Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-04, 13:57   #31
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Dlatego przestałem chodzić na randki, bo na takim spotkaniu kobiety przeważnie nudzą mnie po 10 minutach rozmowy - lubię kobiety z którymi dobrze mi się gada, to jest dla mnie ważniejsze od ich wyglądu.
Ciuchy i fryzurę zawsze można zmienić...
Rozumiem, że mówisz o swoich ciuchach i fryzurze?
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 15:09   #32
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że mówisz o swoich ciuchach i fryzurze?
Nie, bo wypracowałem sobie swój dress code, którego się wiernie trzymam i on nie podlega zmianie.
Moje ciało tak (co jest wręcz skazane, bo seks to dla mnie ogromny wysiłek fizyczny i jak nie mam kondycji, to nie chce mi się uprawiać seksu), ale nie fryzura i ciuchy czy buty.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 19:55   #33
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

"Ciuchy i fryzurę zawsze można zmienić..."

To o kim to było zdanie?
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 22:39   #34
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
"Ciuchy i fryzurę zawsze można zmienić..."

To o kim to było zdanie?
to sie tyczyło wyglądu kobiety.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 14:49   #35
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Doradzę Ci jako atrakcyjna młoda kobieta- NIE CZAJ SIĘ!
Jeśli widzisz kobietę,która Ci się podoba,to po prostu jej to powiedz. Jeśli wybrankę swojego serca zobaczysz na siłowni,daj jej w spokoju skończyć trening,a po treningu podejdź do niej,powiedz,że bardzo Ci się spodobała i że chciałbyś ją zaprosić na jakiś lekki posiłek (w końcu oboje trenujecie),albo czy umówiłaby się z Tobą na wspólne bieganie. Naprawdę,wiem jak jest. Kobiety wolą mężczyzn bezpośrednich. Ile razy faceci tylko się do mnie uśmiechali,a później znajdywali mnie na jakiś portalach społecznościowych i pisali,że żałują,że nie podeszli,nie zagadali. Ja kiedyś nad morzem poznałam chłopaka,był on z towarzystwem znajomych mojej mamy. Podszedł,przedstawił mi się,zaczęliśmy rozmawiać na luźno o maturze,o szkole,po czym na następny dzień powiedział,że nie mogę wyjechać,że muszę tu z nim zostać,zamieszkać,codzien nie jeść wspólny obiad i spacerować. I właśnie to mnie w nim ujęło! Bez wątpienia pojechałam do domu po ubrania na najbliższy miesiąc i spędziłam ten czas z nim. Później razem zamieszkaliśmy,ale niestety ajlawju się skończyło. Jednak będę to miło wspominać zawsze,bo nie ukrywał się z tym,co myślał,przy okazji dużo mnie nauczył. Aktualnie mam narzeczonego,z którym poznałam się na pewnym portalu społecznościowym. Spotkaliśmy się już po godzinie pisania,a aktualnie po niecałym roku związku zamieszkaliśmy razem na naszym własnym mieszkaniu. Gdybyśmy obydwoje chowali głowę w piasek,to pewnie nigdy byśmy się nie spotkali. Czasem warto jest porwać się na ryzyko. Albo wyjdzie,albo nie wyjdzie. Ale jak nie zaryzykujesz,to się nie dowiesz,prosta sprawa.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 23:08   #36
Patrycjak_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Doradzę Ci jako atrakcyjna młoda kobieta- NIE CZAJ SIĘ!
