Tarnowskie Panny Młode - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 10:13   #1321
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Iksierka i magdzia! Będziecie slubowac mniejwiecej miesiac przedemną (noo miesiąc i jeden tydzien).
Iskierka, obraczki bardzo ladniutkie, my rowniez chcielibysmy z laczonego zlota i marzy mi sie brylancik na mojej (jezeli cena bedzie wywindowana to moze zdecyduje sie na jakis tanszy kamien). Na początku marzylam tylko i wylacznie o bialym zlocie z brylantami ale z czasem dojrzalam do decyzji i chcialabym polaczone 2 zlota moze byc nawet z przewaga zoltego, ale obowiazkowo znalezc sie musi rowniez i biale, tak zeby obaczka pasowala do zareczynowego. No ale sie opisalam powklejam Wam kilka modeli ktore znalazlam na necie.
Aha Iskierka jak na moj gust ta Pani z maxa cos kreci, napewno sie da zrobic grawer wiec niech nie pitoli glupot. Szkoda ze sie nie zgadalysmy wczesniej to bym Ci [olecila zlotnika w Zenicie (na parterze), kilka miesięcy temu jak tam bylismy dostalismy do rąk katalog Apartu, wybierasz model a oni roia CI obraczki oczywiscie po cenach "normalnych" a nie apartowskich. Jestem tez ;pewna ze gdyby ktos przyniosl zdjecie ulubionego modelu to tez by sie podjeli.
Szkoda ze nie bedziecie mieli graweru, aczkolwiek obraczki macie cudne;*

Pozdrawiam!


Zdjęcie 1 wzielam ze strony Apartu, natomiast 2 i 3 z auckji uzytkownika jubiler_aplus_pl (tak na wszelki wypadek zeby nie bylo pozniej nieprzyjemnosci ze pozyczam sobie zdjęcia bez pozwolenia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_prod190_0_m.jpg (7,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 434212378_1.jpg (6,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 148.jpg (20,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (20,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod830_0_m.jpg (7,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wz11i.jpg (17,1 KB, 19 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 13:21   #1322
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira, podobaja mi sie 5, zastanawiam sie nad tym diamentem lub brylantem, bo pierscionek zareczynowy mam z 22 brylantami i chyba obraczki wezmiemy bez dodatkow (chodzi mi o jakis kamien), poniewaz chcialabym na jednym palcu nosic obraczke i pierscionek zareczynowy, tak mi sie podoba
poki co przegladam suknie slubne, jedna mi wpadla w oko w madonnie, ceny sa jakie sa :/ ale moze uda mi sie kupic uzywana, poza tym slub jest raz w zyciu mam jeszcze troche czasu do namyslu zalaczam zdjecie ze strony madonny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladera.jpg (27,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladera_1.jpg (25,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladera_2.jpg (23,7 KB, 26 załadowań)
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 13:29   #1323
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdzia suknia piekna. Pisalas ze masz pierscionek zareczynowy z 22 brylantami, jesli mialabym Ci doradzac to polecilabym Ci zebys sobie wybrala obraczke bez brylantow, tak zeby nie przycmic piekna zareczynowego pierscionka i zeby nie bylo przesytuAle oczywiscie to moje zdanie, najwazniejsze zeby sie Tobie podobalo.Ja mam jeden brylant w pierscionku, dlatego w obraczce chcialabym miec ze 2 i podobnie jak TY chcialabym nosic obraczke z zareczynowym na jednym palcu.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 13:30   #1324
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jadira, no wlasnie, dlatego nie bede chciala zadnego kamienia, bo bedzie sie to gryzlo...
a jak tam Twoje plany i marzenia zwiazane z sukienka??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:10   #1325
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdzia, moim marzeniem jest sukienka w stulu empire, czyli zwiewna , odcinana pod biustem, lub po prostu taka z dekoldem w kształcie V, prosta z trenem (ale nie za prostą) takie przykladowe wkleilam poniżej, do niej chcialabym miec ladnie upięte wlosy z jasnym stroczykiem co rowniez widac na zdjeciu (ta fryzurka ze starych lat tez jest niezla). Bukiet- z jasnych stroczyków- moze byc nawet maly tego sie bedę trzymac, to moj plan

