Próbki w sephorze - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 23:33   #241
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Kochana, kiedy spotykasz się z taką sytuacją to trzeba poskarżyć się na obsługę szefowi sklepu (oni zwykle nie widzą swoich pracownic w akcji i jedynym źródłem informacji o ich pracy są klietki) a jeśli nic się nie zmieni w tej perfumerii iść do innej. I tak do skutku. Bo mamy prawo zostawiając pieniądze u nich wymagać dobrej, miłej i profesjonalnej obsługi, ale trzeba przy tym pamiętać, żeby wszystko było w życzliwej atmosferze i nie przeistaczać się w królową, która płaci i wymaga. Szacunek musi iść z obu stron, uważam, że takie zakupy powinny być współpracą i dialogiem.
Ależ ja to wszystko wiem. Mam na myśli nie siebie, bo ja się nie pozwalam tak traktować choć za królową się nie uważam. Mówiłam o tych dziewczynach, które nawet tutaj piszą, że są źle traktowane.

Ale dziękuję za kolejną dobrą radę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:36   #242
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość

sine.ira może napisać gdzie robisz zakupy w necie
Np. ostatnio tu: perfumeriastyl.pl W dniach 18-24 grudnia mieli zniżkę 30% na wszystko. Zawsze są hojni i służą pomocą.
Mają lekki bajzel na stronie, ale cóż...nikt nie jest idealny

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 23:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:37   #243
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Np. ostatnio tu: perfumeriastyl.pl W dniach 18-24 grudnia mieli zniżkę 30% na wszystko. Zawsze są hojni i służą pomocą.

Bardzo dziękuję za adres napewno się przyda namiar na kolejną krainę pokus
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:41   #244
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za adres napewno się przyda namiar na kolejną krainę pokus
Nie ma problemu. Acha, kupuję też na e-bayu i na strawberrynet.com. Dzięki uczynnym wizażankom, które niniejszym pozdrawiam
I apteki internetowe też dają multum gratisów, potwierdzam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:47   #245
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie ma problemu. Acha, kupuję też na e-bayu i na strawberrynet.com. Dzięki uczynnym wizażankom, które niniejszym pozdrawiam
I apteki internetowe też dają multum gratisów, potwierdzam
Ja też kupuje na Truskawie, a właściwie kupowałam kiedy kurs dolar był niższy
Zdarza mi się też na allegro, ale rzadko, bo nie zawsze jestem w stanie ocenić oryginalność kosmetyku, a e-bay nigdy nic nie kupiłam
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 08:59   #246
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

to tak samo jak przed swietami nie dawali niby wogole w sephorach probek, pewnie wszystkie zostaly wyniesione i nie bylo co dawac....

jutro chce isc po ten zakichany korektor, a juz mysle jak sie ubrac, zeby ocenily mnie pozytywnie i echcialy mi pomoc... paranoja....

a co mowicie, jak np da wam ekspedientka tylko kropelkę na dno, ktorej nijak sie nie da przetestowac? bo jesli wogole sie zbiorę zeby poprosic o ta probkę, to zapewje sie doczekam jakiejs kropelki co jak co... do lowienia probek sie nie nadaje jak poprosic, zeb wlaly wiecej do tego pojemniczka niz ta krople? bo autentycznie sie boję;D
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 09:09   #247
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
to tak samo jak przed swietami nie dawali niby wogole w sephorach probek, pewnie wszystkie zostaly wyniesione i nie bylo co dawac....
ja przed swietami dostalam fure probek, zarowno pielegnacji jak i perfum.

