L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 12:40   #121
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

wymieniłam na exellence 01 i zobaczymy co wyjdzie?!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:51   #122
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Regiata dzieki za zdjecia - kolor jest sliczny. Az dziwne, ze niezbyt cieply - to w koncu 31. Jaki jest zaraz po farbowaniu? Pisalas, ze ciemniejszy, ale jaki jest odcien refleksu? Mozesz wstawic kiedys zdjecia zaraz po farbowaniu, jesli regularnie uzywasz tej farby?

Madga
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 12:21   #123
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

a jak wyszła ta 6 majirela? masz zdjecia?
swoją drogą, jest to 6 czysta, głęboka, złota, popielata? Mi od dawien dawna podoba się 6.1, ale nie wiem, czy nie wychodzi za ciemno.....

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-10-24 o 12:23
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:45   #124
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja farbowałam Majirel 6.1 - zdjęcia możesz znaleźć w wątku o brązach popielatych.
Czy wyjdzie ciemna to zależy jaki teraz masz kolor
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:45   #125
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziewczyny tylko z dala od exelence 01 słabo rozjaśnia masakra jaka żółć....brrrrr co ja zrobiłammmm!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 17:28   #126
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny tylko z dala od exelence 01 słabo rozjaśnia masakra jaka żółć....brrrrr co ja zrobiłammmm!


nie zgodze sie ale zalezy na jaki kolor włosów nakładana
1 bez lampy
2 z lampa
ja jestem bardzo zadowolona bardzo naturalny kolor
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:32   #127
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Loreal Exellence 7. Nakładany na włosy dekoloryzowane z czerni, żeby utrwalić poziom. Po dekolorze uzyskałam ciemny blond taki rudawy, wiec chciałam trochę stonowac. Kolor wyszedł identyczny jak na pudełku.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 10:27   #128
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

a ja wczoraj farbowałam l'oreal wxcelence blond miedziano-złocisty 743 i jestem bardzo niezadowolona miałam włosy farbowane (juz ponad 2miesiace temu u fryzjera), kolor taki jasny rudawy blondzik. Chciałam kolor troche bardziej intensywny, trzymałam farbe 5minut krócej niz zalecane, a kolor wyszedł mi ciemny i czerwonawy mam nadzieje, że się spierze bo jak nie będę musiała iśc do fryzjera na dekoloryzacje
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2010-11-06 o 10:29
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 16:45   #129
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Przepraszam, że się wtrącę zmieniając nieco temat.pysia1987 wiesz może czym uzyskałaś ten jasny rudawy blond?
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 07:59   #130
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Ja mam bardzo podobne doświadczenie z farbą 7.43. Kolor na opakowaniu jest moim wymarzonym, niestety po farbowaniu rozczarowałam się trochę. Bazą był sprany baleyage blond ze złoto rudymi pasemkami a wyszedł mi ciemny blond z bardziej czerwonym odcieniem niż rudo-złotym. Farba właściwie wcale nie rozjaśnia włosów i z racji dość jasnej bazy spiera się bardzo szybko i nie staje się przy tym bardziej rudy. Jeśli chcemy uzyskać jaśniejszy rudy polecam z farb drogeryjnych jasny blond miedziano-złoty z serii złote blondy, to jest kolor DG1 Florence. Na zdjęciu jest bardzo jasny, ale podobnie jak 7.43 nie rozjaśnia ale efekt jest jaśniejszy. Ta farba jest bardzo mało dostępna i znalazłam ją tylko w jednym sklepie ale też się spiera dość szybko.
Nadal szukam swojej farby, która da mi ładny jasny rudy i się dość szybko nie spierze. Myślę, że farby drogeryjne nie dadzą takiego efektu. Zastanawiam się teraz nad Majirel 8.43 jasny blond miedziano-złocisty i wodą utlenioną 9%. Może ktoś już farbował tak ???
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:23   #131
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziewczyny, ale kolor miedziany złocisty, określany sekwencją po przecinku 43 zawsze wyjdzie bardziej brązowo rudy niz blondorudy. 4 odpowiada za odcienie brązowe a 3 za złociste, jesli wiec chcecie złocistomiedziany a nie miedzianozłocisty, to musicie suzkac z 34 po przecinku. To samo dotyczy Majirela.

