Fryzjer - Lublin - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 10:13   #2791
edith26
Raczkowanie
 
Avatar edith26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 47
Dot.: Fryzjer - Lublin

Od lat moje zabiegi u fryzjerów są raczej w podobnym standardzie: pocięcie końcówek, wycieniowanie, podcięcie grzywki.

Teraz szukam fryzjerki/fryzjera, który potrafi doradzić i dobrać fryzurę. Mam dość pytań: "co robimy". Chciałabym czegoś nowego. Może nawet koloryzacji. Możecie mi kogoś doradzić? Tak, by ktoś mi pomógł, a nie oczekiwał, że sama wszystko wymyślę.
__________________
www.pasjasmaku.com
edith26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:20   #2792
Lemurkowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez razwen Pokaż wiadomość
Witam, szukam sprawdzonej fryzjerki/fryzjera do trwałej ondulacji, zachciało mi się kręconych włosków Włosy mam raczej długie, w połowie pleców. Gdzie mam się udać w Lublinie? Proszę o odpowiedź.
Witam,
powielam pytanie czy ktoś może poleci dobrego fryzjera z lublina ktory potrafi zrobic trwala ondulacje? chodzi mi o ładne fale a nie o baranka na glowie. Ktoś może powiedzieć coś na temat Pani Maji z salonu Anny Chołoty na ul. Żywnego? bo do niej własnie sie wybieram na trwala
Lemurkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:51   #2793
nachoss
Przyczajenie
 
Avatar nachoss
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Orawka
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, a był ktoś w studio Profesja przy Krasińskiego? To jakiś nowy salon. ]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-08-16 o 08:35 Powód: link
nachoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:26   #2794
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer - Lublin

Wiecie co, ja chyba nie mam szczęścia do fryzjerów (zupełnie tak samo, jak do dentystów), u siebie na Śląsku szukam ciągle tego idealnego salonu. Za to kiedy jestem u rodziny w Lublinie (a kilka razy w roku jestem) chodzę do Salonu Pink Hair & Beauty Studio (bodajże na ul. Choiny). Jeśli chodzi o fryzjerkę, to właśnie Pani Dominika jest naprawdę cudotwórcą - ja nigdy nie mam pomysłu na to, co chciałabym mieć na głowie, a lubię zmiany, zawsze jestem zadowolona z efektu u p. Dominiki. Nie pamiętam akurat imienia kosmetyczki, ale jakiś czas temu robiłam nich hybrydę i też wyszło pięknie Szkoda, że nie chcą się przenieść na Śląsk :P
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 02:16   #2795
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez MissHeresy Pokaż wiadomość
To ja ponawiam pytanie przy okazji, wiem, że łatwo jest zadawac pytania niż doradzić ale cóż, jestem egoistką i liczę na waszą pomoc.

Zatem szukam kogoś do krótkich fryzur (Pani Basia wspomniana będzie ok?). Mój brat ścinał się w Montowni u Artura i wyglądało to perfekcyjnie, ale czy chłopów ścina się tak samo jak laski? Mam małego irokeza, bardzo krótkiego, teraz myślę o asymetrii jakiejs więc potrzenuję mistrza Platinium odpada, za drogo, rozumiem, że za usługę trzeba płacić ale jednakowoż ich ceny mnie przerażają.

Z góry dziękuję.
Hej, z 'montownią' jest o tyle fajnie,że na samym początku pytają się Ciebie jakie masz włosy etc i dopiero potem proponują Ci fryzjera. Ja mam długie c.blond kręcone, byłam u Sebastiana. Kolor mi się podobał, cięcie nie bardzo, ale po prostu każdy fryzjer stara się podkreślić mój naturalny skręt i na przyszłość już wiem,że jestem zadowolona z mojego kiepskiego skrętu
Poza tym mam oczy i widziałam, że fryzjerzy robią tam dobrą robotę także radzę spróbować
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:21   #2796
merde99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ale jak tam można się umówić. Nigdzie nie ma żadnego kontaktu.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez merde99 Pokaż wiadomość
Ale jak tam można się umówić. Nigdzie nie ma żadnego kontaktu.
...do tego salonu Karola Brzyskiego, do którejś z Pań.
merde99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 13:00   #2797
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez MissHeresy Pokaż wiadomość
To ja ponawiam pytanie przy okazji, wiem, że łatwo jest zadawac pytania niż doradzić ale cóż, jestem egoistką i liczę na waszą pomoc.

