L'OREAL EXCELLENCE Creme... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 08:41   #151
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziękuję bardzo za poradę, chyba zdecyduje się tak jak mówisz na ten 10, 21 ale wszystko możliwe, że jak postoję dłużej w sklepie gapiąc się na farby to wezmę 01 . Farbować będę dopiero gdzieś za 3 tygodnie, tak żeby przed świętami zdążyć się uratować w razie jakiejś klapy

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Milla ty masz dużo jaśniejszy, chodź mój na tym zdjęciu wyszedł bardzo rudy, w rzeczywistości nie jest taki nasycony i farba zmywa się równomiernie więc nawet jaśnieją coraz bardziej. ale proszę wstaw fotki po malowaniu chciałabym zobaczyć jak zniweluje ci ten żółty kolor
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:30   #152
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

TLU ja nie widzę fotek a chętnie bym zobaczyła
podobnie, boję się, że 01 będzie za jasny, a jakbym użyłą taki wellatonu, to wyjdzie mi ten kolor? czy może po 01 właśnie taki wyjdzie mniej więcej?
(chcę najpierw po mału przejść do blondu, żeby uniknąc rudych końcówek a platyny na odrostach)
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:43   #153
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez iwonkaf1982 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za poradę, chyba zdecyduje się tak jak mówisz na ten 10, 21 ale wszystko możliwe, że jak postoję dłużej w sklepie gapiąc się na farby to wezmę 01 . Farbować będę dopiero gdzieś za 3 tygodnie, tak żeby przed świętami zdążyć się uratować w razie jakiejś klapy

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Milla ty masz dużo jaśniejszy, chodź mój na tym zdjęciu wyszedł bardzo rudy, w rzeczywistości nie jest taki nasycony i farba zmywa się równomiernie więc nawet jaśnieją coraz bardziej. ale proszę wstaw fotki po malowaniu chciałabym zobaczyć jak zniweluje ci ten żółty kolor
Właśnie maluje włosy.. tak dla bezpieczeństwa połowe głowy - od spodu jak będzie ok to jutro pomaluje to druga połowę jutro do południa wstawię jutro
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:49   #154
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Naprawde linki nie lacza do zdjec? A sprobuj zajrzec do mojego albumu, wstawilam tam wszystkie kolory jakich uzywalam zeby przejsc z brazu do blondu. Chyba, ze cos jest nie tak z ustawieniami i nie da sie .

01 nie rozjasni na pewno za bardzo, jesli juz to za malo - hopemagda np byla niezadowolona z rozjasnienia. Ja uzyskalam podobny kolor do ifrit - ale trzymalam na calosci przez godzine a nie jak nakazywala ulotka.

Milla ciekawe metody . Wstaw zdjecia jesli mozesz .

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-11-24 o 18:57 Powód: dodanie zdjec
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:12   #155
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Naprawde linki nie lacza do zdjec? A sprobuj zajrzec do mojego albumu, wstawilam tam wszystkie kolory jakich uzywalam zeby przejsc z brazu do blondu. Chyba, ze cos jest nie tak z ustawieniami i nie da sie .

01 nie rozjasni na pewno za bardzo, jesli juz to za malo - hopemagda np byla niezadowolona z rozjasnienia. Ja uzyskalam podobny kolor do ifrit - ale trzymalam na calosci przez godzine a nie jak nakazywala ulotka.

Milla ciekawe metody . Wstaw zdjecia jesli mozesz .
ja długo szukałam swojego koloru 01 nakładałam i odrostu nie rozjasniło ładnnie zółto rudo wyszło ...pozniej wella i wyszło mi takie cudo raziło z km a teraz wreszcie trafiłam na swój kolorek foto 2 farba londa
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:33   #156
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja długo szukałam swojego koloru 01 nakładałam i odrostu nie rozjasniło ładnnie zółto rudo wyszło ...pozniej wella i wyszło mi takie cudo raziło z km a teraz wreszcie trafiłam na swój kolorek foto 2 farba londa
Zdjecie nr 1 to po 01? Faktycznie bardzo rudo. Ile trzymalas? Za pierwszym razem Ci tak nie wyszlo
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:51   #157
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Zdjecie nr 1 to po 01? Faktycznie bardzo rudo. Ile trzymalas? Za pierwszym razem Ci tak nie wyszlo
za 2 farbowaniem masakra pozniej połozyłam wellaton i 2 masakra rudosc ale teraz wyrównało


