Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 14:48   #721
asia2310vikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Opoczno
Wiadomości: 55
Dot.: masaż chińską bańką

jestem po 3 masażach i oprócz 3 siniaków i paru fioletowych kropeczek to zauważyłam dzisiaj że pojawiło mi się też parę sinych paseczków....czy to normalne? a może powinnam przestać się masować......sama nie wiem... ale fakt ma się bardzo fajną i miłą w dotyku skórę...aż żal przestawać się masować
asia2310vikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:51   #722
Diafora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: masaż chińską bańką

Doszłam do wprawy smaruję nogi oliwką, a potem wmasowuję balsam rozgrzewający narazie skóra stała się gładsza i jędrniejsza, ale cellulit jak był tak jest... no ale do wytrwałych świat należy
Diafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:18   #723
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: masaż chińską bańką

acha, nie wiedzialam, dzieki dziewczyny za info. Bo wczesniej czytalam, ze ktoras dziewczyna sie masuje na brzuchu i tam pisala ze trzeba od biodra do biodra, wiec myslalam ze mozna sie masowac, skoro tu ktos wspominal.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:19   #724
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
acha, nie wiedzialam, dzieki dziewczyny za info. Bo wczesniej czytalam, ze ktoras dziewczyna sie masuje na brzuchu i tam pisala ze trzeba od biodra do biodra, wiec myslalam ze mozna sie masowac, skoro tu ktos wspominal.
Przypuszczam, że pisała to dziewczyna, która zajmuje się masażem profesjonalnie, w salonie. Masaż brzucha zostawmy specjalistkom, w domowych pieleszach lepiej nie ryzykować (jak ja bym sobie masowała brzuch, to pewnie wątrobę przessałabym w miejsce jelita cienkiego ).

Xox, nie ma za co dziękować Jak dostaniesz wyniki, to napisz czy wszystko w porządku
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:09   #725
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

witam
kiedys juz sie udzielalam w tym watku. ale dzis kupilam banki i zamierzam sie masowac jestem po pierwszym masazu, jakies 6 godzin temu. jak narazie (tfu tfu) nie ma sladow, chociaz jeszcze tak dokladnie sie nie ogladalam. zrobilam nawet zdjecia jakis czas temu i bede robila dokumentacje, ktora potem tu umieszcze :P
ogolnie nie bylo az tak strasznie, chociaz w sumie nie zassalam sie na maxa. najbardziej bolala wewn strana ud, wiadomo ;P banki odrywaly sie glownie z poczatku, potem juz jakos nie az tak czesto. ale mam do was pytanie, czy wam tez oliwka gromadzi sie pod banka?? bo niezaleznie od tego, ile oliwki naladuje, to jak przejade pare razy banka, to cala prawie oliwke mam pod nia! przez to banka wlasnie sie odrywa, bo jest "sucho" pod spodem. tez tak macie? bo oliwke mam z ziaji, taka z rozowymi nadrukami, i banki tez te same, co wy.

ale ogolem zyczcie mi wytrwalosci, bo zawsze mam slomiany zapal do wszystkiego :P

Edytowane przez liliputkaABC
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:29
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 06:38   #726
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
ale mam do was pytanie, czy wam tez oliwka gromadzi sie pod banka?? bo niezaleznie od tego, ile oliwki naladuje, to jak przejade pare razy banka, to cala prawie oliwke mam pod nia! przez to banka wlasnie sie odrywa, bo jest "sucho" pod spodem. tez tak macie? bo oliwke mam z ziaji, taka z rozowymi nadrukami, i banki tez te same, co wy.

ale ogolem zyczcie mi wytrwalosci, bo zawsze mam slomiany zapal do wszystkiego :P
Mi dzieje się tak samo Ale dzięki temu wiem, gdzie już masowałam i do którego miejsca przyłożyć bańkę Skóra i tak jest trochę natłuszczona, więc z dalszym masażem nie mam większych problemów i nawet nie boli ^^

No i życzę wytrwałości
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:37   #727
asia2310vikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Opoczno
Wiadomości: 55
Dot.: masaż chińską bańką

jak sie pojawia naczynka to lepiej sie juz nie masowac? bo mi sie "cos" pojawilo i nie wiem dokladnie czy to to
asia2310vikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 00:11   #728
CzarnaOliwka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: masaż chińską bańką

