SPD off-topowo po raz trzeci ;) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 12:03   #3391
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
Ja przez neta nie rozliczałam tylko pocztą wysłałam za potwierdzeniem odbioru

witam
U mnie potwornie zimno dziś, aż ciężko uwierzyć, że jest wiosna
Byłam już 2 razy na dworze i trochę zmarzłam
Najbliższy miesiąc zapowiada się bardzo źle chyba, że jakiś cud nastąpi na który oczywiście liczę i w związku z tym mało się odzywam, coby nie zarażać złym humorem
Coraz gorzej mi z tym oszczędzaniem, bo nie jest to oszczędzanie=odkładanie tylko oszczędzanie z musu, czyli wegetacja , ale jest światełko w tunelu, prawdopodobnie za miesiąc nasza sytuacja będzie trochę lepsza

golden ja mam pelargonie na oknie cały czas Jak się skończyło lato to schowałam i ładnie mi się przechowały i na ten rok będą jak znalazł
a mnie najbliższe miesiące oznaczają powrót do oszczędzania, przewiduję także kilka pozytywnych zwrotów-wpływów. Koniec z remontem, podstawy kupione, także teraz oszczędzamy na kolejne elementy wyposażenia, pierwsze będzie łóżko do sypialki. A zwroty to :
- pit mój
- zwrot Vatu z remontowych rzeczy
- rozliczenie gazu ( przez pół roku płaciliśmy a nie korzystaliśmy, także teraz przez jakiś czas nie będziemy płacić )
- rozliczenie ogrzewania ( wymiana okien sprawiła, że ogrzewanie włączaliśmy tylko aby wyschły ściany itd. w trakcie remontu, także mamy mało naciagnięte -- i liczę na zwrot ok 2 czynszów )
- no i zmiana czynszu na letni - czyli ok 100 zł mniej.
- no i w końcu liczę na zmianę pogody co oznacza więcej pracy - większą wypłatę

Także odbijemy się od niskiego poziomu oszczędności ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:08   #3392
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a mnie najbliższe miesiące oznaczają powrót do oszczędzania, przewiduję także kilka pozytywnych zwrotów-wpływów. Koniec z remontem, podstawy kupione, także teraz oszczędzamy na kolejne elementy wyposażenia, pierwsze będzie łóżko do sypialki. A zwroty to :
- pit mój
- zwrot Vatu z remontowych rzeczy
- rozliczenie gazu ( przez pół roku płaciliśmy a nie korzystaliśmy, także teraz przez jakiś czas nie będziemy płacić )
- rozliczenie ogrzewania ( wymiana okien sprawiła, że ogrzewanie włączaliśmy tylko aby wyschły ściany itd. w trakcie remontu, także mamy mało naciagnięte -- i liczę na zwrot ok 2 czynszów )
- no i zmiana czynszu na letni - czyli ok 100 zł mniej.
- no i w końcu liczę na zmianę pogody co oznacza więcej pracy - większą wypłatę

Także odbijemy się od niskiego poziomu oszczędności ;]
Ja z pitu też dostanę zwrot- 1000 na dziecko, także to już będą moje oszczędności (chociaż nie zostawię całości, bo mam jeden wydatek w kwietniu).
U mnie kwiecień- maj to będzie tragedia, będę oszczędzać na wszystkim, ale od maja będzie lepiej i coś tam będę odkładać każdego miesiąca
Tak dostałam po tyłku, że odechciało mi się kupować i stałam się straszną sknerą , także już nie mam problemu ani z nadmiernym kupowaniem, ani kasa mnie w ręce nie parzy Nawet przestałam lubić chodzić po sklepach
Mnie też będzie kiedyś remontowanie czekało, ale obiecałam sobie, że żadnych kredytów nie chcę i jak coś kupię to tylko za gotówkę
Ja nie mam zmiany czynszu na letni Cały rok płacę tak samo duży

Sikoreczka a jakieś zmiany w mieszkaniu poczyniłaś, których nam nie pokazałaś Chętnie zobaczę
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-03-22 o 12:14
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:47   #3393
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

sikoreczka pochwal sie efektem tymczasowym ( bo nie koncowy jeszcze pewnie bedziecie cos dokladac

u mnie zadnych zwrotow ani nic takiego bo tu sie podatki inaczej placi i odliczyc to sobie moge jesli mi za duzo zabiora

pol dnia ciemnica

do tego leje i leje
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:35   #3394
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Można dołączyć?

