Kosmetyki firmy KADUS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 09:08   #1
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205

Kosmetyki firmy KADUS


CZY KTOS z was mial znimi docznienia??ja mialam u fryzjera a wlosy po nich wygladaja oszolamiajaco!!!!!!!!!!!! !!!
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 10:06   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Ja rozmawiałam wczoraj z babką, która prowadzi hurtownie fryzjerską i polecała bardzo właśnie specyfiki KADUS. Są drogie, dużo droższe od matrix biolage, czy np. prof. l'oreala, nawet od farouk'a, ale ponoć naprawdę warto. Ja na razie zostaję przy biolage, ale kto wie, może skuszę sie kiedyś na KADUSa.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 10:57   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Miałam fluid do stylizacji, używałam do moich loczków i byłam całkiem zadowolona. Całkiem, bo moje cienkie włosy potrzebują jednak silniejszego utrwalenia, a ten fluid był słabo utrwalał. Ale i pielęgnował i skręt podkreślał dobrze.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 11:06   #4
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

ja mialam szampon i odzywke(maske?) i takie male ampulki do zniszczonych wlosow(z pomaranczowym paseczkiem) i baaardzo sobie zachwalam...
jest naprawde dobry a w dodatku rewelacyjnie pachnie(cos jakby bzy...mmm)
POLECAM
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2006-10-31 o 08:43
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 11:58   #5
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

ja sie zastanwiam na mleczkiem prostujacym z kadusa warto myslicie?
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:36   #6
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

dziewczyny możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztują szampony, odżywki i ampułki z kadusa bo tez sobie myślałam zeby kupić
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 07:08   #7
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
CZY KTOS z was mial znimi docznienia??ja mialam u fryzjera a wlosy po nich wygladaja oszolamiajaco!!!!!!!!!!!! !!!
Cytat:
Napisane przez Smallwitch Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztują szampony, odżywki i ampułki z kadusa bo tez sobie myślałam zeby kupić
Na temat marki Kadus nie mam pochlebnego zdania. Swego czasu stosowałam i zgłosiłam do KW ampułki i szampon wzmacniający, opinie na temat produktów znajdują się tutaj:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty

Smallwitch, 4 ampułki to koszt 56 zł, 250ml szamponu wzmacniającego- 35 zł, odżywaka-maska to wydatek rzędu 60 zł/ 250 ml.
Osobiście jestem rozczarowana, uważam, że rynek kosmetyczny oferuje szereg znacznie lepszych preparatów do pielegnacji włosów
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 15:28   #8
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

więc jakie są te lepsze bo szukam takich naprawde dobrych..........ostatnio użyłam tych ampułek z Biolage i jest całkiem niezle
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 16:29   #9
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Ja używałam maseczki tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Zniszczyłam sobie włosy rozjaśnianiem a ona odżywiła je rewelacyjnie
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:46   #10
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

ja przez bardzo długi okres używałam kosmetyków kadus i regularnie raz w miesiącu chodz\iłam do salonu kadusa na odżywianie byłam bardzo zadowolona z tych kosmetyków (chyba do nich wrócę ) miałam szampony do farbowanych, do przetłuszczających do suchych i porowatych , odżywkę w sprayu do farbowanych w piance do suchych i zniszczonych, maskę do suchych i zniszczonych , odżywkę do spłukiwania do farbowanych balsam ziołowy mam do dzisiaj -pięknie pachnie i każdy z tych kosmetyków bardzo mi odpowiadał
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 21:36   #11
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

dziewczyny a miala ktoras z Was do czynienia z trwalym prostowaniem wlosow kosmetykami KADUS? prosze opowiedzcie swoje doswiadczenia
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 21:59   #12
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Na pewno kosmetyki Kadus sa znane. Maja rewelacyjne farby do wlosow, odzywki tez niczego sobie (przetestowalam odyzwke do wlosow suchych i byla swietna i wcale nie droga-zaplacilam niecale 40zl w salonie fryzjerskim, wiec jak na odyzwke profesjonalna, a w dodatku o calkiem sporej pojemnosci calkiem oplacalna) poza vtym na kwc jest duzo ocenionych
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:10   #13
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Odświeżam wątek.Miałam Kadusem farbowane włosy u fryzjerki i strasznie mi sie ta farbs spodoała (przynajmniej brązwy kolor nie wypłukiwał sie na rudo) i chciałabym sobie kupić farbe żeby zaoszczędzić troche na farbowaniu . Myslicie ze dostane ją w sklepie fryzjerskim? i ile moze mniej wiecej kosztować???
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:52   #14
Agniesia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
GG do Agniesia19
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Uzywam szamponu Kadus przedluzajacego kolor i maski z tej samej serii jestem bardzo zadowolona.Poza tym ostatnio dokupilam lakier 500 ml extra nie skleja wlosow i nablyszczacz w spreyu.Kosmetyki kupilam w salonie fryzjerskim kazdy po 60 zl ale wydaje mi sie ze roznia sie w cenie normalnie ja kupilam po cenie tego konkretnego salonu
Agniesia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:43   #15
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

ostatnio jesli wybieram sie do fryzjera to chodze tylko do salonu Kadus profesjonalna obsluga,bardzo dobre kosmetyki do wlosow
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 08:59   #16
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Odkopuje watek, bo mam pare pytan do uzytkownieczek Kadusa.

Ostatnimi czasy zle sie dzieje moim wlosom. Po kilkakrotnym rozjasnianiu staly sie suche i matowe. Zecydowalam sie na kupno czegos profesjonalnego.
Przejrzałam KWC i zdecydowlam sie na szampon KADUS Imunal Repair. Wczoraj wreszcie dotarla do mnie przesylka, umylam wlosy i... obylo sie bez rewelacji. Spodziewalam sie, ze moje wlosy beda lsniace i jedwabiste jak po wizycie u fryzjera, a tymczasem ledwo je po umyciu rozczesalam. Sama juz nie wiem, czy to moje wlosy sa az tak sianowate, ze nawet KADUS im nie pomoze, czy tez moze to z tym szamponem cos jest nie tak. Recenzentki sa zachwycone, ja mniej.

Czy ktoras z was uzywa tego szamponu (samego szamponu, bez odzywki) i moze mi powiedziec co sie dzieje z wlosymi po jego uzyciu?
Czy poprawa przyjdzie z czasem i wlosy beda sie po nim latwiej rozczesywac, bardziej blyszczec itd?
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:00   #17
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: Kosmetyki firmy KADUS

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.Miałam Kadusem farbowane włosy u fryzjerki i strasznie mi sie ta farbs spodoała (przynajmniej brązwy kolor nie wypłukiwał sie na rudo) i chciałabym sobie kupić farbe żeby zaoszczędzić troche na farbowaniu . Myslicie ze dostane ją w sklepie fryzjerskim? i ile moze mniej wiecej kosztować???

podobno kosztuje 25zl. bylam dzisiaj w sklepie fryzjerskim i pani powiedziala, ze jedna sztuke moze sprzedac, ale tylko fryzjerce. nie rozumiem dlaczego, skoro juz nie raz kupowalam tam po jednej rzeczy (a fryzjerka nie jestem ), co prawda nigdy nie byla to farba do wlosow.
dlatego chcialabym sie dowiedziec, czy dziewczyny z warszawy wiedza, gdzie moglabym kupic ta farbe? takie farbowanie w salonie kadusa pewnie troche kosztuje, a w domku mialabym fryzjerke (ciocie ) za darmo. ona zawsze robi mi wloski i dobrze jej to wychodzi i zaoszczedzilabym troszke.
__________________
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.