Masując brzuch należy omijać pępek i pamiętać o kierunku masażu a najlepiej dać sobie z brzuchem spokój, bo więcej krzywdy możemy sobie zrobić niż to wszystko warte.
CzarnaOliwka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:48   #729
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez asia2310vikt Pokaż wiadomość
jak sie pojawia naczynka to lepiej sie juz nie masowac? bo mi sie "cos" pojawilo i nie wiem dokladnie czy to to
A to coś pojawiło się w miejscu gdzie masowałaś? Może to po prostu od zbyt mocnego zasysu Czerwone pajączki, a nawet siniaki to "zmora" większości dziewczyn, mi się pojawiły takie małe sine kropki, właśnie tam gdzie za mocno i za długo trzymałam bańkę.

Jeśli miałaś żylaki, naczynka itp przed masażami, to baniek stosować nie wolno.
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:32   #730
asia2310vikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Opoczno
Wiadomości: 55
Dot.: masaż chińską bańką

no wlasnie nie mialam ani zylakow ani naczynek ani nic z tych rzeczy mam nadzieje ze to zniknie

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

a czy mogłoby być takie coś że wcześniej nic nie miałam a dopiero od masażu mi się zaczęły pojawiać te naczynka??
asia2310vikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:15   #731
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: masaż chińską bańką

Hej, a ja się przestałam bańkować już tydzień, a na dodatek zeżarłam dziś pół paczki pianek w czekoladzie
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 19:55   #732
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Hej, a ja się przestałam bańkować już tydzień, a na dodatek zeżarłam dziś pół paczki pianek w czekoladzie
te pianki mozna przebaczyc, raz na jakis czas.. ale nie przestawaj sie bańkowac! jak nie chcesz wygladac jak wszystkie cytrusy razem wziete, to lepiej bierz sie do roboty! :P

a ogolnie to wymyslilam baaaardzo fajna rzecz, w zyciu bym nie pomyslala, ze to tak pomaga w automobilizajci. mianowicie, zalozylam "pamietnik wyszczuplajacy" :P bo oprocz cellulitu mam jeszcze tluste nogi, brzuch i boczki, a do wakacji zamierzam wygladac jak bogini wiec 2 kuracje masazowe- na boczki i nogi+pupe i do tego 4 zestawy cwiczen- na "telie osy", plaski brzuch, smukle nogi i posladki oraz na wewnetrzna strone ud. rozplanowalam sobie to na niecale 3 miesiace- daje sobie czas do zakonczenia roku szkolnego ;D. i wypisalam sobie tam wszystko: co chce zrobic, co mnie mobilizuje, jakie bledy popelniam, co zrobic aby ich nie popelniac, jakie mam defekty i jakie sa spodoby aby sie ich pozbyc...-wszystko i teraz bede prowadzila dokumentacje, mierzenie, postepy... z tym super jest sie zmobilizowac, bo mam napiety terminarz, konkretne daty, scisle wytyczone terminy i zasady. i musze tego przestrzegac, bo jak nie, to cale planowanie pojdzie na marne i wszystko sie pochrzani. dziewczyny, super. to jest jak praca z jakims trenerem! musicie tego koniecznie sprobowac jak ktos chce to moge zeskanowac to (pare stron) i pokazac, tylko jezeli chcecie, bo nie bede sie bawila we wklejanie jezeli nikt nie chce tego ogladac ;P ale mowie wam- warto, super sprawa. wreszcie jakas mobilizacja, yeah
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:59   #733
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: masaż chińską bańką

Jeżeli mogłabyś wkleić choć stonę, to ja chętnie zobaczę, bo z motywacją u mnie kiepsko. Kiedyś pisałam co dzień co i ile zjadłam i trochę mi to pomagało. Teraz zupełnie się nie mogę czasami pozbierać
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:50   #734
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: masaż chińską bańką

ja tez chce zobaczyc, pokazuj pokazuj
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:02   #735
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: masaż chińską bańką

Liliputko, też proadzę takie coś ^^ Zapisuję swoje wymiary, listy powodów, które mają mnie zmotywować, ogólnie taka pamiętnikowo-motywacyjna pisanina Każdą radość z sukcesu (jak na przykład niegrzeszenie w święta) roztrząsam i zapewniam sama siebie, że warto ;D
I takie hm, "automotywacje", "afirmacje" działają bez pudła.

