Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 20:34   #2971
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
przespacerowałam się dzisiaj po Naturze i Rossie u upatrzyłam sobie pare rzeczy jak zawsze największy problem mam z pomadkami :/ nie chce brać Revlona bo w tej cenie jednak mogłabym miec dwie ale kolorystyka fajna... ech

polećcie mi jakiś miętowy lakier i brązowy eyeliner
Miętowy lakier polecam Rimmel salon pro- dobrze kryje i długo utrzymuje się na paznokciach
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:46   #2972
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Miętowy lakier polecam Rimmel salon pro- dobrze kryje i długo utrzymuje się na paznokciach
A brązowy liner podobno całkiem fajny jest z lovely
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 21:11   #2973
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jak myślicie kiedy rossman podniesie ceny przed -49% ? I czy to już pewne, że taka zniżka będzie?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 21:29   #2974
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy rossman podniesie ceny przed -49% ? I czy to już pewne, że taka zniżka będzie?
oby bo napaliłam się na zakupy jak szczerbaty na suchary
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 21:42   #2975
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ja dzisiaj kupiłam z koleżanką revlona w SP, na lato mam astora PS bo jest za ciemny na teraz, dodatkowo mam otwarty podkład maybelline w musie więc raczej odpuszczę sobie podkłady. chyba, że skuszę się na Rimmela z czerwoną nakrętką ale na co mi tyle? wpadną na pewno 2 pudry sypkie manhattanu jak przy każdej takiej promocji
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:19   #2976
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupiłam z koleżanką revlona w SP, na lato mam astora PS bo jest za ciemny na teraz, dodatkowo mam otwarty podkład maybelline w musie więc raczej odpuszczę sobie podkłady. chyba, że skuszę się na Rimmela z czerwoną nakrętką ale na co mi tyle? wpadną na pewno 2 pudry sypkie manhattanu jak przy każdej takiej promocji
Spytaj się tych, które mają na swojej liście 4 podkłady

Dobrze, że używam podkładów mineralnych, przynajmniej szał podkładowy na promocji mnie ominie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:39   #2977
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Chyba miałaś ciężki dzień Bardzo wiele osób poleca te linery, kiedyś go miałam, ale ja nie lubię pisaków. Jeżeli chodzi o trwałość - jest bardzo trwały, nie rozmazuje się ani nie odbija. Ogólnie to jeden z lepszych linerów jakie miałam, gdyby nie był pisakiem, byłby w czołówce. I jest dość precyzyjny, myślę, że jaskółki spokojnie nim zrobisz lub cienkie kreski
Słyszałam o nim dobre opinie musze go mieć.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 22:43   #2978
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy rossman podniesie ceny przed -49% ? I czy to już pewne, że taka zniżka będzie?
Bedzie, bedzie?! Ostatnio sie glowilam czy bedzie na wiosne jak dawniej :-D a wiadomo kiedy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:54   #2979
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Bedzie, bedzie?! Ostatnio sie glowilam czy bedzie na wiosne jak dawniej :-D a wiadomo kiedy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wydaje mi się, że to już potwierdzone info, od 24-27 podkłady i wszelkie mazidła do twarzy i potem kolejno inne kategorie kolorówki, czyli oczy, usta i paznokcie etc.
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 23:04   #2980
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Jupi!!! W koncu bede mogla kupic korektor rozswietlajacy Loreala, bo za tak maly produkt standardowa cena jest straszna.
I ktoras z nowych pomadek Burjois achh rozmarzylam sie.
A juz tracilam nadzieje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 05:07   #2981
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
mam bardzo podobne zdanie Co jakiś czas wracam do MX facefinity Ale i tak mieszanką idealną jest Healthy Mix (albo MF facefinity) z Revlonem CS

Kupiłam dziś bronzer i korektor z Kobo (akurat w gazetce -40 było), wiec promocja w NATURZE mnie już nie interesuje, czekam na Rossmann ale w tym roku nie poszaleje. Chce odżywke do rzes l4l
Bronzery do konturowania sa teraz w naturze w promocji? Za ile kupilas?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 07:17   #2982
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy rossman podniesie ceny przed -49% ? I czy to już pewne, że taka zniżka będzie?
a to będzie promocja -40% czy -49%?
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 07:23   #2983
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Jakie lakiery i topy do paznokci polecacie?

