zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 07:42   #61
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Jeśli Tż nadal bedzie uważał to za chore i bagatelizował to może pokaż Mu ten wątek... jak przeczyta opinie innych to może zrozumie, że to nie Twoja zazdrość jest chora tylko raczej cały ten układ Ty On i siostra. Powodzenia
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 18:53   #62
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Podczas ostatniego pobytu Kasi w PL stwierdzialam ze z nia pogadam, ale po tej rozmowie uwteirdzilam sie tylko w przekonaniu ze nie dogadam sie z nia nigdy!!

Oczywiscie na wszystkie moje "zarzuty" odpowiedziala "przeciez to normalne".
Stwierdzila tez ze TZ gdyby nie wiadomo jak mnie kochal to ze mna nie zamieszka bo on jest za bardzo zzyty z rodzina.
Podobno TZ sie ze mna meczy bo kiedy jestesmy w towarzystwie to on przy mnie zachowuje sie inaczej ( nie jest takim wodzirejem jak wtedy kiedy mnie nie ma) i Kasie to bardzo wkurza.
Poinformowala mnie ze TZ nigdy nie bedzie moim przyjacielem , bedzie tylko chlopakiem bo zwierzac to on sie jej zwierza a nie mi.

Czy to jest normalne? O co jej wlasciwie chodzi przeciez kurde bierze slub za pare miesiecy a zachowuje sie jak zazdrosna nastolatka...
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:58   #63
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
Podczas ostatniego pobytu Kasi w PL stwierdzialam ze z nia pogadam, ale po tej rozmowie uwteirdzilam sie tylko w przekonaniu ze nie dogadam sie z nia nigdy!!

Oczywiscie na wszystkie moje "zarzuty" odpowiedziala "przeciez to normalne".
Stwierdzila tez ze TZ gdyby nie wiadomo jak mnie kochal to ze mna nie zamieszka bo on jest za bardzo zzyty z rodzina.
Podobno TZ sie ze mna meczy bo kiedy jestesmy w towarzystwie to on przy mnie zachowuje sie inaczej ( nie jest takim wodzirejem jak wtedy kiedy mnie nie ma) i Kasie to bardzo wkurza.
Poinformowala mnie ze TZ nigdy nie bedzie moim przyjacielem , bedzie tylko chlopakiem bo zwierzac to on sie jej zwierza a nie mi.

Czy to jest normalne? O co jej wlasciwie chodzi przeciez kurde bierze slub za pare miesiecy a zachowuje sie jak zazdrosna nastolatka...
Czyli zwierzył jej się z tego że go męczysz i że z tobą nie zamieszka?? Pięknie... Tylko czy to prawda?
Nie, to nie jest normalne
__________________
Nie uzywam juz tego konta.
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:02   #64
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

dla mnie to trochę przypomina jedną scenę z "Przyjaciół" gdzie Rachel spotykała się ze swoim sąsiadem, który miał dość niezdrowe stosunki z siostrą
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:58   #65
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
Podczas ostatniego pobytu Kasi w PL stwierdzialam ze z nia pogadam, ale po tej rozmowie uwteirdzilam sie tylko w przekonaniu ze nie dogadam sie z nia nigdy!!

Oczywiscie na wszystkie moje "zarzuty" odpowiedziala "przeciez to normalne".
Stwierdzila tez ze TZ gdyby nie wiadomo jak mnie kochal to ze mna nie zamieszka bo on jest za bardzo zzyty z rodzina.
Podobno TZ sie ze mna meczy bo kiedy jestesmy w towarzystwie to on przy mnie zachowuje sie inaczej ( nie jest takim wodzirejem jak wtedy kiedy mnie nie ma) i Kasie to bardzo wkurza.
Poinformowala mnie ze TZ nigdy nie bedzie moim przyjacielem , bedzie tylko chlopakiem bo zwierzac to on sie jej zwierza a nie mi.

Czy to jest normalne? O co jej wlasciwie chodzi przeciez kurde bierze slub za pare miesiecy a zachowuje sie jak zazdrosna nastolatka...

