Zmniejszenie piersi - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 16:46   #721
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

witajcie,ja dzis po kwalifikacji,zabieg na 29.08 z przeszczepem brodawki. z miseczki L zrobią mi D ,podobno mam fajne wymiary pp 35/19 lp 37/19
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 21:46   #722
eve1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam a czy opinia może byc od lekarza ortopedy ale prywatnego gabinetu??czy tez na nfz jak lekarz rodzinny który wydaje skierowanie??
eve1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 07:26   #723
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
za miesiac mam wizyte w klinice jaki koszt bedzie usuwania blizn laserem poniewaz mam C miske z H a zabieg mialam pol roku wczesniej
A pokazałabyś swoje blizny? Tu lub na priv? Mam operację wyznaczoną na 20 czerwca w Łęcznej, blizny trochę mnie przerażają. Tzn. widziałam sporo zdjęć, na większości są dla mnie ok, ale nie mam gwarancji, jak będą wyglądać u mnie.
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 11:27   #724
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agusia a jaki lekarz Cię przyjmował? I jak załatwiałaś opinię od ortopedy? co Ci napisał? Daj znać proszę, bo ja w pn do ortopedy, a w środę do Łęcznej. Strasznie się boję...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:05   #725
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Agusia a jaki lekarz Cię przyjmował? I jak załatwiałaś opinię od ortopedy? co Ci napisał? Daj znać proszę, bo ja w pn do ortopedy, a w środę do Łęcznej. Strasznie się boję...
hejka,do ortopedy poszłam z bolącymi plecami, to on zasugerował taki zabieg.2 ortopeda po moich przemyśleniach wysłał mnie rtg i potwierdził opinie 1. wystawił zaświadczenie ze taka operacja mogła by w znacznym stopniu zmniejszyć moje dolegliwości bólowe.neurolog po tej opinii wystawił skierowanie do szpitala w Łęcznej.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia1974 Pokaż wiadomość
hejka,do ortopedy poszłam z bolącymi plecami, to on zasugerował taki zabieg.2 ortopeda po moich przemyśleniach wysłał mnie rtg i potwierdził opinie 1. wystawił zaświadczenie ze taka operacja mogła by w znacznym stopniu zmniejszyć moje dolegliwości bólowe.neurolog po tej opinii wystawił skierowanie do szpitala w Łęcznej.
a w Łecznej przyjmowała mnie lek. med. Magdalena Bugaj
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 17:31   #726
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

...
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-02-26 o 20:55
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 18:08   #727
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
A pokazałabyś swoje blizny? Tu lub na priv? Mam operację wyznaczoną na 20 czerwca w Łęcznej, blizny trochę mnie przerażają. Tzn. widziałam sporo zdjęć, na większości są dla mnie ok, ale nie mam gwarancji, jak będą wyglądać u mnie.
Co za różnica i tak ich nie widać w staniku
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 18:36   #728
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Co za różnica i tak ich nie widać w staniku
Dusiia ale dla kogos innego tez moze miec znaczenie jak wygldaja tez bez stanika a nie tylko w staniku - musisz patrzec na to ze dla kogos np blizny nie maja znaczenia a dla kogos innego maja
ja np nie mialam pojecia bo jakos duzo osob mi nie pochwalilo sie z bardzo bliska na maila lub na forum i nie wyslal foto pol roku po jak blizny wygladaja a w szpitalu tez nikt ci fotek nie pokazuje wiec pakujesz sie czasami w ciemno
ja np ksztalt sobie chwale i wygode ale co do blizn to nie bylam swiadoma ze beda tak widoczne widzisz
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-05 o 18:39
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 22:13   #729
cycolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi

No faktycznie to bliznowiec jest....podobno laser frakcyjny pomoże. ..napisz mi Iwonka po wizycie co ile i jak .u nas w okolicy też robią dowiem się ile kosztuje... (syla) pozdrawiam. .!
cycolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 07:15   #730
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Migea dobrze, ze piszesz o tych bliznach bo dobrze mieć jednak świadomość co nas czeka. Mi też blizny będą przeszkadzały na pewno, ale bilans jest i tak po stronie operacji.
Syla Ty też tutaj?
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 14:14   #731
cycolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi

Od niedawna....warto czytać i wymieniać się doświadczeniem. .!
cycolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 15:46   #732
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
na zdjeciu to ciezko pokazac z lampa jak robie telefonem to wogole dobrze wyglda w realu niestety juz nie bo te zaznaczone miejsce jest blizna jest grubsza sztywna z drugiej strony to samo choc minimlanie mniejsza
Teraz rozumiem, rzeczywiście spore. Mi dermatolog od medycyny estetycznej mówił, że po operacji może mi zrobić właśnie laser na blizny. Ma być jakiś inny nić robiłam na twarz, delikatniejszy, ale Fraxel re:pair boli jak cholera i długo się goi. Ale może dowiedz się o usuwanie blizn?
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 15:52   #733
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Wlasnie na usuwanie jest laser... krioterapia itd z tego co juz wiem jeden zabieg to nie pomoze musi byc seria i tanie tez to nie jest po swietach to czekam na wyplate tylko juz pojde zobacze co powiedza bo na necie tez opinie co do lasera sa podzielone...dlatego co sa przed proponuje poprosic innych fotki przed by byly na szramy gotowe i szly w pelni swiadome na zabieg...
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:36   #734
Hanna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
no widzisz kazda z Nas jest inna - 5 lat ale mi blizny przeszkadzają i minusem jest ze miałam przeszczep i brodawki nie reaguja ale wiedziec o tym a pozniej doświadczac to dwie rozne rzeczy takze sa plusy i minusy takich zabiegów i o tym tez trzeba mowic ...

tak samo jedna chce miec dzieci inna nie jednej to bedzie przeszkadzalo innej nie...

mysle ze bede musiala cos zrobic na powaznie z bliznami bo myslam ze im dalej tym bedzie lepiej a jest gorzej psychicznie...
Blizny moga byc uciazliwe i krepujace ale to zalezy oczywiscie od nastawienia. blizny ma sie tez po ciazy, albo po jakies operacji ( np. wyrostek) dla mnie bardziej teraz jest krepujace jak zdejme stanik a piersi zwisaja mi do pepka... mam 26 lat i tylko z jednym facetem bylam (i z ktorym juz nie jestem) i jak pomysle ze mam sie rozebrac teraz przed nowym facetem to dopiero stres, bo w staniku jeszcze jakos wygladam ale wiadomo blizny zlikwidowac laserowo, wiec to jest jakies rozwiazanie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez blueblue91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

jestem tutaj nowa. Od jakiegoś 1,5 roku nosze się z zamiarem zmniejszenia piersi. Od zawsze (liceum) miałam spory biust (dla mnie dość spory), w związku z czym miałam spore kompleksy. Dwa lata temu utyłam ok 8-10 kg i mój biust w ciągu kilku miesięcy urósł o 4 rozmiary(miałam dobrze dobrany stanik). Przez rok nie mogłam normalnie funkcjonować, ponieważ biust mnie bolał, stanik obcierał i cały czas myślałam o tym biuście. Nie wspominając o walorach estetycznych. Ostatnio biust mi trochę się zmniejszył. Jak biust wcześniej był w miarę jędrny to teraz ma trochę za dużo skóry i opada. Nadal co najmniej tydzień przed okresem piersi bardzo mnie bolą i nie mogę praktycznie nic robić bo ciągle o nich myślę i skupiam się na tym, żeby wrócić do domu i nałożyć sportowy top bo piersi są zbyt nabrzmiałe.
Obecnie mam rozmiar 65 ff/g, wzrost 165 i wagę 67 kg, mam 24 lata (uprzedzam z góry, że komentarze o ewentualnym braku możliwości karmienia będą bezcelowe, z takim rozmiarem nie zdecyduję się na ciążę, moim siostrom jeszcze bardzie urósł biust i strasznie cierpiały). Pewnie większość z Was powie, że mam niewielki biust, ale dla mnie stanowi on problem. Zaburza moją sylwetkę (wyglądam jakbym miała ok 10 kg więcej) i sprawia spory dyskomfort psychiczny. Chciałabym w końcu przestać zwracać na niego uwagę i ciągle o nim myśleć. Podjęłam decyzję o operacji prywatnie. Zapisałam się do dr Muraszko-Kuźma z kliniki Perfectmedica w Gdańsku na wstępną konsultację. Czy ktoś słyszał coś o tym lekarzu i klinice? Czy ktoś zmniejszał taki biust jak mój do rozmiaru 65 b/c (przed operację chcę schudnąć ok 10 kg)? Chciałabym również zapytać jak wygląda Wasze życie po operacji? Czy mocno przeszkadzają Wam blizny? Jak wygląda życie seksualne? Ja obecnie nie mam stałego partnera. Byłabym wdzięczna za jakiś odzew, rady...