A podkłady w musie?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:02   #2984
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Spytaj się tych, które mają na swojej liście 4 podkłady

Dobrze, że używam podkładów mineralnych, przynajmniej szał podkładowy na promocji mnie ominie
Ja tak samo. W ogóle jestem dziwna, bo chyba nic nie kupię w Rossie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:15   #2985
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Jakie lakiery i topy do paznokci polecacie?

A podkłady w musie?
Ja planuje kupić top sh insta ale wciąż mam dylemat.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:18   #2986
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
a to będzie promocja -40% czy -49%?
Były wstawiane potwierdzone rozpiski
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:20   #2987
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Polecicie jakiś dobrze kryjący korektor pod oczy?
No i jakieś trwałe pomadki?
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:35   #2988
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
bronzery do konturowania sa teraz w naturze w promocji? Za ile kupilas?
11,99

MF wprowadza(wg strony) nowe odcienie facefinity
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2015-04-17 o 09:00
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 08:39   #2989
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Kurde a ja 2 tygodnie temu kupilam bronzer kobo za 19,99 xD
Tak myslalam, czy mi jest cos potrzebne z promocji ale chyba nic, bo zadnyh dobrze napigmentowanych cieni nie ma w R.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 08:59   #2990
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Nr 0 rzeczywiście ładnie się prezentuje, ale między 1 a 2 jest wielka przepaść, tak to wygląda na zdj.
Aktualnie używam CS 110, ale bez przypudrowania wyglądam trupio, dlatego używam do niego podkładu z Manhattanu Perfect Teint (kolor iście porcelanowy z nutą żółtego pigmentu).
Planuję kupić jakiś podkład na rossmanowskiej promocji, tylko jeszcze nie wiem jaki
Ja na pewno HM 51 kupię Może jeszcze CC 32, przyda się jak się opalę. Bardzo jasny podkład już mam, a i tak go nie ma w Rossie Poza tym jeszcze jakiś róż muszę kupić. Nie wiem jak u Ciebie, ale mi bardzo ciężko jest dobrać odpowiedni róż do mojej karnacji - różowe kolory wyglądają groteskowo, zbyt chłodne nie pasują mi, brzoskwinie najczęściej się odcinają, są za ciepłe...Ale muszę obadać wszystkie odcienie Bourjois, mam parę typów. Te nowe róże z MF obczaiłam ostatnio - żaden mi nie przypasował
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Tak myslalam, czy mi jest cos potrzebne z promocji ale chyba nic, bo zadnyh dobrze napigmentowanych cieni nie ma w R.
Faktycznie jeśli chodzi o cienie, to jest raczej lipa, chociaż chyba L'Oreal ma niezłe cienie.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-04-17 o 09:00
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:13   #2991
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Faktycznie jeśli chodzi o cienie, to jest raczej lipa, chociaż chyba L'Oreal ma niezłe cienie.
Dla mnie to jeden pies, tylko cena wyższa. Bez bazy znikają w południe, nie różnią się niczym od cieni za 5zł.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:26   #2992
Meteoryt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 261
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cześć Dziewczyny

Czy poleciłybyście jakieś szminki nude? Podoba mi się taki efekt, jak czasem gąbeczką z podkładem przelecę sobie usta

Aha, i czy podkład Revlon ColorStay rzeczywiście nadaje się do nakładania na specjalne okazje, nie na co dzień? Nie wysusza za bardzo skóry?
Meteoryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:33   #2993
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czy poleciłybyście jakieś szminki nude? Podoba mi się taki efekt, jak czasem gąbeczką z podkładem przelecę sobie usta