fryzjerka twierdzi ze naturalny odcien w miare farbowan moze tak wychodzic
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 20:10   #158
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
za 2 farbowaniem masakra pozniej połozyłam wellaton i 2 masakra rudosc ale teraz wyrównało


fryzjerka twierdzi ze naturalny odcien w miare farbowan moze tak wychodzic
A masz moze zdjecie jeszcze przed wellatonem po samej 01?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:37   #159
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

mam
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:41   #160
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ifrit ładnie wyszło te 01, czemu nałożyłaś wellaton później? jakiego koloru wellatonu użyłaś?
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:11   #161
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

a ja dzis prawdopodobnie bede nakladala jasny braz
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 13:08   #162
Charms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziewczyny jak mam nałożyć farbę na ciemniejsze końce a później na odrosty? tak żeby linia podziału nie była tak widoczna.. no i jak to strategicznie rozegrać, proszę o pomoc
Charms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:58   #163
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Charms Pokaż wiadomość
dziewczyny jak mam nałożyć farbę na ciemniejsze końce a później na odrosty? tak żeby linia podziału nie była tak widoczna.. no i jak to strategicznie rozegrać, proszę o pomoc
Ja nakladalam najpierw ciemniejsze koncowki (tak chyba tez w instrukcji bylo napisane) potem od odrostu do konca napierw tyl potem boki i na koncu przod.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:02   #164
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Charms Pokaż wiadomość
ifrit ładnie wyszło te 01, czemu nałożyłaś wellaton później? jakiego koloru wellatonu użyłaś?

welaton 12/1 i 12/0 bo miałam rudy odrost po 01 excell
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 06:41   #165
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja dzis prawdopodobnie bede nakladala jasny braz
Goldika, Ty wiesz, że tylko na to czekam trzymam kciuki, a po wszystkim błaaagam dodaj zdjęcia pozdrawiam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 07:03   #166
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

wczoraj nalozylam, wkleje dzis wieczorem zdjecie przede wszystkim wlosy sa mega delikatne i nic sie nie popalilo i nic nie wypada
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:53   #167
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ufff... a jak kolorek wyszedł? jesteś zadowolona z efektu?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:06   #168
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja jestem bardzo zadowolona kolor wyszedl moze minimalnie ciemniejszy, rowno pokryl odrosty i reszte wlosow (odrosty blond, reszta braz z natural&easy). nic mnie nie szczypalo, wlosy delikatne i mega blyszczace. Kolorek pieknie sie mieni, nie widze nic a nic czerwieni ani rudosci. wlasnie padl mi aparat ale zrobilam kilka zdjec, zaraz zobacze jakiej sa jakosci

edit dodaje zdjecia:
1 i 2 swiatlo naturalnebez lampy
3 swiatlo naturalne z lampa

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-11-26 o 09:33
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:28   #169
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zadowolona kolor wyszedl moze minimalnie ciemniejszy, rowno pokryl odrosty i reszte wlosow (odrosty blond, reszta braz z natural&easy). nic mnie nie szczypalo, wlosy delikatne i mega blyszczace. Kolorek pieknie sie mieni, nie widze nic a nic czerwieni ani rudosci. wlasnie padl mi aparat ale zrobilam kilka zdjec, zaraz zobacze jakiej sa jakosci
brzmi zachęcająco w takim razie czekam na foteczki
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 09:34   #170
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dodalam fotki do poprzedniego posta
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:42   #171
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Goldika, piękny kolorek! ślicznie w nim wyglądasz, wogóle jesteś śliczna kolor bardzo mi się podoba, widzę, że jest błyszczący, może spodziewałam się tylko, że będzie troszkę jaśniejszy, ale przypuszczam, że po kilku myciach troszkę zjaśnieje - no ale Tobie pasuje nawet taki ciemny, naprawdę jest super najważniejsze, że tych wstrętnych rudości nie ma, o to mi chodziło! wyglądasz świetnie w brązie, zmiana w porównaniu z avatarkiem moim zdaniem bardzo korzystna
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:48   #172
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