Zatem szukam kogoś do krótkich fryzur (Pani Basia wspomniana będzie ok?). Mój brat ścinał się w Montowni u Artura i wyglądało to perfekcyjnie, ale czy chłopów ścina się tak samo jak laski? Mam małego irokeza, bardzo krótkiego, teraz myślę o asymetrii jakiejs więc potrzenuję mistrza Platinium odpada, za drogo, rozumiem, że za usługę trzeba płacić ale jednakowoż ich ceny mnie przerażają.

Z góry dziękuję.
ja właśnie też chętnie poznam opinię o fryzjerach/fryzjerkach - nie tylko z Montowni - którzy fajnie ścinają krótkie włosy
teraz strzygę się u męskiej fryzjerki w osiedlowym salonie, ale lubię eksperymentować
tylko zazwyczaj zniechęca mnie fakt, że w tych bardziej renomowanych salonach ceny za strzyżenie damskie są 2 razy wyższe niż męskie mimo, że ze swoimi krótkimi włosami właściwie podchodzę pod strzyżenie męskie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 14:44   #2798
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja właśnie też chętnie poznam opinię o fryzjerach/fryzjerkach - nie tylko z Montowni - którzy fajnie ścinają krótkie włosy
teraz strzygę się u męskiej fryzjerki w osiedlowym salonie, ale lubię eksperymentować
tylko zazwyczaj zniechęca mnie fakt, że w tych bardziej renomowanych salonach ceny za strzyżenie damskie są 2 razy wyższe niż męskie mimo, że ze swoimi krótkimi włosami właściwie podchodzę pod strzyżenie męskie
AA, to prawda. Czasami aż denerwuje, że fryzjer tylko się na wlosy popatrzy, dotknie nożyczkami, a cena jak za jakąś skomplikowaną fryzurę ( nie mówię o sobie, ale babcia i mama mają krótkie włosy)
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 20:23   #2799
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
AA, to prawda. Czasami aż denerwuje, że fryzjer tylko się na wlosy popatrzy, dotknie nożyczkami, a cena jak za jakąś skomplikowaną fryzurę ( nie mówię o sobie, ale babcia i mama mają krótkie włosy)
Połowę fryzury to mi maszynką robią...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 08:42   #2800
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ruda3d
MuffinBaby

Dziękuję serdecznie za wsparcie!!! Umowiłam się wczoraj do Konrada (chciałam do P. Włodka ale terminy miał zaklepane do nieskończoności).

Ja miałam irokeza ale jezdze rowerem wszedzie i to nie jest akurat po kaska najlepsza sprawa. Teraz mam krotka bez polotu z małą asymetrią, którą chceutrzymać bo asymetrię lubię bardzo.

Maszynką sama się ścinałam z zachwytu nad pracą jednej fryzjerki kiedyś. Niestety przy moich małych ale sterczących uszach łysy łeb to trochę awangarda.

Dam znać jak było, jakoś koło 1go kwietnia.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:04   #2801
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

mam podobny problem do Ciebie, na nartach - fryzura spod kasku to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej... a i czapki w zimie są wyzwaniem, ale mi się wydaje że tak już musi być, jeśli fryzura ma być nastroszona

