Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 13:23   #1921
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ten z Eveline slabo kryje, na male since bedzie ok, ale szalu nie robi
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:42   #1922
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
pod oczy u mnie sprawdza się bardzo dobrze korektor z miss sporty KLIK . Jest bardzo wydajny i całkiem przyzwoicie kryje
dla mnie to najgorszy jaki miałam

teraz się czaję na maybelline pure cover mineral
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:49   #1923
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ten z Eveline slabo kryje, na male since bedzie ok, ale szalu nie robi
ja sińców nie mam, więc nie potrzebuję krycia, a jedynie rozświetlenia i do tego eveline sprawdza się idealnie
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:23   #1924
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny, chciałabym na promocji kupić róż z Bourjois. Obecnie od roku używam tego z nr 15, fajny jest jak dla mnie choć trochę twardy, ale obawiam się,że na kolejne pół roku mi nie wystarczy i chcę mieć jakiś w zapasie. Jestem szatynką, mam niebieskie oczy i cerę raczej bladą, ale nie porcelanową. Nie chciałabym odcieniu brzoskwiniowego, ani bardzo błyszczącego, raczej coś w kierunku matu, bo ja nie lubię rozświetlenia, jeśli już to delikatne. Odcień bardziej w róż niż w czerwień wpadający, tak by można było stopniować efekt.Co byście poleciły? Pomóżcie bo oglądanie zdjęć na blogach nie wiele mi daje. wiem że ogólnie polecacie na ogół 34, ale on mi się wydaje bardzo błyszczący. Czy 95 jest bardziej matowa?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:26   #1925
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ten z Eveline slabo kryje, na male since bedzie ok, ale szalu nie robi
U mnie tak samo się zachowuje- krycie niezwykle delikatne, na pewno nie zakryje mocnych sińców, ale do małych będzie w sam raz. Na plus można zaliczyć naturalny wygląd, bo nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych. Mam też korektor z Collection, i kryje bardzo dobrze, ale niestety jak to tapeta - wchodzi we wszystko co się da Ale jak się poprawi lekko palcem, to jest git.

Miałam kupić tusz z Lovely, ale zaczynam zastanawiam się nad innymi opcjami Trochę mi się już znudził ten z Lovely. Dobrze wspominam Wingsa z L'Oreal, no ale wolałabym coś tańszego
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:29   #1926
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym na promocji kupić róż z Bourjois. Obecnie od roku używam tego z nr 15, fajny jest jak dla mnie choć trochę twardy, ale obawiam się,że na kolejne pół roku mi nie wystarczy i chcę mieć jakiś w zapasie. Jestem szatynką, mam niebieskie oczy i cerę raczej bladą, ale nie porcelanową. Nie chciałabym odcieniu brzoskwiniowego, ani bardzo błyszczącego, raczej coś w kierunku matu, bo ja nie lubię rozświetlenia, jeśli już to delikatne. Odcień bardziej w róż niż w czerwień wpadający, tak by można było stopniować efekt.Co byście poleciły? Pomóżcie bo oglądanie zdjęć na blogach nie wiele mi daje. wiem że ogólnie polecacie na ogół 34, ale on mi się wydaje bardzo błyszczący. Czy 95 jest bardziej matowa?
Ja mam 34 i na twarzy nie jest błyszczący
Poza tym mam go rok, używam prawie codziennie i zużycia prawie nie widać. Chyba starczy mi do końca zycia
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:44   #1927
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Kupilam sporo lakierow wibo na poprzedniej promocji i stwierdzam, ze nigdy nie mialam lakieru, ktory az tak mocno farbuje plytke paznokcia, tragedia. Paznokcie po tych lakierach sa okropnie zolte.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam kilka lakierów z Wibo i żaden nie farbował mi płytki. Jedne z fajniejszych lakierów za tę cenę.


Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
pod oczy u mnie sprawdza się bardzo dobrze korektor z miss sporty KLIK . Jest bardzo wydajny i całkiem przyzwoicie kryje
Nie polecam - u mnie się nie sprawdził, a na dodatek miał jakieś drobinki (nie wiem skąd się wzięły ).
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 15:07   #1928
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

[1=5287fbd816f6100f127b74c eb000e25853ab3de7_5f7a53f 2a8770;48769551]dla mnie to najgorszy jaki miałam

teraz się czaję na maybelline pure cover mineral[/QUOTE]

Pure Mineral już dawno został wycofany.
Z drogeryjnych korektorów pod oczy to Loreal true match, albo bb od Bell, chociaż na moje duże sińce są takie sobie, dlatego też używam nyxa.

