wąsik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 09:28   #1
kiwi94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 85

wąsik


cześć dziewczyny
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale proszę o wybaczenie jakby co. Mam wąsik, który usuwam przy pomocy depilatory. niestety po dwóch dniach mam już włoski. czy jest to spowodowane tym, że mój depilator jest już stary i goli włoski zamiast je wyrywać? czy jest możliwe żeby tak szybko odrastły?
z góry dziękuję za odpowiedzi
kiwi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:55   #2
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez kiwi94 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale proszę o wybaczenie jakby co. Mam wąsik, który usuwam przy pomocy depilatory. niestety po dwóch dniach mam już włoski. czy jest to spowodowane tym, że mój depilator jest już stary i goli włoski zamiast je wyrywać? czy jest możliwe żeby tak szybko odrastły?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Auć ! Wąsik depilatorem ? Chyba umarłabym z bólu...
Wszystko możliwe, że dokładnie nie wyrywa włosków, bo powinny odrastać po ok.2 tygodniach.
Pójdź do kosmetyczki, żeby pozbyła się ich woskiem i zobacz po ilu dniach odrastają. Może naszła pora żeby zmienić technikę usuwania wąsika ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:03   #3
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: wąsik

jest możliwe, moja koleżanka wyrywa wąsik pensetą i już za 2 dni jej włoski w tym miejscu odrastają
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:17   #4
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: wąsik

Nie wiem jak szybko wąsik odrasta ale rzeczywiście może pójdź do kosmetyczki niech usunie woskiem albo zrób to sama w domu. W każdej drogerii powinny być takie małe plasterki z woskiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:43   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez kiwi94 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale proszę o wybaczenie jakby co. Mam wąsik, który usuwam przy pomocy depilatory. niestety po dwóch dniach mam już włoski. czy jest to spowodowane tym, że mój depilator jest już stary i goli włoski zamiast je wyrywać? czy jest możliwe żeby tak szybko odrastły?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Jeżeli Twój wąsik rzeczywiście jest widoczny, owłosienie nadmierne, to najlepiej zainwestuj w zabieg trwałego usunięcia włosków. Zabieg laserowej depilacji trzeba powtórzyć kilkukrotnie (do 6 razy), a usunięcie włosów z górnej wargi to np. 150 - 190 zł (sprawdziłam z ciekawości w pobliskim salonie).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:54   #6
Addicted to love
Rozeznanie
 
Avatar Addicted to love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 708
Dot.: wąsik

wasik depilatorem?? pierwszy raz slysze...
wydaje mi sie ze najlepsza metoda jest wosk. do kosmetyczki raczej nie oplaca sie isc bo wydaje mi sie ze poradzisz sobie sama kup w drogerii plastry Joanna ( sama wyprobowalam b.dobre a tanie) sa specjalnie juz pociete takie male paseczki, plasterek rozgrzewasz suszarka- nie baw sie w zadne pocieranie. nastepnie przyklejasz , dokladnie dociskasz w kierunku w ktorym wloski rosna, a nastepnie zrywasz jednym zdecydowanym pociagnieciem pod wlos. na koniec posmarowac hmm to chyba byla jakas oliwka lagodzaca ( jest gratis w opakowaniu). i juz
Addicted to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:46   #7
one_moment
Raczkowanie
 
Avatar one_moment
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 77
Dot.: wąsik

Polecam zabieg laserowej depilacji.

Sama długo się wahałam, bałam, na razie jestem po pierwszej wizycie - mijają już 4 tygodnie, tych włosków które jeszcze wyrosły naprawdę jest mało i są mniej widoczne.... przede mną drugi zabieg..... no i cena nie jest jeszcze tak wygórowana, np ja trafiłam na salon w którym były dodatkowo zniżki dla studentów....
Depilator na wąsik umarłabym z bólu.....
__________________

Chodź ze mną,chociaż zupełnie nie wiem dokąd

Chodź ze mną,by sens nadać życia krokom
Ze mną ku słońcu,
Może gdzieś nad przepaść ze mną

Po szczęście albo po szaleństwo
W ciemność ze mną..


one_moment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:48   #8
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: wąsik

Ja próbowałam tych plastrów i szczerze mówiąc nie dają zbyt dobrych rezultatów... ja używam kremu do depilacji co 1-2 miesiące, a potem balsamu łagodzącego opóźniającego odrastanie, efekty są znakomite tylko, że u mnie wąsik jest mało widoczny i bardzo delikatny, nie wiem jak u ciebie...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:10   #9
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez kiwi94 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale proszę o wybaczenie jakby co. Mam wąsik, który usuwam przy pomocy depilatory. niestety po dwóch dniach mam już włoski. czy jest to spowodowane tym, że mój depilator jest już stary i goli włoski zamiast je wyrywać? czy jest możliwe żeby tak szybko odrastły?
z góry dziękuję za odpowiedzi
skoro tak się dzieje, znaczy, że to możliwe.