U mnie biało. Nie o takiej wiośnie marzyliśmy.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:13   #3395
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

lili i irenka, fotki zrobię jak ogarnę trochę, obiecuję, że przed świętami, ale póki co nie mam czasu na kompletne porządki, a nie chcę Wam fotek z porozrzucanymi ciuchami dawać

od ostatnich zdjęć pozmieniało się, wkońcu mieszkamy już 3 tygodnie ale jeszcze dużo rzeczy zostało do zrobienia ...w salonie póki co na najbliższe pół roku nic nie zmieniamy ( mamy lampę stojącą, narożnik i ławę - w planach kiedyś stół rozkładany z krzesłami, jeszcze w dalszych nowy tv) w sypialce będzie łoże i szafa i to takie zakupy na najbliższe 1-3 miechy , w łazience brakuje nam lustra i szafki z umywalkę i w ciągu 1- 3 miechów to zrobimy , w kuchni brak stołu, w korytarzu brak szafy, szafki na buty - w ciąg 4-6 miesięcy
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:08   #3396
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Sikoreczka to czekamy z Irenką na fotki

Karolina witaj

U mnie dziś prawdziwa wiosenna pogoda Można bałwany lepić
W ogóle sąsiedzi wynieśli w pierwszy dzień wiosny choinkę na śmietnik, a przecież idealnie się wpasowywała w klimat
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:13   #3397
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Dzień dobry!

U mnie dzisiaj mroźno i słonecznie. Czekam na fachowców, w międzyczasie robię prezentację i jakoś taka bez humoru jestem dzisiaj.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 07:13   #3398
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

-13 stopnie...
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:45   #3399
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

u mnie tylko -8,5 a myślałam, że cieplej będzie bo słońce mocno świeci
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:02   #3400
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

U mnie -5. rok temu o tej porze paliliśmy pierwsze ognisko, bo było już w miarę ciepło.
Ale sprawdzałam pogodę na święta i u mnie ma być ok 10 stopni, więc tragedii nie ma. Byleby w końcu zrzucić te zimowe ciuchy.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:52   #3401
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a mnie najbliższe miesiące oznaczają powrót do oszczędzania, przewiduję także kilka pozytywnych zwrotów-wpływów. Koniec z remontem, podstawy kupione, także teraz oszczędzamy na kolejne elementy wyposażenia, pierwsze będzie łóżko do sypialki. A zwroty to :
- pit mój
- zwrot Vatu z remontowych rzeczy
- rozliczenie gazu ( przez pół roku płaciliśmy a nie korzystaliśmy, także teraz przez jakiś czas nie będziemy płacić )
- rozliczenie ogrzewania ( wymiana okien sprawiła, że ogrzewanie włączaliśmy tylko aby wyschły ściany itd. w trakcie remontu, także mamy mało naciagnięte -- i liczę na zwrot ok 2 czynszów )
- no i zmiana czynszu na letni - czyli ok 100 zł mniej.
- no i w końcu liczę na zmianę pogody co oznacza więcej pracy - większą wypłatę

Także odbijemy się od niskiego poziomu oszczędności ;]
A jak to jest z odliczaniem VATu za remontowe rzeczy? Ja się remontowałam 2011/2012 to jeszcze mogę? Bo coś słyszałam, że 5 lat wstecz można. Wszystkie faktury mam itd, tylko zielona jestem w tej sprawie

Karolina witaj
Napisz coś więcej o sobie i tradycyjnie poprosimy na wpisowe przepis na coś dobrego

Ja właśnie ostatnio doszłam do wniosku, że jak żyję to jeszcze śniegu na święta wielkanocne nie pamiętam. Wiem, że kiedyś tam prószył, ale nie żeby zaspy leżały.