Ej...słabo z tą promocją. Ja chyba wezmę tylko color tattoo. Wiadomo do kiedy będzie trwała?
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 15:09   #1929
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Pure Mineral już dawno został wycofany.
Z drogeryjnych korektorów pod oczy to Loreal true match, albo bb od Bell, chociaż na moje duże sińce są takie sobie, dlatego też używam nyxa.

Ej...słabo z tą promocją. Ja chyba wezmę tylko color tattoo. Wiadomo do kiedy będzie trwała?
dzięki za uświadomienie :/
muszę znaleźć coś innego
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:18   #1930
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Czy dobrze rozumiem, ze w promocji 1+1, oprócz produktów tego samego typu, bedzie mozna tez kupic dwa rożne np. podkład + tusz?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:21   #1931
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Ja mam 34 i na twarzy nie jest błyszczący
Poza tym mam go rok, używam prawie codziennie i zużycia prawie nie widać. Chyba starczy mi do końca zycia
No to u mnie zdecydowanie po roku to zużycie widać myślę,że starczy mi jeszcze na niecałe pół roku
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 16:27   #1932
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka lakierów z Wibo i żaden nie farbował mi płytki. Jedne z fajniejszych lakierów za tę cenę.
A mi wszystkie
Szkoda, bo ładnie kryją i szybko wysychają z insta-dri. Ale te farbowanie płytki paznokcia je przekreśla.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:32   #1933
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No to u mnie zdecydowanie po roku to zużycie widać myślę,że starczy mi jeszcze na niecałe pół roku
R. chyba jednak przesadza z regularną ceną różu burżujka (49,99zł). W necie kupujesz spokojnie za 27 zł. Nie tak dawno była promocja w Douglasie on-line i można było kupić jeszcze taniej.

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Pure Mineral już dawno został wycofany.
Z drogeryjnych korektorów pod oczy to Loreal true match, albo bb od Bell, chociaż na moje duże sińce są takie sobie, dlatego też używam nyxa.

Ej...słabo z tą promocją. Ja chyba wezmę tylko color tattoo. Wiadomo do kiedy będzie trwała?
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ten z Eveline slabo kryje, na male since bedzie ok, ale szalu nie robi
No ale za to nie warzy się pod oczami, tak jak to robi korektor z Bourjois. Moim zdaniem korektor dobry, ale tylko na sińce. Umiejętnie nałożony wygląda bardzo naturalnie. Jest dość jasny i nie ciemnieje zbyt mocno. Minus- bardzo słaba wydajność tzn. zużyłam 2 sztuki na siebie od majowej promocji.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No to u mnie zdecydowanie po roku to zużycie widać myślę,że starczy mi jeszcze na niecałe pół roku
Natomiast warto zerknąć na Color Tattoo, bo na przecenie w R. wyjdzie 11,99zł. Insta Dri też okazyjnie wyjdzie za jakieś 12 zł.

Dziewczyny. proponuję wrzucać produkty, na które w R. są duże marże, abyśmy niepotrzebnie nie przepłacały.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-02 o 16:48
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:00   #1934
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
R. chyba jednak przesadza z regularną ceną różu burżujka (49,99zł). W necie kupujesz spokojnie za 27 zł. Nie tak dawno była promocja w Douglasie on-line i można było kupić jeszcze taniej.




No ale za to nie warzy się pod oczami, tak jak to robi korektor z Bourjois. Moim zdaniem korektor dobry, ale tylko na sińce. Umiejętnie nałożony wygląda bardzo naturalnie. Jest dość jasny i nie ciemnieje zbyt mocno. Minus- bardzo słaba wydajność tzn. zużyłam 2 sztuki na siebie od majowej promocji.



Natomiast warto zerknąć na Color Tattoo, bo na przecenie w R. wyjdzie 11,99zł. Insta Dri też okazyjnie wyjdzie za jakieś 12 zł.

