Zauroczyłam się w lekarzu!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 11:18   #1
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90

Zauroczyłam się w lekarzu!!!


Dziewczyny straszna rzecz się stała...
Byłam ostatnio na wizycie lekarskiej u chirurga w prywatnym gabinecie. Na początku normalna wizyta, tzn. zdjęłam spodnie, przebadał mnie, zrobił USG nóg. Za każdym razem jak dotykał moich nóg, ud to przepraszał, że dotyka... Hehe. Wydawało mi się to trochę dziwne jak na lekarza, bo nigdy się z takim zachowaniem nie spotkałam.
Po skończonej wizycie gadaliśmy o wszystkim. O sporcie, o studiach... Naprawdę super. Do tej pory nigdy nie miałam do czynienia z takim zachowaniem u lekarza i z takim podejściem do pacjenta...
Co mnie najbardziej zastanowiło to fakt, że nie wziął ode mnie pieniędzy za wizytę...
Wiem, że to głupota, ale nie mogę przestać o nim myśleć!!!
Ja zaczynam teraz drugi rok prawa, on jest już lekarzem po specjalizacji... Ja mam do tego chłopaka... U lekarza nie zauważyłam obrączki, ale może jej po prostu nie nosić lub być w nieformalnym związku. Wiem, że będę miała u niego regularne wizyty. Ale nie dlatego, że mam taką zachciankę, tylko muszę, a jest świetnym specjalistą. Nie wiem tylko, jak mam się pozbyć tego zauroczenia... Co gorsza szpital, w którym on pracuje, mieści się obok budynku uczelni, w którym ja mam zajęcia... Spotkanie od czasu do czasu na parkingu lub w pobliskim sklepie jest nieuniknione...
Co robić? Nie chciałabym z nim romansować, ale jednocześnie szalenie mi się podoba. Pewnie tylko odniosłam takie wrażenie, ale on jakiś był "dziwny" w stosunku do mnie... No i jestem w związku...
Pomóżcie, doradźcie, oceńcie...
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:23   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Czyżbyś oglądała wczorajsze rozmowy w toku pt lekarz ginekolog?;d

Jak jest wolny to może warto pomyślec o przyszłości obecnego związku i postanowić po męsku "co dalej" ?:P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:27   #3
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez nastuska90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny straszna rzecz się stała...
Byłam ostatnio na wizycie lekarskiej u chirurga w prywatnym gabinecie. Na początku normalna wizyta, tzn. zdjęłam spodnie, przebadał mnie, zrobił USG nóg. Za każdym razem jak dotykał moich nóg, ud to przepraszał, że dotyka... Hehe. Wydawało mi się to trochę dziwne jak na lekarza, bo nigdy się z takim zachowaniem nie spotkałam.
Po skończonej wizycie gadaliśmy o wszystkim. O sporcie, o studiach... Naprawdę super. Do tej pory nigdy nie miałam do czynienia z takim zachowaniem u lekarza i z takim podejściem do pacjenta...
Co mnie najbardziej zastanowiło to fakt, że nie wziął ode mnie pieniędzy za wizytę...
Wiem, że to głupota, ale nie mogę przestać o nim myśleć!!!
Ja zaczynam teraz drugi rok prawa, on jest już lekarzem po specjalizacji... Ja mam do tego chłopaka... U lekarza nie zauważyłam obrączki, ale może jej po prostu nie nosić lub być w nieformalnym związku. Wiem, że będę miała u niego regularne wizyty. Ale nie dlatego, że mam taką zachciankę, tylko muszę, a jest świetnym specjalistą. Nie wiem tylko, jak mam się pozbyć tego zauroczenia... Co gorsza szpital, w którym on pracuje, mieści się obok budynku uczelni, w którym ja mam zajęcia... Spotkanie od czasu do czasu na parkingu lub w pobliskim sklepie jest nieuniknione...
Co robić? Nie chciałabym z nim romansować, ale jednocześnie szalenie mi się podoba. Pewnie tylko odniosłam takie wrażenie, ale on jakiś był "dziwny" w stosunku do mnie... No i jestem w związku...
Pomóżcie, doradźcie, oceńcie...
O kurczę, tak Cię od razu po jednej wizycie wzięło? Kiepsko to świadczy o Twoich uczuciach do chłopaka
PS Można zauroczyć się kimś (czyli lekarzem), a nie w kimś.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:29   #4
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

