te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 14:10   #241
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Oczywiście, że tak - nie będę się wygłupiać w momencie, kiedy on nie jest w ogóle zainteresowany :P

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:48
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 01:06   #242
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak - nie będę się wygłupiać w momencie, kiedy on nie jest w ogóle zainteresowany :P
Niestety, koleś doskonale wie że się ogólnie podoba i jakoś nie bardzo się widzę w roli członkini fanklubu.
Rozmowy wyglądają tak, jak wyżej opisałam=jak już mu bezpośrednio zadam pytanie to odpowie jakimś jednym słowem i dalsza olewka in progress. Zresztą okazało się, że nie tylko mnie z takim upodobaniem ignoruje; zainteresowany jest wyłącznie swoimi znajomymi
Nie mam pomysłu jak sie przebić, trzeba sobie chyba darować zarywanie nocy na imprezach w oczekiwaniu, że może coś akurat dziś się zmieni.

RAZ mi się ktoś spodobał i pieknie trafiłam. Nosił wilk razy kilka...
Dla mnie to też wygląda trochę na to co sama zrobiłam jeszcze nie tak dawno temu, i zresztą w ogóle to jest jeden z moich sposobów na załatwianie takich spraw. Otóż moim zdaniem koleś może po prostu ciebie jak i inne dziewczyny olewać bo wie, że on się wam podoba, a nie powie wprost 'dajcie mi spokój'. Ja tak właśnie ignoruje kolesi, którzy są mną zainteresowani, a ja nimi nie. Udaje że ich nie widzę, też tak czasem jak o coś zapytają to super krótko odpowiem i w ogóle na nich nie patrzę. Z drugiej strony to też jakaś szansa może być, że się mu podobasz i on się tak właśnie zachowuje. Najlepiej żebyś to teraz ty zmieniła zachowanie względem niego, może właśnie nie siedziała na tych imprezach tak długo i może za tydzień, dwa, trzy byłaby jakaś zmiana zachowania z jego strony.
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:01   #243
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Jak Wasz nastrój w ogóle? Mnie listopad zawsze wpędza w stany depresyjne

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:47
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:30   #244
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość

Jak Wasz nastrój w ogóle? Mnie listopad zawsze wpędza w stany depresyjne
Mnie też nawet baardzo
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:20   #245
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Ooo idealny wątek dla mnie:d

Melduje się, 21 lat. Powoli trace nadzieję na to, że kiedys będe miała faceta. Ale to akurat mnie aż tak nie trapi. Kwestia jest taka, że jestem dziewicą i nie mam zamiaru uprawiać seksu 1 raz z jakimś byle jakim kolesiem, ale z 2 strony nie mma faceta, nie zanosi się na to żebym miała i w sumie sama nie wiem czy bym chciała mieć więc jak tu pogodzić jedno z drugim, nie chce być 30letnią dziewicą


a faceci są dziwni, po ostatnich 2,5 miesiąca już kompletnie ich nie rozumiem. Facet na co dzień ma Cię w dupie, spotykacie się na imprezach. Tam przychodzi do Ciebie i z zaskoczenia całuje. To się powtarza kilka razy w ciągu imprezy (oczywiście nastęopne razy mniej z zaskoczenia ;p). Ale na całowaniu się kończy nie dąży do niczego więcej, co mogłoby sugerować, że chce tylko seksu. I tu pytanie- czego on chce do ch.ja? Ja już się z tej relacji wyswobodziłam uczuciowo, mam do tego stosunek obojętny, ale moja ciekawośc pozostaje wysoce niezaspokojona

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blaskskonca Pokaż wiadomość
Ale nigdy nikt wam sie nie podobał? Odwołam się znowu do wakacji. Poznałam fajnego faceta, fajnie nam się gadało, byl przecudowny z wyglądu. Także pocalunki były, do dzisiaj to wspominam z uśmiechem na twarzy . Ale to wszystko, bo mam hamulce jeśli chodzi o seks- musi być ktoś kogo kocham, kto mnie pociąga, jednak inaczej sie nie da...