Ta cała Kasia to jest szurnięta.
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 11:55   #66
Canilette
Raczkowanie
 
Avatar Canilette
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 109
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Nie no czytam ten wątek i kopara mi opada coraz bardziej.
Weź temu swojemu tezecikowi powiedz, co powiedziała Ci jego siostra i niech odpowie, niech wyrazi swoją opinię jak jest w istocie??

Bo jesli on jej się "zwierza", że nie zamieszka z Tobą czy coś.. to to jest CHORE!
Ja odebrałam te słowa, ze są raczej wymysłem siostry, ale w Twoich postów wnioskuję, ze chyba ma kaska rację.
Bo popatrz zamieszkalibyście razem i co? - ciągle czułabyś to ukłucie w sercu, bo wiedziałabyś, gdzie tak naprawdę OBOJE Cię stawiają.
Wogule takie zwierzanie się z tego co napisałaś to wygląda jak obgadywanie. Wy się sprzeczacie, on leci po telefon, zwierza się (nie posądzam go o 100% bezstronność) i oczywiście komunikuje: <BO KASIA NIE POSTĄPIŁABY TAK JAK TY>
No masakra psychiczna.

Siorka narusza bardzo poważnie WASZĄ sferę intymną (ja to tak odbieram) ale wiesz, zdaje mi się że to wina tezecika i tej jego 'rodzinności", tyle, że w tym przypadku to nie jest normalna rodzinność tylko jakiś nienormalny układ symbiotyczny - zrośli się jak 2 roślinki i bez siebie żyć nie mogą?? I w takim układzie zawsze OBOJE będą dawali Ci do zrozumeinia, że nie jesteś na pierwszym miejscu. Co innego, gdyby to siorka tylko była natarczywa, ale tutaj tezecik nie ma nic na przeciw niestety

I wogule to tezecik powinien hamować siostrę, a nie Ty będizesz gadać z nią, z nim - rzecznikiem jesteś czy jak? Jakoś nie widzę, ze on stoi po Twojej stronie, bo OBOJE cię odsuwają i już. A To, że tezeciczek Cię rani i sprawia, ze jesteś smutna to nic nie szkodzi no nie?

Czuć mi tu zgniłym jajem.
Zamęczysz się niestety przy takim traktowaniu z ICH strony - bo działają wspólnie i zgodnie. Ja tak towidzę. Ty zajmujesz osobny front niestety a TZ i Sis wspólny okop mają

Madzialenk@ czemu jesteś taką złośliwą siostrą? daj żyć bratowej, bratowa też człowiek i ma baaardzo wiele problemów bo weszła do nowej rodziny - postaraj się tymbardziej, że wzięli ślub czyli się kochają, jej musi być potwornie ciężko. Nie bądź zaborcza
__________________
Chcieć zrozumiec wszystko... nawet kamień
Canilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:53   #67
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

ja już po prostu nie mam sił z dnia na dzień jest coraz gorzej.
wczoraj tż powiedział ze chyba nie powinnam miec nic przeciwko ze jak juz bedziemy mieszkac razem ( nastapi to w czerwcu 2008) to kiedy przyjedzie Kasi on wyprowadzi sie na ten czas do rodzinnego domu zeby moc byc z nia !!Padłam jak mi to powiedział bo nie docieraly do niego zadne argumenty gdyz twierdzi ze nic w tym zlego...

W jego działaniu jest troche niekonsekwencji gdyz tak podobno tak bardzo zalezy mu na tym abym miala z jego siotra dobre stosunki (ogolnie z jego rodzina) a kiedy wczoraj chcialam do niego pojechac po pracy a wlasciwie to do jego mamy bo on byl caly dzien u mechanika to stwierdzil ze nie zyczy sobie zebym byla u niego w domu kiedy jego nie ma i nie chce zebym rozmawiala z jego mama bez niego.
Ja jego mame bardzo lubie i po prostu chcialam ja odwiedzic bo tydzien temu wyszla ze szpitala wiec chcialam z nia tak po prostu posiedziec....