Dzisiaj miałam w planach leniwy dzień, ale z rana posprzątałam, ugotowałam obiad i dopiero teraz zaległam. Mam jeszcze listę rzeczy do zrobienia na dzisiaj, ale to raczej przyjemności niż obowiązki

Mój ekspres do kawy się zepsuł TŻ robił kakao sobie i w pewnym momencie przestała woda lecieć i nie daje się go otworzyć żeby wyjąć kapsułkę. Czytałam i kolega mi mówił, który stał na promocji z tymi ekspresami, że tam się ciśnienie zrobiło i dlatego nie można otworzyć. On reklamował starszy modeł i w nim dało się przebić kapsułkę i wtedy woda zeszła i już, a tu nie ma jak się dostać do tego więc czeka mnie oddanie do reklamacji.
Mam wolny dzień i nie mam jak się kawy napić
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 18:01   #3402
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Czesc Dziewczyny.

Nie odzywam sie od onad 2 tygodni, podczytywalam Was w tym czasie i raczej juz tak zostanie bo stracilam ochote na udzielanie. Zrobilo mi sie cholernie przykro po tym co przeczytalam w klubie a co napisala Sikoreczka111.

Sikoreczka111 - zycze duzo zdrowia Twojej mamie.

Oprocz tego ze zrobilo mi sie cholernie przykro to tez sie strasznie wkur.wilam bo wrzucilas nas wszystkich do jednego worka, wszyscy sa beeeee.

Ja moglabym za to ksiazki pisac o bezczelnych, chamskich pacjentach, nie trzymajacych sie zalecen ale po co?
Nie wszyscy pacjenci sa tacy sami i jak mialabym patrzec na ludzi przez pryzmat tych zlych to juz dawno rzucilabym ta robote.

Doskonale rozumiem tez ze zostane usunieta z klubu skoro przestaje sie tu udzielac.

Milego popoludnia Dziewczyny
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:21   #3403
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Tallu super , ze jestes . swoja droga wcale Ci sie nie dziwie ze tak sie poczulas.



u nas mam nadzieje ze sniegu nie bedzie na swieta bo juz mam dosc tej zimnicy .

Na swieta w zasadzie nie czekam ale zawsze to milej mozna czas spedzic jak za oknem jasniej.

Milego popoludnia .
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 09:50   #3404
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Witajcie!
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Karolina witaj
Napisz coś więcej o sobie i tradycyjnie poprosimy na wpisowe przepis na coś dobrego

Ja właśnie ostatnio doszłam do wniosku, że jak żyję to jeszcze śniegu na święta wielkanocne nie pamiętam. Wiem, że kiedyś tam prószył, ale nie żeby zaspy leżały.
Jestem na II roku filologii polskiej, swoją przyszłość wiążę ze szkołą lub uczelnią. Od prawie 3 lat zakochana, niestety widujemy się tylko w weekendy, bo studiuję w innym mieście. Ostatnio niestety mam trochę gorszy czas, ale mam nadzieję, ze to szybko minie. Co do przepisu, to wrzucę coś w tym tygodniu, gdy tylko znajde chwilę czasu, bo we wtorek mam swoją pierwszą lekcję i się strasznie stresuję, a musze jeszcze rpzygotowac na nią wiele rzeczy, Będę Was podczytywac i w miare możliwości się udzielać.

Co do śniegu na Wielkanoc, to pamiętam, ze jak miałam 5-6 lat, to też były zaspy. Ale sprawdzałam prognoze długoterminową i na świeta ma być ok +10 stopni, więc może chociaż ten śnieg stopnieje.
Ja za świetami nie przepadam, z pewnych powodów straciły dla mnie swój "blask". Może jak założe swoja rodzinę, to polubię je na nowo...
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:30   #3405
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Tez jak pamietam jak mialam moze 7-8 lat byla wielkanoc ze lepilismy balwana nieno nie bylo moze zasp wielkich ale snieg byl napewno .
Tyle ze teraz to juz calkiem pogoda sie przestawia . W zime cieplo , wiosna zimna..
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 22:35   #3406
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny.