"no i ja jestem w zwiazku"
taki mój komentarz.
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:33   #5
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Zastanów się nad przyszłością obecnego związku i pomyśl co z lekarzem
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:39   #6
SunNy8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Jesteś w zwiazku, nie wnikam czy swojego aktualnego TŻ kochasz, i czy dlugo z nim jestes. Ale ja bym sie zastanowila czy ma 'coś' przepaść.
Sama napisałaś ze sie zauroczyłaś wiec powinno przejść. ; )
SunNy8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:44   #7
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Chyba ktos tu wrazen szuka.
Postaw sie teraz na miejscu swojego faceta.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:48   #8
AgniesiA0320k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 227
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Odpuśc sobie... byl miły bla, bla,bla...ale myśle,ze nic z tego nie bedzie... to tylko zauroczenie jak sama napisalas
AgniesiA0320k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:52   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

nie kazdy lekarz jest gburem w srednim wieku. ten chirurg pewnie jest mily dla wszystkich "petentow". daj sobie na wstrzymanie i nie szukaj "drugiego dna" jego zachowania... noo... i MASZ JESZCZE CHLOPAKA
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:54   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Rany... Lekarz jest miły, i od razu "dziwny" i może podrywa, bo normalnie to lekarz powinien być nieuprzejmym mrukiem

Masz chłopaka, a od jednego spotkania dopada Cię zauroczenie jakimś obcym facetem? Zastanów się lepiej nad swoim związkiem, bo najwyraźniej coś z nim nie tak... Albo go zakończ albo skup się na swoim chłopaku, zamiast rozmyślać o lekarzu.

Dodam, że ja na Twoim miejscu, gdybym oczywiście chciała dalej być w swoim związku, szukałabym innego lekarza.
A najlepiej lekarki...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:22   #11
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Ja się kiedyś zauroczyłam w moim dentyście. Postanowiłam się z nim umówić i spotykaliśmy się jakiś czas. Potem nasze drogi się rozeszły, gdyż nie był do końca szczery, a mnie zostało jeszcze parę ważnych wizyt u niego i gruba kasa zapłacona z góry za zabieg który mi wykonywał. Chodziłam do niego nadal, on był uroczy a mi serce krwawiło.
Szczerze nie polecam takich relacji

Jak chcesz coś zadziałać to nie w gabinecie. Albo zmień lekarza i do niego świruj albo sobie daruj.

Miałam tez cudownego chirurga, przemiły, kochany do rany przyłóż i nie miał obrączki. Potem wyczaiłam że jednak żonaty- ale czekałam na każdą wizytę z zapartym tchem.

Po prostu są mili, przystojni lekarze na tym świecie.

Odnośnie niepłącenia za wizytę to mógł pomyśleć że jeszcze wiele wizyt przed Tobą i chciał Cię zachęcić w ten sposób, a czasem jest tak że widzi że jesteś studentką (wie jak to jest bo sam studiował) i zrobił Ci taki miły prezent bo byłaś fajna i miła.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:42   #12
evikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 165
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość

Odnośnie niepłącenia za wizytę to mógł pomyśleć że jeszcze wiele wizyt przed Tobą i chciał Cię zachęcić w ten sposób, a czasem jest tak że widzi że jesteś studentką (wie jak to jest bo sam studiował) i zrobił Ci taki miły prezent bo byłaś fajna i miła.
Albo po prostu miał na tyle taktu aby nie upomnieć się o zapłatę skoro autorka nie zapytała "przepraszam, ilę płacę?" Moj gin gdyby nie to, że zawsze pytam się ile płacę to uważam, ze sam nie powiedział by mi proszę 100zł.
evikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:43   #13
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Zapytałam się ;]
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:45   #14
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez nastuska90 Pokaż wiadomość
Zapytałam się ;]
ahh, wyczuwam slodkie niezadowolenie z rozwoju watku, chyba odpowiedzi sie autorce nie podobaja.