Jeśli widzisz kobietę,która Ci się podoba,to po prostu jej to powiedz. Jeśli wybrankę swojego serca zobaczysz na siłowni,daj jej w spokoju skończyć trening,a po treningu podejdź do niej,powiedz,że bardzo Ci się spodobała i że chciałbyś ją zaprosić na jakiś lekki posiłek (w końcu oboje trenujecie),albo czy umówiłaby się z Tobą na wspólne bieganie. Naprawdę,wiem jak jest. Kobiety wolą mężczyzn bezpośrednich. Ile razy faceci tylko się do mnie uśmiechali,a później znajdywali mnie na jakiś portalach społecznościowych i pisali,że żałują,że nie podeszli,nie zagadali. Ja kiedyś nad morzem poznałam chłopaka,był on z towarzystwem znajomych mojej mamy. Podszedł,przedstawił mi się,zaczęliśmy rozmawiać na luźno o maturze,o szkole,po czym na następny dzień powiedział,że nie mogę wyjechać,że muszę tu z nim zostać,zamieszkać,codzien nie jeść wspólny obiad i spacerować. I właśnie to mnie w nim ujęło! Bez wątpienia pojechałam do domu po ubrania na najbliższy miesiąc i spędziłam ten czas z nim. Później razem zamieszkaliśmy,ale niestety ajlawju się skończyło. Jednak będę to miło wspominać zawsze,bo nie ukrywał się z tym,co myślał,przy okazji dużo mnie nauczył. Aktualnie mam narzeczonego,z którym poznałam się na pewnym portalu społecznościowym. Spotkaliśmy się już po godzinie pisania,a aktualnie po niecałym roku związku zamieszkaliśmy razem na naszym własnym mieszkaniu. Gdybyśmy obydwoje chowali głowę w piasek,to pewnie nigdy byśmy się nie spotkali. Czasem warto jest porwać się na ryzyko. Albo wyjdzie,albo nie wyjdzie. Ale jak nie zaryzykujesz,to się nie dowiesz,prosta sprawa.

Zdecydowanie popieram
Kobiety lubią mężczyzn bezpośrednich, odważnych. Ja sama wolę jak facet pierwszy zagada Tylko musi to zrobić odpowiednio, bo nie może to być jakis znany i jednocześnie płytki, tani i głupi tekst na podryw. Wystarczy luźna rozmowa, która moze przerodzić sie później w więcej spotkań, bo będziecie mieć wspóln tematy i dobrze będzie Wam sie gadało
Mnie kiedyś, gdy byłam na zakupach w galerii handlowej zaczepił gość i powiedział " Gdy tylko Cię zobaczyłem olśniłas mnie swoim wyglądem i nie wybaczył bym sobie gdybym Cię nie zapoznał " . Moze nie nalezało to do tych najtańszych tekstów, ale był to pewnego rodzaju bajer i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Juz wolałąbym gdyby włąsnie luźno podszedł, przedstawił sie i jakos zaczał rozmowę

A tak z troszkę innej strony kolego to gdzie ja Cię znajdę ??? :P
Mam 20 lat i jakoś od dłuższego czasu nie związałam sie z nikim, choć miałąm pare ochotników. Dlaczego ? Bo mam pewien, dziwny kompleks, a mianowicie ja mam ok. 173 cm wzrostu ( nie jestem niska, ale tez nie mega wysoka) i strsznie nie lubie być wyższa lub tego samego wzrostu od faceta, a tak była włąsnie w przypadku tamtych ochotników. Chcę , zeby facet był wyższy ode mnie.
W dzisiejszych czasach większość facetów jakich spotykam nie są zbyt wysocy, a kobiety lubią wysokich.
Ty masz prawie 190 cm, więc wykorzystaj ten swój atut i miej pewność siebie !!
Pozdrawiam
Patrycjak_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:21   #37
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Kobiety nie lubią przystojnych facetów, one wolą tych zdecydowanych
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 14:13   #38
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez BlondePearl Pokaż wiadomość
Doradzę Ci jako atrakcyjna młoda kobieta- NIE CZAJ SIĘ!