Nie odzywam sie od onad 2 tygodni, podczytywalam Was w tym czasie i raczej juz tak zostanie bo stracilam ochote na udzielanie. Zrobilo mi sie cholernie przykro po tym co przeczytalam w klubie a co napisala Sikoreczka111.

Sikoreczka111 - zycze duzo zdrowia Twojej mamie.

Oprocz tego ze zrobilo mi sie cholernie przykro to tez sie strasznie wkur.wilam bo wrzucilas nas wszystkich do jednego worka, wszyscy sa beeeee.

Ja moglabym za to ksiazki pisac o bezczelnych, chamskich pacjentach, nie trzymajacych sie zalecen ale po co?
Nie wszyscy pacjenci sa tacy sami i jak mialabym patrzec na ludzi przez pryzmat tych zlych to juz dawno rzucilabym ta robote.

Doskonale rozumiem tez ze zostane usunieta z klubu skoro przestaje sie tu udzielac.

Milego popoludnia Dziewczyny
każdy ma prawo do własnego zdania i do wyrażania tego zdania. Nie wiem co Cię tak uraziło? To, że jestem zła, że lekarze/dyspozytorzy nie zareagowali właściwie? Czy to, że większość lekarzy/innych pracowników służby zdrowia nie wyjaśnia pacjentom pewnych spraw i potem się sprawdza w necie? Nawet Ty kiedyś najechałaś na mnie, że przecież jak byk pisze od okulistki o astygmatyźmie... a skąd ja mam wiedzieć co oznacza recepta? Wróżką nie jestem, medycyny nie kończyłam i oczekuję, że po to oni są, żeby wyjaśniać, a nie wypisać receptę i krzyknąć następny.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 06:57   #3407
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam

Talu ja uważam, że Sikoreczka nie uderzyła w Ciebie Po prostu źle zostali potraktowani i była zła i jest to zrozumiałe, że się zdenerwowała na lekarzy, z którymi miała do czynienia.

U mnie zimno.
Dziś Tż musi zakupy zrobić, bo mam pustki w lodówce , a koło Biedronki będzie przejeżdżał. Doszłam do wniosku, że mój Aldik jest coraz droższy W ogóle chyba się na Lidla przerzucę jeśli chodzi o większe zakupy, bo Biedronka trochę mi się opatrzyła

Na obiad chyba będzie kebab w bułce
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-03-25 o 06:58
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 07:29   #3408
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

To ja widać za "młoda" jestem żeby śnieg pamiętać

Witam się
Muszę się zaraz zebrać bo w tym tyg chodzę na 10:30, a że na 7h to bardzo mi się to podoba bo wcześniej w domu będę.

Chorubsko dalej się mnie trzyma Już ponad tydzień...

Znalazłam wreszcie sposób na to aby moje włosy lekko się kręciły, a właściwie takie pogniecione były i efekt utrzymywał się cały dzień - śpię w dobieranym warkoczu. Bo z dyfuzorem średnio sobie radzę na razie albo moje włosy nie chcą się mu poddać...

Miłego dnia
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 08:06   #3409
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Witam, ja jestem zakatarzona i gardlo mnie boli, nie wiem jak wytrzymam w tej pracy.

Za autem nadal czekam, ale udało mi się juz zalatwic lekarza i moze w piatek prawko juz bedzie.

W sobote bylam w pracy, a potem u Tzta na weekend.

Ja chce już wiosne i lekkie ciuchy bo tym sniegiem to juz zygam.

Milego dnia

Co do zakupow ja bym chciala kurtke jeansowa, czerwone rurki i buty.
upatrzylam tez na all bransoletke i kolczyki
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 10:32   #3410
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
U mnie zimno.
Dziś Tż musi zakupy zrobić, bo mam pustki w lodówce , a koło Biedronki będzie przejeżdżał. Doszłam do wniosku, że mój Aldik jest coraz droższy W ogóle chyba się na Lidla przerzucę jeśli chodzi o większe zakupy, bo Biedronka trochę mi się opatrzyła

Na obiad chyba będzie kebab w bułce
jak dla mnie teraz kauflan jest ulubionym sklepem, mamy go pod nosem i ceny są naprawdę fajne

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość

Znalazłam wreszcie sposób na to aby moje włosy lekko się kręciły, a właściwie takie pogniecione były i efekt utrzymywał się cały dzień - śpię w dobieranym warkoczu. Bo z dyfuzorem średnio sobie radzę na razie albo moje włosy nie chcą się mu poddać...

