Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 10:22   #121
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Cytat:
Napisane przez Aiszka84 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim

Mam nastepujacy problem. Chciałam ozywic troszke swoje włosy, kupiłam farbe "Schwarzkopf Brillance Luminances" kolor -> Lśniący Brąz. Żeby orzywic tan który miałam na głowie bo troszke zmatowiał. Zamiast oczekiwanego efektu wyszło mi cos co apsolutnie nie przypomina brazu, oczekiwałam ze wloski beda ciemniejsze, chodziło o to zeby kolor sie pogłebił. A wyszło coś rudego. Na dodatek farba nie przyjała sie rownomiernie i na czubku głowy wlosy sa duzo jasniejsze niz na koncach.
Prosze niech mi ktoś powie jakiej farby mam urzyc zeby, teraz zamiast tego co mam na główce wyszedł Braz taki ciemniejszy niz ten co jest na zdjeciu nr1. I jak zrobic zeby kolor był rownomierny na całej długosci włosów?

Mam jeszcze 2 problem
Planowałam zeby na koncowki włosów i na spód dac kolorek Fioletowa czerwień. I teraz nie wiem czy połorzyc ten kolor na ten co teraz mam , czy tez dopiero po ufarbowaniu tego rudego na ten braz do ktorego darze? I czy po nalorzeniu tej farby wyjdzie mi ktoryś z podanych kolorow ze zdjecia nr4? Bo niechciała bym zeby znowu wyszło jakies cos co nie jest podobne do niczego he.

Opis zdjeć:
Fotka 1- Włoski przed farbowaniem
Fotka 2- Przedstawia kolory z pudelka farby Lśniący Brąz Brillance Luminance.
Fotka 3- Włoski po farbowaniu ( Nie bardzo widac ale ona naprawde sa rude bardziej niz to widac na zdjeciu)
Fotka 4- Przedstawia kolory z pudelka farby Brilance Intensiv ( to ten co chce miec na koncówkach i pod spodem )

Z Gory dziekuje za pomoc, pOzdrawiam serdecznie
Mam nadzieje że nie namotałam za bardzo, i ze ktos zrozumie oco mi chodzi
nie przejmuj sie z własnego doświadczenia wiem ze po 3-4 myciach kolor sie "uspokoi". Też miałam rozjaśniane a potem farbowane na braz to mi ciut nie rudo-czerwony wyszedł a potem sie unormowało wszystko głowa do góry
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:59   #122
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

czesc.a ile trzeba odczekac miedzy farbowaniami.mial byc jasny blond a wyszedl rudy z dziwnymi pasemkamikiedy moge sie pofarbowac?
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:19   #123
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Hey Mogłabyś położyć farbe z Joanny "Naturia" , naprawde jest bardzo dobra,długo się trzyma i pokrywa ładnie włosy A kosztuje bodajże 5-6 zł
Nigdy nie ufałam kosmetykom z Joanny bo słyszałam że się nie nadają...ale kiedy sie przejechałam kilka razy na Garnieru,Schwarzkopfie i innych drogich farbach , postanowiłam wypróbować Joanne,mam kolorek PALONA KAWA, jest naprawde bardzo fajny tylko niewiem czy ty byś chciała taki ciemny...ale w swoim zakrecie Joanna posiada inne pikne kolorki Warte wypróbowania


A co do farbowania to staraj sie nakładać farbe równomiernie a na koniec przeczesz włosy dokładnie grzebieniem kilka razy , wtedy sie dokładnie rozprowadzi.

Na zdjęciu moja farbka Pozdrawiam Ciauu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna_naturia_farba_nr_242_m.jpg (37,4 KB, 33 załadowań)
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:23   #124
Madzionia
Raczkowanie
 
Avatar Madzionia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Mysia82 , niema specjalnego limitu ile musisz odczekać przed następnym farbowaniem. Ja przy swoich eksperymentach nie zwracałam na to uwagi tylko odrazu sie farbowałam gdy coś nie poszło po mojej myśli hehe. Więc leć po farbe ! ! hehe pozdrawiam Ciauuu
Madzionia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:22   #125
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

dzieki bardzo dziewczynymusze sie przefarbowac....nie chce na swieta wygladac jak marchewka dla krolikapozdrawiam
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:06   #126
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

u Ciebie to jeszcze w miare wyglada, ja po użyciu tej właśnie farby miałam na głowie wszystkie kolory tęczy, od rudego żarówiastego na czubku, przez jakieś róże i fiolety, po bordowy [farbowałam czerwienią]
Ta farba ma chyba w składzie jakiś rozjaśniacz <?> bo ja nie wiem jak możliwe jest osiągnięcie takiego efektu;
Myślę, ze to co Tobie wyszło da się łatwo skorygować, pofarbuj na jakis cieply brązik ale nie za ciemny. Polecam farby Garniera, może nie są rewelacyjne, ale przynajmniej nie robia takich niespodzianek
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 10:59   #127
marti.na
Przyczajenie
 