Aha, i czy podkład Revlon ColorStay rzeczywiście nadaje się do nakładania na specjalne okazje, nie na co dzień? Nie wysusza za bardzo skóry?
Szminki nude nie mogą być w kolorze podkładu, myślalam, że już nikt od kilku lat się tak nie maluje. Zapewne wyglądasz jak topielec albo anemiczka. Essence ma kolekcję nude, ze 2-3 odcienie są odpowiednio ciemne, catrice, z rossmana to nie wiem.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:47   #2994
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Pisałas o podkładzie a ja pytam o puder
Och przepraszam, rzeczywiście, mój błąd ...
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:53   #2995
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny możecie wyrazić swoje zdanie na temat podkładu z Astora z fioletową zakrętką? ( trwałość, krycie, kolory, wykończenie) Chodzi już za mną od jakiegoś czasu ale jeszcze się na niego nie skusiłam. Może teraz przy promocji jest dobra okazja, bo wyjdzie za około 25 zł. Oczekuje trwałości oraz jasnego, nie różowego odcienia (na poziomie 150-180 Revlon CS, HM 51-52,).

I od razu, czy któraś z dziewczyn z większym problemem z sińcami pod oczami używała korektora z tej serii i może wyrazić swoje zdanie? Jak z kryciem?
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2015-04-17 o 10:57
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:13   #2996
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś dobrze kryjący korektor pod oczy?
No i jakieś trwałe pomadki?
o korektorach była rozmowa z 1-2 strony temu
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:26   #2997
Meteoryt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 261
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Szminki nude nie mogą być w kolorze podkładu, myślalam, że już nikt od kilku lat się tak nie maluje. Zapewne wyglądasz jak topielec albo anemiczka. Essence ma kolekcję nude, ze 2-3 odcienie są odpowiednio ciemne, catrice, z rossmana to nie wiem.
Nie zrozumiałaś mnie. Po pierwsze, nie szukam szminki o kolorze podkładu, nie wiem, skąd to wywnioskowałaś, skoro nie podałam nawet marki i koloru podkładu. Po drugie, porównałam z podkładem, bo chodzi mi o nude zbliżony do beżu, nie do różu. Po trzecie, nie mam pojęcia, czemu założyłaś, że to mój regularny makijaż i tak umalowana gdzieś wychodzę. Czasem, jak pisałam wyżej, przelecę jeszcze gąbeczką usta, ale nakładam później pomadkę. Używając słowa "przelecieć" miałam na myśli dotknięcie ust gąbeczką ze trzy razy.
Po czwarte, pytałam o radę, nie weszłam tutaj po to, żeby "ktoś z Internetu" mnie krytykował i obrażał. Jeszcze jedno, może Ty malujesz się tak, jak moda nakazuje, co nie znaczy, że każdy to robi. Sama dobrze wiem, w czym wyglądam dobrze, a w czym nie. Jeśli masz problem ze zrozumieniem lub z nadinterpretacją, proszę, przeczytaj pytanie jeszcze raz.
Dzięki, zajrzę do Natury.
Meteoryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:33   #2998
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś mnie. Po pierwsze, nie szukam szminki o kolorze podkładu, nie wiem, skąd to wywnioskowałaś, skoro nie podałam nawet marki i koloru podkładu. Po drugie, porównałam z podkładem, bo chodzi mi o nude zbliżony do beżu, nie do różu. Po trzecie, nie mam pojęcia, czemu założyłaś, że to mój regularny makijaż i tak umalowana gdzieś wychodzę. Czasem, jak pisałam wyżej, przelecę jeszcze gąbeczką usta, ale nakładam później pomadkę. Używając słowa "przelecieć" miałam na myśli dotknięcie ust gąbeczką ze trzy razy.
Po czwarte, pytałam o radę, nie weszłam tutaj po to, żeby "ktoś z Internetu" mnie krytykował i obrażał. Jeszcze jedno, może Ty malujesz się tak, jak moda nakazuje, co nie znaczy, że każdy to robi. Sama dobrze wiem, w czym wyglądam dobrze, a w czym nie. Jeśli masz problem ze zrozumieniem lub z nadinterpretacją, proszę, przeczytaj pytanie jeszcze raz.
Dzięki, zajrzę do Natury.