ja byłam kiedyś na strzyżeniu na Domeyki w Studiu Fryzur u p. Dominiki,
fajna fryzura, a i koleżanka stamtąd miała fajne krótkie włoski - ale straaaaasznie daleko ode mnie, a z krótkimi włosami to trzeba co 3-4 tygodnie śmigać
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 16:36   #2802
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez marchewkowa2014 Pokaż wiadomość
Moja siostra była na botoksie i też zadowolona, a więc możemy polecić szczerze.
Dziewczyny czy ja moge sie dowiedziec na czym polega ten botoks?
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:48   #2803
misia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy któraś z Was wie może gdzie teraz pracuje Pani Dorota z salonu na Nadbystrzyckiej 20 (salon nazywa się Ewa)??
Od kilku lat się u niej obcinałam, zawsze do niej wracałam bo jako nieliczna fryzjerka wiedziała co zrobić z moimi marnymi włosami żeby fajnie wyglądały. Niestety poszłam ostatnio się umówić i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się Pani Dorota już tam nie pracuje.
misia0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 12:56   #2804
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Właśnie ta Pani Dorota jest u tej naszej na Wyszyńskiego
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 10:28   #2805
muzycznainspiracja
magdastaszak
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Salon urody Profesja na Krasińskiego 15!!!!! Polecam z czystym sumieniem, pani Ewa działa cuda, dziś byłam tam ściąć włosy i nie mogę się nimi nacieszyć

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Byłam tam dzisiaj i polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! Zajmowała się mną pani Ewa, i nie mogę się napatrzeć na moje włosy. I cena mega, i atmosfera. Pierwszy salon, w którym zaproponowano mi kawę (a byłam już w wielu...). Żałuje, że tak późno ich odkryłam i polecam!!!!
muzycznainspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 18:44   #2806
isa_
Przyczajenie
 
Avatar isa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Nigdy się nie obcinałam w lbnie, zawsze w okolicy mojego zamieszkania, więc nie bardzo wiem co i jak , a poszukuje dobrego fryzjera (najlepiej z przystepnymi cenami ) do którego będę mogła pójść i on sam mi doradzi, coś zaproponuje co można z tymi moimi włosami zrobić, a mam już dość tego co zwykle, chcialabym coś nowego, a sama nie wiem w czym mi by było dobrze. P0lećcie kogoś takiego
isa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 06:50   #2807
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Fryzjer - Lublin