Avatar marti.na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Cytat:
Napisane przez Aiszka84 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim

Mam nastepujacy problem. Chciałam ozywic troszke swoje włosy, kupiłam farbe "Schwarzkopf Brillance Luminances" kolor -> Lśniący Brąz. Żeby orzywic tan który miałam na głowie bo troszke zmatowiał. Zamiast oczekiwanego efektu wyszło mi cos co apsolutnie nie przypomina brazu, oczekiwałam ze wloski beda ciemniejsze, chodziło o to zeby kolor sie pogłebił. A wyszło coś rudego. Na dodatek farba nie przyjała sie rownomiernie i na czubku głowy wlosy sa duzo jasniejsze niz na koncach.
Prosze niech mi ktoś powie jakiej farby mam urzyc zeby, teraz zamiast tego co mam na główce wyszedł Braz taki ciemniejszy niz ten co jest na zdjeciu nr1. I jak zrobic zeby kolor był rownomierny na całej długosci włosów?

Mam jeszcze 2 problem
Planowałam zeby na koncowki włosów i na spód dac kolorek Fioletowa czerwień. I teraz nie wiem czy połorzyc ten kolor na ten co teraz mam , czy tez dopiero po ufarbowaniu tego rudego na ten braz do ktorego darze? I czy po nalorzeniu tej farby wyjdzie mi ktoryś z podanych kolorow ze zdjecia nr4? Bo niechciała bym zeby znowu wyszło jakies cos co nie jest podobne do niczego he.

Opis zdjeć:
Fotka 1- Włoski przed farbowaniem
Fotka 2- Przedstawia kolory z pudelka farby Lśniący Brąz Brillance Luminance.
Fotka 3- Włoski po farbowaniu ( Nie bardzo widac ale ona naprawde sa rude bardziej niz to widac na zdjeciu)
Fotka 4- Przedstawia kolory z pudelka farby Brilance Intensiv ( to ten co chce miec na koncówkach i pod spodem )

Z Gory dziekuje za pomoc, pOzdrawiam serdecznie
Mam nadzieje że nie namotałam za bardzo, i ze ktos zrozumie oco mi chodzi
Oj jakbym o swojej "przygodzie" z luminance czytala...
rozjasnila mi tylko ok 4 cm odrostow, a reszta zostala ciemna. to rude cos wcale nie przypominalo koloru z opakowania.grr. po 3dniach tym razem dzieki garnier 100%color gleboki sztyn jakos to zlikwidowalam ale rudy nieco spod brazu wylazi. nigdy wiecej luminance!!!
marti.na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 14:48   #128
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Ciemny blond z garniera nie pokryje Ci tego, lepiej pomaluj jasnym brązem. wiem co mówie bo tez próbowałam rude zamalować ciemnym blondem- praktycznie brak efektów, a wczoraj pomalowałam jasnym brązem i takie nawet są Powodzenia.
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:19   #129
sulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

witam, bardzo was proszę o pomoc !

mojego naturalnego koloru włosów to już nawet nie pamiętam, bo farbuję włosy od dawna

zaczęło się od blond pasemek a miesiąc temu skusiłam się na farbowanie ( u fryzjera ) na ciemny brąz. byłam bardzo zadowolona !

ale coś mnie podkusiło i przefarbowałam po miesiącu włosy na hebanową czerń ( w domu ) i strasznie tego żałuję !

farbowałam 11 kwietnia, chciałabym wrócić jak najszybciej do poprzedniego ( również nienaturalnego ) koloru ciemnego brązu..

słyszałam, że żeby ponownie farbować muszę odczekać co najmniej 2 tygodnie, to prawda?
czy jeśli będę farbować włosy farbą " ciemny brąz " to na czarnych włosach wyjdzie faktycznie "ciemny brąz" czy radzicie kupić jaśniejszy odcień?
a może to jakieś ryzyko i lepiej iść do fryzjera?
co mogę zrobić, żeby jak najszybciej pozbyć się tej obrzydliwej czerni ; (

liczę na waszą pomoc, z góry za nią dziękuję.
sulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:35   #130
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