Miłego dnia
szkoda, że ja nie umiem dobieranego robić ani nic .... moje włosy po obcięciu znacznie lepiej się teraz układają, końcówki się wykręcają i są bardziej uniesione. Szkoda tylko, że w pracy muszę je nosić związane i z opaską.

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość

Co do zakupow ja bym chciala kurtke jeansowa, czerwone rurki i buty.
upatrzylam tez na all bransoletke i kolczyki
ja znalazłam lumpka fajnego i chyba czasem tam będę zaglądać, fajne letnie sukienki mieli i mają system, że każdego dnia jest coraz taniej. Może to nie wrocław, ale może uda mi się coś znaleźć coś fajnego i niedrogiego.

Ja dopiero wstałam, jestem mega zmęczona ostatnio. Wczoraj najpierw gotowałam u taty, a potem do pracy, niby tylko 4,5 h a taki ruch był, że szok.

Co jakiś czas robię obiady tacie i powiem Wam, że jak nigdy wszystko mi takie dobre wychodzi, nawet sosy - wczoraj robiłam z kurczaka i wyszedł mega pyszny

Okien nie myjemy teraz, bo jest taki mróz, że szkoda się męczyć. No i mam już listę ciast na święta:
- 3 bit
- keks
- baba i mufiny do święconki
- kremówkę
- makowca
- i może jeszcze jakieś proste i mało słodkie dla mamy

Niby dużo, ale jak się podzieli na 3 rodziny to wcale dużo nie wyjdzie.
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:16   #3411
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)



Wpadam tylko na chwilę, żeby się przywitać i wracam do przygotowywania lekcji. I proszę o kciuki za mnie jutro, bo mam lekcję i strasznie się stresuję.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:08   #3412
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
A jak to jest z odliczaniem VATu za remontowe rzeczy? Ja się remontowałam 2011/2012 to jeszcze mogę? Bo coś słyszałam, że 5 lat wstecz można. Wszystkie faktury mam itd, tylko zielona jestem w tej sprawie
Są specjalne formularze VZM i załączniki do nich w zależności od tego czy zakupy związane były z remontem wymagającym zezwolenia lub nie i tego z jakimi stawkami podatku VAT były (przed zwyżką i po). A ogólnie o zwrot można się starać z materiałów, które dawniej przed zmianami miały stawkę 7% a po zmianach zwiększyło się do 22%. Jest pełno stron, gdzie można alfabetycznie wyszukać dany materiał po nazwie czy kodzie PKWiU a także na forach idzie wyszukać co i jak. Ja u mojej Mamy od czasu do czasu to robię, bo jej się nie chce, a mi wpada dodatkowa kasa za chwilę pracy

A co do odliczenia internetu, to faktury muszą być wystawione na Ciebie i potem maksymalnie możesz odliczyć 760zł (jest to krzywdzące dla tych co płacą więcej w ciągu roku, no ale lepsze to niż nic...) Kwotę tę wpisujesz w formularzu PIT-0. A potem przenosisz pod sam koniec rozliczenia do PIT-37. Ja co roku korzystam z programu Gofinu, bo wg mnie jasno prowadzi krok po kroku w doborze formularza, a potem też łatwo się wypełnia i wiele rzeczy wystarczy wpisać raz, a program sobie dane przenosi na poszczególne formularze - jak masz pytania to pisz na prv, postaram się pomóc


Przed chwilą wróciliśmy z zakupów. Kupiłam zapas kurczaka i jutro będę mieć wieczór kurczakowy, bo będę go obrabiać - część w formie filetów już przyprawionych, część pokroję na kawałki i też doprawię, tak że potem wystarczy wyjąć z lodówki i usmażyć/ugotować

A na Święta kupiłam już jajka i królika i część rzeczy do sałatki warzywnej. Jutro muszę jeszcze pojeździć po warzywniakach za obierkami z cebuli, co by mieć czym zabarwić jajka w sobotę
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 21:14   #3413
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość



szkoda, że ja nie umiem dobieranego robić ani nic .... moje włosy po obcięciu znacznie lepiej się teraz układają, końcówki się wykręcają i są bardziej uniesione. Szkoda tylko, że w pracy muszę je nosić związane i z opaską.