Pozdrawiam
Tez jestem umowiona do Perfect Medica w Gdansku i tez do dr. Muraszko- Kuzmy na kiedy masz termin wizyty? bo ja 27 stycznia. o tym lekarzu poczytaj na znanylekarz.pl. pozytywne opinie. ja jeszcze rozwazam operacje na NFZ..ale na wizyte ide zeby sie dowiedziec jak by to w ogole wygladalo bo pierwszy raz bede u chirurga plastyka.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Za te 14 tys lepiej sobie pojedz do Lecznej i zostanie Ci 13tys... ja mieszkam bardzo daleko i razem z pociagami wyszlo mnie ok 1tys zl. W Lecznej lezalam tydzien.tak jak pisalam nie wyobrazam sobie wyjscia po 3dniach... i zwolnienie pisza na miesiac
Rozwazam to jeszcze.. troche przeraza mnie ten dojazd z Gdańska do Lecznej samej pozniej pociagiem...ale w Lecznej tylko od rodzinnego trzeba miec skierowanie? bo bylam u neurologa i powiedzial ze musze isc do chirurga ogolnego i dopiero ten mi wyda skierowanie do chirurga plastyka...juz sama nie wiem. ide do chirurga w przyszlym tygodniu. moze skierowanie na USG piersi mi da..bo do operacji to tez jest potrzebne.
Hanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 16:48   #735
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hanna_89 rozumiem ze Ty jestes dopiero przed operacja tak?
Widzisz ja przed tez nie myslam ze blizny beda problemem po operacji (przy ciazy masz ja nisko a nie jak spojrzysz tylko w dol to u mnie przy dekoldzie widac wiec nie ma porownania biust blizna i inna bo jako dzieciak mialam operacje stawu biodrowego i mam na 50cm szrame na lewym udzie i ta mi nie przeszkadza osobiscie pisze jakie sa moje odczucia wiec poza dwiema kolezankami z forum tutaj co sa juz po i nie maja problemów z bliznami jak kojarze to sa same przed i nie chce nikomu odradzać tylko zaznaczyc ze taka sytuacja moze byc po zabiegu a wczesniej ktos mysli ze nie bedzie problemem i by zapoznał sie bo ja jak pojechalam do Lecznej to myslam tez po ciuchu ze jakies zdjecia pogldowe po operacji zostana mi pokazne a tak na prawde to wszytko odbywa sie czego pani oczekuje a co wyjdzie to na stole sie okaze wiec nie wybierasz sobie jaki bedziesz miala po operacji i jak pisalam jak ktos decyduje sie na taki zabieg to musi byc 100% pewny tej decyzji
osobiscie juz na kremy wydalam z 1tys a na laser pewnie drugie tyle beda chcieli i nikt mi nie obieca ze bedzie efekt temu jestem taka troche podminowana cala ta sytuacja i chyba wiedzac co i jak bedzie to wygldac to zdecydowala bym sie na zabieg drugi raz ale juz w okresie pozniejszym jak moze kiedys urodze dziecko itd
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-06 o 16:58
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 18:42   #736
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

migea a powiedz mi, te blizny Cię bolą? czy tylko przeszkadza Ci fakt, że je masz? Drażnią Cię w biustonoszu?

W ogóle dziewczyny po operacji jak to jest później z biustonoszem z fiszbinami?