Dziewczyny. proponuję wrzucać produkty, na które w R. są duże marże, abyśmy niepotrzebnie nie przepłacały.
Ja tez używam tego korektora pod oczy wyłącznie, każdego dnia od maja i obecnie kończę właśnie zaczęte wtedy opakowanie, kupione na promocji majowej jedno na zapas, czeka na swoją kolej Właśnie miałam mówić,że wg mnie wydajność tego korektora jest bardzo dobra (czego nie mogłam powiedzieć o kilku innych np o Miss Sporty ani Maybelline Affinitione-widać u każdego różnie to wychodzi
Na tej promocji sama chciałam kupić jeszcze jeden korektor, ale chyba się to nie uda, bo nie mam z czym go zestawić,żeby wyszło minimum -40proc na niego Pogrupowałam produkty które chcę kupić i wyszło na to że róż za 50 muszę zestawić z podkładem z Rimmela za 40 zł, puder i mascarę (oba po 30), dwie szminki z Astora w tej samej cenie no i lakier Rimmel i podkład Rimmel. No i biedny korektor z listy nie ma po prostu pary.
Co do różu-wiem,że cena jest dość wysoka, ale do SP było mi nie po drodze, Hebe nie posiadam, do Natury mam jeszcze dalej niż do SP, a przez internet nie zamawiam kosmetyków żadnych (jakoś nie mam przekonania) więc zostaje mi Rossmann, aczkolwiek dalej nie wiem jaki nr powinnam wybrać...

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-11-02 o 17:06
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:40   #1935
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jaki polecacie tusz do rzęs? Aktualnie mam z Maxfactora 2000 kalorii i jest ok, ale chce coś nowego spróbować. Mam krótkie rzęsy i przydałby się jakiś tusz wydłużający, ale też niedrogi. Pamiętam, że nie odpowiadała mi szczoteczka z False Lash Effect i żółty tusz z Maybelline też mi nie pasował..
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:03   #1936
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Mam podobny problem z grupowaniem produktów z różnych półek cenowych. W dodatku nie mam z kim zrobić zakupów na spółkę.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jaki polecacie tusz do rzęs? Aktualnie mam z Maxfactora 2000 kalorii i jest ok, ale chce coś nowego spróbować. Mam krótkie rzęsy i przydałby się jakiś tusz wydłużający, ale też niedrogi. Pamiętam, że nie odpowiadała mi szczoteczka z False Lash Effect i żółty tusz z Maybelline też mi nie pasował..
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ax.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-02 o 18:09
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:49   #1937
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
ja mam korektor z nyxa, ale on dość wysusza.. więc też bym coś z chęcią kupiła pod oczy
Ja go mieszam z odrobiną kremu pod oczy, ale to najlepiej kryjący korektor jaki miałam i zawsze do niego wracam Z rossmannowych lubię l'oreal true match.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość

Ej...słabo z tą promocją. Ja chyba wezmę tylko color tattoo. Wiadomo do kiedy będzie trwała?
Na kosmetykachza color tattoo (kolory niestostępne w polsce) są za 9,99 :P

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Chyba jako jedyna na tym wątku nie mam żadnego lakieru wibo ;P a nie mam... 3 piaski ale i tak leżą nieużywane :P Nie lubię lakierów z tej firmy.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:52   #1938
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na kosmetykachza color tattoo (kolory niestostępne w polsce) są za 9,99 :P
możesz powiedzieć coś więcej?
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:53   #1939
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Przy okazji tej promocji chciałam wypróbować dwa podkłady bourjois. Mam cerę mieszaną ( normalna na policzkach, lekko przetłuszczająca sie w strefie T ). Myslalam o Healthy mix a jako drugi wącham sie nad 123 i flower. Któraś z was używała? Macie moze jakieś porównanie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 19:27   #1940
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Kupilam sporo lakierow wibo na poprzedniej promocji i stwierdzam, ze nigdy nie mialam lakieru, ktory az tak mocno farbuje plytke paznokcia, tragedia. Paznokcie po tych lakierach sa okropnie zolte.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Ja mam kilka lakierów z Wibo i żaden nie farbował mi płytki. Jedne z fajniejszych lakierów za tę cenę.
ja właśnie też mam już w swojej kolekcji kilkanaście lakierów Wibo i nic takiego nie ma miejsca inaczej na pewno nie brałabym pod uwagę kupienie aż tylu (btw Wibo się naprawdę postarało, bo gdy przeglądałam szafę to miałam ochotę wszystko wrzucić do koszyka )
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:31   #1941
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja go mieszam z odrobiną kremu pod oczy, ale to najlepiej kryjący korektor jaki miałam i zawsze do niego wracam Z rossmannowych lubię l'oreal true match.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



