Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 09:02   #1
navigator1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3

Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.


Witam
To mój pierwszy wpis na kobiecym forum, chcę poznać inne opinie na temat sytuacji zaistniałej ostatnio pomiędzy mną i moją dziewczyną.
Na początku było jak w bajce. Mówiła że jest zakochana, że mi ufa, że jestem jej ideałem i że życia sobie beze mnie nie wyobraża. Ostatnio dowiedziała się, że spotkałem się z moją byłą dziewczyną, że wymieniałem z nią smsy. I nagle wszystko przepadło. Powiedziała że ją oszukałem, że tak mi ufała, a że za jej plecami spotykałem się z kimś innym. Że to koniec, bo mi nie ufa, że zawiodłem ją i że żadne argumenty nie zmienią jej zdania.
Czy ona nie przesadza? Taka surowa kara za takie drobne oszustwo? Ja kocham ją ponad wszystko. Powiedzcie błagam, co o tym sądzicie, liczę na każdą opinię.
navigator1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:08   #2
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

małe czy duze - okłamałes ją
najgorsza prawda jest lepsza od najładniejszego kłamstwa
masz nauczke na przyszłość
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:15   #3
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Kłamstwo - czy małe, czy duże to zawsze kłamstwo. Zawiodłeś jej zaufanie. Twierdzisz, że to surowa kara. A jakiej kary się spodziewałeś?Karać można dzieci, nie partnera. Gdyby Ci wybaczyła jaką miałaby gwarancję, że znów jej nie okłamiesz?
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:16   #4
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

A jakbyś się czuł gdyby Twoja dziewczyna spotkała się za Twoimi plecami ze swoim byłym chłopakiem i z nim smsowała?
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:30   #5
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:39   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez navigator1234 Pokaż wiadomość
Witam
To mój pierwszy wpis na kobiecym forum, chcę poznać inne opinie na temat sytuacji zaistniałej ostatnio pomiędzy mną i moją dziewczyną.
Na początku było jak w bajce. Mówiła że jest zakochana, że mi ufa, że jestem jej ideałem i że życia sobie beze mnie nie wyobraża. Ostatnio dowiedziała się, że spotkałem się z moją byłą dziewczyną, że wymieniałem z nią smsy. I nagle wszystko przepadło. Powiedziała że ją oszukałem, że tak mi ufała, a że za jej plecami spotykałem się z kimś innym. Że to koniec, bo mi nie ufa, że zawiodłem ją i że żadne argumenty nie zmienią jej zdania.
Czy ona nie przesadza? Taka surowa kara za takie drobne oszustwo? Ja kocham ją ponad wszystko. Powiedzcie błagam, co o tym sądzicie, liczę na każdą opinię.
Oszustwo małe czy duże to oszustwo. Straciła do Ciebie zaufanie. Musiałbyś się porządnie naskakać, żeby dała Ci szansę je odbudować.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:40   #7
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Skoro to "nic takiego", to dlaczego ukrywałeś przed nią, że kontaktujesz się z byłą?

Ostra reakcja z jej strony. (Jeśli to były "służbowe" smsy..).
Ale to jest jej życie i ona chce mieć partnera, który niczego przed nią nie ukrywa. A Ty nie chcesz być takim partnerem.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 09:47   #8
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Rozumiem, że na początku ustaliliście jakąś zasadę nie kontaktowania się z byłymi?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:52   #9
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Oszustwo małe czy duże to oszustwo. Straciła do Ciebie zaufanie. Musiałbyś się porządnie naskakać, żeby dała Ci szansę je odbudować.
dokładnie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:04   #10
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

skoro dla ciebie to takie nic, to nie trzeba było się z tym ukrywać. Każdy chce mieć partnera któremu można ufać. A kłamstwo, to kłamstwo. Nie ma - małego/ dużego kłamstwa/ półprawdy/ powiedzenia prawdy, tylko nie do końca. Oszustwo jest oszustwem.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:14   #11
jestemzly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