dziekuje, az sie zarumienilam a uwierzysz ze jeszcze w tym roku bylam platynowa blondynka?
dla mnie wazne jest ze nie ma rudosci! poprzednio robilam kaszmirowy jasny braz ze schwarzkopf i niestety u nasady byla ruda poswiata na ktora od razu wszyscy zwracali uwage
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 18:03   #173
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Jak obiecałam wklejam fotki.. zadowolona nie jestem chociaż myślę że to nie wina farby lecz mojego koloru i pigmentu ... excellence creme 01 nalożyłam na połowę głowy - tzn od spodu i na zdjęciach widać różnicę - bo jest widoczna -jednak dalej jest żółto czy ktoś może wie jak mam stonować ten żołty odcień, co nakładać czy po prostu trzeba jeszcze raz rozjasnić??? Pierwsze zdjęcie bez lampy, drugie przy swietle dziennym trzecie z lampą.
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 19:03   #174
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez Milla_1984 Pokaż wiadomość
Jak obiecałam wklejam fotki.. zadowolona nie jestem chociaż myślę że to nie wina farby lecz mojego koloru i pigmentu ... excellence creme 01 nalożyłam na połowę głowy - tzn od spodu i na zdjęciach widać różnicę - bo jest widoczna -jednak dalej jest żółto czy ktoś może wie jak mam stonować ten żołty odcień, co nakładać czy po prostu trzeba jeszcze raz rozjasnić??? Pierwsze zdjęcie bez lampy, drugie przy swietle dziennym trzecie z lampą.

Z doświadczenia wiem, jak ciężko jest się pozbyć żółtego odcienia z rozjaśnianych włosów. Możesz kombinować -stosować fioletowe szampony do włosów blond (np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-Popielaty.htm ), fioletowe płukanki np Flor Illum, lub próbować zafarbować je jeszcze raz, np. odcieniem Viking lub Island - L'Oreal, Recital Preference (tylko pamiętaj, że te farby mogą troche przyciemnić włosy i nie ma gwarancji, że efekt będzie zadowalający). Osobiście polecałabym mimo wszystko odczekać z 2-3 tygodnie, odżywiać w tym czasie włosy, troszkę je zregenerować, a potem wizytę u fryzjera i poprosić o balleyage z 2 kolorów - rozjaśniacz pół na pół z popielatym blondem. Pasemka popielate będą bardzo zimne i tym sposobem ogólny efekt będzie chłodny i ciekawy (mimo, ze część włosów pozostanie żółta). Ważne, żeby nie męczyć włosów kilkoma farbowaniami pod rząd, w krótkich odstępach czasu - to je bardzo niszczy i osłabia. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam i trzymaj się
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 20:00   #175
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Zgadzam sie z kate25 a od siebie dodam, ze bardzo jasno wyszlo jak na 01, tylko troche nierowno, ale nie ma tragedii. Jak nie mozesz sobie pozwolic na fryzjera to przez miesiac uzywaj silver shampoo, jest tez tansza wersja joanny (mozesz nalozyc za pierwszym razem nawet na 25minut, tylko nie za czesto na dlugo bo moze wysuszyc wlosy), napewno pomoze, a potem naloz vikinga. 01 jest naturalny wiec troche zoltego w sobie ma ale na tym poziomie ktory nim otrzymalas viking powinien wyjsc ladnie. No i tydzien przed farbowaniem przestan uzywac niebieskiego szamponu. Ile trzymalas farbe na wlosach? Nakladalas najpierw na ciemniejsza dlugosc? Bo odrosty wyszly jasniej, wiec jak bedziesz nakladac na reszte to warto dostosowac nakladanie do tego jak teraz wyszlo - czyli troche wiecej czasu zostawic na dlugosci a dopiero potem odrost ok 4cm od skory. Jesli pamietasz to napisz ile dokladnie trzymalas na dlugosci i odroscie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:46   #176
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z kate25 a od siebie dodam, ze bardzo jasno wyszlo jak na 01, tylko troche nierowno, ale nie ma tragedii. Jak nie mozesz sobie pozwolic na fryzjera to przez miesiac uzywaj silver shampoo, jest tez tansza wersja joanny (mozesz nalozyc za pierwszym razem nawet na 25minut, tylko nie za czesto na dlugo bo moze wysuszyc wlosy), napewno pomoze, a potem naloz vikinga. 01 jest naturalny wiec troche zoltego w sobie ma ale na tym poziomie ktory nim otrzymalas viking powinien wyjsc ladnie. No i tydzien przed farbowaniem przestan uzywac niebieskiego szamponu. Ile trzymalas farbe na wlosach? Nakladalas najpierw na ciemniejsza dlugosc? Bo odrosty wyszly jasniej, wiec jak bedziesz nakladac na reszte to warto dostosowac nakladanie do tego jak teraz wyszlo - czyli troche wiecej czasu zostawic na dlugosci a dopiero potem odrost ok 4cm od skory. Jesli pamietasz to napisz ile dokladnie trzymalas na dlugosci i odroscie.

