Odpadly mi wlosy O.o - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 11:54   #31
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

ja uważam, że powinnaś ściąć tylko te zniszone rozwojone i połamane końcówki, nie ma sensu obcinać włosów na krótko, bo jeżeli je zapuszczasz, to przypuszczam, że za jakiś czas po ścięciu znowu będziesz miała na głowie siano. Podcinaj je,( niewiele )ale dosyś regularnie. Broń boże już nie eksperymentuj z farbami, kup sobie waxa, parę dobrej klasy odżywek i staraj się dbać o włosy.
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:09   #32
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
no spalone... taka ilość farb i chemii podziałała na nie jak trujący kwas powinnaś iść do fryzjera, który Ci powinien dacprofesjonalne fryzjerskie kosmetyki regenerujące. Tzn ja uważazm, ze powinnaś je obciąć.. ale jeśli tak się upierasz- to Wax, maseczka z żółtka, olejku rycynowego i cytryny, nafta, wcieranie na noc olejku kokosowego.. maseczki intensywnie odbudowujące, regenerujące.... sama nie wiem... ja nie mam kłopotów z włosami oprócz wypadania po pigułkach, ale to inna bajka

aha- wcieranie seboradinu i innych takich, tabletki- pomogą na te włosy, które dopiero rosną, na te spalone siano- niestety nie

Miestety, trzeb aściąć i to na krótko. Wax nie ma az takich cudów w skłądzie zeby poradzic sobie z regenaracja SPALONEGO na wiór włosa. Nożyczki, a potem zero farb. Przykro mi.

A na szybszy wzrost włosa - MSM forte.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:50   #33
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Dziewczyny...patrząć na te wlosy to powiem, że fakt są wysuszone, kruszą się ... ale nie jest tak tragicznie , żebym musiala ścinać 15 cm! JEJU, to moje wszystkie wlosy :| Czy moglabym iść do fryzjera i zapytać się go tylko czy mam spalone wlosy itd?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:49   #34
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Dziewczyny...patrząć na te wlosy to powiem, że fakt są wysuszone, kruszą się ... ale nie jest tak tragicznie , żebym musiala ścinać 15 cm! JEJU, to moje wszystkie wlosy :| Czy moglabym iść do fryzjera i zapytać się go tylko czy mam spalone wlosy itd?
Kochana..do Ciebie jak grochem o sciane..wyobraz sobie snopek siana....nakladasz na niego odzywki a on nadal zosaje sianem..i w takim stanie sa teraz twoje wlosy dziewczyny ktore Ci doradzaly naprawde wiedza co pisza i nie robia tego zlosliwie..jesli nie chcesz nie obcinaj wlosow ale nie dziw sie potem ze nadal wygladaja byle jak...
Ty swoje my swoje a wlosy jakie byly takie sa;/
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 14:54   #35
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

z tego co widać na zdj. to cały kucyk do ścięcia
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:04   #36
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

ayse ---> Pisałam 10-15 cm, bo to sugerują zdjęcia. Powiedz jaką masz naturalną strukturę włosa. Czy są one falowane, kręcone czy raczej należą do zmierzwionych? Czy przed farbowaniem też skręcały się aż tak mocno?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:07   #37
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Wlosy mam kręcone z natury.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 15:23   #38
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Czyli struktura włosa nie różni się zbytnio od tej przed farbowaniem? Bywa i tak, że włosy nie wyglądają najlepiej, jednak ich stan faktyczny jest nieco lepszy. Wybierz się do fryzjera, niech spojrzy na nie fachowym okiem. Jeśli faktycznie są zniszczone, to z pewnością zaleci Ci obcięcie tych 10-15 cm i regeneracje profesjonalnymi środkami. Jeśli nie, podetnie złamane/rozdwojone końce.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:08   #39
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Nie, nie różni się. Przyglądając się wlosom zauważylam, że lamią się 0,5 cm przed końcówkami.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:00   #40
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Krecone wlosy czesto sa suche z natury. Wiem ze to zal scinac wlosy Sproboj narazie odzywic je w domu i juz nie farbowac. A u fryzjera moze podetnij tylko koncowki, albo wymysl sobie jakas nowa nieco ktorsza fryrurke, o ktora latwiej byloby zadbac w kazym razie powodzenia
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:38   #41
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Ayse,
mysle ze nie jest tak żle, jak Cie inni straszą
Proponuje podciecie koncówek ok 5 cm.
Sama miałam podobnie wygladające włosy(te mam kręcone), gdy je farbowałam.Wystarczy je podciąć w kształtną fryzurkę, a potem regularnie podcinać i zapuszczac zdrowe, nie farbowane włosy