Więc skanuj i pokazuj
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:09   #736
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Exclamation Dot.: masaż chińską bańką

hej jestem nowa na tym wątku,ale masaz bankami robie sobie juz od ok 2 miesiecy co 3dzien ok 20min(najlepiej przy jakims serialu,wtedy zapominam o bólu;/) ale widze efekty,skóra jest bardziej delikatna i mieciutka.niestety nie udało mi sie zrezygnowac ze słodyczy... stosuje rowniez raz w tyg peeling kawowy,ktory sama robie. dziewczynki trzymam kciuki za wasza wytrwałosc bo chyba najgorzej jest z systematycznoscia(odechci ewa mi sie masowania raz w miesiacu gdy mam miesiaczke i wtedy tydzien nie robie nic..)
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:57   #737
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: masaż chińską bańką

ważny jest też ruch, ja pływam i jeżdze na rowerzę i widze naprawdę poprawę
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:09   #738
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

ok, wklejam moze jak sie na to patrzy z dala to nie jest az takie znowu super, ale jak sie samemu zrobi, to co innego samo tworzenie juz radoche deje ostatnia strona nie skonczona, ale bedzie systematycznie uzupelniana

Edytowane przez liliputkaABC
Czas edycji: 2010-04-07 o 16:22
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:56   #739
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: masaż chińską bańką

hej dziewczyny mogę dołączyć do waszego wątku bańkomaniaczek? czytałam troche o nich ale powiem szczerze, że sporo stron już napisałyście a ja bym najchętniej już chciała sobie je zamówić... Szukkałam na allegro i znalazłam dwa rodzaje - jedne takie niebieskie 'zwykłe' a drugie z wibromasażem. Które Wy używacie? Które są lepsze? O co w ogóle chodzi z tym wibromasażem???
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 19:29   #740
asia2310vikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Opoczno
Wiadomości: 55
Dot.: masaż chińską bańką

ja nie mam pojęcia o co chodzi z tymi bańkami z wibromasażem.... nie wiem być może są lepsze od tych zwyczajnych...ja używam tych zwykłych niebieskich...
asia2310vikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:47   #741
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mogę dołączyć do waszego wątku bańkomaniaczek? czytałam troche o nich ale powiem szczerze, że sporo stron już napisałyście a ja bym najchętniej już chciała sobie je zamówić... Szukkałam na allegro i znalazłam dwa rodzaje - jedne takie niebieskie 'zwykłe' a drugie z wibromasażem. Które Wy używacie? Które są lepsze? O co w ogóle chodzi z tym wibromasażem???
witamy na forum
my w wiekszosci masujemy sie tymi niebieskimi, zwyklymi. nie mam pojecia, o co chodzi z tym wibromasazem, ale podejrzewam, ze to jakis chwyt reklamowy. moze co najwyzej umilic zabieg, ale podejrzewam, ze na efekt zabiegu jakos spektakularnie nie wplywa. ja bym wziela te zwykle
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:37   #742
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mogę dołączyć do waszego wątku bańkomaniaczek? czytałam troche o nich ale powiem szczerze, że sporo stron już napisałyście a ja bym najchętniej już chciała sobie je zamówić... Szukkałam na allegro i znalazłam dwa rodzaje - jedne takie niebieskie 'zwykłe' a drugie z wibromasażem. Które Wy używacie? Które są lepsze? O co w ogóle chodzi z tym wibromasażem???
tez sie nad tym zastanawiałam ale stwierdziłam ze byc moze tojakiś badziew a te niebieskie są sprawdzone i wzielam i niezaluje

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

liliputka, co do Twojego planu, to nie polecam codziennego stosowania baniek.. mnie po porządnym masażu boli też na drugi dzien więc warto zrobic dzien przerwy, wtedy tez jest szansa że Ci się za szybko nie znudzi
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 08:22   #743
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: masaż chińską bańką