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
a co mowicie, jak np da wam ekspedientka tylko kropelkę na dno, ktorej nijak sie nie da przetestowac? bo jesli wogole sie zbiorę zeby poprosic o ta probkę, to zapewje sie doczekam jakiejs kropelki co jak co... do lowienia probek sie nie nadaje jak poprosic, zeb wlaly wiecej do tego pojemniczka niz ta krople? bo autentycznie sie boję;D
ja prosze o wiecej bo przed zakupem chcialabym przez trzy, cztery dni potestowac spokojnie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 09:31   #248
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki w sephorze

Przeczytałam cały wątek Ahh.. dużo tego... Ale dyskusja się rozwinęła.... Ja powiem od siebie tak: gdy jestem w Katowicach w Sephorze to zawsze jak tak jestem spotykam miłe sprzedawczynie, które chętnie pomogą Raz jak byłam z tatą kupić mamie perfumy to pani podeszła i zapytała się w czym może pomóc i doradziła tacie jakie perfumy kupić Ja Wam powiem, sama na własnej skórze jakie miałam doświadczenie: Była wycieczka szkola, i pojechaliśmy do M1 w Katowicach... Bardzo pragnęłam Juicy Tuba Lancoma... Wiedziałam, ze muszę pokonać swoją nieśmiałość i kupić. Gdy weszłam do sklepu, odglądałam produkt, który chciałam i teraz myślę: 'Chyba muszę poprosić jakąś panią aby mi wyjęła JT' Tak więc podeszłam do pani sprzedawczyni (która była w tym czasie zajęta, bo chyba przyklejała ceny) i spytałam gdziecznie: 'czy mogłaby pani podejść do mnie na chwileczkę ?' Oczywiście z uśmiechem... no i dalej 'poproszę ten błyszczyk' ona: 'to wszytsko? w takim razie zapraszam do kasy ' i wsyztsko było z uśmiechem Tak więc bądźcie życzliwe i wsyztsko będzie ok! nie bójcie się pytać !!

Edit: A co do próbek, to już 2 razy zostałam obdarowana Wystarczyło, że wydam 25 zł i już dostałam próbkę Razem to mam takie próbki: 3 mini perfumki Espirit, potem jakaś taka malutka próbeczka jakichś drogich perfum, błyszczyk od L'Oreala A jak byłam w Douglasie to dostałam perfumy MaxMara Gold Touch

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:36
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 09:32   #249
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Próbki w sephorze

dziewczyny, ale czego Wy się boicie??? To nasze prawo - jeśli chcemy coś potestować żeby później to kupić to po prostu się idzie i mówi "szukam tego i tego, jest coś co mogłaby mi pani polecić?" i jak już pani poleci to grzecznie prosimy "a czy mogłabym dostać próbeczkę tego produktu, bo widzi pani, cera różnie może zareagować i chciałabym przetestować przez kilka dni, zanim się zdecyduję". Tudzież ewentualnie możemy powiedzieć: "wyczytałam w necie (ja zawsze tak mówię, po co precyzować że na wizażu ) że ten i ten kosmetyk jest fajny/dobry/trwały. Chciałabym go przetestować bo właśnie takiego szukam (kremu/podkładu/korektora). Mogłabym dostać próbkę?". A jak pani da za mało to uprzejmie prosimy o trochę więcej bo chcemy zobaczyć jak kosmetyk zachowuje się w różnych warunkach. Ot i cała filozofia, jeszcze mi nie odmówiono.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 09:41   #250
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

mnie komentarz pani, przed swietami gdy pierwszy raz poprosilam o probke tak zniesmaczyl, ze mam opory... stwierdzila ze wogole probek przed swietami nie daja i pocaluj psa w nos...

w sumie niech mnie biora za wyludzacza, mi to obojetne a one sa zobligowane by probke dostarczyc. kiiedys pamietam, mozna bylo jakies serum w kapsulkach dostac w sephorze, pelnowymiarowy produkt to bylo 30 ampulek za 249 zl, a mojej mamie wtedy jak poszla kupic jakis drobiazg zapakowali miniaturwe opakowanie z 10 ampulkami... i tu faktycznie jest to dziwne... bo jednak jest to 1/3 calego produktu, a ja sie stresuje, ze chce wyludzic troche korektora, ktorego pelnowymiarowe opakowanie jest dosyc male...

Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:06   #251
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Próbki w sephorze

Ha! Wyłudzaczki to moim zdaniem obserwacja pań sklepowych. Ja osobiście nie widze powodu żeby robić z Polaków wiochmenów i naciagaczy. To że ktoś ma taki pomysł na zycie i biega po perfumeriach po próbki wszytskiego to chyba jakis margines społeczny. Trzeba takiego bliźniego traktować ze współczuciem. Normalnie każdy klient ma prawo do przetestowania kosmetyków, skoro producent oferuje próbki. A juz kompletna żenadą jest fakt że sprzedawczynie z perfumerii wydzielają próbki wg swoejgo widzimisię- ta pani w futrze i kapeluszu dostanie do zakupu mydełka full próbeczek a ta co wygląda na biedote już nie. Myślę, że rozdawanie próbek w nagrode za zakup czegoś jest minięciem sie z celem (no chyba ze chodzi o miniatury a nie o próbki)
Każdy ma prawo sie posmarować Diorem jeśli ma taką chęc i jeśli już wstąpił do perfumerii i o próbkę poprosił to powinnien dostać. Nie trzeba udawać bogacza, nikt nie ma obowiazku nas oceniac, czy wypytywac o motywy postępowania. Tylko surowe oko pani z perfumerii może skłonić dziewczę do kłamstewek o alergicznej cerze czy o zakupie kremu dla mamy na prezent (żeby sobie Pani nie pomyślała,że jestem po prostu ciekawa tego kremu i chcę zobaczyć co to za rewelacja) Wydawanie próbek tylko najwierniejszym klientkom, albo w ramach zasług to bzdura.
Czasem zdarza sie tak że jakaś pani robi zakupy za 400 zl a kradnie sobie perfumy za 160 zl (historia z zycia). Nie sądzmy po pozorach. Studenci i nastolatkowie też kiedys sie (może) dorobią i kiedyś zechcą wrócić do zapachów młodości- w młodym wieku już wyrabia sie pojęcie o markach. Każdy jest potencjalnym klientem- to hasło powinno przyświecec każdemu sprzedawcy z drogerii.
Na koniec- pamietacie scene sklepową z "Pretty woman"? No właśnie!
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 11:33   #252
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ha! Wyłudzaczki to moim zdaniem obserwacja pań sklepowych. Ja osobiście nie widze powodu żeby robić z Polaków wiochmenów i naciagaczy. To że ktoś ma taki pomysł na zycie i biega po perfumeriach po próbki wszytskiego to chyba jakis margines społeczny. Trzeba takiego bliźniego traktować ze współczuciem. Normalnie każdy klient ma prawo do przetestowania kosmetyków, skoro producent oferuje próbki. A juz kompletna żenadą jest fakt że sprzedawczynie z perfumerii wydzielają próbki wg swoejgo widzimisię- ta pani w futrze i kapeluszu dostanie do zakupu mydełka full próbeczek a ta co wygląda na biedote już nie. Myślę, że rozdawanie próbek w nagrode za zakup czegoś jest minięciem sie z celem (no chyba ze chodzi o miniatury a nie o próbki)
Każdy ma prawo sie posmarować Diorem jeśli ma taką chęc i jeśli już wstąpił do perfumerii i o próbkę poprosił to powinnien dostać. Nie trzeba udawać bogacza, nikt nie ma obowiazku nas oceniac, czy wypytywac o motywy postępowania. Tylko surowe oko pani z perfumerii może skłonić dziewczę do kłamstewek o alergicznej cerze czy o zakupie kremu dla mamy na prezent (żeby sobie Pani nie pomyślała,że jestem po prostu ciekawa tego kremu i chcę zobaczyć co to za rewelacja) Wydawanie próbek tylko najwierniejszym klientkom, albo w ramach zasług to bzdura.
Czasem zdarza sie tak że jakaś pani robi zakupy za 400 zl a kradnie sobie perfumy za 160 zl (historia z zycia). Nie sądzmy po pozorach. Studenci i nastolatkowie też kiedys sie (może) dorobią i kiedyś zechcą wrócić do zapachów młodości- w młodym wieku już wyrabia sie pojęcie o markach. Każdy jest potencjalnym klientem- to hasło powinno przyświecec każdemu sprzedawcy z drogerii.
Na koniec- pamietacie scene sklepową z "Pretty woman"? No właśnie!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:15   #253
