjerka, o którą pytam. Pod koniec czerwca jeszcze pracowała w Fenixie. Ale sprawdzić nie zaszkodzi Pozdrowienia!
agunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:15   #1353
XYZ 7771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

ktoś pytał o pana z solanu Vincent na okopowej, a więc byłam u Pana Marcina raz i wyszłam bardzo zadowolona-ścinałam sie na "boba" włosy super sie układały,używaja bardzo dobrych kosmetyków(Kadus). umówiłam sie drugi raz-było to przed swietami, poszłam i okazało sie ze pan mnie zetnie bo nie ma czasu, tłumaczył że źle mu godziny pozapisywali, wyszłam wściekla i na pewno nigdy nie wróce. W ten sposób skończyła sie moja przygoda z salonem Vincent. a więc samo ścinanie super ale podejscie do klienta beznadziejne, a to w dzisiejszych czasach nie mniej sie liczy.
XYZ 7771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:52   #1354
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja wlasnie wrocialm od mojej fryzjerki z ulicy jutrzenki (chcialam dla was zapamietac nazwe salonu bo szyld wisial mi nad lustem ale bylam tak zaaferowana tym co sie dzieje z moimi wlosami ze zapomnialam nicole fariani? <--przepraszam jezeli przekrecilam)

Z włoskow prawie do pasa moja pani Marta zaproponowala mi krotka fryzurke ale ja bojuch jestem i sie nie zgodzilam :P wiec skonczylo sie na lopatkach. Jestem chyba zadowolona..troche w szoku bo juz dawno tak krotkich wlosow nie mialam. Fryzura jest twarzowa bardzo, wlosy ladnie cieniowane(chociaz wiem ze ta pani najlepiej spelnia sie w radykalnych cieciach i najnowszych trendach). Jest to zdecydowanie SLUCHAJACA fryzjerka a do tego z polotem i bardzo kreatywna.Kilka razy pytala sie mnie o dlugosc i pokazywala dokad scina wiec mam co chcialam :P hehee Bardzo ladnie tez wymodelowala mi wlosy.

Nie wiem czy moge mowic o cenniku ale w sumie to zadna tajemnica.. wiec zwykle ciecie kosztuje 35zl a ciecie z modelowaniem (i tymi wszystkimi zabiegami typu odzywki itp) 60zl.

PS.. dodam jeszcze ze dziewczyna ma duuuza cierpiwosc.. moich wlosow wcale nie bylo latwo rozczesac, i jest delikatna. Przypomnialam jej ze mam kolczyka na uchu na chrzastce i caly czas na niego uwazala(a zdazalo sie ze mi go fryzjerki wyrywaly)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-10-21 o 14:54
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 22:23   #1355
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocialm od mojej fryzjerki z ulicy jutrzenki (chcialam dla was zapamietac nazwe salonu bo szyld wisial mi nad lustem ale bylam tak zaaferowana tym co sie dzieje z moimi wlosami ze zapomnialam nicole fariani? <--przepraszam jezeli przekrecilam)

Z włoskow prawie do pasa moja pani Marta zaproponowala mi krotka fryzurke ale ja bojuch jestem i sie nie zgodzilam :P wiec skonczylo sie na lopatkach. Jestem chyba zadowolona..troche w szoku bo juz dawno tak krotkich wlosow nie mialam. Fryzura jest twarzowa bardzo, wlosy ladnie cieniowane(chociaz wiem ze ta pani najlepiej spelnia sie w radykalnych cieciach i najnowszych trendach). Jest to zdecydowanie SLUCHAJACA fryzjerka a do tego z polotem i bardzo kreatywna.Kilka razy pytala sie mnie o dlugosc i pokazywala dokad scina wiec mam co chcialam :P hehee Bardzo ladnie tez wymodelowala mi wlosy.

Nie wiem czy moge mowic o cenniku ale w sumie to zadna tajemnica.. wiec zwykle ciecie kosztuje 35zl a ciecie z modelowaniem (i tymi wszystkimi zabiegami typu odzywki itp) 60zl.