Jak wspominalam po pijaku kiedyś tez, ale ten pierwszy pocałunek był zupełnie na trzeźwo w wieku 15 lat z chłopakiem z którym chcialam być. Po miesiącu się skonczylo, cooz(nie, to wlasciwie nie byl zwiazek )

Nie i papieros zdecydowanie nie jest oznaką grzeczności. Znam wielu imprezowiczów, którzy nie palą, a mocno imprezuja. To juz nie podstawówka, gdzie palenie dla niektórych bylo "lansem"


Zgadzam się z początkiem. Czasem jest taka chemia, że nie da się inaczej Ale tak jak dla Ciebie dla mnie to za mało na seks, chociaż coraz częscij się zastanawiam nad przejściem na drugą stronę barykady xD

A co do papierosów, nigdy nie miała papierosa w ustach, a lubię sobie poimprezować
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 00:01   #246
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Dla mnie też idealny...Nie wiem w czym tkwi problem.

Nie mam zupełnie doświadczenia, wiem że będę się wstydzić, jeśli będę się z kimś umawiać. Kiedyś.

Teraz nawet nikt mi się nie podoba i to jest chyba najgorsze. Może jestem jakaś spaczona, jeśli nigdy nie kochałam? I jeśli nikt nie kochał mnie.

Najgorsze jest to, że mam ostatnio dobry humor, naprawdę staram się doceniać małe rzeczy, jestem bardziej otwarta i pomocna. Nie jest tak, że cały czas siedzę w domu. Próbowałam też sama wyjść z inicjatywą, przemogłam się i też nic.

Nie jestem brzydka, raczej podobam się facetom. Mam wymagania, ale też nie jakieś kosmiczne. Chciałabym kogoś kto dba o higienę, jest inteligentny, mamy wspólne tematy, nie zależy mu tylko na seksie. No, wiadomo. Chciałabym najlepszego przyjaciela. Mam przyjaciółki, koleżanki, ale potrzebuję po prostu bliskości z kimś.

Już nawet się tym nie dołuję, przynajmniej na razie.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 02:35   #247
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
a faceci są dziwni, po ostatnich 2,5 miesiąca już kompletnie ich nie rozumiem. Facet na co dzień ma Cię w dupie, spotykacie się na imprezach. Tam przychodzi do Ciebie i z zaskoczenia całuje. To się powtarza kilka razy w ciągu imprezy (oczywiście nastęopne razy mniej z zaskoczenia ;p). Ale na całowaniu się kończy nie dąży do niczego więcej, co mogłoby sugerować, że chce tylko seksu. I tu pytanie- czego on chce do ch.ja? Ja już się z tej relacji wyswobodziłam uczuciowo, mam do tego stosunek obojętny, ale moja ciekawośc pozostaje wysoce niezaspokojona
Moim zdaniem facet chciał po prostu pocałować się z tobą te kilka razy i tyle. Faceci nie podchodzą do fizyczności tak uczuciowo jak my to raz, a dwa że zazwyczaj robią to co robią i jest to dokładnie to co zrobili, czyli - nic więcej, nie ma co dopisywać sobie do tego żadnych historii. I przyznam, że ja oczywiście też czasem sobie niepotrzebnie dopisywałam to i owo, pewno nadal to robię czasem.

-----------------

a tak w ogóle proszę się nie dziwić, że piszę ostatnio w takich porach, poprawiam magisterkę, a że pisze mi się dobrze (właściwie lepiej, dobrze to za dużo powiedziane, hahaha) dopiero jak już jest ciemno, generalnie co za przekleństwo pisanie czegokolwiek tak długaśnego i potem dłuuugie poprawianie

---------- Dopisano o 03:35 ---------- Poprzedni post napisano o 03:33 ----------