kolor 8.34 bedzie w odbiorze znacznie jaśniejszy niz 8.43, nie trzeba wtedy zmieniac poziomu na 9 czy stęzenia wody utlenionej.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-08 o 08:24
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 12:00   #132
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

no i dzięki ci kobieto za to trafne spostrzeżenie, szczerze to nawet nie patrzyłam na te cienie złociste z majirela a odcień 8, 34 to przecież jasny blond złocisto-miedziany.
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:44   #133
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Pokaż wiadomość
Ktoś się pytał o odcień 7.43 - miałam go na głowie, stosowałam na dość ciemne i już wcześniej farbowane, czyli nieco uszkodzone, włosy i wyszedł co prawda ciemniej niż płomienna czupryna pani z kartonika, ale raz, kto wierzy, że wyjdzie mu zawsze wypisz-wymaluj miła-pani-z-kartonika niech uważnie poczyta niektóre komentarze, a dwa, ww. ciemne włosy nie mogły dać jasnego efektu. Co dały - dały ciepły, jasny brąz - ciemny blond ale właśnie w miedziano-zlotej tonacji, na słońcu cudo, niestety nie na mnie
Mam teraz orzechowy beż 6.13. Pierwsze wrażenie - ojej, jaki ciemny, ale jak to z farbami, stan pożądany przychodzi z ok. czwartym myciem w moim przypadku (mam włosy nieco zmęczone torturami z blondem, łapią mocny kolor, szybko się go pozbywają :| ). Myślałam, że będzie bardziej zimny, chociaż jest domieszka złotego, ale popiel powinien ją zdominować. Może nie u mnie wygląda tak czy siak bdb, póki co jestem zadowolona
Martencjo czy mogłabyś wstawić fotki włosków z 6.13? Bo interesuję się tym kolorkiem
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:08   #134
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę zmieniając nieco temat.pysia1987 wiesz może czym uzyskałaś ten jasny rudawy blond?
farbowałam wtedy włosy u fryzjera. Miałam zmieszane dwa kolory.

ale co do 743 L'oreala zmienilam zdanie, jednak juz mi się spodobał
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 08:26   #135
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Pokaż wiadomość
Martencjo czy mogłabyś wstawić fotki włosków z 6.13? Bo interesuję się tym kolorkiem
Nie miałam aparatu ;( więc tylko mogę opisać: na początku ciemniejszy, czyli norma, ale potem długo i elegancko trzymał się kolor cieeemny blond beżowy (gdyż tak należy go rozczytywać ). Mam jednak wrażenie po czasie, że ciut wysuszył włoski, ale być może tylko u mnie

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
farbowałam wtedy włosy u fryzjera. Miałam zmieszane dwa kolory.

ale co do 743 L'oreala zmienilam zdanie, jednak juz mi się spodobał

Bo to jest naprawdę ładny kolor przepraszam za zdjęcie, jedyne jakie mam w tym kolorze, ale wiało niemiłosiernie mocno, a na dodatek byliśmy nad wodą

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-11-10 o 08:34
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:29   #136
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Hej dziewczyny, jestem tu nowa, szukam pomocy w kwestii koloru włosów, obecnie mam taki jak na zdjęciu a chciałabym mieć z powrotem blond kolor. Czy chwyci excellence perłowy beż? jeśli nie to który byście doradziły, żeby wyszedł blond? nie żółty, ale może być ciepły blond i zimny
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:05   #137
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Charms Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, szukam pomocy w kwestii koloru włosów, obecnie mam taki jak na zdjęciu a chciałabym mieć z powrotem blond kolor. Czy chwyci excellence perłowy beż? jeśli nie to który byście doradziły, żeby wyszedł blond? nie żółty, ale może być ciepły blond i zimny
Przeciez Ty masz blond kolor . Jak chcesz rozjasnic to z serii excellence 01 albo 03, 10.21 pewnie tez cos tam chwyci. Ifrit wyzej wklejala zdjecia po 01, ja tez uzywalam i bylam zadowolona.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:13   #138
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