PS.. dodam jeszcze ze dziewczyna ma duuuza cierpiwosc.. moich wlosow wcale nie bylo latwo rozczesac, i jest delikatna. Przypomnialam jej ze mam kolczyka na uchu na chrzastce i caly czas na niego uwazala(a zdazalo sie ze mi go fryzjerki wyrywaly)
Jutro chyba przejdę się tam i może się do niej w końcu zapiszę

dziewczyny zy w lublinie jest salon Welli robiący headlines?? interesuje mnie ten zabieg a nie wiem gdzie szukać.. W google jest napisane, że jest jakiś salon Wella na Szczytowej, ale czy to ich oryginalny salon? Ktoś coś wie?

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2009-10-21 o 22:27 Powód: literówka
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:28   #1356
jagoda-79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

cześć dziewczyny!
mam straszny problem, oczywiście z wlosami i ich strzyżeniem. Znalazłam na ul. Montażowej 14 w Lublinie takie ,,cos" http://www.spacity.pl/. Pisze takie coś, bo nie wiem co o tym myśleć, wnętrze zwala z nóg, ale pusto..., w necie też pusto, co prawda wygrzebałam stronę internetową, ale żadnych opini o tym cudzie. Czy któraś z was coś wie o salonie fryzjerskim tam znajującym sie, co robia jak robią, no i czy warto tam iść..., bo pod wpływem impulsu już sie zapisałam i nie wiem co robić. Iść czy nie iść!!??? czekam na odzew
jagoda-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 02:15   #1357
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez lublinianka75 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!! Ja tez poszukuję Grzegorza Stępnika z salony Pierre!! czytałam Wasze posty o salonach za Media Markt i ostatnio w desperacji obdzwoniłam wiele salonów z tej ulicy, w tym wspomniane przez Was te z "urodą-' Fabrykę urody" i na wszelki wypadek "Oazę urody" - bo takie znalazłam i nieststy nikt o takim fryzjerze tam nie słyszał...
MOŻE JADNAK KTÓRAŚ Z WAS GO ZNALAZŁA????????
Po przeczytaniu licznych pochwał na cześć pana Grzegorza S. i ja zapragnęłam udać się do niego na ścięcie, tyle że jak widzę, na razie nie wiadomo dokąd wybył;/
Jana Sawy to chyba najbardziej napakowana różnymi salonami/zakładami/atelier fryzjerskimi ulica w mieście...
Mieszkam w pobliżu, ale średnio mi się widzi chodzenie od drzwi do drzwi i wypytywanie o faceta, którego na dodatek na oczy nie widziałam;]
Może którejś z Was, która ma "chody"/"układy" w Pierze powiedzą, gdzie on teraz pracuje?
To wszystko co zumi wyrzucił i co sama kojarzę, a jest na Sawy:
- Gabriel,
- Sylwia,
- Krystyna,
- Oaza Urody (jak rozumiem, odpada, na pewno go tam nie ma?widziałam tam fryzjera-faceta-blondyna, ale z rok temu, więc to raczej nie on no i chyba by go nie ukrywali przed klientakim;]),
- Fabryka Urody (j.w.?),
- Chez Madlen,
- Imaginer (o ile jeszcze jest, były salon p.Edyty),
- Divine,
- Bliźniaczki,
- po prostu "Salon Fryzjerki" na Sawy 10a (??),
- itp., itd., itp.....
Chyba, że owszem, jego salon jest za Media Marktem, ale na innej ulicy, no to krąg podejrzanych się rozszerza;/
Tu też szukają, bezskutecznie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,783,9...nu_Pierre.html
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 18:03   #1358
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu licznych pochwał na cześć pana Grzegorza S. i ja zapragnęłam udać się do niego na ścięcie, tyle że jak widzę, na razie nie wiadomo dokąd wybył;/
Jana Sawy to chyba najbardziej napakowana różnymi salonami/zakładami/atelier fryzjerskimi ulica w mieście...
Mieszkam w pobliżu, ale średnio mi się widzi chodzenie od drzwi do drzwi i wypytywanie o faceta, którego na dodatek na oczy nie widziałam;]
Może którejś z Was, która ma "chody"/"układy" w Pierze powiedzą, gdzie on teraz pracuje?
To wszystko co zumi wyrzucił i co sama kojarzę, a jest na Sawy:
- Gabriel,
- Sylwia,
- Krystyna,
- Oaza Urody (jak rozumiem, odpada, na pewno go tam nie ma?widziałam tam fryzjera-faceta-blondyna, ale z rok temu, więc to raczej nie on no i chyba by go nie ukrywali przed klientakim;]),
- Fabryka Urody (j.w.?),
- Chez Madlen,
- Imaginer (o ile jeszcze jest, były salon p.Edyty),
- Divine,
- Bliźniaczki,
- po prostu "Salon Fryzjerki" na Sawy 10a (??),
- itp., itd., itp.....
Chyba, że owszem, jego salon jest za Media Marktem, ale na innej ulicy, no to krąg podejrzanych się rozszerza;/
Tu też szukają, bezskutecznie:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,783,9...nu_Pierre.html
A co z Imaginer, ktoś wie? Otwierają nowy salon?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:40   #1359
Kylie vel Janet 1986
Przyczajenie
 