Ps.W sumie to niektóre moje włosy z wierzchu i teraz podobnie wyglądają(gdy nie dam zadnych odżywek), a wszystkiemu winne jest słoneczko. Polecam olej kokosowy, a na wizualny wygląd, mleczka sunsilk zielone bądż fioletowe.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 19:12   #42
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Jutro idę do fryzjera Zobaczymy, powiem żeby lepiej ściąl tyle ile trzeba ... bo nie mam zamiary plakac w poduszkę
Podetne tyci tyci końcówki ok. 1 cm i będę podcinala potem regularnie.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:30   #43
mergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do mergirl
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Witam, jeżeli Cię to pocieszy, mnie również swego czasu odpadła część włosów...2 cm przy skórze (nieprofesjonalne rozjaśnianie, koszmar, wolę nie pamiętać , efekt był taki, że musiałam je obciąć na krótko, a potem odrosły w miarę zdrowe - ale niczego mnie to nie nauczyło i oczywiście dalej je farbuję W każdym bądź razie życzę powodzenia i wytrwałości.
__________________
nie wstydź się upadków -
zahartują Cię
pozbądź się poczucia winy -
jeszcze nie jest czas
mergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:34   #44
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
Jutro idę do fryzjera Zobaczymy, powiem żeby lepiej ściąl tyle ile trzeba ... bo nie mam zamiary plakac w poduszkę
Podetne tyci tyci końcówki ok. 1 cm i będę podcinala potem regularnie.
Nie licz, że fryzjer podetnie Ci tylko 1 cm Z rozpędu napewno pójdzie więcej, ale nie pozwól żebys straciła połowę włosów.
Pozatym 1cm to 'trochę' za mało
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:26   #45
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Nie licz, że fryzjer podetnie Ci tylko 1 cm Z rozpędu napewno pójdzie więcej, ale nie pozwól żebys straciła połowę włosów.
Pozatym 1cm to 'trochę' za mało
Dokładnie. Zgadzam się.Wiesz długie włoski to żadna ozdoba jeśli są zniszczone , to lepiej już mieć krótkie a zdrowe.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:42   #46
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

ciezko ocenic w jakiej naprawde kondycji sa Twoje wlosy, trzeba by dotknac i wszystko wiadomo.

moje niestety wygladaly gorzej, w kucyku prezentowaly sie duzo lepiej niz rozpuszczone. obciac troche trzeba, ale nie na krotko, bo skoro masz krecone to bedziesz zapuszczac i zapuszczac. znaczy, jezeli masz wole walki o uratowanie ich. moje wygladaly jak sianko, po paru miesiacach od masakry, ktora im zafundowalam, sa lsniace i miekkie, bez porownania, nikt nie chce wierzyc co przezyly.

ale podciac trzeba te calkowicie poszarpane, pourywane, nie ma zmiluj, bo przy czesaniu beda wypadac jak szalone, bo beda sie haczyć o szczotke. gdybym wtedy poszla do fryzjerki to opitolilaby mnie na krotko, wiec podcinalam sie sama i nie zaluje.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:22   #47
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Bylam u fryzjerki. Powiedziala, ze nie jest źle. Zauważyla, że z jednej strony mam dluzsze. Wyrówna mi z jednej strony i z drugiej podetnie 1 cm... Oby bylo dobrze!
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:23   #48
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

Tylko napisz jak po wizycie
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:45   #49
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

No i po wszystkim. Pani wyrównala mi wsly i podciela o,5 cm Mam do ramion, krótkie jak dla mnie...ale cieprliwie będę zapuszczala. Cóż zachcialo mi się blondu i mam nauczkę ^^ Mam 1 cm odrostu ale poczekam i potem walne sobie jakieś pasemka. Teraz przeżucam się na wątek jak przyspieszyć porost wlosów xD Dziękuję dziewczyny za pomoc. O fryzjerka powiedziala, ze nie mam zniszcoznych wlosow tylko musialam podciac suche i zniszczone konce.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 13:28   #50
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Odpadly mi wlosy O.o

dobrze zes podciela wloski kolor fajniutki jak na fotkach .. nie wydawaj zbyt wiele szmalu na rozne maseczki pamietaj ze eksperymenty naszych babc czyli zoltko jajeczka cytrynka wycisnieta oraz olejeke rycynowy czy tam nafta kosmetyczna moze zdzialac wiele naprawde, zainwestuj sobie w wax 13ml koszt ok. 7 lub 8 zł
dasz rade
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.