Może się przyda:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184203
Przy okazji zachęcam do korzystania z wyszukiwarki
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:17   #131
sulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

ale to... eee.. zapętlenie zdaje się? tzn link do tematu założonego przeze mnie.

a z wyszukiwarki korzystałam..
sulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 00:04   #132
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

na czarnym nie wyjdzie żaden inny kolor oprócz czarnego... niestety nakładanie jaśniejszych odcieni skończy się tym, że będziesz miała jasne odrosty a resztę włosów dalej ciemną, co wygląda... hmm, czrownicująco

możesz spróbowac sprać farbę szmaponem przeciwłupieżowym - jak trochę zblednie, może wyjdzie Ci na tym ciemny brąz, ale na jaśniejszy bym nie liczyła


jeśli farba ani trochę nie zlezie - pozostaje dekoloryzacja

tu masz trochę podobnych wątków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=dekoloryzacja
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=dekoloryzacja
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=dekoloryzacja

ogólnie jest to temat rzeka, wpisz w wyszukiwarkę "dekoloryzacja" wyskoczy Ci mnóstow wątków na ten temat
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:03   #133
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

ciemny brąz wyjdzie CI czarny, dekoloryzacja albo szampon przeciwłupiezowy jakąs dobrą blond farba jeszcze mozesz spróbowac tylko te włosy czarne zamalować, mzoe troche rozjaśni.
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:06   #134
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

jak pisza dziewczyny,farbowaniem nic juz nie zdzialasz
Dekoloryzacja ci zniszczy wlosy
nie wiemjakiej farby uzylas(oby nie wellatonu ,bo cholerstwo mocno trzyma)
czesto myc wlosy najlepiej szamponem przeciwlupizowym,uzywaj duzo odzywek to wplynie ze ta czern bedzie nieco łagodniejsza.Ale oczywiscie bedzie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:12   #135
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to wplynie ze ta czern bedzie nieco łagodniejsza.Ale oczywiscie bedzie
E mi się czarny do brazu ładnego zmył :P
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:15   #136
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

no mowie zalezy od farby.Ja uzywalam wellatonu ciemny braz ->zawsze wychodzil czarny i dlugo musialam myc zeby jako tako przypominal braz
wiec ktos chce farbe ,ktora dlugo trzyma-->wellaton
.Moja kolezanka uzywala czerownego i byla b.zadowolona
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 12:01   #137
sulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

na szczęście ( ? albo i nie ? ) to nie był wellaton tylko Schwarzkopf Natural & Easy 590 Hebanowa Czerń.

dziękuję za wasze rady, spróbuję szamponu przeciwłupiezowego, a później udam się do fryzjera, ale przed dekoloryzacją raczej będę się bronić.

dzięki jeszcze raz, pozdrawiam.
sulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 17:35   #138
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

Jakis czas temu tez zafarbowalam wlosy na czarno a mialam ciemny braz nie czekalam 2 tygodni tylko poszlamdo fryzjera na dekoloryzacje koszt ok 70 zł włosy rozjasnia sie o kilka tonow . Niestety farbujac czarne wlosy na braz nic nie wskorasz musialabys uzyc rozjasniacza a pozniej dopiero farby .
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 18:47   #139
dzieffcynka002
Raczkowanie
 
Avatar dzieffcynka002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176
Dot.: nieudane farbowanie. proszę o pomoc ; (

chym ja ci radze narazie nic nie robić mówie ci odczekać te pare tygodni i moze pokonbinuj z tymi czarnymi wlosami wyprostuj i może jakiś makijaż mocniejszy zrob i zobaczysz że bedzie bardzo ładnie
tez ostatnio mialam przezycia z zaciemnymi wlosami i bez makijazu i ulozonych wlosow wyglądałam potwornie ale jak zrobiłam makijaż wyprostowałam nałożylam odżywke to wyglądalam super naprawde
i moge ci tylko poradzić żebyś nie rozjaśniala sama w domu wlosow lepiej nazbieraj kasy jak nie masz i idz do fryzjera bo ja ostatnio rozjasniłam w wlosy sama w domu rozjaśniaczem i z czarnych wyszlam rudo-brązowa
dzieffcynka002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 09:41   #140
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Nieudane farbowanie /kiedy farbowac ponownie / czy Viking mnie uratuje

Wiem, ze temat nieudanych farbowan walkowany byl juz setki razy, ale co wlosy to inna historia, wiec i zapytam o rade zanim wylysieje .