A odnośnie blizn, to ja miałam cesarkę 4 i pół roku temu i blizna jest prawie niewidoczna,a była gruba i fioletowa. Jedyny minus jest taki, że nie mogę nosić niskich majtek, bo mnie w tym miejscu drażni wszystko, w sensie noszę "wysokie majty"

A jeszcze mam takie pytanie, czy któraś z Was ma jakieś fotki (bez twarzy oczywiście) przed operacją i po operacji, tak żeby było widać sylwetkę w ubraniu? Jak zmieniają się proporcje? bo ja nie mam w ogóle bioder, małą dupkę i wielki cyc. Wygląda to naprawdę kuriozalnie i nie mogę tego zwizualizować, jak bede wyglądać bez tego balkonu z przodu.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 18:56   #737
blueblue91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Tez jestem umowiona do Perfect Medica w Gdansku i tez do dr. Muraszko- Kuzmy na kiedy masz termin wizyty? bo ja 27 stycznia. o tym lekarzu poczytaj na znanylekarz.pl. pozytywne opinie. ja jeszcze rozwazam operacje na NFZ..ale na wizyte ide zeby sie dowiedziec jak by to w ogole wygladalo bo pierwszy raz bede u chirurga plastyka.[COLOR="Silver"]

Ja jestem umówiona na początek marca dopiero. Dasz znać jakie masz wrażenia po wizycie? Zastanawiam się czy można uniknąć tego cięcia pod piersią jeżeli redukcja nie będzie znaczna... tej blizny najbardziej się obawiam. Czytałam opinie na znanylekarz.pl i faktycznie są pozytywne, chciałabym tylko skontaktować się z osobą która miała u tego lekarza taki zabieg. Wiadomo jak to jest z opiniami w Internecie. Mogłabyś tylko powiedzieć jak duży masz teraz biust?
blueblue91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 19:27   #738
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
migea a powiedz mi, te blizny Cię bolą? czy tylko przeszkadza Ci fakt, że je masz? Drażnią Cię w biustonoszu?

W ogóle dziewczyny po operacji jak to jest później z biustonoszem z fiszbinami?

A odnośnie blizn, to ja miałam cesarkę 4 i pół roku temu i blizna jest prawie niewidoczna,a była gruba i fioletowa. Jedyny minus jest taki, że nie mogę nosić niskich majtek, bo mnie w tym miejscu drażni wszystko, w sensie noszę "wysokie majty"

A jeszcze mam takie pytanie, czy któraś z Was ma jakieś fotki (bez twarzy oczywiście) przed operacją i po operacji, tak żeby było widać sylwetkę w ubraniu? Jak zmieniają się proporcje? bo ja nie mam w ogóle bioder, małą dupkę i wielki cyc. Wygląda to naprawdę kuriozalnie i nie mogę tego zwizualizować, jak bede wyglądać bez tego balkonu z przodu.
Ja wogole staników z fiszbinami juz teraz nie nosze bo mi jakos juz nie pasuja = malo wygodne sa po pierwsze po drugie one stoja wiec stanik to taki dodateki czasami nawet chodze bez stanika... zazyczaj nosze takie soft bra koronkowe tylko
blizny po pol roku to juz nie bola ale wczesniej ciagnelo w srodku tak jakby i np z wyzszej polki to sama nie bylam wstanie cos zabrac bo bylo ciezko..
ja sama tak po polroku po roku bym u kogos chciala z bliska zobaczyc jak blizny wygldaja
co tez wazne mysle na udzie po 50cm operacji mam blada blizne tez ladnie zagojona mialam artroskopie kolana to sladów nie mam a na cyckach jak na zlosc bliznowca
czy to ja mam pecha i mam takie zgrubienie w przodzie czy poprostu tak w wiekszosci wygladaja nie wiem bo tez nie mialam kogo zapytac
jezeli ktos ma zmniejszenie nie uniknie pioniowego i poziomego ciecia gdyz jest w ksztalcie kotwicy
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-06 o 19:32
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 08:37   #739
Hanna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Migea absolutnie nie chcialam Cie urazic. Zmniejszenie piersi to powazna operacja i jak najbardziej zdaje sobie sprawe ze zawsze blizny beda mniej lub bardziej widoczne.
Hanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 14:14   #740
Hanna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez eve1982 Pokaż wiadomość
Witam a czy opinia może byc od lekarza ortopedy ale prywatnego gabinetu??czy tez na nfz jak lekarz rodzinny który wydaje skierowanie??
Otrzymalam dzisiaj taka odpowiedz od Centrum Kliinicznego w Gdansku:
"Skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej może wystawić każdy lekarz posiadający kontrakt z NFZ z takim skierowaniem musi się pani zgłosić osobiście lub telefonicznie do rejestracji."