Facetom w takiej sytuacji powiedzialabym "trzymaj ptaka na uwiezi". Zamien to sobie jak chcesz na wersje zenska i poczekaj na rozwoj wydarzen. A jesli chcesz sie wpakowac w jakis romansik z milym lekarzem, to najpierw zakoncz zwiazek ze swoim chlopakiem
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:49   #15
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Nie jestem niezadowolona z Waszych odpowiedzi. Wręcz przeciwnie Powodują one u mnie tylko i wyłącznie chęć zaprzestania myślenia o Panie Doktorze...
Dlaczego wszystko zaraz musi być negatywnie odbierane...
Poza tym założyłam ten wątek również dlatego, że być może wiele więcej dziewczyn ma z tym problem... Znam kilka takich osób...
Także czekam na Wasze dalsze odpowiedzi kochane dziewczyny
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:51   #16
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez evikus Pokaż wiadomość
Albo po prostu miał na tyle taktu aby nie upomnieć się o zapłatę skoro autorka nie zapytała "przepraszam, ilę płacę?" Moj gin gdyby nie to, że zawsze pytam się ile płacę to uważam, ze sam nie powiedział by mi proszę 100zł.
Zgadza się, kiedyś zapomniałam zapłacić u lekarki i nie upomniała się, a mnie się przypomniało chwilę po wyjściu z gabinetu
Ale autorka już napisała, że u niej było inaczej.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:53   #17
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez nastuska90 Pokaż wiadomość
Nie jestem niezadowolona z Waszych odpowiedzi. Wręcz przeciwnie Powodują one u mnie tylko i wyłącznie chęć zaprzestania myślenia o Panie Doktorze...
Dlaczego wszystko zaraz musi być negatywnie odbierane...
Poza tym założyłam ten wątek również dlatego, że być może wiele więcej dziewczyn ma z tym problem... Znam kilka takich osób...
Także czekam na Wasze dalsze odpowiedzi kochane dziewczyny
widzisz, przyzwyczailam sie juz ze na wizazu 90% dziewczyn slyszac krytyke w swoim kierunku reaguje fochem/prosba o zamkniecie watku/reakacja w stylu: w dupie bylyscie go**o widzialyscie/ ewentualnie bronia swojego miska, ze mimo ze je bije to i tak jest super

przepraszam jesli zle zinterpretowalam lakoniczne "zapytalam sie" z wymowna minka na koncu:P (cholernie nienawidze tej emotki ";]").

w razie czego- nie mozesz zmienic lekarza? rozumiem ze to dobry spejcalista itp, ale chyba ich w naszym kraju nie brakuje ^^
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:54   #18
naftalia1990
Rozeznanie
 
Avatar naftalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 967
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

A ja bym nie ciągnęła dwóch srok za ogon, tylko poważnie i długo zastanowiła się co nie tak jest w moim związku, że szukam wrażeń. Lekarz po prostu chciał być miły, i to bardzo miłe, że nie wziął pieniędzy. Wątpie, żeby zaczął Cię nagle podrywać, ale wszystko się może zdarzyć. Na Twoim miejscu skupiłabym się teraz na własnej relacji z chłopakiem, gdyż coś tu chyba jest nie tak. A może to tylko zwykłe zauroczenie z Twojej strony, które minie. Wiadomo, czasami można się zauroczyć ale chyba nie warto marnować ważniejszej więzi.
__________________
"Nie należy się powtarzać? Psst! |
Niech tego nie usłyszy szczęście!"

Stanisław Jerzy Lec


7.05.2011
5.04.2012 - prawko za pierwszym razem

zapuszczam odrosty - ostatni raz farbowane 14 września 2012
_________________

25.10.2011 [*] w moim sercu na zawsze
naftalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:59   #19
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

o haha ;>
wyśmiałabym Cię od razu, ale patrząc na przypadek ostatni, kiedy to nasza koleżanka zadłużyła się w egzaminatorze nie zrobię tego ;D
a dlaczego nie zapłaciłaś za wizytę? proponowałaś i odmówił?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 14:04   #20
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

No nie brakuje specjalistów...
Cały czas intensywnie dedukuję i stwierdziłam, że pójdę do niego na kolejną kontrolę. Może do tego czasu mi to wszystko przejdzie i będzie normalnie. A jak nie, to faktycznie poszukam innego lekarza.
Nie chciałabym od razu przez własną głupotę i jakieś wkręcanie sobie problemu stracić dobrego lekarza, który zna problem.
Zapomniałam zaznaczyć, że chodzę do niego już jakiś czas i dopiero tym razem coś mnie "wzięło". Głupia jestem i tyle...

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
o haha ;>
wyśmiałabym Cię od razu, ale patrząc na przypadek ostatni, kiedy to nasza koleżanka zadłużyła się w egzaminatorze nie zrobię tego ;D
a dlaczego nie zapłaciłaś za wizytę? proponowałaś i odmówił?

Na koniec wizyty zapytałam ile płacę za wizytę a on powiedział do mnie nie ma tematu i się uśmiechnął. później standardowo uścisk dłoni, do zobaczenia, odprowadził do drzwi, otworzył mi je.
Tyle. Nie unikałam sama zapłaty...
W sumie zawsze stówka w kieszeni...
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:07   #21
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Czyżbyś oglądała wczorajsze rozmowy w toku pt lekarz ginekolog?;d
hehe to samo pomyślałam,bo wczoraj o tym było.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:10   #22
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Podobno pierwsza dzialka narkotykow jest za darmo. tak mi sie jakos skojarzylo moze pan doktor chcial abys przyszla do niego nastepny i nastepny raz dlatego nie chcial kasy aby zrobic dobre wrazenie
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:12   #23
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Z tymi rozmowami w toku to dobre, ale muszę Was zmartwić
Nie oglądam tego programu
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:15   #24
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Ja jeszcze uważam że niektórym dziewczynom imponują tacy faceci -szanowani, na stanowisku i łatwo im się zadurzyć. Ja tak mam
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:21   #25
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Nie wiem, może...
Nigdy nie miałam tego typu problemów...
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:25   #26
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Rany... Lekarz jest miły, i od razu "dziwny" i może podrywa, bo normalnie to lekarz powinien być nieuprzejmym mrukiem