Od ostatniego farbowania ciemnym blondem Recital Preference (Vienna) minely juz 3 miesiace, zdecydowalam sie wiec na kolejne farbowanie. Tym razem postanowialam wyprobowac Nutrisse. Odcien jak na fotce.

3600010011682_pack.jpg

Kolor wyszedl... no coz, TZ jak mnie zobaczyl zapytal tylko po co ja zawsze stoje pol godziny przed regalem i wybieram odcien, jesli i tak nigdy nie wychodzi to co na pudelku .
Mam na glowie jakis zolto-wiewiorczy kolor, ktory ani nie wyglada naturalnie, ani dobrze, ani mi sie nie podoba. Gdy wlosy sa mokre moglabym robic za zolte (albo jak kto woli - pomaranczowe, bo taki dziwny mam kolor na glowie) swiatlo na skrzyzowaniu, gdy podeschna jest troche lepiej, tzn. mniej pomaranczowo, a bardziej zloto.
Wlosy farbowalam w poniedzialek. Do dzis umylam je 4 razy, kolor juz sie troche wyplukal (nie myje ich szamponem do farbowanych, bo jak latwo sie domyslec, nie zalezy mi jakos specjalnie na przedluzeniu trwalosci tego koloru). Teraz mniej wali po oczach, ale i tak mi sie nie podoba . Poza tym, bardziej pasuja mi chlodne blondy, a to co mam na glowie raczej chlodne nie jest .

Kupilam juz Recital Preferance w kolorze popielatego blondu, tzn. odcien Viking

viking.JPG

Zastanawiam sie tylko, czy Viking da rade pokonac tego kurczaka na mojej glowie.
Czy ktoras z was przechodzila ze zlotego do chlodnego odcienia blondu dzieki tej farbie i jaki byl efekt?

No i drugie pytanie, czy powinnam poczekac z farbowaniem standardowy czas, tzn. az sie pojawia jakies odrosty, czy tez moge dzis lub jutro ponowic farbowanie? Wydaje mi sie, ze jesli zafarbuje wlosy teraz, zanim pojawia sie odrosty to przynajmniej bede miala jeden kolor na glowie, jaki by on nie byl, a jesli poczekam to bede miala Vikinga na odrostach i Bog wie co na reszcie.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:58   #141
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nieudane farbowanie /kiedy farbowac ponownie / czy Viking mnie uratuje

Wydaje mi się, że żółtawego odcienia delikatna farba Ci nie zniweluje (a Recital do takich należy). Ale w sumie nic nie tracisz - ja bym zaryzykowała. Jeśli znajdziesz coś takiego w drogerii, to mogłabyś się zaopatrzyć w płukankę lub szampon niwelujący żółty odcień - mogłabyś w tej sposób przygotować włosy przed kolejnym farbowaniem. Rozumiem, że efekt, który już masz bardzo Ci nie odpowiada, więc pewnie nie chcesz czekać zbyt długo. Najlepiej gdybyś zrobiła dzisiaj i jutro włosom intensywną kurację - półgodzinne trzymanie maski lub balsamu regenerującego na włosach, wzięcie witaminy B6 (i tak przez kilka tygodni), przed samym farbowaniem wsmarowanie w skórę głowy i końcówki nafty kosmetycznej z witaminami (i spłukanie). Po takim odżywieniu i wzmocnieniu możesz śmiało farbować włosy nawet jutro. Może akurat na tą farbę zareagują fajnie.

Jeśli to nie pomoże, to odczekaj z tydzień-dwa i udaj się do fryzjerki! Z doświadczenia wiem, że efekt "kurczaka z żółtaczką" najlepiej przykrywa się złocistymi odcienami ciemnego blondu i jasnego brązu. Jasny, chłodny brąz też byłby OK.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 16:32   #142
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nieudane farbowanie /kiedy farbowac ponownie / czy Viking mnie uratuje

Na fotkach widac lepiej co teraz mam na glowie (prosze nie komentowac fryzury, a raczej jej braku ). Fotki prawie oddaja rzeczywistosc, prawie, bo wydaje mi sie, ze jestem bardziej zolta.
DSC00106.JPG DSC00110.JPG

Doris, piszesz, ze jasny chlodny braz bylby OK, tzn. ze ten moj jasny chlodny blond sie nie nadaje?

A moze ktoras z was uzywala juz Vikinga i wie jak on dziala na wlosy, tzn. czego mozna sie po nim mniej wiecej spodziewac.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:25   #143
eiffello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
nieudane farbowanie - jak najlepiej powrocic do stanu przed ?