zastanawiam sie jakie kolczyki pasowaly by do takiej fryzury, no i co w tym wypadku na ramiona? Bo wiadomo -w kosciele trzeba cos przywdziać tym bardziej ze to wrzesien, niby wciąz lato ale wszystko sie zdarzyc moze. Gdybyscie mialy jakies pomysly to nie krepujcie sie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HUNGRIA%204150_zoom2.jpg (33,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (19,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8175_w253.jpg (15,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.JPG (32,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic73.jpg (20,8 KB, 16 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:18   #1326
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

I jeszcze kilka zdjęc (na tym starym chodzi o fryzurke oczywiscie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kobiety_01.jpg (75,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winnie5.jpg (38,5 KB, 24 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:14   #1327
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mi sie strasznie podoba ta fryzurka pierwsza od lewej
a sukienka pierwsza od prawej

http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura54217.htm
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 19:22   #1328
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

CZesc dziewczynki

widze ze przygotowania sa w toku kurcze fajnie tak jeszcze byc przed tym dniem... tak sie wtedy czeka na niego... ale nie powiem nie powiem bo"juz po" tez jest swietnie no ale to juz takiego oczekiwania, odliczania nie ma hehe no zawsze sobie mozna inny cel zalozyc

Iskierka kurcze ta kobieta z Maxa cos kreci... ja z moim mezem mamy onbraczki z laczonego zlota i ja mam jeszcze brylancik w srodku i grawer mamy wlasnie taki jak napisalas czyli "bede grzeczna" bede grzeczny " + date slubu - i wszystko sie zmiescilo bez problemu i nawet jeszcze miejsce zostalo... takze jesli jeszcze mozna cos zmienic to moze wato
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:08   #1329
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

No więc pierwsze koty za płoty

Odwiedziłam parę salonów w Tarnowie i Krakowie. Efekt? O dziwo ładnie wyglądałam w tych sukniach, które podobały mi się podczas buszowania w sieci. Na dzień dzisiejszy mój typ to La Sposa Madame. Do niej prosty, bez ozdób długi welon, mocny kolorystycznie bukiet w kolorze wstążki. Pomimo, że jestem szczupła o dziwo nie wyglądałam w niej chudo. Niestety nie można robić zdjęć na przymiarce Co o niej myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg la sposa madame katalog_1.jpg (24,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la sposa madame katalog_2.jpg (18,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la sposa madame katalog_3.jpg (19,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la sposa madame katalog_4.jpg (51,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la sposa madame katalog_5.jpg (101,5 KB, 8 załadowań)
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:43   #1330
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka, a gdzie mierzylas te suknie? w Krakowie w madonnie??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:56   #1331
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny! Śledze Wasz wątek od początku i nareszcie moge wziąć w nim udział
Ślubuje 12.09.2009 roku. Mam załatwioną sale, noclegi dla gości oraz fotografa. Kamerować będzie nasz znajomy więc jeden problem z głowy. Obecnie jestem na etapie poszukiwania orkiestry. Ale jak na razie kompletna klapa Jak jest fajny zespół to ma termin zajęty, a jak jakiś ma wolny termin to gra okropnie. NIe macie może namiarów na jakis zespół który posiada w swoim składzie trąbke/saksofon a wokalista/listka nie pieje? Byłaby wdzieczna za jakąś pomoc. Dzisiaj ide oglądać lokal.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 13:41   #1332
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kraven, a gdzie bedziecie miec wesele, pytam z ciekawosci
odnosnie orkiestry wspolczuje i nie pomoge, sama przez to przechodzilam, mielismy 2 uaptrzone wszystko bylo zajete, a jak sluchalismy innych to nam sie nie podobalo :/
ale trzymam kciuki, znajdziecie fajna orkiestre
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 16:01   #1333
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kraven no to piateczka! Będziemy slubowac w tym samym dniu, gdyby nie to wtedy polecialabym Ci swietna orkiestrę. Szukaj masz jeszcze czas i napewno cos sie znajdzie, popytaj wsrod znajomych (choc podejrzewam ze juz to zrobilas).

