Czy to nic złego ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 18:34   #1
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57

Czy to nic złego ?


Siema..
Chodzi mi o mojego brata tzn. mam problem. To było tak:
U nas w mieście były juwenalia no i był koncert. Mój brat nie poszedł bo ma złamaną nogę, więc został w domu (z czego nie był zadowolony). On ma dziewczynę - jest z nią od 1,5 roku.
Byłam na tym koncercie i widziałam ją na początku. Powiedziałyśmy sobie 'cześć' i tyle. Ale niestety później widziałam ją po raz kolejny z jakimś chłopakiem szła pod rękę i z koleżanką swoją. Przechodzili koło nas, widziała mnie ale się tylko uśmiechnęła i tyle - na dodatek to był jej były chłopak... Trochę się zdziwiłam a dopiero w domu zaczęłam o tym myśleć.. Zaczęłam o niej źle myśleć.. nie wiem czy tak powinnam. W sumie nic nie robila tylko szła z tym chłopakiem pod rękę i ze swoją koleżanką. Nic nie powiedziałam bratu i nie powiem. Być może przesadzam..Tylko chciałam Was się spytać co Wy o tym myślicie, co ja mam myśleć o niej ?! Tak patrząc z boku to ona wygląda na zakochaną w moim bracie..
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:39   #2
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Czy to nic złego ?

Nie wiem co masz o niej myśleć , ale ja na Twoim miejscu powiedziałabym bratu.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:44   #3
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

Wiem, że jak mu powiem to będzie zły, będą się kłócić. Teraz wyglądają na takich zakochanych... Myślałam też tak że gdy zobaczę ją jeszcze raz z tym chłopakiem to mu powiem (albo gdyby to była gorsza sytuacja np. gdyby się całowali :/ to bym na pewno powiedziała!). Ale z drugiej strony jeżeli ona czuła by coś do tamtego to poco te wszystkie prezenty, wyjazdy, wyznania, spotkania ?
Boję się, że mogę im to wszystko zepsuć..
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:45   #4
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Czy to nic złego ?

jeśli masz dobry kontakt z bratem - powiedz, należy mu się wiedza, jeśli nie - nie radzę, wyjdziesz na mitomankę chcącą rozbić "szczęśliwy" związek brata
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:46   #5
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
Siema..
Chodzi mi o mojego brata tzn. mam problem. To było tak:
U nas w mieście były juwenalia no i był koncert. Mój brat nie poszedł bo ma złamaną nogę, więc został w domu (z czego nie był zadowolony). On ma dziewczynę - jest z nią od 1,5 roku.
Byłam na tym koncercie i widziałam ją na początku. Powiedziałyśmy sobie 'cześć' i tyle. Ale niestety później widziałam ją po raz kolejny z jakimś chłopakiem szła pod rękę i z koleżanką swoją. Przechodzili koło nas, widziała mnie ale się tylko uśmiechnęła i tyle - na dodatek to był jej były chłopak... Trochę się zdziwiłam a dopiero w domu zaczęłam o tym myśleć.. Zaczęłam o niej źle myśleć.. nie wiem czy tak powinnam. W sumie nic nie robila tylko szła z tym chłopakiem pod rękę i ze swoją koleżanką. Nic nie powiedziałam bratu i nie powiem. Być może przesadzam..Tylko chciałam Was się spytać co Wy o tym myślicie, co ja mam myśleć o niej ?! Tak patrząc z boku to ona wygląda na zakochaną w moim bracie..
Trochę to będzie przykre dla brata jak się dowie,że Ty widziałaś jego dziewczynę jak szła pod rękę na juwenaliach z innym kolesiem, na których on nie był;/Może to był tylko kolega, a niesmak po wyjawieniu prawdy może byc naprawdę duży
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:51   #6
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

Mam świetny kontakt z bratem ale wiem, że jak mu to zacznę mówić to on będzie na mnie zły i powie że to nie moja sprawa (on nie lubi tego chłopaka a jak ja o nim bym coś powiedziała to zaraz jest wściekły)... i pójdzie do niej i się z nią pokłóci :/
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:51   #7
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: Czy to nic złego ?