Okien nie myjemy teraz, bo jest taki mróz, że szkoda się męczyć. No i mam już listę ciast na święta:
- 3 bit
- keks
- baba i mufiny do święconki
- kremówkę
- makowca
- i może jeszcze jakieś proste i mało słodkie dla mamy

Niby dużo, ale jak się podzieli na 3 rodziny to wcale dużo nie wyjdzie.
dobrze ze nie musisz miec siatki na glowie i czapki caly czas i 25C np w pracy co wcale fajne nie jest

jak tylko zwiazane to jeszcze w miare


Sikorka sporo tych ciast a poza ciastami co gotujecie na swieta
?

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość


Wpadam tylko na chwilę, żeby się przywitać i wracam do przygotowywania lekcji. I proszę o kciuki za mnie jutro, bo mam lekcję i strasznie się stresuję.

irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 06:57   #3414
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

effie czerwone rurki są super, ja mam dżinsowe czerwone rybaczki, ale schudłam i są mi za duże, a super były

Sikoreczka ja 3 bita uwielbiam Robiłam już kilka razy i to moje jedno z ulubionych ciast
Ja lumpki też lubię Chodzę czasem i u mnie też jest każdego dnia taniej, aż do nowej dostawy. Czasem z metkami rzeczy znajduję. Dawno nie byłam, bo teraz trochę w nienajlepszej kondycji finansowej byliśmy, ale za miesiąc będzie lepiej to zajrzę

Musielibyśmy pomalować na tym naszym wynajmie, ale się zebrać nie możemy, bo mam niechęć, by tu cokolwiek robić , ale tak czy siak trzeba, bo nawet jak będziemy opuszczać to mieszkanie to musi jakoś wyglądać
Dziś chciałam wszystko ładnie ogarnąć, bo jutro mamy gościa na kawce, także mam motywację
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-03-26 o 07:01
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 09:03   #3415
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
dobrze ze nie musisz miec siatki na glowie i czapki caly czas i 25C np w pracy co wcale fajne nie jest

jak tylko zwiazane to jeszcze w miare


Sikorka sporo tych ciast a poza ciastami co gotujecie na swieta
?

czepki nosimy na produkcji;p ale tak to tylko opaska i włosy związane .


sporo, bo i sporo osób będzie, w domu będzie nas 9 - do teściów też coś niecoś zawiozę, no i myślę, że do rodziców przyjadą na pewno goście ( ze względu na mamę my się ruszać nie będziemy do nikogo)

gotujemy mało, bo tak to będą z 2 sałatki, ryba jakaś po grecku czy inna, i mięcho ( jakiś schab ze śliwką, udka )

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
effie czerwone rurki są super, ja mam dżinsowe czerwone rybaczki, ale schudłam i są mi za duże, a super były

Sikoreczka ja 3 bita uwielbiam Robiłam już kilka razy i to moje jedno z ulubionych ciast
Ja lumpki też lubię Chodzę czasem i u mnie też jest każdego dnia taniej, aż do nowej dostawy. Czasem z metkami rzeczy znajduję. Dawno nie byłam, bo teraz trochę w nienajlepszej kondycji finansowej byliśmy, ale za miesiąc będzie lepiej to zajrzę

Musielibyśmy pomalować na tym naszym wynajmie, ale się zebrać nie możemy, bo mam niechęć, by tu cokolwiek robić , ale tak czy siak trzeba, bo nawet jak będziemy opuszczać to mieszkanie to musi jakoś wyglądać
Dziś chciałam wszystko ładnie ogarnąć, bo jutro mamy gościa na kawce, także mam motywację
lili a z jakiego przepisu robisz 3 bita??