A tak swoja drogą, jakie to sa koszty wiecie ze moja siostra ktora brala slub 4 lata temu za orkiestre placila 1700 a ja za ta sama teraz 3000 zl. Ona za osobe w lokalu 95 zl. a ja 160. No szok;/
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 16:52   #1334
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdzia

Nie w Krakowie, w Tarnowie w salonie Duet na Lwowskiej -Dąbrowskiego. Mają kilka modeli La Sposa. Tych co nie ma na sklepie mogą sprowadzić na podstawie katalogu, ale radzą żeby jednak gdzieś wcześniej przymierzyć. Bardzo fajna obsługa, przynoszą suknie do oporu i mierzysz mierzysz... Mają duży wybór. Jak ja byłam, to była od razu pani krawcowa i pytałam się jej czy można zmienić suknię np przez wycięcie części halki, lub wystającego tiulu (w sukni Micenas też La Sposa) i ona nie mówiła od razu że się da tylko oglądała suknię i dopiero wtedy mówiła że się da, albo że nie za bardzo. Poza tym za bolerko z satyny na polarku - ja mam ślub 30.05.2009r., zmarzluch jestem straszny - 190zł. Ujdzie.

Mierzyłam też suknie w salonach w Krakowie. W Madonnie dużo ludzi, poza tym jakąś taką znudzoną minę miały sprzedawczynie, więc odniechciało mi się czekać. Odwiedziłam chyba 7 salonów i tylko w tym Duecie i w Krakowie na św. Filipa w salonie Jola sprzedawczynie nie próbowały mi wcisnąć najdroższej sukni i wmawiać że z 44 bez problemu się zrobi 34 i suknia nie straci fasonu. No w takie cuda to ja nie wierzę

Kraven - powodzenia w szukaniu zespołu. Wiem, że jest ciężko. My nasz wypatrzyliśmy na weselu u kuzyna TŻ w kwietniu. Zagrali kilka piosenek i już wiedziałam że ten i żaden inny. Niestety terminy u nich to dramat. Są z kieleckiego i u nas grają tylko dlatego, że w ten akurat weekend mają wesele w niedzielę. Wyprzedziliśmy w rezerwacji inną parę o 10 min. A to była 22:00. Co to się dzieje. Wszyscy się pobierają Fotografa też mamy na tej samej zasadzie. Miał wolną sobotę ale niedzielę już nie.
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:43   #1335
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka a jak ta suknia jest zapinana z tylu? wiazana jest?

hmm w takich sukniach to jest roznie... zobacz jak na tobie lezy i zastanow sie czy nie bedzie ci sie zsuwac... bo pozniej przez cale wesele bedziesz ja podciagac...
ale ogolnie suknia bardzo ladna
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 22:18   #1336
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kraven!
Wlasnie przegladalam stronke zespolu, ktory wystapi u nas na weselichu i widze ze w zaakladce linki polecaja 3 inne zespoły oto i one:

" B o l e r o" tel. 662-872-241
"G e m i n i x" http://www.geminix.pl/
"Dzierwa Band" http://www.dzierwa.is.net.pl/

Mam nadzieje ze uda sie cos wybrac, aczkolwiek nie mam pojecia o tym jak graja więc musialabys ich solidnie przesłuchac i poszukac na necie na ich temat opinii