Avatar Kylie vel Janet 1986
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Może powinnyśmy wystosować apel w jakiejś lokalnej gazecie i Grzesio się znajdzie
Kylie vel Janet 1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:46   #1360
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
A co z Imaginer, ktoś wie? Otwierają nowy salon?
Imaginer dalej jest, ale p Edyta już tam nie pracuje - otworzyła swój salon
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:23   #1361
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja chodzę do pierra więc spróbuję się czegoś dowiedzieć nt Grzegorza

ale będąc ostatnio zwróciłam uwagę że zmienił się prawie cały skład u nich sama nie wiem dlaczego
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 11:38   #1362
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny pomocy napaliłam się na rudy kolor włosów... Obecnie mam ciemnobrązowe.. I chciałabym bardzo trafić do kogoś naprawdę znającego się na rzeczy.. Znacie jakieś salony mistrzowsko koloryzujące..? A i jeszcze mam pytanie.. Sama dobrałam sobie farbę z serii MAJIREL LOREALA bo wśród nich tylko wytropiłam wymarzony odcień.. Czy jak wybiorę się z tą moją farbą do fryzjera to nie będzie to jakoś źle odebrane że narzucam mu swoje decyzje..? Bo skoro pracują na swoich markach to może niekoniecznie zechcą mi pomalować włoski tym co ja wybrałam..
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:19   #1363
lublinianka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ja chodzę do pierra więc spróbuję się czegoś dowiedzieć nt Grzegorza

ale będąc ostatnio zwróciłam uwagę że zmienił się prawie cały skład u nich sama nie wiem dlaczego
Dzięki!!!!
lublinianka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 13:05   #1364
lublinianka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Właśnie na forum w gazeta.pl pojawił się wpis:
"GRZEGORZ JEST NA JANA SAWY 1B W JAKIMŚ SALONIE"
Nie wiecie może co to za salon?
lublinianka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:12   #1365
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Hm, Jana Sawy 1B to pawilon, w którym mieszczą się m.in. sklepy z komputerami i z alkoholami, a jedyne miejsce, które wygooglałam i w którym rzeczony osobnik mógłby się ukryć, to:

SEKRETY PIĘKNA

ul. Jana Sawy 1B lok 3 i 4
20-632 Lublin
tel.: 081 473 52 60

Zatem Wizażanki Znające Józefa, tj. Grzegorza mogą się wykazać, zatelefonować i ew. poznać po głosie
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 11:46   #1366
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Byłam wczoraj w Pro Arte (po znaleznieniu tutaj dobrych opinii o tym salonie) i jestem naprawdę MEGA zadowolona. Nie zdarzyło mi się jeszcze być tak szczęśliwą po wyjściu od fryzjera, heh.
Uważam, że bardzo profesjonalnie- pani dobiera fryzurę do kształtu buzi, rysów twarzy i kolorystyki, ma podejście bardzo osobiste do klienta. Świetna atmosfera panuje w salonie, świetny też wystrój nawiasem mówiąc.
Robiłam koloryzację- powrót do naturalnego włosa, farbowane wcześniej i odrosty, czyli nic prostego. Wyszło świetnie, właśnie tego oczekiwałam. Dodatkowo zastosowałam zabieg rekonstrukcji włosa. Wszystko w bardzo rozsądnej cenie i bardzo miłej atmosferze.
Jakby ktoś chciał się skusić to daję namiary.
Spadochroniarzy 2, Pro Arte
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:34   #1367
vinmina18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

