Drogie, tandetne sklepy z ciuchami - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 21:44   #91
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

GANTOS

Ktoś jeszcze pamięta ten sklep :P. Nie dość, że nie ma tam nic ciekawego (4 różne kolory ciuchów, a raczej szmatek na krzyż) to jeszcze jak kupiłam sobie garnitur, to o kancie szybko zapomniałam....
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 21:56   #92
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Ja jeszcze nie nacięłam się na jakiś ciuchowy bubel (na szczęście). Mogę może trochę ponarzekać na koszulki z Reserved bo za szybko się porozciągały a tak innych zastrzeżen nie mam
Natomiast ostatnio bardzo zawiodłam się na CCC i butach Lasockiego Kupiłam tam kozaki na zimę za prawie 300zł i rozleciały się po 3 miesiącach Czekam na rozpatrzenie reklamacji.Chyba w butach od chińczyka ze stadionu za 50zł pochodziłabym dłużej
Bardzo lubię C&A. Zawsze znajdę tam coś dla siebie i nigdy nie narzekałam na jakość ich rzeczy. Chwała też im za większą rozmiarówkę niż 38
Kiedyś lubiłam też New Yorkera, ale teraz ciuchy tam są jakieś nijakie, a jak juz jest coś fajnego to cena nie zachęcająca.
H&M jak dla mnie tandeta. Nigdy nie mogę nic dla siebie znaleźć jedynie bielizna i biżuteria mi sie podobają
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:01   #93
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

a gdzie w Wawie jest Patrol? Wie ktoś może?
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:28   #94
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez ANKA20

-Buty: CCC drogie, Deichmann dziwny, Ryłko drogi i nietrwały - chyba w Katowicach nie ma innych sklepów z butami :/ i chyba będę boso chodziła...
jest jeszcze Max&Max hihihi

ale tam to jeszcze nic nie zakupiłam więc nie oceniam

Ale przyznaje tak brudnych i odrzucających ciuchów jak w NewYorkerze to nigdzie nie widziałam

Za to Ryłko polecałam zawsze ale niestety ostatnio troszke się zawiodłam moimi nowymi butkami (na które tyle pracowałam ), bo rozkleiły się troszkę (tylko troszkę) po krótkim czasie od zakupu.
Do reklamacji nie oddałam bo mi szkoda nerwów po moich przeżyciach ze sklepami CCC.

Prawie wszystkie buty tam zakupione musiałbym oddac do reklamacji ale oddałam tylko 2 pary.

1. kozaki na szpilce za 260 zł (dla mnie był to majątek) - po miesiącu zaczął odchodzić i ruszac się obcas. Pani w sklepie poradziła żeby oddac po świętach bo nie jest z nimi aż tak źle, a napewno mi ich wcześniej nie naprawią. Pech że obcas sie urwał w sylwestra o północy
W odpowiedzi od CCC otrzymałam wiadomość, że obcas urwałam specjalnie i więcej mi już nie przyjma tych butów z jakąkolwiek reklamacją,

2. klapki - rozpruły się i rozkleiły. Oczywiście oddałam je i określiłam co reklamuje, ale oddano mi je tylko zszyte no i musiałam oddać ponownie i nie miałam ich przez prawie 1,5 miesiąca.
Podkreśle fakt, że po 1 miesiącu od odebrania ich musiałabym oddać je znowu ale już dałam sobie spokój, wole kupic nowe na przyszły rok tylko już nie w CCC.
W sumie to zawsze tak mówie, a potem tam wchodzę i znowu mnie jakieś skusza wyglądem - dobrze że tylko średnio 2 razy do roku
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:41   #95
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez Agul

Dziewczyny, czy gdzieś jeszcze poza Katowicami jest ten sklep Angels Eyes? Bo tam też kupiłam małe spodnie, a do Katowic trochę mam daleko...
Jest też w Plejadzie w Sosnowcu.