bardzo dziękuję za rady starałam się nałożyć najpierw na te końce, które są bardziej rudawe.. jednak różnica w czasie to było ok 10 min nie więcej wyszło jaśniej - wiem póki co mam szampon Swiss O-Par Silver dla włosów blond i chyba szarych bo jest po niemiecku..niestety nie umiem tutaj znaleźć płukanek - tylko to udalo mi sie znaleźć http://www.ciao.de/Erfahrungsbericht...ampoo__7972114 nadaje się???

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, jak ciężko jest się pozbyć żółtego odcienia z rozjaśnianych włosów. Możesz kombinować -stosować fioletowe szampony do włosów blond (np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-Popielaty.htm ), fioletowe płukanki np Flor Illum, lub próbować zafarbować je jeszcze raz, np. odcieniem Viking lub Island - L'Oreal, Recital Preference (tylko pamiętaj, że te farby mogą troche przyciemnić włosy i nie ma gwarancji, że efekt będzie zadowalający). Osobiście polecałabym mimo wszystko odczekać z 2-3 tygodnie, odżywiać w tym czasie włosy, troszkę je zregenerować, a potem wizytę u fryzjera i poprosić o balleyage z 2 kolorów - rozjaśniacz pół na pół z popielatym blondem. Pasemka popielate będą bardzo zimne i tym sposobem ogólny efekt będzie chłodny i ciekawy (mimo, ze część włosów pozostanie żółta). Ważne, żeby nie męczyć włosów kilkoma farbowaniami pod rząd, w krótkich odstępach czasu - to je bardzo niszczy i osłabia. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam i trzymaj się
to chyba dobry pomysł ażeby je teraz po - odżywiać i uderzyć do fryzjera bo sama chyba nie zdziałam cudów.. myślałam też o zakupieniu z allegro jakiegoś dobrego rozjaśniacza -fryzjerskiego, profesjonalnego ??? rozjaśniałam już ponad 3 tyg temu, połowę włosów robiłam loreal excellence w tamtym tygodniu.. ile powinna odczekać przed wizyta u fryzjera -bo są coraz większe odrosty.. i jak myślisz kochana czy ponowne rozjaśnianie tez wyjdzie na żółto?
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:52   #177
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

ja radzilabym uwazac z samodzielnym rozjasnianiem latwo mozna sobie wloski popalic a szkoda bo potem dlugo bedzie trzeba je ratowac zeby wygladaly jakos. Najlepiej do fryzjera, ale nie kazdy zrobi Ci to tak jakbys chciala i tez nie gwarantuje, ze nie zniszczy wloskow sama pamietam jak to bylo kiedy rozjasnialam wlosy...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:26   #178
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Milla, muszę się zgodzić z Goldiką - 2 farbowania w ciągu 3 tygodni to już i tak był solidny "kop" dla Twoich włosów. Obawiam się, że kolejny w tak krótkim odstępie czasu może niestety bardzo je zniszczyć. Sama kiedyś w dokładnie taki sposób naprawdę paskudnie załatwiłam swoje włosy, a potem musiałam ściąć bardzo króciutko myślę, że tego byś nie chciała.