misiaczku tak, okłamałeś ją, tak zasłużyłeś na taką kare i tak ona ma racje. Sprawa wygląda teraz tak, że tego nie rozumiesz, bo uważasz, że nie zrobiłeś nic złego, ale jeśli cię naprawde kocha, tak jak moja kobieta kochała mnie, to wystarczy, że ją przeprosisz i obiecasz, że to się wiecej nie powtórzy i będzie ok. To jednak nie jest największy problem. Problemem jest to, że to będą obiecanki cacanki, wybacz misiu ale widać po tobie, że nie rozumiesz co zrobiłeś i że jeśli ci po prostu wybaczy to będzie znaczyło, że naprawde cię kocha i że jest dla ciebie za dobra. Takich rzeczy się nie robi swoim skarbom, to największe świństwo.
jestemzly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:29   #12
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Może jestem dziwna, ale wszystkie eks i eksowie (moi) muszą być ostatecznie usunięci z życia faceta i mojego. Chłopak spokojnie może sobie rozmawiać na imprezach, pisać na GG, itd, itp. z każdą, tylko nie z jakąś eks. Może robić wszystko, byle nie wchodzić w intymne relacje (przytulanie, flirty, umawianie się ukradkiem). Ale kontakty z eks są zakazane absolutnie i ostatecznie. Może dlatego do tego tak podchodzę, bo były z nimi bardzo przykre historie dla mnie, a one same okazały się niezłymi ziółkami (nie umiały sobie darować nawet, gdy facet był już ze mną). No więc ani pośrednio, ani bezpośrednio - zero kontaktu. Jakbym się dowiedziała, że pisze sobie na GG lub nie daj Boże spotkał się z którąś - nie ma przebacz i won z mojego życia. Może Twoja była ma podobne podejście.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:31
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:51   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Może jestem dziwna, ale wszystkie eks i eksowie (moi) muszą być ostatecznie usunięci z życia faceta i mojego. Chłopak spokojnie może sobie rozmawiać na imprezach, pisać na GG, itd, itp. z każdą, tylko nie z jakąś eks. Może robić wszystko, byle nie wchodzić w intymne relacje (przytulanie, flirty, umawianie się ukradkiem). Ale kontakty z eks są zakazane absolutnie i ostatecznie. Może dlatego do tego tak podchodzę, bo były z nimi bardzo przykre historie dla mnie, a one same okazały się niezłymi ziółkami (nie umiały sobie darować nawet, gdy facet był już ze mną). No więc ani pośrednio, ani bezpośrednio - zero kontaktu. Jakbym się dowiedziała, że pisze sobie na GG lub nie daj Boże spotkał się z którąś - nie ma przebacz i won z mojego życia. Może Twoja była ma podobne podejście.
i udawac ze nie istnieje nikt procz ciebie. Wiem, bardzo bys chciala tak myslec, ze tylko ciebie kocha itd, ale tak nie jest. Kazdy z nas ma historie i nie trzeba tego ukrywac. Jezeli ma sie dobre stosunki z osoba ktora kiedys sie kochalo to chyba naturalne.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:00   #14
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez navigator1234 Pokaż wiadomość
Witam
To mój pierwszy wpis na kobiecym forum, chcę poznać inne opinie na temat sytuacji zaistniałej ostatnio pomiędzy mną i moją dziewczyną.
Na początku było jak w bajce. Mówiła że jest zakochana, że mi ufa, że jestem jej ideałem i że życia sobie beze mnie nie wyobraża. Ostatnio dowiedziała się, że spotkałem się z moją byłą dziewczyną, że wymieniałem z nią smsy. I nagle wszystko przepadło. Powiedziała że ją oszukałem, że tak mi ufała, a że za jej plecami spotykałem się z kimś innym. Że to koniec, bo mi nie ufa, że zawiodłem ją i że żadne argumenty nie zmienią jej zdania.
Czy ona nie przesadza? Taka surowa kara za takie drobne oszustwo? Ja kocham ją ponad wszystko. Powiedzcie błagam, co o tym sądzicie, liczę na każdą opinię.

No i dobrze zrobiła. Nikt nie chce być w związku z kłamcą i oszustem. Masz pojęcie, jak może czuć się osoba, która ci bezgranicznie ufa, kiedy dowiaduje się, że została okłamana? A skoro to nic takiego, to dlaczego spotykałeś się z byłą w tajemnicy i za plecami dziewczyny? Weź się zastanów.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:20   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez navigator1234 Pokaż wiadomość
Witam
To mój pierwszy wpis na kobiecym forum, chcę poznać inne opinie na temat sytuacji zaistniałej ostatnio pomiędzy mną i moją dziewczyną.
Na początku było jak w bajce. Mówiła że jest zakochana, że mi ufa, że jestem jej ideałem i że życia sobie beze mnie nie wyobraża. Ostatnio dowiedziała się, że spotkałem się z moją byłą dziewczyną, że wymieniałem z nią smsy. I nagle wszystko przepadło. Powiedziała że ją oszukałem, że tak mi ufała, a że za jej plecami spotykałem się z kimś innym. Że to koniec, bo mi nie ufa, że zawiodłem ją i że żadne argumenty nie zmienią jej zdania.
Czy ona nie przesadza? Taka surowa kara za takie drobne oszustwo? Ja kocham ją ponad wszystko. Powiedzcie błagam, co o tym sądzicie, liczę na każdą opinię.
Jaka kara i jakie drobne?
Jak ja tak bardzo kochasz to po co Ci byly spotkania z eks?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:35   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Nie ma czegoś takiego jak drobne oszustwo. Kłamstwo to kłamstwo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:39   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

A jakiego rodzaju było to spotkanie i owe smsy? Bo jeśli było tam pełno "tęsknię, kotku", to ja się Twojej dziewczynie nie dziwię. I skąd dowiedziała się o spotkaniu i smsach?