A te ich małe spodenki to ja widziałam na bazarku
Jak zresztą wszystkie rzeczy które tam sprzedają!!!
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:53   #96
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
Może Wy nie umiecie prać?
Cos w tym jest
Mój TŻ i mój brat mają bardzo podobne gusta i często kupują te same ubrania (na szczęście w różnych kolorkach)
Mój brat chodzi w jeansach, koszulach, swetrach przynajmniej 2 lata (pierze mamusia), a mój TŻ góra pół roku (pierze też mamusia, ale ta druga).
Ciuchy mojego faceta wyglądaja jak szmaty - porozciągane i sprane.
Oh naszczęście ostatnio wypytuje mnie jak prać i w czym co, no i sam o siebie dba.
W końcu będzie wyglądał jak człowiek
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 01:14   #97
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Wink Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Do ciuchów mam chyba większą słabość niż do kosmetyków chociaż nie wiem, bo jedno i drugie staram sie ostro kontrolować. Jestem konkretna i "łażenie" po sklepach jest w moim wykonaniu ekspresowe. Nie sugeruję się metka czy ceną tylko tym, czy coś mi sie podoba. Jestem dotykowcem i uwielbiam rzeczy miekkie, miłe w dotyku. Z mojego doświadczenia mogę polecić swetry i kurtki wiosnenno-jesienne weekendowe z Tatuum, lubie zywe intensywne barwy, a ubrania od nich przynajmniej mi nie blakną, nie płowieją, nie stają się rozciagniete. Kupiłam dwa sezony temu u nich dzinsy srednie biodrówki w moim, co dziwne rozmiarze i tez jestem z nich bardzo zadowolona. Nosza się super, nie wypychają sie kolana, nie pzrecierają się. Niestety aktualnie nie widziałam podobnego dżinsu u nich tylko jakieś takie za przeproszeniem szmato-ścierki dzinsowe, cienkie i pogniecione Mogę tam tez polecić bawełniane proste bluzki z krótkim i długim rekawem i lekkie koszulowe kobiece. Wszystko świetnie się pierze.
Kiedys kupowałam i mam do tej pory T-shirty z nadrukami w Morganie, nadruk ani się nie kruszy, ani nie zmienia postaci czy koloru. Bardzo miękkie T-shirty niestety ostatnio jakies to wszystko mają nie w moim guście Generalnie od Morgana polecam bluzki, wiadomo, że nie wszystkie i nie zawsze, ale ogólnie mają świetne materiały, super w noszeniu i praniu.
Zara - mieszane odczucia, co do zakupionych tam dżinsów i swetrów. Jedne sie noszą super, drugie, zarówno spodnie jak i sweter się dziwnie rozciagnęły, zdefasonowały jakoś buty to samo jedne idealnie: sandałki letnie, drugie klapki wieczorowe na szpilce- koszmar założone raz i najlepiej bym w nich tylko stała
Promod - dwie wieczorowo-wyjściowe bluzki zakupione kiedyś tam. Jestem z nich zadowolona. Aktualnie nie bardzo mało co mi się tam podoba.
Esprit - kurtki i swetry polecam mimo wysokich cen. Nic nie zmieniają w nich pranie ani użytkowanie.
Bardzo lubie dżinsy od Mustanga
T-shirty od Sissleya
Kiedyś kilka lat temu zakupiłam kilka wyjściowych bluzeczek w Pimkie i służą mi do dziś nic nie tracąc ze swego uroku, to samo tyczy się dawnej firmy Troll, w której oprócz swetrów kupiłam spódniczki z takiego krótkiego aksamitu i również mam je do dziś w świetnym stanie. Może po prostu kiedyś szyto z lepszych materiałów?? Przywiązywano do tego większą wagę ??
Z Qiosque zakupuję swetry najczęsciej rozpinane z kapturem z różnych wełen, bluzki i T-shirty, spodnie i płaszczyki. Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona
Ostatnio kupiłam kilka swetrów w Vero Modzie i mam nadzieję, że będę z nich zadowolona, bo dotychczas nic mi sie tam nie podobało na tyle by chcieć to mieć
W grudniu zakupiłam spódnicę sztruksową w Pretty girl i nosi mi się ją super i na dodatek bardzo dobrze wygląda i nie zauważyłam w niej jakiś zmian, tym bardziej, ze jest czarna.
Co do butów to sportowo-weekendowe najwygodniejsze profilowane buty ma moim zdaniem Camel Active. Lubie buty Baty, BUT-S - mam kilka par na różne pory roku i świetnie mi służą, tylko nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje. Ryłko nie lubię, mają, jak dla mnie źle wyprofilowane obcasy i noga się w nich bardzo męczy, mam tu na mysli buty na porządnym obcasie.
Torebki różnych firm, ale uażam za skandal to, że kupiłam kiedyś z 3 lata temu torebke do pracy u Batyckiego za spora kwotę i po tygodniu rozwalił mi się w niej ekspres, a reklamacji nie uwzględniono, bo źle była uzytkowana reszta torby do dzis ma się świetnie mimo wymiany nieszczęsnego i użytkowania jej.
Uff... jak mi się cos jeszcze przypomni to napiszę
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 01:49   #98
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez lalesia
Inne, uwazane za drogie i luksusowe firmy w polsce, rowniez potrafia strzelac niezle gafy. Rzeczy jakosciowo sa delikatnie mowiac nienajlepsze m.in. w zarze, esprit, mexx itd
Oj, nie zgadzam się. W Esprit ubieram się regularnie i uważam, że dżinsy są rewelacyjne i generalnie jakość ciuchów bardzo fajna, do tego ciekawe akcesoria. Jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać na ciuch z Esprit, porządne szwy, nadruki się nie rozwalają przy praniu. Ja kupuję w Niemczech, ale nie sądzę, że w Polsce są gorszej jakości kolekcje. Poza tym - w tym przedziale cenowym ciężko znaleźć coś jeszcze lepszego, a rzeczy, moim zdaniem, świetne, typu Fornarina, to już wysoka półka.
Zara - to też zależy co i która linia. Są rzeczy bardzo fajne, są też do bani.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:14   #99
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Ja nie kieruję się wyłącznie marką - pewnie, że miło mieć na sobie znany ciuch. Jednak dla mnie liczy się fason, krój, kolor i materiał. Jeśli podoba mi się bluzka za 20zł w Realu, to ją kupuję i nie narzekam. A trwałość ubrań zależy od sposobu ich prania, przechowywania itp. Jeśli się o coś dba, to wtedy dłużej można się daną rzeczą cieszyć. Nawet najdroższe spodnie nie będą służyły wiecznie, jeśli będą leżały zwinięte w kłębek i prane razem z ręcznikami Jedynie na porządne zimowe buty nie żałuję pieniędzy, bo po pierwsze: nie mogą przemakać, a po drugie kupuję tzw. trekkingowe/ wyczynowe (zwał jak zwał) i latem chodzę w nich po górach (również przez strumień ).
A torebki? Ostatnio udało mi się kupić genialną torebkę za 70zł - niczym nie ustępuje tym za 200zł (no, może jedynie materiałem wykonania - ale za skórę płaci się sporo ponad 200)
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:21   #100
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Zgodzę się , zwłaszcza co do prania ubrań.
Większość delikatniejszych rzeczy piorę w rękach: bluzki, bluzeczki, niektóre spodnie, nawet bluzy z kapturem.
Myślę, że ma to duże znaczenie, bo niektóre rzeczy jeszcze ze szkoły średniej mam w bardzo dobrym stanie, a już mi się nie chce w nich chodzić
Natomiast koleżanki, którym wszystko szybciej się niszczyło, wszystko wrzucały do pralki.