Ja juz mam tego dosc nie wiem co robic a tu kasia znow przyjezdza w piatek i to na 2 tyg...
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 19:32   #68
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Chora sytuacja. Wiesz co, może tak jak któraś z dziewczyn proponowała, powiedz mu, że ma 2 tyg. na rozwiązanie tej sprawy, bo w przeciwnym wypadku z wami koniec. Oczywiście wcześniej porozmawiaj z nim poważnie, może pokaz ten watek. Jak nie poskutkuje, to zastosuj 2 tyg. odwyk od ciebie. Nie spotykaj sie z nim, nie odbieraj smsow, telefonów, jak przyjedzie do ciebie, to powiedz, ze porozmawiacie jak załatwi sprawę z Kasia.
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.

Edytowane przez malinowo-truskawkowa
Czas edycji: 2007-11-25 o 22:15
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:57   #69
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
ja już po prostu nie mam sił z dnia na dzień jest coraz gorzej.
wczoraj tż powiedział ze chyba nie powinnam miec nic przeciwko ze jak juz bedziemy mieszkac razem ( nastapi to w czerwcu 2008) to kiedy przyjedzie Kasi on wyprowadzi sie na ten czas do rodzinnego domu zeby moc byc z nia !!Padłam jak mi to powiedział bo nie docieraly do niego zadne argumenty gdyz twierdzi ze nic w tym zlego...

W jego działaniu jest troche niekonsekwencji gdyz tak podobno tak bardzo zalezy mu na tym abym miala z jego siotra dobre stosunki (ogolnie z jego rodzina) a kiedy wczoraj chcialam do niego pojechac po pracy a wlasciwie to do jego mamy bo on byl caly dzien u mechanika to stwierdzil ze nie zyczy sobie zebym byla u niego w domu kiedy jego nie ma i nie chce zebym rozmawiala z jego mama bez niego.
Ja jego mame bardzo lubie i po prostu chcialam ja odwiedzic bo tydzien temu wyszla ze szpitala wiec chcialam z nia tak po prostu posiedziec....

Ja juz mam tego dosc nie wiem co robic a tu kasia znow przyjezdza w piatek i to na 2 tyg...
Nie chce Wam źle wróżyć, bo widać że Ci na nim zależy. Ale ten związek raczej nie skończy się happy endem. Siostra wcześniej, czy później "wygra" i wygryzie Cię z jego życia. A on widać wychodzi z założenia, że jak nie sposobem się polubicie, to siłą - czyli wcześniej, czy później jak ją co chwila będzie zapraszał do Waszego życia, to nagle do siebie zapałacie miłością. Niestety czasami niektórzy nie rozumieją, że pewnych różnic się pogodzić nie da, szczególnie jeśli siostra Cię nie lubi i uważa, że nie jesteś dziewczyną dla jej brata. Może daj mu od siebie odpocząć - niech zatęskni, zobaczy jak to jest bez Ciebie, przemyśli pewne rzeczy (właśnie zauważyłam że malinowo-truskawkowa proponuje to samo !). Bo pewnie nieraz mu tłumaczyłaś, że nie chcesz go odciągać od rodziny ale z drugiej strony nie da się żyć w takim dziwnym "trójkącie". A on nadal nie rozumie jak widać o co Ci chodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:20   #70
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Według mnie Kasia jest zadzrosna o Ciebie i w pełni Cię nie akceptuje
Bo jeżeli zaakceptowałaby CIe choć troche i przestała być zazdrosna o swojego brata to nie odstawiałaby takich scen

ja również sie zgadzam z tym co jest tutaj napisane!
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:32   #71
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

dałam to przeczytać mojemu koledze...
jedyne co napisał to:
cytuję...
"jak to mówią - kazirodztwo - zabawa dla całej rodziny ":r olleyes: (ach... ci faceci... jak coś wymyślą... :roll eyes:
a potem dodał "trzeba sobie znaleźć swojego prywatnego własnego jedynego masażystę!!"