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Wiesz, tylko on nie ma żadnych podstaw, żeby myśleć że mi się podoba. Przecież w ogóle z nim nie rozmawiam, maślanym wzrokiem za nim nie wodzę, nic z tych rzeczy.
Jego mniemanie o sobie lata w stratosferze, ale osobiście nie widziałam, żeby ktoś go jakos namiętnie podrywał. Może dlatego że poza kilkoma osobami wszystkich olewa.
Na imprezach zostaje z ludźmi z którymi przyszłam i którzy są moimi b.dobrymi znajomymi (no i część z nich lepiej lub gorzej zna również jego) - po prostu normalnie pewnie wychodziłabym troche wcześniej.
Idiotka ze mnie i już. Trzeba jakoś nałożyć bana na myśli o nim i tyle

Jak Wasz nastrój w ogóle? Mnie listopad zawsze wpędza w stany depresyjne
może jest po prostu tak strsznie zadufany w sobie? sama nie wiem, ja bym chyba takiego olała bo ileż można

a co do listopada to mnie też wpędza w zły nastrój, strasznie szybko robi się ciemno, za oknem nie ma śniegu który by to wszystko rozświetlił (ale śniegu z 2 strony nie nawidzę ) i generalnie jest niefajnie w listopadzie, zresztą ja się lepiej poczuję pewno dopiero gdzieś na święta, a potem sylwek i czekanie do marca aż wiosna się zacznie pojawiać
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 09:18   #248
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

69love69, po prostu dodatkowa atrakcja na imprezie. Ja bym chyba padła ze szczęścia (vide moje wcześniejsze posty)

Miss Puppet, Podziwiam Cie, że o takich porach w ogóle potrafisz się zmobilizowac. Mi też lepiej się pisało jak było ciemno, ale północ to była max...

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:46
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:15   #249
mnbv1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

kurcze,ale bym sie do kogos przytulila;(
mnbv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 23:04   #250
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez mnbv1990 Pokaż wiadomość
kurcze,ale bym sie do kogos przytulila;(


Ja też . Ale zdałam sobie sprawę, że nawet nie mam osoby do której chętnie bym się przytuliła. Tzn. takiego kogoś, kto mi się podoba. No dobra, chyba bym nie pogardziła przytulaniem kogokolwiek...

Chociaż i tak jest coś dziwnego, bo mam naprawdę niezły humor jak na listopad. Nie licząc tego, że mam PMS i na zmianę albo dobry humor albo totalny dół połączony z pogodą i tym jaka jestem beznadziejna.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 06:27   #251
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

ciężki okres w życiu mam plus pogoda makabryczna więc bym się teraz przytulała non stop. nawet wiem do kogo...

Ale w sumie jakiś facet-przyjaciel też mógłby być
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:11   #252
mnbv1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Tez mam nadzieje,ze to przez pogode i w ogole, bo czuje sie taka samotna,ze sobie z tym nie radze po prostu to okropne, samotnosc jest okropna, wiem,ze nie nalezy tak myslec,ale po prostu jestem sama, nawet nie mam przyjaciolki,zeby od serca pogadac cos ze mna nie tak widac
mnbv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:40   #253
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

mam to samo :/

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:44
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:15   #254
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
mam to samo - dziesiątki bliższych lub dalszych znajomych, kilku bardzo dobrych kolegów między nimi nawet...ale ani jednej osoby, której można by było szczerze powiedzieć "jest mi smutno, nie radze sobie z tym wszystkim i tak naprawde jestem strasznie samotna"