Wiadomo, że jak rzecz jest świetnej jakości, to i przy dobrym praniu w pralce zachowa się jak powinna, ale czasem warto dmuchać na zimne
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:33   #101
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Deichmann ma może buty bardzo niskiej jakości, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nie uznali reklamacji, wtedy wymieniam na inne. Tam zawsze znajdę coś dla siebie, a za tą cenę to mogę sobie kupić nowe w następnym sezonie.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 09:35   #102
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez svenja
Oj, nie zgadzam się. W Esprit ubieram się regularnie i uważam, że dżinsy są rewelacyjne i generalnie jakość ciuchów bardzo fajna, do tego ciekawe akcesoria. Jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać na ciuch z Esprit, porządne szwy, nadruki się nie rozwalają przy praniu. Ja kupuję w Niemczech, ale nie sądzę, że w Polsce są gorszej jakości kolekcje. Poza tym - w tym przedziale cenowym ciężko znaleźć coś jeszcze lepszego, a rzeczy, moim zdaniem, świetne, typu Fornarina, to już wysoka półka.
Zara - to też zależy co i która linia. Są rzeczy bardzo fajne, są też do bani.
Svenja Twój post tylko potwierdził moją próbę uzbierana pieniędzy na jeansy Esprita w promcji na 249 z 300rany,ale są boskie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 09:43   #103
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Jeansy Esprita są suuuper (szczególnie gdy są przecenione ), ale niestety 34 jest na mnie sporo za duże.... szkoda
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:58   #104
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Założyłam ten wątek...i gdy czytam co piszecie to jestem przerażona, bo gdyby tak przeanalizować wszystkie odpowiedzi to ja w sumie nie wiem gdzie można się fajnie i tanio ubrać a co najważniejsze po praniu danej rzeczy nie wyrzucić. Uważam , że świetne rzeczy ma Solar, w H&M trzeba trafić...ale paseczki, torebki tzn dodatki mają niezłe, spodnie świetne ma LEE ( tylko dlaczego takie drogie).Reserved gdy wchodził na nasz rynek miał super rzeczy mam marynarkę militarną od 3 lat i ciągle w świetnym stanie i wiecznie modna...teraz ten sklep omijam bo kiepsko i drogo ...masa ludzi się tam ubiera a ja cenię "inność". My współczesne kobitki właśnie przez ciuchy mamy okazję się wykreować jakie jesteśmy, jaką mamy osobowość. Czy lubicie wyglądać jak pół miasta? bo ja nie.....Co do butów to zawsze Ryłko...może jakość nie najlepsza ale wzory bajera...szczegóolnie balerinki były cudne. CCC, Daichmanny i inne takie omijam szerokim łukiem. pozdróweczki dla Wszystkich. Teraz gdy już wiemy gdzie kupować, połowa sklepów pewnie "wyzionie ducha'hihihi Wizażanki to siła...Teraz My!
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:08   #105
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