wydaje mi sie ze ona jest o Ciebie zazdrosna.... ona Ciebie nie akceptuje...
dziwna ta sytuacja... ja też bym była zdezorientowana gdyby mój facet robił coś takiego...
pozdrowienia
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 21:42   #72
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

extravagans naprawdę Ci współczuje. To wszystko co tu opisałaś jest dla mnei chore i niezrozumiałe...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 22:06   #73
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
sytuacja nr.4
Po weselu lezymy sobie w lozku z TZ przychodzi Kasia i prosi go zeby wymasowal jej stopki. Co robi TZ? Masuje Kasi stopki.. :/ Moja kolezanka powiedziała ze ona w takiej sytuacji wyszlaby z pokoju
Zupelnie jakby to zrobila spacjalnie.
Ja na miejscu tej jego siostrzyczki wstydzilabym sie tak postepowac, przeciez golym okiem widac ze jest zazdrosna o Ciebie..
On uwaza ze Kasia jest najlepsza na swiecie, ignoruje Ciebie i Twoje uczucia...
DOBRA to niby tylko siostra ale no kurde...przegina.
Zastanow sie bo to troche chora sytuacja.
Znajac siebie dlugo bym tak nie wytrzymala.
Ciagle czulabym sie gorsza od jego siostry..
To dla mnie baaaardzo dziwne i na dluzsza mete ciezkie do zaakceptowania.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 11:08   #74
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Twój TZ coraz bardziej przesadza. chce z tobą mieszkać ale jak sis przyjedzie to sie bedzie wyprowadzal? to chore. rozumie ze są zżytym rodzeństwem,ale ludzie dorośleją zakłądają swoje rodziny i te sprawy. zapytaj sie go co bedzie jak sie wasze dzieci pojawią, jak on to widzi?bedzie zostawiał swoje potomstwo zeby pobyc z siostrą? aha a jakie są stosunki między tobą a jego mamą? czy ona coś mówi ze przez ciebie tz za mało czsau poświeca siostrze?

ja nie wiem, ale po tym co powiedział o mieszkaniu, to ja bym go chyba zostawiła.

pozdrawiam cię
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:31   #75
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez Canilette Pokaż wiadomość
Madzialenk@ czemu jesteś taką złośliwą siostrą? daj żyć bratowej, bratowa też człowiek i ma baaardzo wiele problemów bo weszła do nowej rodziny - postaraj się tymbardziej, że wzięli ślub czyli się kochają, jej musi być potwornie ciężko. Nie bądź zaborcza
od kilku miesiecy miedzy nami juz jest ok
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:06   #76
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie chce Wam źle wróżyć, bo widać że Ci na nim zależy. Ale ten związek raczej nie skończy się happy endem. Siostra wcześniej, czy później "wygra" i wygryzie Cię z jego życia. A on widać wychodzi z założenia, że jak nie sposobem się polubicie, to siłą - czyli wcześniej, czy później jak ją co chwila będzie zapraszał do Waszego życia, to nagle do siebie zapałacie miłością. Niestety czasami niektórzy nie rozumieją, że pewnych różnic się pogodzić nie da, szczególnie jeśli siostra Cię nie lubi i uważa, że nie jesteś dziewczyną dla jej brata. Może daj mu od siebie odpocząć - niech zatęskni, zobaczy jak to jest bez Ciebie, przemyśli pewne rzeczy (właśnie zauważyłam że malinowo-truskawkowa proponuje to samo !). Bo pewnie nieraz mu tłumaczyłaś, że nie chcesz go odciągać od rodziny ale z drugiej strony nie da się żyć w takim dziwnym "trójkącie". A on nadal nie rozumie jak widać o co Ci chodzi.
Dobrze prawisz Ja bym w takiej sytuacji dala TŻtowi spokoj. extravagans odetnij sie od niego. Nie pisz, nie dzwon, olej go. Zycze powodzenia
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:59   #77
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Post Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 22:40
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:18   #78
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez Mroofcia Pokaż wiadomość
zżyj się bardziej z jego siostrą, po co jakieś chore emocje;/; ja się cieszę jak mój chłopak ma dobre stosunki z siostrą, a że mieszkamy koło siebie, to różnie z tym jest. Ale też jest bardzo za nia i to mnie cieszy, dobrze jak rodzina jest spójna. W przyszłości będziecie mieć fajnie, że będzie ta jego siostra i mąż, i wy jako małżeństwo, zawsze jest z kim poimprezować, etc. Wyluzuj trochę i nie walcz z jego rodziną, bo będziesz na przegranej pozycji. Wg mnie to wręcz chore.