ja się zdenerwowałam bo odkryłam, że po zalaniu zacieki są też w sypialce
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 10:04   #3416
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
czepki nosimy na produkcji;p ale tak to tylko opaska i włosy związane .


sporo, bo i sporo osób będzie, w domu będzie nas 9 - do teściów też coś niecoś zawiozę, no i myślę, że do rodziców przyjadą na pewno goście ( ze względu na mamę my się ruszać nie będziemy do nikogo)

gotujemy mało, bo tak to będą z 2 sałatki, ryba jakaś po grecku czy inna, i mięcho ( jakiś schab ze śliwką, udka )



lili a z jakiego przepisu robisz 3 bita??


ja się zdenerwowałam bo odkryłam, że po zalaniu zacieki są też w sypialce
polecam w 100% ten przepis
http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-jak-3-bit
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 11:01   #3417
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
c

lili a z jakiego przepisu robisz 3 bita??
ja robię zawsze z tego przepisu http://bizneswoman-w-kuchni.blogspot...pieczenia.html
Śmietanę 30% zawsze w Biedronce kupuję (zresztą tak szczerze mówiąc to nigdzie indziej tak dużej nie widziałam)
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:02
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 11:14   #3418
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
ja robię zawsze z tego przepisu http://bizneswoman-w-kuchni.blogspot...pieczenia.html
Śmietanę 30% zawsze w Biedronce kupuję (zresztą tak szczerze mówiąc to nigdzie indziej tak dużej nie widziałam)
tak dużej czyli 30% ? wszędzie prawie są również 36%
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 12:00   #3419
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
tak dużej czyli 30% ? wszędzie prawie są również 36%
nie o to mi chodzi
Chodzi mi o to, że ta w Biedronce ma 30%, a jest duża, bo ma aż 330 ml, a zwykle te 30% są mniejsze i wychodzą drożej.

Ociepla się u mnie, trochę śnieg topnieje, ale wiatr taki, że głowę chce urwać
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 12:14   #3420
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Hej

Ja tak na szybko melduję, że żyję :P
W tamtym tygodniu przepadłam, bo urlopowałam. Plus tego taki, że póki co nie bolą mnie nadgarstki, bo niedawno mi się to zaczęło Aż zasnąć nie mogłam.
Takie efekty pracy przy komputerze, mam nadzieję że jakoś przejdzie albo da się to rozćwiczyć, bo w gorszym przypadku może się to skończyć i zabiegiem, ała :P

karolina92: witaj
Lubię Bielsko, a szczególnie centra handlowe w nim

nurku: proszę bardzo Jak obiecałam piszę o zniżkach w miarę możliwości. Też nie zawsze mi się przydają, czasem się napalę na buty a tu rozmiaru już brak itd. Ale czasem trochę dzięki nim zaoszczędzę. Fajnie jakby była jakaś w cubusie bo muszę dokupić koszulek beżowych i białych, bo ostatnio trochę wywaliłam. A jak jest -30 to bardziej się to opłaca.
Kiedyś kupowałam takie w h&m, ale ostatnio bardziej pasują mi te z cubusa.

Jeśli chodzi o ciasta to niestety bita smietana nie dla mnie, bo mnie mdli. A kiedyś to bym mogła miskę zjeść
Najlepsza śmietana to taka w woreczku 30&, krótkoterminowa, ale dostać taką oprócz to nie taka łatwa sprawa.

Ja mam w zakładkach te ciasta m.in. do zrobienbia kiedyś tam:

http://www.przepis-kulinarny.pl/cias...olo-id998.html

http://www.ewa-wachowicz.pl/ciasto-milky-way-id102.html

http://www.przepis-kulinarny.pl/miodownik-id1283.html

Miodownik to już wiem, że polubię. Szczególnie, że ma budyniowy krem.

A na resztę potem odpiszę, jak się odrobię ze wszystkim nieco
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 16:47:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.