Zależy jakiego masz brata, bo jeśli jest zbyt przeczulony, to może w tego wyniknąć nieciekawa sytuacja.
Ale chyba jednak bym powiedziała, zresztą i tak uważam, że dziewczyna powinna zostać z nim w domu, skoro on nie mógł iść, a nie bawić się z koleżankami i byłym chłopakiem.
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 18:55   #8
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

On jej kazał iść.. a ona umówiła się z przyjaciółką. I była z nią przez prawie cały koncert bo ja stałam w takim miejscu, że ją widziałam. Dopiero później gdzieś pewnie przypadkiem spotkała tego kolegę.
Chyba jednak nie powiem tego bratu. Nie wiem jak on zareaguję, nie chce żeby się rozstawali. Będę miała ją na oku...
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:59   #9
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Czy to nic złego ?

a ja bym zacżeła mówić coś takiego " brat słuchaj ta twoja laseczka to się koleguje ze swoim byłym?" ......... "bo widziałam ich razem na juwenaliach" on zacznie wypytywać więc opowiesz było tak tak i siak i będzie dobrze
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:00   #10
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Czy to nic złego ?

Jeśli szła pod rękę ze swoim byłym to na Twoim miejscu od razu pobiegłabym z tym do brata. I chciałabym, by on zrobił to samo, gdyby sytuacja była odwrotna.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:01   #11
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Czy to nic złego ?

a trzymała pod rękę I byłego I koleżankę ? Może to było koleżeńskie ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:02   #12
_szatanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam, gdzie psy dupami szczekają ;d
Wiadomości: 211
Dot.: Czy to nic złego ?

Może lepiej będzie, gdy mu teraz nie powiesz. Tymbardziej, jak mówisz, że chłopak nerwowy. Przecież nikt z góry nie osądza, że to coś znaczyło. Może po prostu mają ze sobą dobre kontakty lub się przyjaźnią. Ale w przyszłości gdybyś zauważyła coś niepokojącego, nie powinnaś tego ukrywać.
__________________
Twój głos..
Twój uśmiech..
Twój wzrok..

Moja inspiracja..





Mmmój ;*
_szatanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:03   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
jeśli masz dobry kontakt z bratem - powiedz, należy mu się wiedza, jeśli nie - nie radzę, wyjdziesz na mitomankę chcącą rozbić "szczęśliwy" związek brata
Ale czemu "szczęśliwy", a nie po prostu szczęśliwy?

Ona tylko szła pod rękę z dwójką znajomych, nawet nie była z tym chłopakiem sam na sam, nie trzymali się za ręce, nie całowali...

Ja bym nie mówiła, bo wydaje mi się, że nie ma o czym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:04   #14
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

Ilsa Lund - właśnie NIESTETY nie koleżanka szła obok... Ale jak ona mnie zobaczyła to się nawet nie zmieszała, tylko się uśmiechnęła i bodajże powiedziała mi jeszcze raz tak wesoło "czeeeeeeeeść"...
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:06   #15
xxxsabciaxxx1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez venturka Pokaż wiadomość
Zależy jakiego masz brata, bo jeśli jest zbyt przeczulony, to może w tego wyniknąć nieciekawa sytuacja.
Ale chyba jednak bym powiedziała, zresztą i tak uważam, że dziewczyna powinna zostać z nim w domu, skoro on nie mógł iść, a nie bawić się z koleżankami i byłym chłopakiem.