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ha! Wyłudzaczki to moim zdaniem obserwacja pań sklepowych. Ja osobiście nie widze powodu żeby robić z Polaków wiochmenów i naciagaczy. To że ktoś ma taki pomysł na zycie i biega po perfumeriach po próbki wszytskiego to chyba jakis margines społeczny. Trzeba takiego bliźniego traktować ze współczuciem. Normalnie każdy klient ma prawo do przetestowania kosmetyków, skoro producent oferuje próbki. A juz kompletna żenadą jest fakt że sprzedawczynie z perfumerii wydzielają próbki wg swoejgo widzimisię- ta pani w futrze i kapeluszu dostanie do zakupu mydełka full próbeczek a ta co wygląda na biedote już nie. Myślę, że rozdawanie próbek w nagrode za zakup czegoś jest minięciem sie z celem (no chyba ze chodzi o miniatury a nie o próbki)
Każdy ma prawo sie posmarować Diorem jeśli ma taką chęc i jeśli już wstąpił do perfumerii i o próbkę poprosił to powinnien dostać. Nie trzeba udawać bogacza, nikt nie ma obowiazku nas oceniac, czy wypytywac o motywy postępowania. Tylko surowe oko pani z perfumerii może skłonić dziewczę do kłamstewek o alergicznej cerze czy o zakupie kremu dla mamy na prezent (żeby sobie Pani nie pomyślała,że jestem po prostu ciekawa tego kremu i chcę zobaczyć co to za rewelacja) Wydawanie próbek tylko najwierniejszym klientkom, albo w ramach zasług to bzdura.
Czasem zdarza sie tak że jakaś pani robi zakupy za 400 zl a kradnie sobie perfumy za 160 zl (historia z zycia). Nie sądzmy po pozorach. Studenci i nastolatkowie też kiedys sie (może) dorobią i kiedyś zechcą wrócić do zapachów młodości- w młodym wieku już wyrabia sie pojęcie o markach. Każdy jest potencjalnym klientem- to hasło powinno przyświecec każdemu sprzedawcy z drogerii.
Na koniec- pamietacie scene sklepową z "Pretty woman"? No właśnie!
amen!
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:24   #254
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ha! Wyłudzaczki to moim zdaniem obserwacja pań sklepowych. Ja osobiście nie widze powodu żeby robić z Polaków wiochmenów i naciagaczy. To że ktoś ma taki pomysł na zycie i biega po perfumeriach po próbki wszytskiego to chyba jakis margines społeczny. Trzeba takiego bliźniego traktować ze współczuciem. Normalnie każdy klient ma prawo do przetestowania kosmetyków, skoro producent oferuje próbki. A juz kompletna żenadą jest fakt że sprzedawczynie z perfumerii wydzielają próbki wg swoejgo widzimisię- ta pani w futrze i kapeluszu dostanie do zakupu mydełka full próbeczek a ta co wygląda na biedote już nie. Myślę, że rozdawanie próbek w nagrode za zakup czegoś jest minięciem sie z celem (no chyba ze chodzi o miniatury a nie o próbki)
Każdy ma prawo sie posmarować Diorem jeśli ma taką chęc i jeśli już wstąpił do perfumerii i o próbkę poprosił to powinnien dostać. Nie trzeba udawać bogacza, nikt nie ma obowiazku nas oceniac, czy wypytywac o motywy postępowania. Tylko surowe oko pani z perfumerii może skłonić dziewczę do kłamstewek o alergicznej cerze czy o zakupie kremu dla mamy na prezent (żeby sobie Pani nie pomyślała,że jestem po prostu ciekawa tego kremu i chcę zobaczyć co to za rewelacja) Wydawanie próbek tylko najwierniejszym klientkom, albo w ramach zasług to bzdura.
Czasem zdarza sie tak że jakaś pani robi zakupy za 400 zl a kradnie sobie perfumy za 160 zl (historia z zycia). Nie sądzmy po pozorach. Studenci i nastolatkowie też kiedys sie (może) dorobią i kiedyś zechcą wrócić do zapachów młodości- w młodym wieku już wyrabia sie pojęcie o markach. Każdy jest potencjalnym klientem- to hasło powinno przyświecec każdemu sprzedawcy z drogerii.
Na koniec- pamietacie scene sklepową z "Pretty woman"? No właśnie!
Dokładnie tak jak mówisz