och, dzięki za zainteresowanie i pocieszenie idę w takim razie buszować po sklepach, bo fryzjerka wmawia mi, że nie uda mi się zrobić blondu i ciągle mi farbuje na taki :/ a ja już takiego nie chcę.. chyba chce na mnie zarobić :?
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:40   #139
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Jesli masz wlosy farbowane to moze byc gorzej z tym rozjasnieniem excellence. Myslalam, ze to Twoj naturalny kolor. Najpierw dobrze zmyj farbe - albo sciagaczem typu Chantal, albo plukanka z aspiryny raz na tydzien (przesuszaja wlosy ale nie niszcza). No i w takim wypadku lepiej uzyc 01 z serii preferance - silniej rozjasnia, pewnie bedziesz tez musiala nakldadac najpierw na dlugosc potem dopiero odrost. No i przygotuj sie na to, ze za pierwszym razem niekoniecznie uzyskasz upragniony efekt. Tak na marginesie, to ladny masz ten obecny kolor.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:00   #140
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

tak właśnie myślałam, że może najpierw położę na kitkę a póżniej na odrost ale chyba bym musiała to czasowo rozłożyć, bo za jednym razem mi się nie uda tego zrobić ? a ten chantal? poradzę sobie sama z tym?
liczę się, że od razu nie będzie cudnie ale już bym chciała blond

i dziękuję
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:37   #141
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny pomóżcie mi. Miałam przez pół życia blond włosy, oczywiście malowane a przez ostatnie trzy lata praktycznie non stop rozjaśniane blond pasemkami. Przed dwoma miesiącami zamarzyłam sobie rude włosy no i zafarbowałam 7.43 l'oreala blond-miedziano-złocisty. Włosy mi się znacznie przyciemniły. rudy właściwie spłynął po dwóch tygodniach, więc chcąc powrócić do blondu zafarbowałam kolorem Berlin z recitala tj. jasny blond złocisto-opalizujący, ale nie rozjaśnił mi włosów w ogóle. Obecnie mam na głowie ciemny złocisty blond, farba się trochę przemywa i jaśnieją ale chce ponownie mieć blond włosy. Coś na poziomie 8-9. Dość naturalnie i bez ultra białego efektu. Myśłałam o 10.21, gdyż jest dość jasny i raczej ciepły a zimne i popielate kolory nie wchodzą w grę. Bądź z ferii 92 bardzo jasny blond beżowo-perłowy.
Dodam, że mój naturalny kolor włosów to popularny mysi blond. Czy ta 10,21 chwyci i rozjaśni bardziej. Nie chce dekoloryzacji.
Postaram załączyć dziś fotkę z obecnym kolorem.
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:15   #142
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Witajcie Dziewczyny - już od kilku dni bezskutecznie poszukuję zdjęcia koloru Jasny brąz -L'oreal Excellence - czy może któraś z Was farbowała tym kolorkiem i mogłaby wkleić zdjęcie swoich włosów? czy to jest raczej ciepły, czy zimny odcień brązu?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:49   #143
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