Ja bym sie zdenerwowała , gdybym leżała chora w domu a mój tż by się świetnie bawił w towarzystwie swojej byłej i kolegi
xxxsabciaxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:09   #16
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
Ilsa Lund - właśnie NIESTETY nie koleżanka szła obok... Ale jak ona mnie zobaczyła to się nawet nie zmieszała, tylko się uśmiechnęła i bodajże powiedziała mi jeszcze raz tak wesoło "czeeeeeeeeść"...

a czemu miałaby sie zmieszać? miała ochote to szła z nim pod rękę i co ci do tego?
moje koleżanki, które maja chłopaków tez chodzą z kolegami czy tez byłymi pod rękę i nic sie nie dzieje...
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:12   #17
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

No myślałam po prostu że go puści albo będzie udawała że mnie nie widzi... myslalam ze sie bedzie bala ze powiem bratu... Sama nie wiem..
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:12   #18
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
On jej kazał iść.. a ona umówiła się z przyjaciółką. I była z nią przez prawie cały koncert bo ja stałam w takim miejscu, że ją widziałam. Dopiero później gdzieś pewnie przypadkiem spotkała tego kolegę.
Chyba jednak nie powiem tego bratu. Nie wiem jak on zareaguję, nie chce żeby się rozstawali. Będę miała ją na oku...
Gra nie warta świeczki, daj spokój i nie denerwuj brata...Co najwyżej sobie ją poobserwuj
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:14   #19
Raspberry8
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry8
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 138
Dot.: Czy to nic złego ?

Ale to wszystko ZALEŻY od tego jak ona to pod tą rękę trzymała, jeśli ona z jednej a ta kolezanka z drugiej to pewnie tak po kolezensku, moze np z tym swoim byly sa teraz przyjaciolmi i tylko sie bawili i szli sobie pod reke jak kumple. Najlepiej bedzie jak Ty pogadasz z tą dziewczyną swojego brata zeby ci to wszytsko wyjasnila i wtedy zobaczysz.
To chyba najrozsądniejsze wyjście. Pozdrawiam
__________________
“ "kobieta" pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta, co dosłownie znaczy "istota lubiąca się przytulać". ”
— jan miodek
Raspberry8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 19:21   #20
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez Raspberry8 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko ZALEŻY od tego jak ona to pod tą rękę trzymała, jeśli ona z jednej a ta kolezanka z drugiej to pewnie tak po kolezensku, moze np z tym swoim byly sa teraz przyjaciolmi i tylko sie bawili i szli sobie pod reke jak kumple. Najlepiej bedzie jak Ty pogadasz z tą dziewczyną swojego brata zeby ci to wszytsko wyjasnila i wtedy zobaczysz.
To chyba najrozsądniejsze wyjście. Pozdrawiam
a z jakiej racji ta dziewczyna musi to wyjaśniać? przeciez nie zrobiła nic złego. Jak sie ma chłopaka to juz nie mozna isc z kolega pod reke?
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:23   #21
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy to nic złego ?

Nie uważam, żeby była to sytuacja o której należy mówić bratu. Według mnie nie zrobiła nic złego. Spotkała byłego i miała go omijać szerokim łukiem tylko dlatego, że to były. Nie każdy rozstaje się w nieprzyjemnej atmosferze.
Poza tym była z nimi koleżanka.

A jeżeli już bardzo chcesz rozstrząsać to sytuację to sama mówisz, że dziewczyna się nie zawstydziła i nie wykonywała podejrzanych ruchów - typu -udawała, że Cię nie widzi lub zabierała rękę. W takim razie nie czuła się winna i nie miała nic do ukrycia.
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:34   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy to nic złego ?

Swoją drogą, Juwenalia chyba były już jakiś czas temu?
Wciąż się nad tym zastanawiasz...?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:43   #23
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
Ilsa Lund - właśnie NIESTETY nie koleżanka szła obok... Ale jak ona mnie zobaczyła to się nawet nie zmieszała, tylko się uśmiechnęła i bodajże powiedziała mi jeszcze raz tak wesoło "czeeeeeeeeść"...
ojjjj obserwuj ją sobie. Ja bym nie mogła z innym chodzić pod rękę, chociaż może to śmieszne i głupie ale to jest zarezerwowane dla TŻ i przyjaciółki.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:14   #24
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

Mówiłam już ze kolezanka szła obok. To nie było tak że we trójkę szli pod rękę. Tylko ona z nim a z boku koleżanka...
Tak, bo jak tylko ją widzę to przypomina mi się ta sytuacja i nie mogę o niej zapomnieć.
Wiem, że to nie było nie wiadomo co dlatego nie robiłam i nie będę z tego robić wielkiej afery.