Taką jestem dobrą aktorką, że wszystkim wydaje się, że mam takie strasznie ciekawe życie, jestem wylajtowana, niczym się nie przejmuje, wszystko łatwo mi przychodzi. A faceta nie mam, bo nie chce - przecież przynajmniej kilku na mnie leci obecnie.
I przydałby się ktoś, przed kim nie trzeba by było udawać.
jak i ja
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:21   #255
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Podbijam
Nie mogę powiedzieć, że nigdy nikogo nie miałam, bo jakieś przelotne związki były, niestety niepoważne, mam nawet teraz wątpliwości czy oparte na jakichkolwiek szczerych uczuciach - nieważne. W każdym razie ostatnimi czasy dołuje mnie ta samotność a brak doświadczenia w związkach sprawia, że czuję się gorsza - strasznie dziecinna, zwłaszcza, gdy ciągle wysłuchuję o podbojach przyjaciółek. Mam nawet obiekcje do wchodzenia w jakieś nowe znajomości i potencjalne związki, bo mam wrażenie, że już za późno na zaczynanie takich rzeczy, że to byłoby tylko żałosne i śmieszne. Nie wiem jak się odnaleźć, jak sobie z tym radzicie? Z drugiej strony mój problem polega też na tym, że jestem wybredna i szukam nieistniejącego ideału, mając zarazem świadomość, że na niego nie zasługuję - wiem, to chore.
Angry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:52   #256
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Podbijam
Nie mogę powiedzieć, że nigdy nikogo nie miałam, bo jakieś przelotne związki były, niestety niepoważne, mam nawet teraz wątpliwości czy oparte na jakichkolwiek szczerych uczuciach - nieważne. W każdym razie ostatnimi czasy dołuje mnie ta samotność a brak doświadczenia w związkach sprawia, że czuję się gorsza - strasznie dziecinna, zwłaszcza, gdy ciągle wysłuchuję o podbojach przyjaciółek. Mam nawet obiekcje do wchodzenia w jakieś nowe znajomości i potencjalne związki, bo mam wrażenie, że już za późno na zaczynanie takich rzeczy, że to byłoby tylko żałosne i śmieszne. Nie wiem jak się odnaleźć, jak sobie z tym radzicie? Z drugiej strony mój problem polega też na tym, że jestem wybredna i szukam nieistniejącego ideału, mając zarazem świadomość, że na niego nie zasługuję - wiem, to chore.
rozumiem doskonale
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:41   #257
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
rozumiem doskonale
ja mam 24 lata Ty jak widze, jestes 2 lat amlodsza.. ale mam dokladnei tak samo..ja mam o tyle chore myslenie,ze wydaje mi sie, iz jak pjde z facetem za reke i to bdzie te to wszyscy nigdy mnei w takiej syuacji nei widzac powiedza o Boz Kaska kogos ma?? szok.. taka .... ma faceta?


.. od kilku dni ciagle placze bo nei dosc,ze brak faceta, praca na sile.. to i kompletne pogubienie sie w zyciu pos tudiach powroty z prayc i samotsnoc.. co najwyzj rozmowy z mama,.kompletny brak celu sensu..rozwoju. po studiach.. ktore i ta byly. e szkd agadac.. gdyby nei 'plecy; to bym ch nei widziala,,,gdyby nie.. moj brak pamieci...byloby lekko a ciezkie nie byly..dla mnei to za kazdymr azme koszmar..sorry musialam se pogadac... niby sa przyjaciele,ale nikt komletnie mnie nie rozumie... nikt..cos mowia,ale czuje jak bardzo sama jestemw e wlasnym swiecie..kompletnie nie rozumiana...
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:46   #258
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez myiabi Pokaż wiadomość
ja mam 24 lata Ty jak widze, jestes 2 lat amlodsza.. ale mam dokladnei tak samo..ja mam o tyle chore myslenie,ze wydaje mi sie, iz jak pjde z facetem za reke i to bdzie te to wszyscy nigdy mnei w takiej syuacji nei widzac powiedza o Boz Kaska kogos ma?? szok.. taka .... ma faceta?