Ok, zaszalalem i pofarbowalem sie na dziki jasny blond, wyszedl troszke zolty. Po ty malym szalenstwie teraz szaleje z wscieklosci ;].
W skrocie : wygladam jak kanarek - kompletna pomylka i glupota z mojej strony.

Bylo to pierwsze farbowanie (trwala), wlosy mam (moim zdaniem) mocne i zdrowe. W jaki sposob najlepiej powrocic do dawnego koloru (b. ciemny blond). Czy zlagodzic to szamponem czy moze druga farba ? - zaznaczam ze zostawienie tego koloru nie wchodzi w gre...
Scinanie wlosow tez nie wchodzi w gre.

Dlugosc moich wlsoow to 5-7 cm - wiec dosc krotkie.



Z gory wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi, i prosze o wyrozumialosc dla mnie

ps. Boze, dzis w pelni docenilem moj naturalny kolor wlosow.....
eiffello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:29   #144
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: nieudane farbowanie - jak najlepiej powrocic do stanu przed ?

ja Ci proponuje uzycie FARBY w jakims średnim lub ciemnym odcieniu brązu...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:11   #145
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: nieudane farbowanie - jak najlepiej powrocic do stanu przed ?

Tak chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zafarbowanie włosków farbą w kolorze zbliżonym do naturalnego. Skoro nosisz krótkie włosy to po kilku miesiącach i tak nie bdzie po niej znaku
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:18   #146
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: nieudane farbowanie - jak najlepiej powrocic do stanu przed ?

Możesz spróbować często myć włosy szamponem przeciwłupieżowym, moja fryzjerka uważa, że wtedy farba blednie.
Najlepszym sposobem jednak chyba będzie zafarbowanie na ciemny blond
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:34   #147
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: nieudane farbowanie - jak najlepiej powrocic do stanu przed ?

Sama juz nie kombinuj najlepiej idz do fryzjera on bez problemu uzyska taki kolor
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:52   #148
lilka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

moj naturalny kolor włosów to średni blond. Kupiłam farbę zmywalną po 24 myciach pallet w kolorze kasztan i wczoraj przefarbowałam sobie włoski... kolor wyszedł strasznie cimny a co gorsze w świetle ma czerwony połysk! jak mogę powrócić do naturalnego koloru? Albo przynajmniej pozbyć się tego połysku i choć trochę rozjaśnić włosy... proszę o pomoc! Pilne. z góry dzięki
lilka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:59   #149
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilka121 Pokaż wiadomość
moj naturalny kolor włosów to średni blond. Kupiłam farbę zmywalną po 24 zmyciach pallet w kolorze kasztan i wczoraj przefarbowałam sobie włoski... kolor wyszedł strasznie cimny a co gorsze w świetle ma czerwony połysk! jak mogę powrócić do naturalnego koloru? Albo przynajmniej pozbyć się tego czerwonego połysku... proszę o pomoc! Pilne. z góry dzięki
palette, gorzej wybrac nie moglas, w dodatku obilo mi sie o uszy, ze wlasnie te do 24 zmyc palette sa trwalsze od trwalych ale kup szybko szampon przeciwlupiezowy, powinien troche zmyc te farbe, ale, ze odzyskasz swoj naturalny kolor wlosow-zapomnij, przykro mi

zerknij do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212521
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 12:22   #150
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja tez mam problem z wlosami rozjasnialam wlosy farba garnier 100% color xl1 i moje wlosy wygladaly tak (wybaczcie ze zdjecie takie wyciete). Jak zauwazylyscie mam bardzo jasna cere i wydawalo mi sie ze ten kolor wlosow zlewal sie z moja karnajca przeczytalam na wizazu, ze do takich bladzioch najlepszym odcieniem blondu jest platynowy, wiec glupia polecialam do sklepu po garnier 100% color nr. 101 czyli ultrajasnyplatynowy blond. No i niestety! wyszedl mi na czubku kolor szary, siwy i sztuczny . Wczoraj pobieglam po farbe joanny piaskowy blond ale to nic nie dalo jestem zalamana bo wygladam jeszcze gorzej...moglybyscie mi doradzic jaki kolor do takiej cery (zaznacze, ze rumienia sie policzki) blondu i co mam teraz polozyc zeby ten siwy zakryc? nie mam juz sily na prawde...

Dodam tez jaki blond bym chciala miec i bardzo prosze powiedzcie czy by mi pasowal i czym to uzyskac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (20,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olsen-twins-nose-job.jpg (25,3 KB, 33 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.