Czyli zarowno lekarz rodzinny jak i specjalisci typy neurolog ortopeda, chirurg...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Ja jestem umówiona na początek marca dopiero. Dasz znać jakie masz wrażenia po wizycie? Zastanawiam się czy można uniknąć tego cięcia pod piersią jeżeli redukcja nie będzie znaczna... tej blizny najbardziej się obawiam. Czytałam opinie na znanylekarz.pl i faktycznie są pozytywne, chciałabym tylko skontaktować się z osobą która miała u tego lekarza taki zabieg. Wiadomo jak to jest z opiniami w Internecie. Mogłabyś tylko powiedzieć jak duży masz teraz biust?[/QUOTE]

Ja sie zapisalam w listopadzie do dr. Muraszko - Kuzmy, a wizyte mam 27 stycznia wiec troche czekania jest. Ten dr pracuje w Centrum Klinicznym, wiec mysle ze jest dobrym lekarzem. Niestety nie znam nikogo bezposrednio po takiej operacji...pisalam tylko tutaj na forum z AniaLenkiewicz ale ona robila na NFZ i czekala 2 lata. ale reguly nie ma i moze warto sprobowac i ja wlasnie zamierzam mam 166, waze ok. 75kg a rozmiar 75 H..
Hanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:28   #741
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hanna 89 zaświadczenie od ortopedy ma być a nie chirurga. To ortopeda może stwierdzić czy biust wpływa na Twoj kręgosłup...

I raczej zmniejszenie piersi bez cięcia pod piersią jest fizycznie nie mozliwe.

Tak jak wyżej napisane - ja się bardziej wdtydzilam ściągnąć stanik przed operacja jak cycki wisiały do pępka. Dla mnie to było wręcz oblesne. A jak mam blizny tp wogole o nich nie myślę. Jakby nie patrzeć mam najfajniejsze cycki że wszystkich moich koleżanek i myślę że większość wolala by swoje wymienić na takie ładne jak mam ja ale z bliznami.

Ja też myslalam ze blizny zejda po pół roku. Ale minęło już 15 miesięcy a one ciągle są tak samo widoczne i wypukłe

Ja spróbuję znaleźć jakieś zdjęcie przed i po w ubraniu
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 18:25   #742
Hanna_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

no wlasnie nie wiem czemu neurolog skierowal mnie do chirurga ogolnego..ale sproboje bo juz mam wizyte. a jak nie to do internisty poprostu. tylko ze mojego internisty nie ma od miesiaca..;/ do ortopedy tez dlugo sie czeka..a jak juz chce to ogarnac w styczniu
Hanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:43   #743
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dusia super, dzięki
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 16:47   #744
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

wole mieć blizny niż taki ciężar.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na forum.jpg (170,0 KB, 106 załadowań)
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:45   #745
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