Jeśli widzisz kobietę,która Ci się podoba,to po prostu jej to powiedz. Jeśli wybrankę swojego serca zobaczysz na siłowni,daj jej w spokoju skończyć trening,a po treningu podejdź do niej,powiedz,że bardzo Ci się spodobała i że chciałbyś ją zaprosić na jakiś lekki posiłek (w końcu oboje trenujecie),albo czy umówiłaby się z Tobą na wspólne bieganie. Naprawdę,wiem jak jest. Kobiety wolą mężczyzn bezpośrednich. Ile razy faceci tylko się do mnie uśmiechali,a później znajdywali mnie na jakiś portalach społecznościowych i pisali,że żałują,że nie podeszli,nie zagadali. Ja kiedyś nad morzem poznałam chłopaka,był on z towarzystwem znajomych mojej mamy. Podszedł,przedstawił mi się,zaczęliśmy rozmawiać na luźno o maturze,o szkole,po czym na następny dzień powiedział,że nie mogę wyjechać,że muszę tu z nim zostać,zamieszkać,codzien nie jeść wspólny obiad i spacerować. I właśnie to mnie w nim ujęło! Bez wątpienia pojechałam do domu po ubrania na najbliższy miesiąc i spędziłam ten czas z nim. Później razem zamieszkaliśmy,ale niestety ajlawju się skończyło. Jednak będę to miło wspominać zawsze,bo nie ukrywał się z tym,co myślał,przy okazji dużo mnie nauczył. Aktualnie mam narzeczonego,z którym poznałam się na pewnym portalu społecznościowym. Spotkaliśmy się już po godzinie pisania,a aktualnie po niecałym roku związku zamieszkaliśmy razem na naszym własnym mieszkaniu. Gdybyśmy obydwoje chowali głowę w piasek,to pewnie nigdy byśmy się nie spotkali. Czasem warto jest porwać się na ryzyko. Albo wyjdzie,albo nie wyjdzie. Ale jak nie zaryzykujesz,to się nie dowiesz,prosta sprawa.
Podpisuję się pod twoimi słowami. Kobiety w obecnych czasach w dużej mierze zwracają uwagę na charakter i pragną pewnych siebie, samodzielnych mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 14:51   #39
Tentakiowaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Ja 20 lat ona 25 lata
Już od dawien byłem w niej zauroczony ale tłumiłem to w sobie (nie rozmawialiśmy ani nawet cześć nie mówiliśmy sobie bo to taka znajomość z widzenia poprostu) ona po jakimś czasie zmieniła miejsce pracy i ją spotkałem na ulicy i mówie jak nie teraz to nigdy, podszedłem przedstawiłem się i chciałem prosić o wymiane numeru, lecz niestety powiedziala ze ma chłopaka ale zaprosiła mnie w miejsce gdzie pracuje żeby tak o porozmawiać. Poszedłem w sumie nie wiem po co ale nic potraktowała mnie chłodno bo wiesz różnica wieku no i ja mam chłopaka i takie tam no z deka olała. I tak jestem jej wdzięczny że nie zaczęła mnie jakoś wykorzystywać albo bawić się mną człowiek młody i głupi to z zakochania wszystko by zrobił. Teraz mam 22 lata i ani razu do żadnej nie zagadałem również boje sie odrzucenia ale to było tak mocne zauroczenie albo to już zakochanie? Mniejsza o to :P
Ostatnio ją widziałem jak przechodziła obok mnie kiedyś serce wychodziło gardłem a teraz nic kompletnie jakby to była nieznana osoba w sumie dalej jej nie znam dobrze, niesłychane jak uczucie, może wygasnąć.