Aaaaa i doczytałam reszte, kurde, rzeczywiscie dziwne;( i przykre. Jeśli on tak stawia sprawę, to skońćz ten związek, bo zawsze Twoje zdanie będzi ena końcu. Może on nie dojrzał do związku a zzapełnia tylko lukę. PRzepraszam że to tak brzmi. JEśli coś ma pomóc to tylko terapia wstrząsowa. Siostra jak siostra, możesz się z nią anwet zaprzyjaźnić. Ale to Twój partner powinien się określić jakoś i zdefiniować jakoś relacje między chłopakiem a dzieczyna a własną rodziną..Przykre to;|
Ale jak ma się niby zżyć z osobą, która tego nie chce ? Przecież z postów autorki wątku wynika, że siostra TŻ-ta jej nie cierpi wręcz i jest zazdrosna o brata.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:55   #79
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:31
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 20:03   #80
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
zapytaj sie go co bedzie jak sie wasze dzieci pojawią, jak on to widzi?bedzie zostawiał swoje potomstwo zeby pobyc z siostrą? aha a jakie są stosunki między tobą a jego mamą? czy ona coś mówi ze przez ciebie tz za mało czsau poświeca siostrze?
pozdrawiam cię
nie pytałam go ale zapewne powie ze z dziecmi widzi sie codziennie a siostra przyjezdza raz na jakis czas (dodam ze srednio co 2 miesiace a czasem nawet czesciej)
Jesli chodzi o mame to wydaje mi sie ze mam z nia dobry kontakt, lubie ja i mysle ze ona mnie tez (wkncu da sie wyczuc czy ktos daży Cie sympatia czy tez nie)
Dziwi mnie tylko dlaczego TZ nie chce pozwolic zebym byla sam na sam z jego mama...czego sie obawia...-on oczywiscie mowi ze niczego i ze denerwuje go jak pozniej jego mama sie wypytuje co tam u mnie i w ogole.Dziwne sa te jego poglady...
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 16:01   #81
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

extravagans ja tu czegoś nie rozumiem...Nie chce żebyś spotykała się z jego mamą bo ona potem wypytuje co u Ciebie? No przepraszam bardzo, ale skoro macie razem zamieszkać i macie jakieś plany względem siebie to chyba powinien się cieszyć, że macie dobre układy i się lubicie? Dla mnie ta cała sytuacja jest chora. Zazwyczaj staram się unikać sądów typu "Olej go" i jestem za szczerą rozmową bo wiem jak ciężko zostawić osobę, którą się kocha, ale ja bym takiej sytuacji nie wytrzymała. To może jak się pobierzecie to np Ty będziesz mieszkała w jednym domu, a on się w ogóle nie wyprowadzi bo stwierdzi, że po co opuszczać rodzinny dom skoro Kasia przyjeżdża raz na 2 miesiące i się nie opłaca? Nie mam pytań...
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:00   #82
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Ja też muszę napisać, że to nie jest normalne. Ja też jestem bardzo zżyta z bratem, wiem, że mogę na niego liczyć ale takie sytuacje? Jasne, że chcą się zobaczyć, kiedy Kasia wraca do PL po dłuższej nieobecności, ale wyprowadzać się od Ciebie? I to tak za każdym razem? :/ no i stópki... rzeczywiście hit.