.. od kilku dni ciagle placze bo nei dosc,ze brak faceta, praca na sile.. to i kompletne pogubienie sie w zyciu pos tudiach powroty z prayc i samotsnoc.. co najwyzj rozmowy z mama,.kompletny brak celu sensu..rozwoju. po studiach.. ktore i ta byly. e szkd agadac.. gdyby nei 'plecy; to bym ch nei widziala,,,gdyby nie.. moj brak pamieci...byloby lekko a ciezkie nie byly..dla mnei to za kazdymr azme koszmar..sorry musialam se pogadac... niby sa przyjaciele,ale nikt komletnie mnie nie rozumie... nikt..cos mowia,ale czuje jak bardzo sama jestemw e wlasnym swiecie..kompletnie nie rozumiana...
Nie dziwie się że nikt cię nie rozumie.
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 20:02   #259
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez myiabi Pokaż wiadomość
ja mam 24 lata Ty jak widze, jestes 2 lat amlodsza.. ale mam dokladnei tak samo..ja mam o tyle chore myslenie,ze wydaje mi sie, iz jak pjde z facetem za reke i to bdzie te to wszyscy nigdy mnei w takiej syuacji nei widzac powiedza o Boz Kaska kogos ma?? szok.. taka .... ma faceta?


.. od kilku dni ciagle placze bo nei dosc,ze brak faceta, praca na sile.. to i kompletne pogubienie sie w zyciu pos tudiach powroty z prayc i samotsnoc.. co najwyzj rozmowy z mama,.kompletny brak celu sensu..rozwoju. po studiach.. ktore i ta byly. e szkd agadac.. gdyby nei 'plecy; to bym ch nei widziala,,,gdyby nie.. moj brak pamieci...byloby lekko a ciezkie nie byly..dla mnei to za kazdymr azme koszmar..sorry musialam se pogadac... niby sa przyjaciele,ale nikt komletnie mnie nie rozumie... nikt..cos mowia,ale czuje jak bardzo sama jestemw e wlasnym swiecie..kompletnie nie rozumiana...
Na początek ctr+shift Ci pomogą
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:57   #260
mnbv1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Odswiezam;D nowy rok, macie poczucie,ze cos sie zmieni czy dolujecie sie, ze z dnia na dzien starsze jestescie?:P jak sobie pomysle, ze w tym roku(raczej za 3 miesiace) skoncze 22 lata to po prostu brak mi slow...i czesciej i czesciej widze te zakochane pary nastolatkow i mysle,ze naprawde cos ze mna nie tak;o
mnbv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:01   #261
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

ja w tym roku 25 to dopiero porazka
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:07   #262
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Zapalić Wam światełko nadziei? Miałam prawie 21 lat, kiedy znalazłam się w pierwszym związku.
Pierwszym, naprawdę - pierwsze zakochanie, pierwszy pocałunek, później pierwszy seks. Mija nam trzeci rok ze sobą, i wiecie co? mogłabym czekać nawet dłużej choć miałam już przeświadczenie że coś ze mną nie tak, że jeśli ktoś był mną zainteresowany, to ja totalnie nie odwzajemniałam tego zainteresowania.
Więc... "czekajcie i nie traćcie nadziei" - zobaczycie że było warto

Szczęścia w Nowym Roku!
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:22   #263
mnbv1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez Bojra Pokaż wiadomość
Zapalić Wam światełko nadziei? Miałam prawie 21 lat, kiedy znalazłam się w pierwszym związku.
Pierwszym, naprawdę - pierwsze zakochanie, pierwszy pocałunek, później pierwszy seks. Mija nam trzeci rok ze sobą, i wiecie co? mogłabym czekać nawet dłużej choć miałam już przeświadczenie że coś ze mną nie tak, że jeśli ktoś był mną zainteresowany, to ja totalnie nie odwzajemniałam tego zainteresowania.
Więc... "czekajcie i nie traćcie nadziei" - zobaczycie że było warto

Szczęścia w Nowym Roku!
Dla Ciebie rowniez szczescia w Nowym Roku! a raczej, aby w tym Nowym Roku to Twoje obecne szczescie nadal trwalo


Ja Ci zazdroszcze i w ogole to rozumiem,ze mozna sie pierwszy raz zakochac po 20, po 30, ba nawet po 40, ale uwazam, ze rowniez to moze nas nigdy nie spotkac. I co z tym zrobic? i co zrobic z tym poczuciem samotnosci? nawet bedac przekonanym,ze szczescie czeka za rogiem od poczucia samotnosci nie da sie uciec ...