Po pierwsze, nie jestem wróżbitą Dawidem, wiem tyle ile napiszesz. A napisałaś dokładnie to:

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Czy poleciłybyście jakieś szminki nude? Podoba mi się taki efekt, jak czasem gąbeczką z podkładem przelecę sobie usta

Odpisałam adekwatnie do treści zawartej w poście.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:49   #2999
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja na pewno HM 51 kupię Może jeszcze CC 32, przyda się jak się opalę. Bardzo jasny podkład już mam, a i tak go nie ma w Rossie Poza tym jeszcze jakiś róż muszę kupić. Nie wiem jak u Ciebie, ale mi bardzo ciężko jest dobrać odpowiedni róż do mojej karnacji - różowe kolory wyglądają groteskowo, zbyt chłodne nie pasują mi, brzoskwinie najczęściej się odcinają, są za ciepłe...Ale muszę obadać wszystkie odcienie Bourjois, mam parę typów. Te nowe róże z MF obczaiłam ostatnio - żaden mi nie przypasował
W sumie to nie jestem wielbicielką róży, chociaż używam ich codziennie. Nakładam je lekko, najlepiej jakimś puchatym pędzlem, który ładnie rozciera, ale też nie aplikuje zbyt dużo produktu. Używam róży w tonacji chłodnej (nie zawsze)- np. Wibo nr 9 (ale nakładam go naprawdę mało) lub Burżuja nr 33 (początkowo wydawał mi się właśnie ciemny i wpadający w jakieś brudne róże, które totalnie mi nie pasują, ale z czasem go polubiłam, a teraz wydaje się właśnie taki delikatny na policzkach) lub róże ze sleeka, ale z nimi nie lubię pracować, bo dla mnie mają mocne pigmenty ale właśnie ze sleeka mam ładny brzoskwiniowy róż.
Burżuj 34 wydaje się być bardzo delikatny

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czy poleciłybyście jakieś szminki nude? Podoba mi się taki efekt, jak czasem gąbeczką z podkładem przelecę sobie usta

Aha, i czy podkład Revlon ColorStay rzeczywiście nadaje się do nakładania na specjalne okazje, nie na co dzień? Nie wysusza za bardzo skóry?

Ja CS używam obecnie na co dzień (acz podczas promocji planuję go zamienić na jakiś lżejszy, gdyż takie krycie etc. już mi nie potrzebne). Używam wersji dla skóry suchej / normalnej, mnie nie przesusza, ale gdy moja skóra ma gorszy dzień po kilku godzinach uwidacznia suche skórki, których nie widać przed nałożeniem makijażu. Dobry krem pod niego i myślę, że nie powinien jej wysuszać, chociaż słyszałam, że ta wersja dla skóry tłustej / mieszanej jest cięższy i właśnie potrafi przesuszyć.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Szminki nude nie mogą być w kolorze podkładu, myślalam, że już nikt od kilku lat się tak nie maluje. Zapewne wyglądasz jak topielec albo anemiczka. Essence ma kolekcję nude, ze 2-3 odcienie są odpowiednio ciemne, catrice, z rossmana to nie wiem.
Eveline w Rossku ma całkiem fajne nudziaki
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:51   #3000
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

A jakiś neutralny róż mogłybyście polecić? I najlepiej żeby był z małą ilością różowego pigmentu bo jakoś nie potrafię sie przełamać do różowego koloru na policzkach, zaznacze że mam cere oliwkową
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.