Powodzenia i koniecznie daj znac jak cos znajdziesz!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 22:33   #1337
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Suknia jest zapinana na zamek zamaskowany guziczkami. Mnie każda suknia bez ramiączek będzie się zsuwała przy większych szaleństwach (bozia raczej poskąpiła w strategicznych miejscach hehehe), więc poproszę o dopinane cienkie ramiączka - po kościele zapnę i mogę szaleć na parkiecie. Jak ją mierzyłam to niestety dużo za duża, była cała pospinana szpilkami i się nawet trzymała, więc w kościele powinno być ok. Za to na weselu już ciężej. Tak naprawdę to można ocenić jak się ma na sobie dopasowaną suknię rozmiarowo. Można w niej pochodzić, siadać klękać, skakać - jednym słowem potestować i zobaczyć czy wytrzyma
Gdzieś mi mignęło że można w suknię nad biustem wszyć taką silikonową wstawkę i wtedy lepiej przylega do skóry.
Przejdę się jeszcze po paru salonach i pooglądam inne suknie. Zobaczymy. Nie sądziłam, że mierzenie to taki wysiłek fizyczny Te wszystkie halki, tiule, zakładanie, ściąganie - obłęd jakiś
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:16   #1338
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kurcze ja mialam gorset i spudnice i powiem wam ze nie mialam z nia na szczescie problemu... nie zsuwala mi sie... jedyne co to byla ciut za dluga, co prawda byla skracana no ale widocznie za malo no trudno hehe skonczylo sie na tym ze caly przod sukni mialam potaryany... ale przynajmniej bylo widac ze impreza sie udala najgorsze bylo to ze w poniedzialek juz mialam zdjecia, wiec szybko do krawcowej rano zebym mogla ja juz odebrac po poludniu... no i byla jak nowa
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 13:04   #1339
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

pol dnia siedzialam i szukalam sukinek w internecie, znalazlam jedna, ale rozmiar za mala, w kazdym razie typ swoj mam i zamierzam sie tego trzymac
a jak tam mija weekendzik ??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 15:49   #1340
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej magdzia, a poszperaj na tej stronce http://www.adenine.pl/ mam ja zapisana w Ulubionych, jest kilka ladnych modeli a przy niektorych sa podane ceny, calkiem jak na suknie slubne male
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 16:24   #1341
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira, no calkiem fajne, ja chcialabym cos podobnego do tej, co wkelilam ostatnio z Madonny, a wiadomo, Moadonna sobie liczy konkretnie, ale przeciez musze cos znalezc
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 20:56   #1342
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczyny. Ja będę miała wesele w Pasażu na około 60 osób. Orkiestre znalazłam tylko są z Warszawy i troche drodzy ale jak nic innego nie znajdziemy to oni będą grali. Podaje link http://www.piotr.art.pl/zespoly/twist_and_swing.shtml Mnie bardzo trudno zadowolić w kwestii orkiestry bo sama troche gram i śpiewam.

Jadira dziękuje za linki

No i mam jeszcze jedno pytania. Mój rozmiar to 42/44 i cały czas się martwie, że nie znajde dla siebie sukienki. Dziewczyny czy w tarnowskich salonach jest możliwośc przymierzenia sukni w tym rozmiarze??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2008-09-28 o 19:07
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:20   #1343
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

W listopadzie wybieram się do Krakowa na targi ślubne więc z kupowaniem sukienki się wstrzymam
Natomiast mam pytanie do już mężątek lub tych co mają za sobą wizyty w poradni i dzień skupienia. Jak to wygląda ? W poradni rozmowy są na zasadzie indywidualnej rozmowy z prowadzącym/prowadzącą, czy forma jakiegos wykładu w grupach ? A dzien skupienia to coś w rodzaju mszy w kościele ? Wybaczcie jesli to głupie pytania ale jak ja to mówie "ślub biore pierwszy raz" więc nie wiem ;>