kupilam w ccc adidasy czarne skorzane i po 2 miesiacach juz podeszwa odlatuje...ale nie oddam do reklamacji wiem jak jest i tak nieuznaja (naszczescie jakby co sie dzialo to mi tata sam podklei) .ale wiem jedno adidasy tam sa beznadziejne..a u klapka mi sie zdarla podeszwa alenaszczescie niewidac i mozna smigac.....jedyne co mi tam zawsze odpowiadalo to szpilki..jeszcze sie zadne nierozwalily.......ale wątpie ze ja tam jeszcze cos kupie
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:10   #106
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

zapomnialam dodac ze te adidasy kosztowaly 99 zl przecenione ze 149 czy jakos tak...za taka cene to bym miala dwie pary adidasow po 50 z targu i tyle samo by wytrzymaly ech
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:15   #107
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez angel.ek
Teraz gdy już wiemy gdzie kupować, połowa sklepów pewnie "wyzionie ducha'hihihi Wizażanki to siła...Teraz My!
to było dobre
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:25   #108
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Joasiaa....chyba nie wątpisz w siłę mas!!!!!!!;-)))))))))))
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:37   #109
olutek
Raczkowanie
 
Avatar olutek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 128
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

ORSAY- kupilam tam 2 swetry, pralam elegancko w raczkach, w letniej wodzie i po 3 praniach zrobily sie z nich szmaty,,cale sie "zakulkowaly" a zaplacilam ponad 80zł. za kazdy :/
NEW YORKER - kiedys jeden z ulubionych sklepow, a teraz az mi sie odechciewa jak mam tam wejsc, brudno, ubrania porozwalane na podlodze albo upchniete na wieszakach tak, ze nie da sie ich wyjac.A obejrzenie bielizny graniczy z cudem.
TROLL - kupowalam tam calkiem sporo ciuszkow, ale teraz chyba sie rozmiarowka zmienila bo wszystko jest na mnie za duze, poza tym ubrania wygladaja tak jakby byly juz noszone
RESERVED - śliczne ubrania(niestety nie w Łodzi:/) ale te rozmiary , mama tam kupuje i jest zadowolona
DIVERSE - kupuje tam tylko torby, poniewaz buty po 3 tyg. normalnego uzytkowania mi pekly
CROPP - mozna zlaezc perelki, jednak z jakascia jest srednio, jedyne pocieszenie takie, ze uznaja tam reklamacje, albo wymieniaja ubranka na nowe
TERRANOVA - kupuje tylko na wyprzedazach i jestem zadowolona, nic sie nie dzieje z tymi rzeczami, kupionymi naprawde za mala kaskeaha i mam kurtke stamtad zimowa, juz chyba z 3 lata i nic sie z nia nie stalo

Jednak i tak najwiecej ubran mam z PIMKIE z czasow kiedy jeszcze był w Łodzi i nic sie z nimi nie dzieje, nic!!bluzeczki maja po 4 lata a wygladaja jak nowe.
Jak cos jeszcze mi sie przypomni to dopisze
olutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 12:38   #110
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Ja lubie Terranove Umiem rozpoznac czy cos jet dobrej czy zlej jakosci i nie zawiodlam sie jeszcze Z reserved mam 1 sweterek juz 4 lata i jest jak nowy Udalo mi sie trafic na swietna jakosc Lubie tez housa Na CCC i Deichmanie sie nie zawiodlam

Ale badziewne sa:
1) H&M
2) Troll
3) Orsay
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:50   #111
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Myślę, że H&M to raczej klubowe ciuszki...no i nie każdemu się mogą podobać takie naciągadła. Ostatnio w "Musisz to mieć " nasz stylista ubierał dziewczynę w super oczywiście moim zdaniem bluzkę w dziury , koloru liliowego....czy któraś Wizażanka widziała coś takiego, gdzieś w sklepiku?
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:09   #112
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Najlepsze z Terranova są bawełniane (100% )bluzeczki z krótkim i długim rękawem (teraz na wyprzedaży 9,9 i 12,9zł bo wczoraj polowałam) mam takich z 5 białych i 4 kolorowe i po 2 latach ćwiczenia w nich (w tym jogi i pilatesa co kwalifikowało ich zdolność do czyszczenia podłogi w klubie) prania w pralce z pościelą i innego intensywnego użytkowania nie rozciągnęły się,nie odbarwiły,nie popruły nawet napis TERRANOVA bez śladu uszczerbku a naprawdę swoje przeszły - i to jest moim zdaniam absolutny ewenement jeśli chodzi o dobrej jakości i tanią tzw, odzież bazową na każdą porę roku...
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:44   #113
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Podciągam temat do góry bo ciekawie się rozwija........
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:03   #114
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Ja zaglądam do różnych sklepów, bo nia ma reguły. Ja też uważałam, że w h&m okropności same a jednak kupiłam tam co nieco i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z biustonoszy. Jak patrzę teraz na trolla, to też widzę tandetę w ostatniej kolekcji, a mam od nich mnóstwo ciuchów, niektóre mają kilka lat a słowo daję, są jak nowe. W każdym z wymienianych sklepów są rzeczy świetne jak i dziadowskie. Poza tym większość dzianin i przede wszytskim nowych rzeczy piorę tak jak Myszi ręcznie, bo mimo tego, co mówią w reklamach Perwollu, pranie ręczne ma wielkie znaczenie dla tkanin. A ponieważ prosiak nie jestem, nie stanowi to problemu. Pamiętam jak się nacięłam na Camaieu - kupiłam T-shirt i bluzeczkę z rękawem 3/4 - taką ala piżamka. I oba ciuszki wyciągnęły się na boki. Byłam wściekła, a jednak w zeszłe wakacje moje postanowienie, że nic już tam nie kupię upadło, bo kupiłam cudną spódnicę, którą uwielbiam. Ale bawełny u nich nie kupię, słowo Tak wię wygląda to w ten sposób, poza tym, że zazwyczaj kupuję na przecenach.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:16   #115
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Deichmann- buty szybko się rozwalają
Fishbone- mam kurteczke i jakoś się trzyma druga zimę
Terranova- zależ na co trafie bo raz bluzeczka się zmechaciła a inne się trzymają
Trol- mam bluzeczke i jest z materiału jakby cienkiego miała się rozpruć zaraz
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:27   #116
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Promod. Nie zaufam już tej firmie, ubrania kosztują sporo, a po praniu wyglądają jak szmaty do podłogi.