Myślę, że naprawdę nie wyglądają te włosy najgorzej i chyba na Twoim miejscu uzbroiłabym się w cierpliwość (wiem, że to trudne) i postawiłabym na regenerację, nawilżanie, a dla lepszego samopoczucia obowiązkowo fioletowy szamponik (myślę, że ten, który załączyłas w linku - Swiss powinien być w porządku, choć zupełnie nie znam tej marki, ale napewno zasada działania jest ta sama w przypadku wszystkich fioletowych szamponów do blondów).
Jeżeli mimo wszystko bardzo będzie Cię ten kolor raził, możesz przez ten miesiąc (bo tyle dałabym sobie na regenerację) chodzić w spiętych np. w kucyk wlosach. Sama tak wiele razy sobie radziłam
A potem to już chyba naprawdę fryzjer. Wiem, to sa napewno wyższe koszty niż samodzielne farbowanie w domu, ale przynajmniej będziesz miała gwarancję, że wyjdziesz z takim kolorem na jakim Ci zależy. W domku to jednak metoda prób i błędów, więc nie zawsze udaje się osiągnąć zamierzony efekt.

A jeśli chodzi o samodzielne nałożenie sobie profesjonalnego rozjaśniacza- nie wiem, czy taki rozjaśniacz jest przeznaczony do stosowania na całe włosy, czy tylko do folii (przy balleyage).
Ja bym się bała. Ale tak jak już wspominałam - mam złe doświadczenia

Chodzi mi jeszcze jeden pomysł po głowie, ale moze Ci się nie spodobać, ponieważ z tego co widzę, gustujesz raczej w jaśniutkich blondach
Wiadomo, że każde rozjaśnianie bardzo niszczy włosy. Ale, gdybyś u fryzjera poprosiła o dorzucenie do tego co jest teraz, dowolnej ilości, wg Twojego uznania, pasemek w odcieniu ciemnego, zimnego blondu (poziom 7), myślę, ze efekt ochłodzenia zostałby uzyskany, a włosy przy farbowaniu na kolor ciemniejszy nie ucierpią tak bardzo jak przy rozjaśnianiu.
Myślę, że mogłabyś uzyskać efekt podobny do tego w załączniku.

Daj koniecznie znać jaką decyzję podjęłaś pozdrawiam
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:19   #179
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Milla, muszę się zgodzić z Goldiką - 2 farbowania w ciągu 3 tygodni to już i tak był solidny "kop" dla Twoich włosów.....
Myślę, że mogłabyś uzyskać efekt podobny do tego w załączniku.
Daj koniecznie znać jaką decyzję podjęłaś pozdrawiam
Wiesz, kochana Kate 25 myślę że właśnie tak zrobię.. nie ma co samemu kombinować.. powinnam i tak się cieszyć że moje włosy są w takiej kondycji po tych wszystkich zabiegach uzbroję się w cierpliwość - będę się strać z całych sil - kitka będzie dobrym rozwiązaniem będę je odżywiać jak się tylko da i uderzę do fryzjera - poproszę o jakieś pasemka albo balejaż z jasnego i ciemniejszego blondu może się to jakoś dzięki temu ochłodzi a propos zdjęcia Jeniffer - piękny kolor i naprawdę mogłabym mieć coś w tym klimacie, podstawa ciemny blond z jasniutenkimi refleksami -pasemkami - kolorek śliczny - nie wiem tylko czy na tym rudym czymś co mam teraz, to by wyszło nie zależy mi na białym blondzie tylko takim raczej naturalnym - chlodnym, jak na zdjęciu - trafiłaś w 10
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:28   #180
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Kate25 taki troche smetny ten popielaty blond, ktory wstawilas . Wiem, wiem, to kwestia gustu, ale i tak nie kazdemu taki pasuje. Rozjasnianie nie musi wcale tak niszczyc wlosow - przeciez jak juz kolor jest jaki sie chce, mozna farbowac tylko odrost i wetdy kondycja pozostaje ok.

Milla - nie napisalas ile trzymalas w sumie na calosci - jesli zgodnie z ulotka czyli 30 minut to mysle, ze na drugiej polowie wlosow (tej niefarbowanej jeszcze) mozesz spokojnie potrzymac 15 minut dluzej - te 15 minut dodac na ciemniejsza dlugosc. No a co do wyrownania koloru, to jak dziewczyny mowia albo fryzjer - ale zeby pasemka byly zrobione ladnie to trzeba zazwyczaj wywalic spora kase, albo farba w odcieniu perlowym. Mysle, ze polozona za miesiac juz by calosc poprawila, a potem polozona kolejny raz powinna calkiem wyrownac kolor. W rozjasniacz sie nie baw - nie potrzebny ci.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 20:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.