Chyba faktycznie musisz postawić sprawę na ostrzu noża. Ja przynajmniej nie widzę innego wyjścia.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:12   #83
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

ich relacje są NIEZDROWE. a Tż niedojrzały do związku. niestety.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 12:25   #84
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

kochana rozumiem cie w 100 a nawet 200 procentach. tez tak mialam. Wiesz i powiem ci nie warto sie w to pchac!!!!! Bylam z facetem, ba zareczylam sie mialam ochote spedzic z nim zycie. Ale dwa urlopy a nim jego siostra i dzieckiem siostry i oddalam pierscionek. Nie chcialabym byc na 2 miejscu cale zycie. Zalowalama swojej decyzji na poczatku a teraz wiem ze nie powinno tak byc ze ktos zyje twoim zyciem, twoim kosztem. Przeplakalam troche ale teraz powiem to tak. Poznalam kogos kto tez ma siostre ale zupelnie inna ona akurat na rzecz szczescia swojego brata woli go wogole nie widziec bo ja cieszy jego szczezscie a ja teraz czuje sie numero uno!!! Powodzenia
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:30   #85
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Dzieki dziewczyny za wsparcie.Duzo to dla mnie znaczy bo wiem ze nie tylko ja mam takie pogaday bo TZ ciagle mi wmawia ze to ze mna cos nie tak, ze wymyslam, ze sie ciagle obrazam, ze chce go odciągnąć od rodziny a to przeciez nie o to chodzi.

Poczekam jeszcze troche ale coraz bardziej mam tego dosc.Dzisiaj przyjezdza Kasia i juz go poinformowalam ze nie zycze sobie zeby jej przyjazd mial wplyw na nasze zycie czyli ze nie zamierzam sie do niej dostosowywac a wiec ma byc po staremu i weekend mamy spedzic tak jak zawsze czyli RAZEM (ja i ON!) bo w tgodniu prawie sie nie widujemy...
Powiedzialam tez ze jesli powtorzy sie sytuacja ze stopkami i on wtedy nie sprowadzi jej na zieme to nie widze dalej sensu...

Nie wiem byc moze on rzeczywiście woli zostac starym kawalerem z siostra u boku...
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 18:05   #86
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

extravagans zasługujesz na szczęście, bez wzgledu na wszystko. pamiętaj o tym i nie daj sobą "pomiatać" i dyrygować. Masz być szczęśliwa. Głowa do góry. Wszystko się wyjaśni. Czasami trzeba z czegoś zrezygnować zeby wreszcie poczuć że się żyje. Życzę ci pomyślnego rozwiązania sprawy
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 19:10   #87
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
extravagans naprawdę Ci współczuje. To wszystko co tu opisałaś jest dla mnei chore i niezrozumiałe...
Dokładnie...
Ja jestem z natury mściwa i złośliwa, więc mało tego, że uciekłabym od takiego TZta gdzie pieprz rośnie, to jeszcze starałabym się dopiec tej całej Kasi....

Wstyd mi że mam taką imienniczkę!

Kochana, myslisz o nim poważnie, chcesz z nim zamieszkać, chcesz (jak przypuszczam) spędzić z nim życie, wiążesz z nim poważne plany - m.in. oznacza to włączenie do jego rodziny. Jak widać Kasia stanowi bardzo ważną jej część, czy wyobrażasz sobie należenie całe życie do właśnie takiej rodziny, w której tak poważną role pełni taka rozwydrzona dziewucha?