moje przed i po
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:09   #746
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzięki Dusia, ale Ty laska jesteś
Faktycznie widać różnicę!
Agusia znam ten ból, rozumiem Cię w pełni, fajnie, że już jesteś zakwalifikowana i wiesz, że się ich pozbędziesz .
Migea ciekawa jestem jak wygląda u Ciebie "przed" i "po" w ubraniu, bo Ty miałaś bardzo duże piersi, a zrobili Ci malutkie.
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:35   #747
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja fotek nie mam w ubraniach zawsze bardziej fotografowalam sie bez buhahahaha
ale na wielkość nie narzekam tym bardziej ze od operacji widac miesiac po a pol roku po one sie ukladaja i sa dobre C pozniej ( po operacji swiezo nawet mi pielegniarka powiedziala ze to chyba dobre B) wiec te co sa swiezo po musza miec swiadomosc ze one sie uformuja zaokragla i beda pelniejsze tak po pol rokuitd
obecnie nie chcialabym wiekszych (w tym przypadku lekarz w myslach wyczytal rozmiar ) bo jak mowie teraz smigam bez stanika czesto i nie wyglada to wulgarnie a sexy (oczywiscie tak do 4 miesiaca non toper stanik nosilam nawet w nocy) a jak mialabym miec blizny i jeszcze pelne D czy E i zmuszona zawsze nosic stanik to ja bylabym podwojnie wkurr juz tak duzym minusem jest brak reakcji w lozku na bozdzce i te blizny od dzis smaruje mascia ze sterydami od lekarza i po roku jak nie bede zadowolona mam myslec o laserze bo jeszcze za wczesnie tak mi powiedzial dzis wiec zobaczymy za kilka tyg co bedzie z bliznami.
Oczywiscie inna woli miec D czy E a czucie bedzie miala gdzies bo dla niej minusem to nie bedzie niestety zmiana biustu czy inna operacja wplywa na nas kobiety w mniejszym czy wiekszym stopniu zawsze...
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:49   #748
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

migea ja Ciebie rozumiem, że Ci przeszkadzają blizny i brak czucia. Każda z nas jest inna. Ja osobiście nie mam żadnej frajdy z czucia w brodawkach, bardziej mnie to wkur... i wszystko bym oddała za małe C, byle małe.
Spróbuj się umówić na konsultację do sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej i pokaż mu swoje blizny. Wydaje mi się, że nie jest za wcześnie, ale może się mylę. Po co masz sobie w brodę pluć, że nie zrobiłaś nic, kiedy można było...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:34   #749
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
migea ja Ciebie rozumiem, że Ci przeszkadzają blizny i brak czucia. Każda z nas jest inna. Ja osobiście nie mam żadnej frajdy z czucia w brodawkach, bardziej mnie to wkur... i wszystko bym oddała za małe C, byle małe.
Spróbuj się umówić na konsultację do sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej i pokaż mu swoje blizny. Wydaje mi się, że nie jest za wcześnie, ale może się mylę. Po co masz sobie w brodę pluć, że nie zrobiłaś nic, kiedy można było...
wiesz ja kombinuje jak moge i sie dopytuje juz gdzie moge i kogo
ale nie wiem czy wiesz ale na to tez trzeba miec kase a ja obecnie mam inne wydatki również laser frakcyjny w Poznaniu w klinikach to rzad 1 zabiegu do 5cm 350zl do 60cm 2 tys plus konsultacje ( do znowu kliniki x co nie wiem jak zrobia nie pojde bo jak juz to do tych z polecenia) jeden zabieg malo kiedy daje zadowalajacy efekt - orientowałam już wczoraj tez znajomy lekarz widział moje piersi i tez mowi ze mam zobaczyc mascia co mi zapisano sterydowa na te bliznowce szczególnie po 10 dniach bede widziec czy sa zmiany i dalej je smarowac bo laser czy teraz czy za rok to zawsze zdaze a moze sie okazac ze po smarowaniu i dalszym kontynuowaniu masciami okaze sie ze po roku bedzie duza poprawa bo tez mowi widzial blizny tragiczne a po 2 latach po opalaniu zagojeniu malo byly widoczne wiec cholera wie kto ma racje - zbieram na operacje tez nosa bo za rok chce byc juz byc po a tu akurat na NFZ tego nie zalatwie.
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 20:29   #750
aga19_95
Przyczajenie
 
Avatar aga19_95
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny tak Was czytam i czytam i jestem coraz bardziej skołowana. Mam rozmiar 65 F/G przy czym biust jest złożony głownie z tkanki gruczołowej.. jest jej niestety bardzo dużo przez co jest on piekielni ciężki czytałam wcześniejsze wypowiedzi i szczerze jestem trochę załamana... tym że zmniejszanie nie może być wykonane w dużym stopniu. W każdym razie i tak bardzo bym chciała się podjąc takiej operacji. Może jest wśród Was osoba o podobnej budowie biustu? I jeszcze jedno pytanie, znacie (polecacie) jakiś szpital w Warszawie wykonujący ten zabieg na NFZ?
aga19_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.