Decyzję dziewczyny rozumiem - skoro dla Ciebie jest to tylko "drobne oszustwo", a w dodatku nie rozumiesz, że dziewczyna mogła się naprawdę kiepsko poczuć po usłyszeniu o tych spotkaniach, to tylko czekać, aż "drobne oszustwo" zmieni się w "nieco mniej drobne", a potem już pójdzie jak z płatka.

Zreszta z Twojego postu wynika, że uważasz decyzję swojej dziewczynyu za bzdurną i nie rozumiesz w ogóle, o o jej chodzi. Innymi slowy Ty znajdujesz dla siebie usprawiedliwienie "to tylko drobne oszustwo", ale dla reakcji dziewczyny już nie "czy ona aby nie przesadza".
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:50   #18
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

A u mnie tak się składa, że znam dwie ostatnie eks mego TŻa i o ile co do jednej nie mam absolutnie zastrzeżeń, to drugiej nie trawię. Moim zdaniem dużo zależy od osoby - o tej drugiej wiem, że nie jest fair i szczerość jej intencji kiedy po trzech latach braku kontaktu, jak rzucił ją facet nagle poczuła do mego TZ przyjaźń i chce się spotykać za moimi plecami, pozostawia wiele do życzenia. Także wiele zależy też od historii, jaką ma sie z daną byłą i od tego, jaka to osoba.
Natomiast ogólna zasada jest taka, że jak widzimy się z byłymi to po prostu o tym mówimy. Jak mój mi powie, że chce iść z byłą nr 1 na wino, to spoko, wiem, że mają dobre relacje i jest ok. Ale jakby mi nie powiedział, poznałby mój legendarny gniew. Nie mówiąc już o jakimś stałym kontakcie, który by zataił. Czyli w skrócie: nabroiłeś pan dość konkretnie, takich rzeczy się nie robi.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:25   #19
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Drobne oszustwo? Człowieku na jakiej podstawie chciałeś budować trwałą relację, na kłamstwie? Miałeś panne w porządku to trzeba było ją szanować, a nie potajemnie spotykać się z byłą.
Nie dziwie się Twojej dziewczynie, że tak postąpiła. Jak widać nie toleruje kłamst tak, jak i ja...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 12:42   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

czemu ukrywales przed dziewczyna spotkania z eks?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:55   #21
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez navigator1234 Pokaż wiadomość
Czy ona nie przesadza? Taka surowa kara za takie drobne oszustwo
nie przesadza, ja też bym się obraziła i poczuła okłamana.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:57   #22
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Yhhh... troche nie rozumiem problemu ani reakcji na forum. Co to juz nie mozna spotkac sie z ex? Mam tu na mysli zwykle spotkanie towarzyskie. Jakby mi facet robil takie jazdy o exow i wyskoczyl z tesktem, ze nie toleruje z zasady exow obecnych w zyciu, to predzej ja bym mu podziekowala. A poza tym nie znamy dokladnie sytuacji, ale z tego co widze to reakcja dziewczyny przesadzona i na miejscu autora tez bym sie dziwila.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:04   #23
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Yhhh... troche nie rozumiem problemu ani reakcji na forum. Co to juz nie mozna spotkac sie z ex? Mam tu na mysli zwykle spotkanie towarzyskie. Jakby mi facet robil takie jazdy o exow i wyskoczyl z tesktem, ze nie toleruje z zasady exow obecnych w zyciu, to predzej ja bym mu podziekowala. A poza tym nie znamy dokladnie sytuacji, ale z tego co widze to reakcja dziewczyny przesadzona i na miejscu autora tez bym sie dziwila.
Z tego co napisał Autor to spotkał się z ex W TAJEMNICY przed dziewczyną. O to chodzi. Zresztą sam nazwał to "drobnym oszustwem" więc ukrywał to przed nią. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:58   #24
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez navigator1234 Pokaż wiadomość
Na początku było jak w bajce. Mówiła że jest zakochana, że mi ufa, że jestem jej ideałem i że życia sobie beze mnie nie wyobraża. Ostatnio dowiedziała się, że spotkałem się z moją byłą dziewczyną, że wymieniałem z nią smsy. I nagle wszystko przepadło. Powiedziała że ją oszukałem, że tak mi ufała, a że za jej plecami spotykałem się z kimś innym. Że to koniec, bo mi nie ufa, że zawiodłem ją i że żadne argumenty nie zmienią jej zdania.
.
Chyba nie byla tak bardzo zakochana skoro była w stanie przekreslic to wszystko przez takie cos. Ok miala prawo sie wkurzyc ale od razu zrywac? Przeciez kazdy popelnia błędy, a to co zrobiles nie jest zadnym przestepstwem. I ja rowniez nie rozumiem reakcji na forum. Jestem ciekawa czy wy ktore tak popieracie dziewczyne autora zachowalybyscie sie tak samo gdybyscie naprawde kochały. Wiadomo ze klamstwo jest złe, (a raczej on jej chyba nie okłamał, tylko poprostu jej tego nie powiedział) ale wybaczalne, zwlaszcza w takiej sprawie...