A ta scena jest super
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:58   #255
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Próbki w sephorze

A mnie zawsze zastanawiała pewna sprawa Za każdym razem, kiedy pytam o jakis kremik tusz czy podkład, pani w sephorze zachwala produkt pod niebiosa, mowi ze ona go uzywa juz od dluzszego czasu itp itd A mi przychodzi do głowy jedna mysl - skad ta pania stac na takie kosmetyki ? Z tego co wiem w S nie zarabia sie az tak wiele, a wiadomo ze kosmetyki te nie sa tanie Wiec stad poniekad mozna wywnioskowac dlaczego brakuje probek dla klientek
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:23   #256
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

raczej mowi tak dlatego bo im tak kaza ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:39   #257
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Próbki w sephorze

Mysle, ze jeszcze sporo czasu upłynie nim w polskich Sephorach zaczna traktowac klienta jak poprostu klienta, a nie potencjalnego złodzieja i naciagacza Ja niestety rzadko spotykam sie z miła obsługa, zawsze traktuja mnie z gory z mina pt "i tak cie nie stac" Moze to ze wzgledu na to, ze wygladam jak 15nastka heh A swoja droga czy Wam tez przy kasie probuja zajrzec do portfela ??
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:42   #258
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Próbki w sephorze

Ja byłam dziś w Douglasie i poprosiłam o próbki dwóch podkładów - dostałam bez problemu. Byłam też świadkiem jak Pani przy kasie poprosiła o próbki i usłyszała, że nie ma gotowych próbek bo wszystkie rozdano w trakcie świąt, ale jeśli chce to pani przygotuje jej próbkę takiego kosmetyku jak będzie chciała.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:07   #259
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś w Douglasie i poprosiłam o próbki dwóch podkładów - dostałam bez problemu. Byłam też świadkiem jak Pani przy kasie poprosiła o próbki i usłyszała, że nie ma gotowych próbek bo wszystkie rozdano w trakcie świąt, ale jeśli chce to pani przygotuje jej próbkę takiego kosmetyku jak będzie chciała.
tez tak kiedys mialam.akurat pod tym wzgledem douglas jest troszke lepszy.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 16:29   #260
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Mysle, ze jeszcze sporo czasu upłynie nim w polskich Sephorach zaczna traktowac klienta jak poprostu klienta, a nie potencjalnego złodzieja i naciagacza Ja niestety rzadko spotykam sie z miła obsługa, zawsze traktuja mnie z gory z mina pt "i tak cie nie stac" Moze to ze wzgledu na to, ze wygladam jak 15nastka heh A swoja droga czy Wam tez przy kasie probuja zajrzec do portfela ??
Ale Ty robisz dokładnie to samo zakładając, że ekspedientki w Sephorze nie stać na drogie kosmetyki, co nie ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:36   #261
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki w sephorze

a ja musze powiedziec ze z próbkami (robionymi) u mnie w douglasie czy marionnaud nie ma problemu , o sephorze sie nie wypowiem bo rzadko robie tam zakupy , nie ma u mnie w miescie tej sieci , no chyba ze jestem gdzies w sasiednim miescie ,tez jest ok. Panie sa zawsze uprzejme , mile , nie spotkalam sie z "łachą" , gorzej z marionnaud , tam im wciaz próbek perfum czy kremów brakuje... no i wydaje mi sie ze na temat kosmetyków wiem wiele wiecej niz same Panie konsultantki... o czym sie wielokrotnie przkonalam..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:50   #262
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
A mnie zawsze zastanawiała pewna sprawa Za każdym razem, kiedy pytam o jakis kremik tusz czy podkład, pani w sephorze zachwala produkt pod niebiosa, mowi ze ona go uzywa juz od dluzszego czasu itp itd A mi przychodzi do głowy jedna mysl - skad ta pania stac na takie kosmetyki ? Z tego co wiem w S nie zarabia sie az tak wiele, a wiadomo ze kosmetyki te nie sa tanie Wiec stad poniekad mozna wywnioskowac dlaczego brakuje probek dla klientek