chciałam się dowiedzieć ile moża zapłacić w Lublinie za zrobienie odrostów, tzw szydełkowaniem; umycie włosów, wysuszenie ich na okrągłej szczotce i niby wyprostowaniu. Choć po samym wysuszeniu większej różnicy nie było widać...
bo wydaje mi się że ktoś ze mnie zdarł dziś kase;/ alby być może się mylę...
vinmina18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 23:08   #1368
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Wink Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Pro Arte (po znaleznieniu tutaj dobrych opinii o tym salonie) i jestem naprawdę MEGA zadowolona. Nie zdarzyło mi się jeszcze być tak szczęśliwą po wyjściu od fryzjera, heh.
Uważam, że bardzo profesjonalnie- pani dobiera fryzurę do kształtu buzi, rysów twarzy i kolorystyki, ma podejście bardzo osobiste do klienta. Świetna atmosfera panuje w salonie, świetny też wystrój nawiasem mówiąc.
Robiłam koloryzację- powrót do naturalnego włosa, farbowane wcześniej i odrosty, czyli nic prostego. Wyszło świetnie, właśnie tego oczekiwałam. Dodatkowo zastosowałam zabieg rekonstrukcji włosa. Wszystko w bardzo rozsądnej cenie i bardzo miłej atmosferze.
Jakby ktoś chciał się skusić to daję namiary.
Spadochroniarzy 2, Pro Arte
A u kogo konkretnie byłas? Chodzi mi o imie fryzjerki, bo wiesz w jednym salonie mogą pracowac rózni fryzjerz, dobrzy i tacy niezbyt delikatnie mowiac
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 23:35   #1369
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Pro Arte (po znaleznieniu tutaj dobrych opinii o tym salonie) i jestem naprawdę MEGA zadowolona. Nie zdarzyło mi się jeszcze być tak szczęśliwą po wyjściu od fryzjera, heh.
Uważam, że bardzo profesjonalnie- pani dobiera fryzurę do kształtu buzi, rysów twarzy i kolorystyki, ma podejście bardzo osobiste do klienta. Świetna atmosfera panuje w salonie, świetny też wystrój nawiasem mówiąc.
Robiłam koloryzację- powrót do naturalnego włosa, farbowane wcześniej i odrosty, czyli nic prostego. Wyszło świetnie, właśnie tego oczekiwałam. Dodatkowo zastosowałam zabieg rekonstrukcji włosa. Wszystko w bardzo rozsądnej cenie i bardzo miłej atmosferze.
Jakby ktoś chciał się skusić to daję namiary.
Spadochroniarzy 2, Pro Arte
Cytat:
Napisane przez katiia Pokaż wiadomość
A u kogo konkretnie byłas? Chodzi mi o imie fryzjerki, bo wiesz w jednym salonie mogą pracowac rózni fryzjerz, dobrzy i tacy niezbyt delikatnie mowiac
Miałam o to samo spytać. Przez ostatnie parę miesięcy chodziłam do p. Joli, ale po mojej ostatniej wizycie już tam nie wrócę. Zawsze prosiłam o nie ścinanie z długości ewentualnie delikatnie odświeżenie końcówek, Pani udawała, że rozumie ale i tak robiła swoje czego wynikiem były wyraźnie skrócone włosy. Farbowanie- masakra, włosy miały być delikatnie rozjaśnione o pół tonu, efektem czego miałam odrost rudy, reszta bardzo nieciekawa. Ewidentnie coś nie wyszło.
Generalnie chodziłam tam bo Pani Jola słuchała tego co mówię i zawsze byłam mniej lub bardziej zadowolona, ale po ostatnim razie szukam nowego fryzjera I znaleźć nie mogę. Dzwoniłam do Karola, ale nie odbiera
A jeszcze dorzucę parę groszy co do wystroju... chyba nie był zmieniany od lat 90-tych. Kolorowe mebelki, pstrokate ściany. No nie wiem, mi się to nie podoba.