a czymś się różnią supreme blondes od les blondissimes?
a nie wyjdzie mi za jasny ten blond? uzywam teraz szamponu garnier z rumiankiem i włosy robią się coraz jaśniejsze więc mam nadzieję, że 01 mi chwyci bez problemu
a dalczego nei mogę scandinavi recitala? tam jest napisane ze nie mozna po dekoloryzacji.. dlaczego?
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 00:14   #144
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Charms - jesli jest napisane, ze nie mozesz uzyc odcienia po deokoloryzacji tzn ze jest to odcien rozjasniajacy, i loreal robi taka adnotacje, zebys wlosow nie zniszczyla. Wiadomo, ze jak nalozysz dekoloryzator (oni przez to maja na mysli rozjasniacz) a na to farbe rozjasniajaca to wlosy ci sie zniszcza a potem bedziesz zla na marke i wiecej nie kupisz - przypuszczam, ze przez to robia adnotacje. U mnie takie adnotacje tez sa, ale jest dodane, ze po 3 czy 4 tygodniach po dekoloryzacji mozesz uzyc tego odcienia (nr na feriip01 jest taka notka - skandynawii nie uzywalam - podaje tylko przykladowo). No i nie rozjasnia Ci sie za bardzo na pewno. Co do roznicy miedzy liniami - excellence jest lagodniejsza dla wlosow, a preference silniej rozjasnia.

Iwonka - nie wiem jak wyglada faktycznie kolor. Berlin to ten odcien http://images.chemistdirect.co.uk/im...rlin_26300.jpg ?
Nie wiem czy 10.21 da rade, moze lepiej o1? Jak masz teraz poziom 8 a chcesz 9 to lepiej rozjasnic 01 a potem dobrac odcien jaki chcesz miesiac pozniej. Jaki ty wlasciwie chcesz odcien?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 07:27   #145
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Charms - jesli jest napisane, ze nie mozesz uzyc odcienia po deokoloryzacji tzn ze jest to odcien rozjasniajacy, i loreal robi taka adnotacje, zebys wlosow nie zniszczyla. Wiadomo, ze jak nalozysz dekoloryzator (oni przez to maja na mysli rozjasniacz) a na to farbe rozjasniajaca to wlosy ci sie zniszcza a potem bedziesz zla na marke i wiecej nie kupisz - przypuszczam, ze przez to robia adnotacje. U mnie takie adnotacje tez sa, ale jest dodane, ze po 3 czy 4 tygodniach po dekoloryzacji mozesz uzyc tego odcienia (nr na feriip01 jest taka notka - skandynawii nie uzywalam - podaje tylko przykladowo). No i nie rozjasnia Ci sie za bardzo na pewno. Co do roznicy miedzy liniami - excellence jest lagodniejsza dla wlosow, a preference silniej rozjasnia.

Iwonka - nie wiem jak wyglada faktycznie kolor. Berlin to ten odcien http://images.chemistdirect.co.uk/im...rlin_26300.jpg ?
Nie wiem czy 10.21 da rade, moze lepiej o1? Jak masz teraz poziom 8 a chcesz 9 to lepiej rozjasnic 01 a potem dobrac odcien jaki chcesz miesiac pozniej. Jaki ty wlasciwie chcesz odcien?
TLU dzięki za odpowiedź, wstawię dziś fotkę z aktualnym kolorem włosów po tym Berlin, tak to ten odcień,który myślisz tylko on mi rozjaśnił włosy tylko o jeden ton, więc teraz mam sądzę włosy na poziomie 7 a wystarczył by mi 8, na 9 też bym się nie obraziła.........Tym 01 bałabym się robić jest super jasny. Myślałam o farbach, które zaczynają się od 10,.... i chcę mieć ciepły odcień, naturalny, może być beżowy ale nie popielaty, zimny. Myślałam też o Castingu 10.13 ten piaskowy, ma chyba taki ciepły beżowy odcień, a Casting piszą, że rozjaśnia do 2 tonów.
Jak wstawię fotkę to będziesz bardziej zorientowana. dzięki z góry
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:19   #146
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