Na kosmetykachza color tattoo (kolory niestostępne w polsce) są za 9,99 :P

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Chyba jako jedyna na tym wątku nie mam żadnego lakieru wibo ;P a nie mam... 3 piaski ale i tak leżą nieużywane :P Nie lubię lakierów z tej firmy.
Piąteczka-też nie lubię lakierów z Wibo,mam w domu dwa piaski a i tak leżą może ze dwa razy użyte. Eveline bije je moim zdaniem na głowę a to ten sam przedział cenowy.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:31   #1942
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja go mieszam z odrobiną kremu pod oczy, ale to najlepiej kryjący korektor jaki miałam i zawsze do niego wracam Z rossmannowych lubię l'oreal true match.
Jest świetny, używam go na klientkach (najjaśniejszy odcień) i efekt jest spektakularny
właśnie zamówiłam na cocolita true match (korektor) plus tusz z loreala (takie fioletowe opakowanie), pędzelki i rozświetlacz z the balm.. Odpuszczę sobie chyba tą promocję w rossmannie.. albo kupię z siostrą na spółę pomadki z bourjois.. thats all
Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Przy okazji tej promocji chciałam wypróbować dwa podkłady bourjois. Mam cerę mieszaną ( normalna na policzkach, lekko przetłuszczająca sie w strefie T ). Myslalam o Healthy mix a jako drugi wącham sie nad 123 i flower. Któraś z was używała? Macie moze jakieś porównanie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
healthy mix - stara formuła przy mojej mieszanej cerze z dość tłustą strefą T spisywał się genialnie, natomiast nowa jest ciut gorsza, ale uważam, że jest to najlepszy podkład z tejże firmy

Edytowane przez redeyes
Czas edycji: 2014-11-02 o 19:33
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:33   #1943
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Piąteczka-też nie lubię lakierów z Wibo,mam w domu dwa piaski a i tak leżą może ze dwa razy użyte. Eveline bije je moim zdaniem na głowę a to ten sam przedział cenowy.
Ja się przerzuciłam na golden rose za każdym razem jak jestem w galerii to robię napad na stoisko, tanie i świetne
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 20:48   #1944
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja się przerzuciłam na golden rose za każdym razem jak jestem w galerii to robię napad na stoisko, tanie i świetne
Oo tak! Z serii Rich Color szczególnie <3 Uwielbiam za pędzelek między innymi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:06   #1945
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Oo tak! Z serii Rich Color szczególnie <3 Uwielbiam za pędzelek między innymi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
i jolly jewels
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:13   #1946
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
ja właśnie też mam już w swojej kolekcji kilkanaście lakierów Wibo i nic takiego nie ma miejsca inaczej na pewno nie brałabym pod uwagę kupienie aż tylu (btw Wibo się naprawdę postarało, bo gdy przeglądałam szafę to miałam ochotę wszystko wrzucić do koszyka )
Ja też, dzisiaj wypisałam wszystkie lakiery (po krótkiej selekcji), które mi się podobają i wyszło, że podoba mi się 6 lakierów

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja się przerzuciłam na golden rose za każdym razem jak jestem w galerii to robię napad na stoisko, tanie i świetne
Żałuję, że u mnie nie ma GR
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 22:05   #1947
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jeśli chodzi o korektory to ja polecam z Bourjois Healthy Mix, używam na zmianę odcienia 51 lub 52 nie ma między nimi wielkiej różnicy.
Jego zaleta to mega wydajność, jeden starcza mi prawie na rok a używam go codziennie, radzi sobie z cieniami, opuchnięciami, rozświetla i dobrze kryje niedoskonałości a do tego ładnie pachnie tak jak podkłady z tej serii.
Nie wysusza i nie zbiera się w kącikach. Miałam wszystkie korektory z Rossmanna i ten jest dla mnie najlepszy
elissien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 22:33   #1948
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

A u mnie heathy mix, wrecz przeciwnie, kupilam na ostatniej promocji i on u mnie totalnie nic nie robi zdziwilam się, bo ma wiele pozytywnych opinii.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 23:15   #1949
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Wiadomo ile osób tyle opinii
elissien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 07:59   #1950
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
A u mnie heathy mix, wrecz przeciwnie, kupilam na ostatniej promocji i on u mnie totalnie nic nie robi zdziwilam się, bo ma wiele pozytywnych opinii.


Ja go uwielbiam jeden z ulubieńców Chociaż zdarza się że w niektóre dni wygląda nieco gorzej, nie wiem od czego to zależy Moja rutyna w pielęgnacji się nie zmienia...
Bardzo lubię też CC krem Bourjois
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.