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2009-10-29 o 23:38
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 21:21   #1370
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja też byłam w Pro Arte (pisałam o tym wcześniej) i byłam bardzo zadowolona, a byłam u pani Iwony, więc Ją mogę polecić...a co do wystroju- to nie wiem jaki był wcześniej ale mi się podoba Kwestia gustu, jak ze wszystkim
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 01:13   #1371
*kotek*
Przyczajenie
 
Avatar *kotek*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Halucynacya - a można wiedzieć ile dokładnie zapłaciłaś za to wszystko?? Też mam ochotę na powrót do naturalnego koloru
No i na czym dokładnie polega ta rekonstrukcja włosa?? To jest jakiś bardziej długotrwały zabieg czy raczej coś w rodzaju do pierwszego umycia???
Bo szczerze się przyznam że nie słyszałam o tym
Pozdro!!
*kotek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:54   #1372
Monik272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubartów(woj lubelskie)
Wiadomości: 15
Dot.: fryzjer - LUBLIN

jeśli kogoś interesuje fryzjer,który zrobi dobrze fryzurkę emo to mogę z czystym sumieniem polecić zakład GARAGE w Lubartowie.Za ścięcie,mycie,modelowanie ,prostowanie i tapirowanie zapłaciłam 30 zł
Oto efekty mojego fryza z tego zakładu z 2 godzin temu-jestem mega zadowolona,wszystko tak jak chciałam,najdrobniejszy włosek został starannie ułożony.Oczywiście fotka zrobiona na szybko,brak ozdób i w ogóle
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=43358
Monik272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:41   #1373
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Hm, Jana Sawy 1B to pawilon, w którym mieszczą się m.in. sklepy z komputerami i z alkoholami, a jedyne miejsce, które wygooglałam i w którym rzeczony osobnik mógłby się ukryć, to:

SEKRETY PIĘKNA

ul. Jana Sawy 1B lok 3 i 4
20-632 Lublin
tel.: 081 473 52 60

Zatem Wizażanki Znające Józefa, tj. Grzegorza mogą się wykazać, zatelefonować i ew. poznać po głosie
No iiii?? Wie ktoś coś?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:26   #1374
lublinianka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Tak, pracuje tam, tylko numer telefonu jest zły;
prawidłowy to 81-473 71 33.
lublinianka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:00   #1375
madeline snape
Przyczajenie
 
Avatar madeline snape
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

chciałabym ściąć włosy mniej - więcej w stylu emo (chodzi mi o grzywkę na bok )
niestety kompletnie nie mam pojęcia gdzie mam pójść
gdzie będzie ktoś kto mnie wysłucha ??
i nie zetnie 5 cm długości??
co mi polecacie??
błagam pomóżcie...
madeline snape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:02   #1376
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczynki, jakie orientacyjnie są ceny w PRO ATRE za samo ścięcie włosów? I kogo polecacie do raczej dłuższych włosów? Lekko za ramiona?
FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 10:26   #1377
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez FauxCrystal Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jakie orientacyjnie są ceny w PRO ATRE za samo ścięcie włosów? I kogo polecacie do raczej dłuższych włosów? Lekko za ramiona?
za obciecie długich wlosów (do polowy plecow) placilam jakies 50 zl chodzialm do chlopaka , ktory juz tam nie pracuje, ale pani Jola *chyba wlascicelka) byla polecana na forum
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:08   #1378
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja mogę polecić panią Iwonę, a za ścięcie włosów zapłaciłam 60 zł, a włosy mam do połowy pleców
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 10:50   #1379
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Hej, za wszystko, czyli: powrót do naturalnego koloru (farbowanie odrostów i farbowanych wcześniej włosów) i zabieg rekonstrukcji włosa zapłaciłam 160 zł około. Mam włosy długie, prawie do pasa. Rekonstrukcja włosa to zabieg odbudowujący strukturę włosa przez dostarczenie mu wszystkich odpowiednich aminokwasów i witamin. Pro Arte ma swoją stronę internetową: http://www.proarte.com.pl

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Włosy są wyraźniej zdrowe (w moim przypadku) i trwa to na pewno dłużej niż do umycia. Byłam u pani Joli.

Edytowane przez Halucynacya
Czas edycji: 2009-11-09 o 12:04
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:12   #1380
madeline snape
Przyczajenie
 
Avatar madeline snape
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ekhem no więc określę się tak...
nie wiecie gdzie bede mogla znalesc fryzjera ktory zetnie mnie mlodziezowo...
patrzyłam na ta stronkę pro arte prawdę mówiąc rewelacji tam w galerii nie ujrzałam
(nie chce farbować włosów) a do Lubartowa mi za daleko....
HELP ME !!!!!!!
__________________
Madeline
madeline snape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.