Zarabiają,to mogą kupić to,co chcą.Tym bardziej,że nie jest to najniższa krajowa a raczej średnia.
Poza tym,kilka razy w miesiącu są szkolenia,kiedy wchodzi nowy produkt itd.Na każdym szkoleniu ten produkt się dostaje.Oprócz tego,pracownicy mają zniżki na produkty a i co jakiś czas (większe obroty czy z okazji świąt) dostają wybrany produkt.
Tak więc gwarantuję,ze nie mówią tak "bo im każą" tylko rzeczywiście produkt był przez nie wypróbowany.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:21   #263
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość


Zarabiają,to mogą kupić to,co chcą.Tym bardziej,że nie jest to najniższa krajowa a raczej średnia.
Poza tym,kilka razy w miesiącu są szkolenia,kiedy wchodzi nowy produkt itd.Na każdym szkoleniu ten produkt się dostaje.Oprócz tego,pracownicy mają zniżki na produkty a i co jakiś czas (większe obroty czy z okazji świąt) dostają wybrany produkt.
Tak więc gwarantuję,ze nie mówią tak "bo im każą" tylko rzeczywiście produkt był przez nie wypróbowany.
dokładnie , ja w sumie nie zarabiam , studiuje dziennie ,a i tak mam mnóstwo kosmetyków bo mnie na to stac , bo stac na to moich rodziców, wiec nie rozumiem dlaczego Panie konsultantki zarabiajac mialyby sobie takiego kosmetyku nie kupic
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:33   #264
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki w sephorze

Chciałam wtrącić moje 3 grosze do tematu:
Próbki są dla nas - dla klientów, potencjalnych lub nie.
Nikt mnie nie musi rozliczać czy kupię po przetestowaniu taki krem czy nie i czy wyglądam na osobę zamożną.
Dziś akurat dokonałam zakupu w D. - próbek zapachów nie było ale dostałam robione - fluid matujący - taki jaki chciałam oraz serum na noc. Pani była miła i się starała, co nie zmienia faktu, że sytuacja w naszych perfumeriach jest patologiczna.

Często bywam zagranicą - tam nawet bez zakupów dostaję się próbki i to sporo.
Bywam też na bezcłówkach- tam nikogo nie bulwersuje, że przychodzą panie - głównie stewardessy, które robią sobie full make up i psikają się bez granic.
Na duty free nie ma próbek i gratisów - przynajmniej się nie spotkałam- za to spokojnie można sobie samemu nałożyć troszkę kremu czy podkładu do pojemniczka lub nawet napsikać próbkę do atomizerka czy fiolki.
Wszystko przy pełnej aprobacie obsługi - żeby było jasne

A w naszych "perfumeriach" kwitnie interes - panie dorabiają sobie do pensji - próbki w ilościach sporych lądują na allegro, to samo z testerami.
Sama kiedyś dzięki koleżance dostałam na maila listę testerów wód i makijażu/ pielęgnacji marek selektywnych ze znanej sieciówki. Ceny były okazyjne a obok uwaga: "jest/ sprzedana/ rezerwacja" Jej kuzynka tam pracowała i podobno było tak, że pieniądze za produkty sprzedawane na lewo byly dzielone na ileś tam osób.
To jest patologia, więc nie osądzajcie osób, które proszą o próbki i dzięki temu zaoszczędzą kilka złotych w skali miesiąca. Czasami taki kosmetyk to namiastka luksusu dla osób mniej zamożnych - dopóki nie kradną wszystko jest w porządku.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2009-01-02 o 21:34
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:55   #265
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Chciałam wtrącić moje 3 grosze do tematu:
Próbki są dla nas - dla klientów, potencjalnych lub nie.
Nikt mnie nie musi rozliczać czy kupię po przetestowaniu taki krem czy nie i czy wyglądam na osobę zamożną.
Dziś akurat dokonałam zakupu w D. - próbek zapachów nie było ale dostałam robione - fluid matujący - taki jaki chciałam oraz serum na noc. Pani była miła i się starała, co nie zmienia faktu, że sytuacja w naszych perfumeriach jest patologiczna.