Przepraszam że zaśmieciłem temat ale wg mnie i tak warto było podejść i zagadać. Chociażby dla zwykłej znajomości ale ja z tą dziewczyną się nie kumpluje i tak

Edytowane przez Tentakiowaki
Czas edycji: 2015-04-07 o 14:52
Tentakiowaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 08:13   #40
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Tentakiowaki Pokaż wiadomość
Ja 20 lat ona 25 lata
Już od dawien byłem w niej zauroczony ale tłumiłem to w sobie (nie rozmawialiśmy ani nawet cześć nie mówiliśmy sobie bo to taka znajomość z widzenia poprostu) ona po jakimś czasie zmieniła miejsce pracy i ją spotkałem na ulicy i mówie jak nie teraz to nigdy, podszedłem przedstawiłem się i chciałem prosić o wymiane numeru, lecz niestety powiedziala ze ma chłopaka ale zaprosiła mnie w miejsce gdzie pracuje żeby tak o porozmawiać. Poszedłem w sumie nie wiem po co ale nic potraktowała mnie chłodno bo wiesz różnica wieku no i ja mam chłopaka i takie tam no z deka olała. I tak jestem jej wdzięczny że nie zaczęła mnie jakoś wykorzystywać albo bawić się mną człowiek młody i głupi to z zakochania wszystko by zrobił. Teraz mam 22 lata i ani razu do żadnej nie zagadałem również boje sie odrzucenia ale to było tak mocne zauroczenie albo to już zakochanie? Mniejsza o to :P
Ostatnio ją widziałem jak przechodziła obok mnie kiedyś serce wychodziło gardłem a teraz nic kompletnie jakby to była nieznana osoba w sumie dalej jej nie znam dobrze, niesłychane jak uczucie, może wygasnąć.
Przepraszam że zaśmieciłem temat ale wg mnie i tak warto było podejść i zagadać. Chociażby dla zwykłej znajomości ale ja z tą dziewczyną się nie kumpluje i tak
Dokładnie. Nawet jeśli owa wybranka nie zgodziłaby się być w związku,to zawsze ma się tę okazję do fajnej znajomości,dlatego nigdy nie warto rezygnować. Ja z natury jestem gadułą,lubię dużo rozmawiać,ale nie lubię dużo mówić. Znaczy jak dla mnie,to rozmowa ma być dialogiem,a nie monologiem. Jeszcze za czasów wkraczania w wiek nastoletni poznałam chłopaka,imponował mi bo jeździł bardzo dobrze na rowerze,a ja zawsze chciałam się czegoś nauczyć. Widziałam,że tak jak ja pasjonuje się nowinkami technologicznymi. Więc podeszłam do niego i po prostu powiedziałam,że widzę,że mogli by z nas być dobrzy kumple,bo mamy takie same zainteresowania. Na początku roześmiał się i zapytał,czy chociaż potrafię określić podstawowe parametry swojego telefonu,skoro twierdzę,że mamy takie same zainteresowania. Teraz mija nam 9 lat od rozpoczęcia naszej znajomości,a ten chłopak to najlepszy przyjaciel,jakiego można sobie tylko wymarzyć. Gdy mam jakiś okres depresyjny,bądź jestem rozdrażniona z powodu okresu,on zawsze zrobi mi ciepłej herbaty,przykryje mnie kocykiem i ogląda ze mną głupkowate,babskie programy bo wie,co mnie uspokaja. Kiedy mam ochotę się wyszaleć,idzie ze mną na miasto i nigdy mi nie mówi,kiedy kończymy,po prostu trwa ze mną do końca i ma na mnie oko. Wiele razy mi też pomaga w codziennych sprawach. No rewelacyjny chłopak. Nigdy żadne z nas nawet nie myślało o związku,oboje mamy partnerów,którzy się nawet nie znają,ale ani jego kobieta,ani mój TŻ nie są o nas zazdrośni,bo widzą,że kochamy się jak rodzeństwo,mówimy o sobie jak o rodzeństwie,a czas dla nas jest czasem tylko dla nas i każde z nas to szanuje. Ze swoimi partnerami zapoznamy się może za jakiś czas,na razie wolimy trzymać naszą relację dla siebie. Dodam też,że mimo takiej silnej więzi nigdy nic między nami nie zaszło i nie zajdzie. Także ludzie -zagadujcie,zapoznawajcie! Świat nie kończy się tylko na du*ie! Przyjaźń też może być cudowna.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.