Mam nadzieje ze Twoja dziewczyna zmądrzeje i zrozumie ze teraz ona popełnia błąd i jeszcze bedziecie szczesliwi trzymam kciuki
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:00   #25
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Yhhh... troche nie rozumiem problemu ani reakcji na forum. Co to juz nie mozna spotkac sie z ex? Mam tu na mysli zwykle spotkanie towarzyskie. Jakby mi facet robil takie jazdy o exow i wyskoczyl z tesktem, ze nie toleruje z zasady exow obecnych w zyciu, to predzej ja bym mu podziekowala. A poza tym nie znamy dokladnie sytuacji, ale z tego co widze to reakcja dziewczyny przesadzona i na miejscu autora tez bym sie dziwila.
Owszem można jeśli:

1.oboje ustalają, że takie spotkania mogą mieć miejsce
2.jeśli robi się to jawnie, nie w tajemnicy
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:14   #26
88_vanillia
Raczkowanie
 
Avatar 88_vanillia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Oj,Biedaczku czy Ty naprawde tego nie rozumiesz?spotykac sie z eks?!przepraszam bardzo,ale z eks nie ma nigdy przyjazni i nie spotyka sie tylko,zeby porozmawiac.I dokladnie postaw sie w jej sytuacji,jakby ona spotkala sie z bylym i smsowala?jakbys sie poczul?skoro ktos przy nowej milosci nie potrafi zamknac przeszlosci,to znaczy,ze ona nadal widnieje.
Wiesz moze i Ci wybaczy,ale nie bedzie Ci ufac tak i zakoncz ta znajomosc z byla.Ona juz Ci nie jest potrzebna.
88_vanillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:47   #27
alex444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez shyla Pokaż wiadomość
Wiadomo ze klamstwo jest złe, (a raczej on jej chyba nie okłamał, tylko poprostu jej tego nie powiedział) ale wybaczalne, zwlaszcza w takiej sprawie...
dla mnie ukrycie prawdy też jest kłamstwem.
alex444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:10   #28
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Oszukałeś ją. Małe kłamstwo czy duże - wszystko wychodzi na to samo.
Na jej miejscu również bym tak zareagowała.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:18   #29
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Małe oszustwo? I Ty mówisz że ją tak bardzo kochasz nie ważne czy kłamstwo jest małe czy duże-i tak jest kłamstwem. Nie rozumiem, po co ja oszukiwałeś skoro mówisz że kochasz? Nie mogłeś być szczery? Pogadać, ze chcesz sie spotkać z byłą czy coś?
Masz za swoje.
Ewentualnie-daj jej czas, spotkajcie się, wyjaśnij jej i poproś o drugą szansę. Może Ci da.
a drugi raz się zastanów zanim oszukasz kogoś na kim Ci "zależy"
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:24   #30
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Ona nie chce mi wybaczyć, zerwała.

Cytat:
Napisane przez alex444 Pokaż wiadomość
dla mnie ukrycie prawdy też jest kłamstwem.
kazdy interpretuje na swoj sposob... oczywiscie ze ja tez wkurzylabym sie na jej miejscu, ale wydaje mi sie ze to nie jest powod do zerwania i jeszcze tekst ze zadne argumenty nie zmienia jej zdania...
Przeciez nikt nie jest bezbledny ani idealny a dziewczyna chyba szuka ksiecia z bajki i troche sie zdziwi jak sie przekona ze taki nie istnieje
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.