Właśnie zamówiłam sobie te niebieskie może do poniedziałku dojdą, już doczekać się nie mogę
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:53   #744
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: masaż chińską bańką

Powodzonka

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Najgorszy jest siedzacy tryb zycia...praca ok 9godz ......
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 13:52   #745
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
ok, wklejam moze jak sie na to patrzy z dala to nie jest az takie znowu super, ale jak sie samemu zrobi, to co innego samo tworzenie juz radoche deje ostatnia strona nie skonczona, ale bedzie systematycznie uzupelniana
Liliputko, super masz ten dziennik
Ale mam zastrzeżenia odnośnie ćwiczeń: wydaje mi się, że lepiej byłoby ułożyć je tak, by w jednym tygodniu ćwiczone były wszystkie partie (jednego dnia brzuch i talia, drugiego nogi itp.) Wpleć też dzień przerwy na regenerację mięśni (np. 6 dni ćwiczeń i przerwa), nie warto się przemęczać, bo tylko się zniechęcisz, a efekty wcale lepsze nie będą.
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:23   #746
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Liliputko, super masz ten dziennik
Ale mam zastrzeżenia odnośnie ćwiczeń: wydaje mi się, że lepiej byłoby ułożyć je tak, by w jednym tygodniu ćwiczone były wszystkie partie (jednego dnia brzuch i talia, drugiego nogi itp.) Wpleć też dzień przerwy na regenerację mięśni (np. 6 dni ćwiczeń i przerwa), nie warto się przemęczać, bo tylko się zniechęcisz, a efekty wcale lepsze nie będą.
hmm wiesz co, kiedys tak probowalam cwiczyc, ze wszystkie partie w jednym tygodniu, ale zle mi sie tak cwiczylo. a kiedy robie jedna partie na raz, to lepiej mi sie cwiczy, bo raz- szybciej widze efekty, wiec sie motywuje, dwa- moge sie skupic na jednej partii, a trzy- nie jestem zmeczona "calosciowo", tylko "miejscowo" :P
tak wlasnie robie z tym 1 dniem przerwy- do kazdego zestawu dolozylam sobie dodatkowy tydzien na niedzielne robienie lekcji i wypoczynek :P i ewentualnie jakbym nie miala czasu, to mam "zapasowe dni" :P

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
liliputka, co do Twojego planu, to nie polecam codziennego stosowania baniek.. mnie po porządnym masażu boli też na drugi dzien więc warto zrobic dzien przerwy, wtedy tez jest szansa że Ci się za szybko nie znudzi
tak tak, robie masazyk co drugi dzien ale nie chcialo mi sie malowac co drugiej kratki, wiec wszystko jedna linia pociagnelam zawsze robie w parzyste dni miesiaca, wiec zawsze wiem, kiedy jest czas
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:29   #747
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: masaż chińską bańką

hehe nie wpadłabym na te parzyste dni a faktycznie lepiej sie zapamietuje kiedy czas na masaz
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 13:44   #748
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny, wyczytałam w GLAMOUR, że w jakimś zakładzie robione są zabiegi bańką chińską plus olejek SANOFLORE.... słyszałyście o czymś takim??

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

znalazłam na allegro ten olejek, ale jaki on jest drogi!!!
http://www.allegro.pl/item984100956_...drenujacy.html
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:15   #749
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
hehe nie wpadłabym na te parzyste dni a faktycznie lepiej sie zapamietuje kiedy czas na masaz
no latwo zapamietac a ty w jakie dni tez masaz wykonujesz? co drugi dzien czy jak ci sie przypomni ?:P
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:17   #750
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: masaż chińską bańką

staram się co 2-3dni ale raczej wychodzi "jak mi się przypomni" zniechęca mnie to ciągłe odsysanie się baniek... poza tym zazwyczaj daje bańki chłopakowi.. a on robi strasznie mocno i boliiii jak cholera

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

fiorella, ja nie czytam GLAMUR i nie słyszałam o takim połączeniu, zastanawiam się nad tym zwyklym, pomarańczowym olejkiem z Ziaji
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.