PS: moja koleżanka też ma wąsik (hormony). depiluje go raz na ok 2 tygodnie woskiem u kosmetyczki. koszt - ok. 10-15zł.

3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:22   #10
kiwi94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 85
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli Twój wąsik rzeczywiście jest widoczny, owłosienie nadmierne, to najlepiej zainwestuj w zabieg trwałego usunięcia włosków. Zabieg laserowej depilacji trzeba powtórzyć kilkukrotnie (do 6 razy), a usunięcie włosów z górnej wargi to np. 150 - 190 zł (sprawdziłam z ciekawości w pobliskim salonie).
jeśli mam 16 lat to nie mogę się sama wybrać na zabieg laserowy, prawda? musze pójść z opiekunem czy mieć jakaś zgodę ?
kiwi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:45   #11
basienka666
Raczkowanie
 
Avatar basienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 207
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez kiwi94 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale proszę o wybaczenie jakby co. Mam wąsik, który usuwam przy pomocy depilatory. niestety po dwóch dniach mam już włoski. czy jest to spowodowane tym, że mój depilator jest już stary i goli włoski zamiast je wyrywać? czy jest możliwe żeby tak szybko odrastły?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Po pierwsze, jeśli zauważyłaś większy zarost nie tylko na twarzy ale i na nogach i na innych częściach ciała, to idź najpierw do endokrynologa, aby zrobił Ci badania hormonów. Jeśli chcesz iść na laserową depilację, musisz mieć ustabilizowane hormony, żeby jakakolwiek depilacja przyniosła efekty. Dojrzewasz, więc może coś się rozlegulowało w hormonach.
__________________
10 lipiec 2010r.
basienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 15:00   #12
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wąsik

polecam iść na wosk do kosmetyczki
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:28   #13
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: wąsik

proponuję plastry + przecieranie spirytusem, by rozjaśnić.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:46   #14
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: wąsik

takie drogie jest laserowe usuwanie? a ja miałam ochotę na stałe zrobić to z nogami...
/a do autorki: to są specjalne plastry do usuwania owłosienia na twarzy
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:11   #15
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: wąsik

zasada golenia depilatorem jest taka, że depilujemy włosy, potem znow za dwa dni, i być może znowu za dwa dni, wtedy mamy efekt na dłużej

wynika to z tego, że włosy mają różne tempo wzrostu, nie są wszystkie w tej samej fazie wzrostu kiedy je wyrywamy

a najlepszym rozwiązaniem jest przywrócenie gospodarki hormonalnej wtedy ten wąsik sam Ci wypadnie tutaj jedynym wyjściem tabletki anty chyba tak? Co mówi Twój lekarz na temat tego wąsiku?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:17   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez kiwi94 Pokaż wiadomość
jeśli mam 16 lat to nie mogę się sama wybrać na zabieg laserowy, prawda? musze pójść z opiekunem czy mieć jakaś zgodę ?
Masz dopiero 16 lat? Myślałam, że jesteś już dorosła. Szkoda, że w ogóle ruszałaś tego wąsa depilatorem. U nastolatek meszek często jest dosyć widoczny, a z wiekiem się to stabilizuje (hormony). Poza tym możliwe, że nie masz tam tego wcale tak dużo, ale - jak to nastolatka - wydaje Ci się, że jest tego tyle. Zastanów się, czy to naprawdę widoczne włoski - takie jak w zaroście u facetów, czy tylko jasny meszek - włoski na twarzy to normalna rzecz, o ile są delikatne i mało widoczne (wyjątek to oczywiście brwi). Najlepiej idź do kosmetyczki - jakiejś wiarygodnej, sprawdzonej (i nie po depilowaniu się) i pokaż jej to - ona Ci powie, czy to naprawdę coś wymagającego jej interwencji.

A z depilacją laserową, o ile naprawdę nie będzie Ci to dawało spokoju, jasne, że się wstrzymaj - przynajmniej do 18. roku życia.

Cytat:
Napisane przez Seeensi Pokaż wiadomość
takie drogie jest laserowe usuwanie? a ja miałam ochotę na stałe zrobić to z nogami...
/a do autorki: to są specjalne plastry do usuwania owłosienia na twarzy
Znalazłam taki cennik (salon niedaleko mojej pracy; nie należą do najtańszych, ale też nie do najdroższych - dobry salon, lata praktyki):
Uda 450 - 550 zł
Kolana 100 - 190 zł
Łydki 350 - 450 zł
Stopy 100 - 290 zł
Czyli pod pojęciem "nóg" mamy kilka miejsc i cen. Rzeczywiście droga impreza i to bardzo.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-01 o 21:21
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:33   #17
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: wąsik

masakra
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.