Tak jak mówicie tu niektórzy - nie powiem nic bratu, zachowam to dla siebie. Tylko ją poobserwuje dyskretnie czasami
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:30   #25
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
No myślałam po prostu że go puści albo będzie udawała że mnie nie widzi... myslalam ze sie bedzie bala ze powiem bratu... Sama nie wiem..
To właśnie byłoby podejrzane jakby nagle odskoczyła od niego jak poparzona. A skoro szła dalej i nawet się z Tobą przywitała to najwidoczniej nie było tu żadnych podtekstów.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:34   #26
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Czy to nic złego ?

A czy gdyby Twój brat widział Twojego faceta idącego pod rękę z byłą laską to chciałabyś o tym wiedzieć? Podejrzewam , że tak.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:34   #27
lolalolaa
Raczkowanie
 
Avatar lolalolaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 153
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
Mówiłam już ze kolezanka szła obok. To nie było tak że we trójkę szli pod rękę. Tylko ona z nim a z boku koleżanka...
Tak, bo jak tylko ją widzę to przypomina mi się ta sytuacja i nie mogę o niej zapomnieć.
Wiem, że to nie było nie wiadomo co dlatego nie robiłam i nie będę z tego robić wielkiej afery.

Tak jak mówicie tu niektórzy - nie powiem nic bratu, zachowam to dla siebie. Tylko ją poobserwuje dyskretnie czasami
najlepiej detektywa wynajmij...
lolalolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:43   #28
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
A czy gdyby Twój brat widział Twojego faceta idącego pod rękę z byłą laską to chciałabyś o tym wiedzieć? Podejrzewam , że tak.
To popieram, chciałabym wiedzieć, ale z drugiej strony może Twój brat wie, że jego dziewczyna przyjaźni się ze swoim eks? Niektórzy tak potrafią, a innym to nie przeszkadza.
Porozmawiaj z bratem i tyle, a co oni później z tym zrobią to ich sprawa a skoro ona się z tym nie kryła, więc nie widzę powodu, dla którego mogłaby mieć później do Ciebie jakieś pretensje, że powiedziałaś o tym swojemu bratu.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:26   #29
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy to nic złego ?

Cytat:
Napisane przez lolalolaa Pokaż wiadomość
a czemu miałaby sie zmieszać? miała ochote to szła z nim pod rękę i co ci do tego?
moje koleżanki, które maja chłopaków tez chodzą z kolegami czy tez byłymi pod rękę i nic sie nie dzieje...
Dla Ciebie to nic złego, nie każdy tak ma

Cytat:
Napisane przez taknachwile Pokaż wiadomość
No myślałam po prostu że go puści albo będzie udawała że mnie nie widzi... myslalam ze sie bedzie bala ze powiem bratu... Sama nie wiem..
Wtedy byłaby bardziej podejrzana.
A może była po % i nie zwracała na to uwagi?

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
A czy gdyby Twój brat widział Twojego faceta idącego pod rękę z byłą laską to chciałabyś o tym wiedzieć? Podejrzewam , że tak.
No więc właśnie.



W sumie, nie wiadomo, co ona robiła potem.


Kikulka, autorka napisała
Cytat:
Wiem, że jak mu powiem to będzie zły, będą się kłócić.(...)
Więc raczej nie uśmiecha mu się, aby jego dziewczyna miała kontakt z byłym.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.

Edytowane przez 0nasty0
Czas edycji: 2010-06-30 o 21:28
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:33   #30
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to nic złego ?

lolalolaa - koniecznie ;]
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.