Orsay też nie zachwyca jakością swych produktów, ale tylko ta firma (i Pimkie) ma w ofercie ubrania w rozmiarze xxs.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:37   #117
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Ja-przeciwnie,bardzo lubię Trolla,ostatnio kupiłam dwa świetne swetry i oba się nieźle trzymają.
Za najbardziej beznadziejne jakościowo rzeczy uważam te z terranovy (chociaż jak na razie sweter mi się nie zmechacił,po waszych opowieściach podejrzewam,że tak może się stać),orsaya (co prawda mam jeden golf,o dziwo jest naprawdę ok,ale...niektóre te ciuchy wyglądają jak szmaty i są super drogie...)i ccc-miałam stamtąd kiedyś sandały-po dwóch tygodniach zaczęła odklejać mi się wkładka,zgłosiłam je do reklamacji,w zamian dostałam je z powrotem...z naklejoną inną wkładką.Odkąd mam martensy problem zakupów butów jakoś dla mnie nie istnieje...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:23   #118
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Promod. Nie zaufam już tej firmie, ubrania kosztują sporo, a po praniu wyglądają jak szmaty do podłogi.
eee chyba za duze uogolnienie. wszystki ubrania z promodu wygladaja po praniu jak szmaty?? to ile masz tych ubran?
bo wszystkie moje promodowe nabytki po wielu praniach dalej ladnie sie trzymaja i szmat bynajmniej nie przypominaja. musialas miec ogromnego pecha... albo nie stosujesz sie do przepisu prania
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:45   #119
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez lain
eee chyba za duze uogolnienie. wszystki ubrania z promodu wygladaja po praniu jak szmaty?? to ile masz tych ubran?
bo wszystkie moje promodowe nabytki po wielu praniach dalej ladnie sie trzymaja i szmat bynajmniej nie przypominaja. musialas miec ogromnego pecha... albo nie stosujesz sie do przepisu prania
W tej chwili mam chyba 3 sztuki, wyglądają okropnie (są powyciągane, kompletnie straciły fason, materiał się bardzo mechaci) pomimo prania w zalecany przez producenta sposób.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:06   #120
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Thumbs down Dot.: Drogie, tandetne sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez aga79
Ja jeszcze nie nacięłam się na jakiś ciuchowy bubel (na szczęście). Mogę może trochę ponarzekać na koszulki z Reserved bo za szybko się porozciągały a tak innych zastrzeżen nie mam
Natomiast ostatnio bardzo zawiodłam się na CCC i butach Lasockiego Kupiłam tam kozaki na zimę za prawie 300zł i rozleciały się po 3 miesiącach Czekam na rozpatrzenie reklamacji.Chyba w butach od chińczyka ze stadionu za 50zł pochodziłabym dłużej
Ja już nigdy w życiu nie kupię butów Lasockiego - botki zimowe za ponad 200 zł przetrwały niecałe 4 miesiące. TANDETA
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.