to jest mój obecny kolor włosów, jak wcześniej pisałam miałam rozjaśniane pasemkami blond włosy(naturalny mysi blond), potem l'oreal exellence 7,43, który znacznie je przyciemnił a potem odcien berlin również z l'oreala recitala- jasny blond złocisto opalizujący,który wyszedł jak na zdjęciu.Zdjęcie zrobione po 3 myciach. Chciałam znowu powrócić do blondu dlatego wybrałam tą ciepłą złotą tonację z recitala lecz farba rozjaśniła je zaledwie może o ton.
Chce je rozjaśnić do poziomu 8-9 i szukam ciepłych odcienie beżowych, nie złotych, ,myśle o 10, 21 z exellence lub 10,13 z blondów castinga. Nie chce aż tak jasnego blondu z poziomou 10 ale czy te farby rojaśnią je w ogóle bo po recitalu się wystraszałym, że ciężko mi będzie powrócić do blondu bez dekoloryzacji.
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:55   #147
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez iwonkaf1982 Pokaż wiadomość
to jest mój obecny kolor włosów, jak wcześniej pisałam miałam rozjaśniane pasemkami blond włosy(naturalny mysi blond), potem l'oreal exellence 7,43, który znacznie je przyciemnił a potem odcien berlin również z l'oreala recitala- jasny blond złocisto opalizujący,który wyszedł jak na zdjęciu.Zdjęcie zrobione po 3 myciach. Chciałam znowu powrócić do blondu dlatego wybrałam tą ciepłą złotą tonację z recitala lecz farba rozjaśniła je zaledwie może o ton.
Chce je rozjaśnić do poziomu 8-9 i szukam ciepłych odcienie beżowych, nie złotych, ,myśle o 10, 21 z exellence lub 10,13 z blondów castinga. Nie chce aż tak jasnego blondu z poziomou 10 ale czy te farby rojaśnią je w ogóle bo po recitalu się wystraszałym, że ciężko mi będzie powrócić do blondu bez dekoloryzacji.
ja mam podobny kolor ale chyba jaśniejszy i mam zamiar nałożyć na to excellence creme 01 i mam nadzieję że trochę je rozjaśni i zniweluje żółty kolor.. jak pomaluję włosy to wkleję fotki.. chyba że będę ryczeć
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:12   #148
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Milla_1984 Pokaż wiadomość
ja mam podobny kolor ale chyba jaśniejszy i mam zamiar nałożyć na to excellence creme 01 i mam nadzieję że trochę je rozjaśni i zniweluje żółty kolor.. jak pomaluję włosy to wkleję fotki.. chyba że będę ryczeć
jeśli moge cos doradzić z własnego doswiadczenia to zamiast exellence wybierz preference bardziej rozjasni i bedziesz zadowolona.miałam exellence i była masakra.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:59   #149
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Milla_1984 Pokaż wiadomość
ja mam podobny kolor ale chyba jaśniejszy i mam zamiar nałożyć na to excellence creme 01 i mam nadzieję że trochę je rozjaśni i zniweluje żółty kolor.. jak pomaluję włosy to wkleję fotki.. chyba że będę ryczeć
Ja jakoś się boję tego 01 dla mnie jest stanowczo za jasny, nie zależy mi aż na takim jasnym blondzie a zdaję sobie sprawę,że od razu nie uzyskam końcowego efektu, więc wole mniejszymi kroczkami chyba. kiedy się farbujesz ? wrzuć koniecznie fotki
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:57   #150
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Dziewczyny ja na taki kolor https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=80058 kladlam 01 excellence i wyszedl mi kolor taki https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=80059 takze jak widac bardzo farba nie rozjasnila wlosow - tak 1-2 tony. same ocencie czy o cos takiego wam chodzi.

Iwonka z tych 2 odcieni ktore wspomnialas ja bym wziela 10.21 bo twoje wlosy sa bardzo rude - jak chcesz bez to pasowaloby te rudosci zrownowazyc chlodnymi barwnikami. Ten Casting moze Ci wyjsc bardzo cieplo. Jak chcesz miec odcien naturalny to 01 wlasnie taki jest - tylko nie wiem czy dalby rade cieplemu odcieniowi. Ja na rude najpierw polozylam vikinga (efekt po na pierwszym zdjeciu), ale 10.21 tez powinno byc ok.

Milla a bralas pod uwage vikinga na zoltko? On wlasnie delikatnie rozjasnia i dosc dobrze niweluje. Dla mnie jedyna wada to, ze na rozjasnianych rozjasniaczem wlosach szybko sie wyplukal.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.