Często bywam zagranicą - tam nawet bez zakupów dostaję się próbki i to sporo.
Bywam też na bezcłówkach- tam nikogo nie bulwersuje, że przychodzą panie - głównie stewardessy, które robią sobie full make up i psikają się bez granic.
Na duty free nie ma próbek i gratisów - przynajmniej się nie spotkałam- za to spokojnie można sobie samemu nałożyć troszkę kremu czy podkładu do pojemniczka lub nawet napsikać próbkę do atomizerka czy fiolki.
Wszystko przy pełnej aprobacie obsługi - żeby było jasne

A w naszych "perfumeriach" kwitnie interes - panie dorabiają sobie do pensji - próbki w ilościach sporych lądują na allegro, to samo z testerami.
Sama kiedyś dzięki koleżance dostałam na maila listę testerów wód i makijażu/ pielęgnacji marek selektywnych ze znanej sieciówki. Ceny były okazyjne a obok uwaga: "jest/ sprzedana/ rezerwacja" Jej kuzynka tam pracowała i podobno było tak, że pieniądze za produkty sprzedawane na lewo byly dzielone na ileś tam osób.
To jest patologia, więc nie osądzajcie osób, które proszą o próbki i dzięki temu zaoszczędzą kilka złotych w skali miesiąca. Czasami taki kosmetyk to namiastka luksusu dla osób mniej zamożnych - dopóki nie kradną wszystko jest w porządku.
zgadzam sie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:11   #266
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość


Zarabiają,to mogą kupić to,co chcą.Tym bardziej,że nie jest to najniższa krajowa a raczej średnia.
Poza tym,kilka razy w miesiącu są szkolenia,kiedy wchodzi nowy produkt itd.Na każdym szkoleniu ten produkt się dostaje.Oprócz tego,pracownicy mają zniżki na produkty a i co jakiś czas (większe obroty czy z okazji świąt) dostają wybrany produkt.
Tak więc gwarantuję,ze nie mówią tak "bo im każą" tylko rzeczywiście produkt był przez nie wypróbowany.
Zgadzam sie z tym, moge takze wypozyczac sobie testery do domu i zuzyc ile chca, z wyjatkiem pensji, moja kolezanka pracuje w Douglasie i zarabia 1100-1200 i dodam tylko ze jest w pracy przez 8,5 h ( placa za 8 a te 30 min to przerwa) bo jak to kierowniczka twierdzi ze tak jest na zachodzie ze przerwe sie ,,daje od siebie "
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:17   #267
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Próbki w sephorze

Dziś byłam w: Sephorze, Douglasie i Inglocie (może obok ale też opowiem).
I tak.
Zaczęłam od Inglotu i sie załamałam - panie się malowały (było ok 21) grzecznie zapytały co bym chciała - chciałam rozświetlacz - pytałam też czy mają bazy z rozświetlaczem - pani spojrzała na mnie z oburzeniem (jakbym powinna znać cały asortyment) i powiedziała ze nie ale są bazy wybielające. Ja że nie to i popatrzyłam sobie dalej na inne produkty. Pani poszła.
Przy kasie powiedziałam który rozświetlacz chcę, i chciałam dokupić cień do palety - dowiedzialam się że bez palety nie mogę (dziwna polityka - ale rozumiem to nie jej wina). Paletę kupowałam przed świętami nie dostałam pędzelka, wiec powiedziano mi żeby się upomnieć. Zrobiłam to - panie zaczęły się śmiać (jakbym żart powiedziała) i powiedziały ze one są po 11zł. Ok. wytłumaczyłam sytuacje ale dla pań była przezabawna (czułam sie jak idiotka) pędzelka nie kupiłam i wyszłam z rozświetlaczem. Mam kiepskie odczucia...