Masz chłopaka, a od jednego spotkania dopada Cię zauroczenie jakimś obcym facetem? Zastanów się lepiej nad swoim związkiem, bo najwyraźniej coś z nim nie tak... Albo go zakończ albo skup się na swoim chłopaku, zamiast rozmyślać o lekarzu.

Dodam, że ja na Twoim miejscu, gdybym oczywiście chciała dalej być w swoim związku, szukałabym innego lekarza.
A najlepiej lekarki...
o to, to

Poza tym mam wrażenie, że próbujesz na siłę doszukiwac się symptomów tego, ze z jego strony tez "cos" jest. Ale moze to tylko moje wrazenie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:28   #27
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Hmm... może... Ale raczej się niczego nie doszukuję, że może on coś też... Po prostu przedstawiłam tak jak było. nic więcej, nic mniej. Może po prostu wyolbrzymiam
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:57   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Cytat:
Napisane przez nastuska90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny straszna rzecz się stała...
Byłam ostatnio na wizycie lekarskiej u chirurga w prywatnym gabinecie. Na początku normalna wizyta, tzn. zdjęłam spodnie, przebadał mnie, zrobił USG nóg. Za każdym razem jak dotykał moich nóg, ud to przepraszał, że dotyka... Hehe. Wydawało mi się to trochę dziwne jak na lekarza, bo nigdy się z takim zachowaniem nie spotkałam.
Po skończonej wizycie gadaliśmy o wszystkim. O sporcie, o studiach... Naprawdę super. Do tej pory nigdy nie miałam do czynienia z takim zachowaniem u lekarza i z takim podejściem do pacjenta...
Co mnie najbardziej zastanowiło to fakt, że nie wziął ode mnie pieniędzy za wizytę...
Wiem, że to głupota, ale nie mogę przestać o nim myśleć!!!
Ja zaczynam teraz drugi rok prawa, on jest już lekarzem po specjalizacji... Ja mam do tego chłopaka... U lekarza nie zauważyłam obrączki, ale może jej po prostu nie nosić lub być w nieformalnym związku. Wiem, że będę miała u niego regularne wizyty. Ale nie dlatego, że mam taką zachciankę, tylko muszę, a jest świetnym specjalistą. Nie wiem tylko, jak mam się pozbyć tego zauroczenia... Co gorsza szpital, w którym on pracuje, mieści się obok budynku uczelni, w którym ja mam zajęcia... Spotkanie od czasu do czasu na parkingu lub w pobliskim sklepie jest nieuniknione...
Co robić? Nie chciałabym z nim romansować, ale jednocześnie szalenie mi się podoba. Pewnie tylko odniosłam takie wrażenie, ale on jakiś był "dziwny" w stosunku do mnie... No i jestem w związku...
Pomóżcie, doradźcie, oceńcie...
hehehe, współczuję Twojemu chłopakowi
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:10   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

Mój ojciec też zawsze przeprasza pacjentów za dotykanie, bo się panicznie boi być posądzonym o molestowanie

Tak samo głośno i wyraźnie mówi, że nie lubi dzieci, żeby nikt z "aaaaaaaa pedofil!!" nie wyskoczył

Jest miły, uśmiechnięty, moja koleżanka, która się u niego leczy, mówi że kocha z nim gadać przez telefon, bo taki cudownie spokojny głos ma podobno

Prowadzi terapię manualną i zawsze uprzedza z troską, że będzie bolało...

Ma pamięć do nazwisk i twarzy i każdego stałego pacjenta wita jak dobrego znajomego, pogawędzi itd.

Tak samo mój ginekolog.

I mój pulmonolog.

I chirurg, u którego ostatnio byłam.

A jaką mam dermatolożkę fajną!

A moja dentystka to ma łzy w oczach jak mnie boli - no lesbijka na bank



Autorko, weź się opanuj.

I zastanów się, co czujesz do swojego chłopaka...Wrażeń Ci w związku brakuje? Rutyna męczy?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:00   #30
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zauroczyłam się w lekarzu!!!

To jest zwykła fascynacja. Przejdzie. Jeśli nie, to nie krzywdź swojego faceta, odejdź od niego.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.