Nie miej mi za złe tego co napiszę, ale mam wrażenie, że Twojemu TZtowi wcale nie będzie tak źle, jeśli go zostawisz, bo szybko Kasia go przecież pocieszy. Zycze Ci zeby wszystko sie wyjasnilo i zeby on sie opamietal, ale nie wydaje mi sie zeby ot tak potrafil zerwac stosunki z siostra (bo dla mnie jesli cos jest chore i niezdrowe, to trzeba to bardzo mocno ograniczyc, czasem nawet zerwac), takze z powodu nadchodzacych okolicznosci - rodzinne swieta, wiadomo odpowiedz sobie, chcesz sie tak meczyc? jak dlugo? ile jeszcze wytrzymasz w imie tej milosci?(ktorej jak widze wiecej od Ciebie dostaje Kasia)
Wydaje mi sie, ze od odejscia powstrzymuje Cie jedynie fakt, ze "przeciez to jego siostra" i dzieki temu wiesz ze przeciez nic miedzy nimi nie bedzie....ale gdyby, dajmy na to, traktowalby tak kuzynke? przyjaciolke? Juz dawno powiedzialabys dosc, prawda? Jestes jego kobieta, do cholery, powinnas byc najwazniejsza! :/ ehh....
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 19:49   #88
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Dokładnie...
Ja jestem z natury mściwa i złośliwa, więc mało tego, że uciekłabym od takiego TZta gdzie pieprz rośnie, to jeszcze starałabym się dopiec tej całej Kasi....

Wstyd mi że mam taką imienniczkę!

Kochana, myslisz o nim poważnie, chcesz z nim zamieszkać, chcesz (jak przypuszczam) spędzić z nim życie, wiążesz z nim poważne plany - m.in. oznacza to włączenie do jego rodziny. Jak widać Kasia stanowi bardzo ważną jej część, czy wyobrażasz sobie należenie całe życie do właśnie takiej rodziny, w której tak poważną role pełni taka rozwydrzona dziewucha?

...
Dokładnie tak jest ona jest jakims nawet nie wiem jak to nazwac ale caly dom staje na glowie kiedy Kasia przyjezdza wszystko musi byc podporzadkowane temu co ona bedzie chciala robic kiedy przyjedzie.
Np TZ nie moze sie ze mna umowic na jutro gdyz najpier musi to przedyskutowac z siostrzyczka i dowiedziec sie czy ona np nie bedzie chciala zeby ja zawiózł na koniec swiata....

Sytuacja ktora mnie maksymalnie powalila to kiedy Kasia zaczela sie chwalic ze kupuje dom za 2,5 MILIONA FUNTÓW (tak tak milionerka )
i wyobrazcie sobie ze gdybym sie nie odezwala i nie sproawdzila jej na ziemie, nie przeliczyla tego na zlotowki i euro i nie przypomniala TZ za ile wszystkie gwiazdy maja domy bo cala rodzina chwyciła by to co ona mowi i pozniej calemu siwatu oglaszaliby ze Kasia z tyle i tyle kupuje dom...
No chore...pozniej przytaknela ze jej sie sumy pomylily <lol>

Nie chce ttak dluzerj zyc ale nie mam odwagi tego kończyć...po prostu go KOCHAM....
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 20:11   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Kazdy z moich z ex TZ-ow mial przynajmniej jedna siostre i kazdy za nimi szalal
Ale nigdy nie musialam z nimi rywalizowac. W zaden sposob mi nie zagrazaly

Strasznie dziwna jest sytuacja jaka opisujesz. Problemem nie jest to, ze TZ lubi siostre, ale to ze to "lubienie" odbywa sie Twoim kosztem, jest zwyczajnie raniace. Momentami tak jakby chcial Ci cos pokazac, ta ich sympatia jest az nienaturalna. Bo zawsze jest cos nie tak gdy trzecia osoba jest jak intruz. Tylko ludzie poranieni maja potrzebe udawadniac swiatu, ze jednak ktos ich kocha/kogos kochaja. Ludzie naprawde szczesliwi i zadowoleni sa czegos takiego wyzbyci. Ludzie szczesliwi chca sie jeszcze tym szczesciem dzielic.

To tak jak Kowalski buduje dom koniecznie wiekszy od domu Nowaka, bo czuje sie zraniony tym, ze Nowak ma np wyzsze stanowisko w pracy. Takie silowe udawadnianie, prawie jakby mieli jakis kompleks i chcieli sobie ta sslabosc zrekompesowac "miloscia rodzinna"
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 16:48   #90
extravagans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: zbyt rodzinny TŻ czy moj wymysł czyli Ja On i Jego siotra

Wybrał
extravagans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.