Potem Douglas - poprosiłam o polecenie kremów pod oczy - 2 panie mi towarzyszyły - 2 kremy - 2 próbki - jedna robiła druga rozmawiała (ok było mało klientów, ale było to miłe). Kupiłam meteoryty (specjalnie PO poproszeniu o próbki), porozmawiałam o szminkach pani pomogła mi dobrać kolor - ale się nie zdecydowałam. Przy zakupie dostałam miniaturę serum La Prairie (5ml natomiast 30ml kosztuje ok 600zł!!) - jestem bardzo zadowolona - nawet nie z miniatury ale po prostu fajnej miłej obsługi.

Sephora - też poprosiłam o kremy pod oczy (inne - żeby nie było! na prawdę chcę coś znaleźć a nie będę biegać po 2-3 razy). dostałam ten krem co miałam dostać drugiego nie było ale pani sama z siebie zaproponowała inny krem - miło. Dostałam 2 próbki. Nic nie kupiłam. Uważam ze zostałam obsłużona jak trzeba!

Podsumowując przydługi tekst - z tych trzech najlepiej czułam się w Douglasie - zostałam obsłużona podobnie - dostałam co chciałam, więc jest ok, ale jeśli chodzi o subtelne różnice to zdecydowanie lepiej się czułam w Douglasie - i tam pewnie wrócę. Często to właśnie atmosfera czy odczucia zdecydują gdzie wrócimy.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 07:13   #268
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Próbki w sephorze

Bywam też na bezcłówkach- tam nikogo nie bulwersuje, że przychodzą panie - głównie stewardessy, które robią sobie full make up i psikają się bez granic.
Na duty free nie ma próbek i gratisów - przynajmniej się nie spotkałam- za to spokojnie można sobie samemu nałożyć troszkę kremu czy podkładu do pojemniczka lub nawet napsikać próbkę do atomizerka czy fiolki.
Wszystko przy pełnej aprobacie obsługi - żeby było jasne


równiez lubie bezcłowki i zawsze znajde tam cos dla siebie, mimo, ze tak jak piszesz próbek nie ma i czasem zdarza sie ze nawet testera brak Ale mimo wszystko zawsze mozna kupic jakis wyprobowany tusz czy perfumy
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:07   #269
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

no i wyludzaczka probek nie bede...
polazlam do sephory, probowalam na wlasna reke dobrac odcien korektore helenki, ale albo za ciemny albo za jasny, i poprosilam pania o probeczki dwoch odcieni...



a pani do mnie, ze to maly i drogi produkt i nie zrobi mi probki bo "jak kazdy by tak przylazl i chcial probke to bysmy nic nie sprzedawali"

ucieklam zaszczuta i poczulam sie jak zlodziej, na Douglasa mi juz zabraklo pewnosci siebie i animuszu...

cholerka i co mam zrobic??

__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:12   #270
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
no i wyludzaczka probek nie bede...
polazlam do sephory, probowalam na wlasna reke dobrac odcien korektore helenki, ale albo za ciemny albo za jasny, i poprosilam pania o probeczki dwoch odcieni...



a pani do mnie, ze to maly i drogi produkt i nie zrobi mi probki bo "jak kazdy by tak przylazl i chcial probke to bysmy nic nie sprzedawali"

ucieklam zaszczuta i poczulam sie jak zlodziej, na Douglasa mi juz zabraklo pewnosci siebie i animuszu...

cholerka i co mam zrobic??


Nie rozumiem, powinna Ci dać małą próbkę z każdego odcienia.

Wściekam się za każdym razem jak coś takiego słyszę. One mają próbki, żeby je dawać klientowi. Jest tester = jest próbka!


Ja bym nie dawala za wygraną, idz do innej Sephory albo napisz do nich skargę mailem . W Dauglasie nie mają chyba HR.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.