W ogole doszlam do dziwnego wniosku, ale nie zrozumcie mnie zle. Zawsze jak rozmawiam z jakims chlopakiem, czy to kolega, czy tez z jakims z ktorym sie umowilam na randke (tak, zdarzylo mi sie KILKA razy!;P) i jakos juz tak szczerze rozmawiamy i nie ukrywam,ze nie bylam z nikim w zwiazku. Nie bede odpowiadac, ze z tym bylam 2 lata, z tamtym tyle ;P bla bla...ale jak rozmowa staje sie bardziej intymna, czy tez w formie zartow czy tak o po prostu i schodzi na sex to... Faceci nigdy nie zakladaja, ze w tej sferze tez nikogo nie mialam. Nie mowi sie o tym tak otwarcie, ale ja to tak odczytuje... Chodzi mi o to, czy naprawde zaklada sie,ze jesli nie bylo sie w zwiazku, to' trzeba' pie*** z kimkolwiek? wiem,ze to nieprawda,ale nie wiem co mam o tym myslec, bo szczerze wyobrazam sobie reakcje ich jakbym im powiedziala o swoim dziewictwie. Ja wiem, wiem,ze to nie wstyd, wrecz przeciwnie,ale..
mnbv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:28   #264
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Wiesz, mój TŻ miał za sobą... uwaga uwaga - 2 miesięczny związek. W wieku 24 lat i też nie miał ŻADNYCH doświadczeń erotycznych z drugą osobą.
Szczerze mówiąc, ja, również nie mająca praktyki w temacie, się zdziwiłam. Jakieś to nasze głupie społeczeństwo jest przeświadczone, że seks musi być i koniec - po prostu nie zakłada się niczego innego. A prawdziwy, inteligentny facet, gdyby się dowiedział o dziewictwie partnerki - raczej byłby szczęśliwy, jak już pierwszy szok by opadł Ja, jako kobieta - byłam.

Ale czemu chcesz zakładać, że Ciebie / Was to nigdy nie spotka?
Wiesz, jaka ja byłam przeświadczona, że będę sama? Nawet sobie plany życiowe pod to układałam. A potem, głupi przypadek, trafiłam na Niego. Wtedy, kiedy już się pogodziłam z losem i przestałam nie tylko szukać, ale i czekać...

Tak samo mogłabym zakładać, że będę sama, że mój związek się rozpadnie. I mimo że na co dzień paskudna ze mnie pesymistka, to w kwestiach miłości i związków raczej głosuję za optymizmem, nawet (lub zwłaszcza wtedy...) gdy na pozór brakuje nadziei.


Przywołując przykład mojej przyjaciółki - 24 lata, sama - czasem lepiej być samemu, niż trafić na debila. Koleżanka ta weszła w związek z facetem, który był z nią chyba z braku lepszego zajęcia - nie muszę mówić, jak długo zbierała się po rozstaniu, kiedy się zaangażowała. Teraz twierdzi, że woli poczekać, choć bywa ciężko samej wracać do domu - ale jeśli miałaby przejechać się na byle kim, to już lepiej być samotną.