Zaglądam czasami tutaj na wątek, bo a nuż wybiorę się do któregoś polecanego fryzjera, ale.... mam wrażenie, że użytkownicy z kilkoma postami (a nawet z jednym) robią tutaj kryptoreklamę i nie są wiarygodni
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 08:04   #2808
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Zaglądam czasami tutaj na wątek, bo a nuż wybiorę się do któregoś polecanego fryzjera, ale.... mam wrażenie, że użytkownicy z kilkoma postami (a nawet z jednym) robią tutaj kryptoreklamę i nie są wiarygodni
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 10:21   #2809
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyynyy, chce sobie wyprostować keratynowo włosy, ale nie mam pojęcia gdzie, polećcie coś i aby cena była tak max 300 zł.
Koleżanka mi poleciła lavender na konopnickiej, za 250 zł, ale na kosmetykach alfaparf, ale wizaż mówi, że te kosmetyki mają trochę słabą moc, a ja jestem włosowy baran
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 11:51   #2810
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyynyy, chce sobie wyprostować keratynowo włosy, ale nie mam pojęcia gdzie, polećcie coś i aby cena była tak max 300 zł.
Koleżanka mi poleciła lavender na konopnickiej, za 250 zł, ale na kosmetykach alfaparf, ale wizaż mówi, że te kosmetyki mają trochę słabą moc, a ja jestem włosowy baran
U Karola Brzyskiego, a właściwie u Adama Hetmana czy kogo Ci tam przydzielą w Lubliniance za 250zł firmą Coco Choco oraz w Sensei za 400zł już z szamponem i odżywką (które kosztują ok. 180zł) firmy True Keratin. Taniej wychodzi w Lubliniance, ale kosmetyków tej firmy nie polecam, drogie jak cholera (szampon za 70zł) i beznadziejne, ja kupiłam szampon firmy Alfaparf za 35zł w salonie obok Sensei i jestem zadowolona. Bo wiesz, że musisz używać specjalnego szamponu bez soli i sulfatów po zabiegu, aby nie wypłukać keratyny? Nie wiem czy ceny, które podałam są takie same w tej chwili, musiałabyś zapytać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 13:57   #2811
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
U Karola Brzyskiego, a właściwie u Adama Hetmana czy kogo Ci tam przydzielą w Lubliniance za 250zł firmą Coco Choco oraz w Sensei za 400zł już z szamponem i odżywką (które kosztują ok. 180zł) firmy True Keratin. Taniej wychodzi w Lubliniance, ale kosmetyków tej firmy nie polecam, drogie jak cholera (szampon za 70zł) i beznadziejne, ja kupiłam szampon firmy Alfaparf za 35zł w salonie obok Sensei i jestem zadowolona. Bo wiesz, że musisz używać specjalnego szamponu bez soli i sulfatów po zabiegu, aby nie wypłukać keratyny? Nie wiem czy ceny, które podałam są takie same w tej chwili, musiałabyś zapytać.
Dzieki za info. Co do szamponu to wiem, ale są też tanie szampony bez soli.
Kurczę, coco choco to też dosyć słaby chyba preparat, z tego co czytalam raczej dla falowanych a nie mocno kręconych. Ale pomyśle o tym Sensei, poczytam o true keratin choć drogo jak cholera
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 16:47   #2812
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dzieki za info. Co do szamponu to wiem, ale są też tanie szampony bez soli.
Kurczę, coco choco to też dosyć słaby chyba preparat, z tego co czytalam raczej dla falowanych a nie mocno kręconych. Ale pomyśle o tym Sensei, poczytam o true keratin choć drogo jak cholera
O, a jakie to szampony? Są w zwykłych sklepach?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:43   #2813
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
O, a jakie to szampony? Są w zwykłych sklepach?
No pewnie, trzeba po prostu patrzeć na skład, aby nie miał sodium chloride. Chyba Babydream i Hipp nie mają, z Alterry chyba też.
Na wątku o kreatynowym prostowaniu dziewczyny coś tam polecają https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776291
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 07:51   #2814
rosemay25
Przyczajenie
 
Avatar rosemay25
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej,

Od wieków farbuje włosy w domu (długie, blond), bo fryzjerzy zawsze robią mi jakieś dziwne kolory i potem tylko żałuje wydanych pieniędzy. Ale teraz chciałbym zrobić sobie coś takiego jak na zdjęciach poniżej. Nie wiem czy to ombre, sombre czy jeszcze coś innego, ale mam nadzieję, że przez jakiś czas nie musiałabym robić odrostów
Długo czytałam wątek i najwięcej pozytywów znalazłam o Platinum i Marlenie, ale tam jest dla mnie duuuuzo za drogo. Rozumiem też , że Sensei się popsuł, a zachwalana p. Agnieszka nie farbuje, tylko strzyże? Byłam zdecydowana na Mafię Piękna, ale na innym forum były straszne komentarze cyt.: "Ogólnie fryzjerki zblazowane, znudzone i z wyrysowaną na twarzy niechęcią do pracy. Bałabym się iść tam nawet żeby poprawiła to co mi zrobiła na głowie" itd. Myślałam o chez madlen, bo jest blisko, ale ze strzyżenia nie byłam tam zbytnio zadowolona, bo włosy się nie układają, ale może farbują lepiej?
Ogólnie się pogubiłam.
Dlatego, czy ktoś mógłby mi polecić fryzjera w mieście który za rozsądne pieniądze (max 250 zł) zrobiłby mi na moich blond włosach, takie farbowanie jak na zdjęciach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pretty--Hairstyle-for-Fine-Hair-Medium-Length-Haircuts-2015.jpg (70,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,5 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez rosemay25
Czas edycji: 2015-05-12 o 17:35
rosemay25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 12:36   #2815
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez rosemay25 Pokaż wiadomość
Hej,