Słyszałyście może o poradni w której można w jeden tydzień to "załatwić" ? Podobno każda z trzech wizyt jest w inny dzien tygodnia.
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:47   #1344
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Iskierko, przed ślubem uczestniczysz w dwóch rodzajach spotkań:
-nauki przedmałżeńskie, czyli katecheza w grupach, zazwyczaj kilka spotkań tematycznych w salkach kościelnych, na których obecność jest obowiązkowa. Po odbyciu nauk dostajesz zaświadczenie o ukończonych naukach przedmałżeńskich;
-spotkania w poradni małżeńskiej (planowania rodziny) odbywają się indywidualnie w parach, tzn. Ty i Twój narzeczony, na zasadzie rozmowy bądź konwersatorium, tych spotkań są trzy i też obowiązkowe. Potem otrzymujesz zaświadczenie z poradni. Mowa jest o naturalnych metodach planowania ciąży itp. zgodnych z doktryną Kościoła.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 12:03   #1345
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Iskierka, kiedy dokladnie sa te targi w Krakowie i gdzie?? hmm... moze sie wybiore
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:05   #1346
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ponawiam pytanie o rozmiar sukni ślubnej. Czy w tarnowskich salonach są suknie w rozmiarach 42/44 czy to trzeba specjalnie sprowadzać??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:16   #1347
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kraven - w salonach mają różnie. Jeden model jest 34, a inny 42. Na pewno coś znajdziesz. I jak to nie jest jakiś salon sieciowy, to raczej wątpię żeby ściągnęli Ci suknię w Twoim rozmiarze, tylko do przymiarki od producenta. Możesz przymierzyć taki jaki jest, zobaczyć mniej więcej i ewentualnie zamówić swój rozmiar.
Ze mną jest odwrotnie - wszystkie są za duże i każda jest mocno pospinana szpilkami i czasami ciężko jest zobaczyć jak np. będzie wyglądał tył. znalazłam tylko jedną która pasowała, ale nie podobała mi się
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 21:37   #1348
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Kraven - w salonach mają różnie. Jeden model jest 34, a inny 42. Na pewno coś znajdziesz. I jak to nie jest jakiś salon sieciowy, to raczej wątpię żeby ściągnęli Ci suknię w Twoim rozmiarze, tylko do przymiarki od producenta. Możesz przymierzyć taki jaki jest, zobaczyć mniej więcej i ewentualnie zamówić swój rozmiar.
Ze mną jest odwrotnie - wszystkie są za duże i każda jest mocno pospinana szpilkami i czasami ciężko jest zobaczyć jak np. będzie wyglądał tył. znalazłam tylko jedną która pasowała, ale nie podobała mi się
Aha to będe musiała poszukać. Mam nadzieje, że cos dla siebie znajde
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 11:48   #1349
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Madzia, targi są gdzieś w połowie listopada, nie wiem dokladnie ale bede się orientować.

Hmm, jeśli te spotkania w poradni małżeńskiej są np. w pierwszy poniedziałek miesiaca o godz.18 ( i ponoć trwaja godzine) to znaczy ze w miesiacu takie rozmowy odbędzie jedna para? Bo chyba chętnych będzie więcej niż jedna para ;> Ja tu czegos nie pojmuje ale blondynką jestem
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:57   #1350
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kurde jaka ja wsciekla jestem ;/
na poczatku roku zalatwialam fotografa ale ze mieszkamy teraz za granica to tylko wyslalam mu zaliczke bez umowy dostalam od niego wiadomosc ze pieniadze dostal i ze jak bedziemy w PL zebysmy przyjechali to dogadamy sie co do szczegolow ...
wiec pisze do niego w sobote ze bedziemy w PL za tydzien i czy bedzie mial czas sie spotkac a ten pisze .. ale o jaki temrmin chodzi bo on nie ma nic zapisane .. wiec ja mu pisze ze 25 lipiec 09' a on no faktycznie jest zapisane ale nie dostal zaliczki a ja , jak nie ma zaliczki jak przeciez byl robiony przelew w banku i ze sam mi pisal ze kasa jest po czym dostaje emaila ze faktycznie dostal zaliczke ale nie bylo powiedziane jaka data i nie bylo umowy a on sobie nie zapisal i ze na ta sobote zaplanowal sobie urlop !!!!!!!!!!!!!! no normalnie az sie krew we mnie wzburzyla ... to jego biznes wiec powinien dbac o klientow a nie z urlopem mi wyskakiwac !!
ale najbardziej obawiam sie tego ze poprostu zapisal kogo innego na ta date i teraz ma 2 pary w tym samym dniu bo poprosilam kolezanke zeby napisala do niego czy ma wolny 25 lipiec a on ze termin jest juz niestety zajety ....
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.