Trzymajcie się, dziewczyny

Edytowane przez Bojra
Czas edycji: 2012-01-02 o 20:31
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:21   #265
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Ja w tym roku też 25, i z roku na rok coraz gorzej mi z tym. Bo chcąc nie chcąc pojawia się jednak pytanie, a co jeśli mnie to nie spotka?
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:24   #266
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Ja w tym roku też 25, i z roku na rok coraz gorzej mi z tym. Bo chcąc nie chcąc pojawia się jednak pytanie, a co jeśli mnie to nie spotka?
no ja np uwazam ze mnie to nie spotka. i wyjasnie dlaczego. moze niektore osoby maja tak ze zaden absolutnie facet sie nimi nie interesuje. ale u mnie jest tak ze owszem interesuja sie (oczywiscie nie tak czesto jak innymi) ale zawsze albo kontak ie urywa tak po prostu, albo facet okazuje sie byc totalnym palantem, albo np wyjezdza za granice bo musi/trafila sie okazja itp. zawsze tak sie dzieje wiec jak tu uwierzyc ze nagle trafi sie facet ktory bedzie normalny, nie ma zamiaru "uciekac" daleko za granice/do innego miasta albo cokolwiek innego...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:06   #267
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Również się melduję
Mam 20 lat i jeszcze nikogo nie miałam. Zero poważniejszych związków na koncie, zero seksu (ale to mi akurat za bardzo nie przeszkadza). Nie jestem 'imprezowym' człowiekiem, nie lubię imprez, nudzą mnie. Jestem trochę samotnikiem, ale mimo wszystko nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Poza tym łatwiej mi dogadać się z facetem niż z kobietą. Z marzeń o księciu na białym koniu dawno już wyrosłam. Nie wiem jaki jest mój ideał faceta, uważam że najpierw trzeba się dobrze poznać, każdy ma swoje wady i zalety, i o ile te drugie przewyższają te pierwsze, to wady (jeśli nie są rażące), da się zaakceptować. Ostatnio wpadł mi w oko jeden facet, jednak nie widuję go często, prawdopodobnie ja mu w oko nie wpadłam (nie mam nosa do flirtu, nie znam się...), a szkoda, bo na prawdę mi się podoba. Chciałabym wreszcie mieć się do kogo przytulić wieczorami
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:43   #268
mnbv1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 66
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
Również się melduję
Mam 20 lat i jeszcze nikogo nie miałam. Zero poważniejszych związków na koncie, zero seksu (ale to mi akurat za bardzo nie przeszkadza). Nie jestem 'imprezowym' człowiekiem, nie lubię imprez, nudzą mnie. Jestem trochę samotnikiem, ale mimo wszystko nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Poza tym łatwiej mi dogadać się z facetem niż z kobietą. Z marzeń o księciu na białym koniu dawno już wyrosłam. Nie wiem jaki jest mój ideał faceta, uważam że najpierw trzeba się dobrze poznać, każdy ma swoje wady i zalety, i o ile te drugie przewyższają te pierwsze, to wady (jeśli nie są rażące), da się zaakceptować. Ostatnio wpadł mi w oko jeden facet, jednak nie widuję go często, prawdopodobnie ja mu w oko nie wpadłam (nie mam nosa do flirtu, nie znam się...), a szkoda, bo na prawdę mi się podoba. Chciałabym wreszcie mieć się do kogo przytulić wieczorami

spoko, niedlugo zacznie Ci to tez przeszkadzac ;P sory, nie chcialam byc zlosliwa. Organizuja u nas impreza na studiach, spoko, nie pojde, bo nie mam z kim, inni ida ze swoja para ;/
mnbv1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:56   #269
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Ooo.. cóż za świetny wątek, witam w klubie. U mnie, po ostatnim sylwestrze, facet którego poznałam w zasadzie dopiero na imprezie totalnie "wpadł", nie jest ideałem, którego zawsze szukałam, jest przystojny, bardzo romantyczny ale ma również wiele wad, które mnie drażnią. Mimo wszystko, po szczerej rozmowie z przyjaciółką, która dopiero teraz dowiedziała się jakie są moje problemy związane z mężczyznami, doradziła, żebym nie uciekała a chociaż spróbowała, nawet, jeżeli facet nie spełnia wszystkich moich kryteriów (żaden nie spełnia ) i postanowiłam w tym roku zmienić się, odrobinę. Może kiedy kogoś bardziej poznam, zmienię zdanie, może w końcu te ideały mnie opuszczą. Oby, bo prędzej czy później zostanę sama, a od jakiegoś roku zaczęło mi to przeszkadzać..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:43   #270
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: te, ktore maja ponad 20 lat i nigdy nikogo nie mialy ...

Cytat:
Napisane przez mnbv1990 Pokaż wiadomość
spoko, niedlugo zacznie Ci to tez przeszkadzac ;P sory, nie chcialam byc zlosliwa.
Raczej nie zacznie i mam powód
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.