Od wieków farbuje włosy w domu (długie, blond), bo fryzjerzy zawsze robią mi jakieś dziwne kolory i potem tylko żałuje wydanych pieniędzy. Ale teraz chciałbym zrobić sobie coś takiego jak na zdjęciach poniżej. Nie wiem czy to ombre, sombre czy jeszcze coś innego, ale mam nadzieję, że przez jakiś czas nie musiałabym robić odrostów
Długo czytałam wątek i najwięcej pozytywów znalazłam o Platinum i Marlenie, ale tam jest dla mnie duuuuzo za drogo. Rozumiem też , że Sensei się popsuł, a zachwalana p. Agnieszka nie farbuje, tylko strzyże? Byłam zdecydowana na Mafię Piękna, ale na innym forum były straszne komentarze cyt.: "Ogólnie fryzjerki zblazowane, znudzone i z wyrysowaną na twarzy niechęcią do pracy. Bałabym się iść tam nawet żeby poprawiła to co mi zrobiła na głowie" itd. Myślałam o chez madlen, bo jest blisko, ale ze strzyżenia nie byłam tam zbytnio zadowolona, bo włosy się nie układają, ale może farbują lepiej?
Ogólnie się pogubiłam.
Dlatego, czy ktoś mógłby mi polecić fryzjera w mieście który za rozsądne pieniądze (max 250 zł) zrobiłby mi na moich blond włosach, takie farbowanie jak na zdjęciach?
Proponuje Klaudię to mlodsza stylistka w Platinium i podopieczna P. Marleny. Klaudia robi rewelacyjne koloryzacje, a ceny sa nizsze niz u P. Marleny, wyrobisz sie w tej cenie.
pozdrawiam
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 13:24   #2816
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Fryzjer - Lublin

hej
jakoś nie przeglądałam wizażu pod kątem fryzjerów- błąd.
Właśnie znalazłam ten wątek, więc trochę mi zajmie zanim przejrzę te ponad 80 stron

Zobaczę co mi wyjdzie z tego przeglądu.
Na razie jestem na etapie szukania fryzjerki ( uczesanie na ślub) na własna rękę rękę.
Problem mam o tyle że to dzień ustawowo wolny od pracy( na dodatek niedziela) więc mam ograniczone pole do popisu

Ale poczytam, może ktoś już miał podobnie
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 17:32   #2817
rosemay25
Przyczajenie
 
Avatar rosemay25
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
Proponuje Klaudię to mlodsza stylistka w Platinium i podopieczna P. Marleny. Klaudia robi rewelacyjne koloryzacje, a ceny sa nizsze niz u P. Marleny, wyrobisz sie w tej cenie.
pozdrawiam
Dzięki za podpowiedz, niestety w międzyczasie poszłam do CM i jak zawsze jestem totalnie załamana tym co mam na głowie. Była próba poprawy tego co wyszło ale teraz wyglądam jak "stara baba" z pseudo-koloryzacją z zeszłego wieku... chyba dam sobie spokój z fryzjerami na długo Może mam po prostu pecha...Ale głównie wydaje mi się, że fryzjerzy robią co im się powie, niekoniecznie profesjonalnie i nie potrafią doradzić w czym klientowi będzie dobrze, a nie każdemu wszystko pasuje
rosemay25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 16:01   #2818
sieyeye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer - Lublin

czy ktoś może mi polecić fryzjera, który podcina włosy maszynką? chodzi mi o strzyżenie damskie, "pod linijkę"
sieyeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:28   #2819
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez rosemay25 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedz, niestety w międzyczasie poszłam do CM i jak zawsze jestem totalnie załamana tym co mam na głowie.
Co to jest CM?
Cytat:
Napisane przez sieyeye Pokaż wiadomość
czy ktoś może mi polecić fryzjera, który podcina włosy maszynką? chodzi mi o strzyżenie damskie, "pod linijkę"
W Jean Louis David ścinają maszynką.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 23:53   #2820
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Konrad z montowni na zwycieskiej. Mnie wygolil 2 miesiace temu i naprawde zrobil super precyzyjnego asymetrycznego irokeza, tyle ze mi zbytnio maszynka nie pasuje. W piatek ide do montowni ponownie tym razem do pana Wlodka.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.