brunetka a teraz blondynka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 11:55   #1
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89

brunetka a teraz blondynka??


Witam, czy warto przefarbować sie z brunetki na blondynkę? jak myślicie??
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 11:25   #2
_paulina_
Przyczajenie
 
Avatar _paulina_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 24
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

nie nie wartoo ;/ po pierwsze zniszczysz sobie wloski, a po drugie wyjdzie ci kolor rudy lub zolty... nie polecam bo jak ja farbowalam (a bylam brunetka) to wyszedl mi zolty kolor ;/
Naprawde nie farbuj sobie !!
_paulina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:39   #3
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Witam moim zdaniem warto,tylko należy pamiętać by dbać o włoski rozjaśnione
Przestrzegam jednak przed farbowaniem się na blond od razu bo nigdy nie możesz być pewna co Ci wyjdzie na główce ...Najlepiej zacznij od pasemek, wtedy się przekonasz czy warto dalej w to brnąć czy powrócić do ciemnych włosków. W moim przypadku przejście do zadowalajacego koloru trwało dosyć długo ale tylko przez to, że rozjaśniałam domowymi sposobami <co nie zawsze wychodziło mi na dobre>, teraz od razu udaję się do fryzjerki Radzę Ci na zmianę kolorku udać się do fryzjera i nie ryzykować w domu!!!
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 15:16   #4
lillyzozk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
GG do lillyzozk
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Mam podobną chęć zmiany koloru swoich włosów, tylko że mój kolor to średni braz a chciałąbym mieć ciemny blond. Moje pytanie to czy można stać się blondynką bez farb tylko za pomocą szamponu/szamponetki?
lillyzozk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 15:30   #5
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

a ja mowie ze warto i na dowod wklejam moje fotki, uwazam ze w blondzie jest mi o 100razy lepiej niz w ciemnych wloskach, buzia jest jasniejsza, jak sie jest opalonym to jasne wloski podkreslaja opalenizne\

kazdemu polecam rozjasnianie wloskow, a ja juz w czwartek ide na farbowanko na jeszcze jasniejszy kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondi.JPG (33,0 KB, 292 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brunetka.JPG (14,9 KB, 241 załadowań)
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:36   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
a ja mowie ze warto i na dowod wklejam moje fotki, uwazam ze w blondzie jest mi o 100razy lepiej niz w ciemnych wloskach, buzia jest jasniejsza, jak sie jest opalonym to jasne wloski podkreslaja opalenizne\

kazdemu polecam rozjasnianie wloskow, a ja juz w czwartek ide na farbowanko na jeszcze jasniejszy kolorek
to drugie zdjecie to Twoj naturalny kolor, czy przyciemnialas? w blondzie fajniej, faktycznie

ale nie polecam naturalnym brunetkom farbowania sie na blond, bo najczesniej wyglada to strasznie tandetnie, bo odcien blondu wpada w zolty i po tygodniu szpecace odrosty
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:33   #7
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Cytat:
Napisane przez lillyzozk Pokaż wiadomość
Mam podobną chęć zmiany koloru swoich włosów, tylko że mój kolor to średni braz a chciałąbym mieć ciemny blond. Moje pytanie to czy można stać się blondynką bez farb tylko za pomocą szamponu/szamponetki?
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 19:54   #8
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

ja tak ostatnio zrobiłam. Marzył mi się karmelkowy kolor. Na początku było fatalnie, bo nie wyszedł karmel tylko jakiś dziwny odcień blondu, w dodatku nie mogłam się przyzwyczaić do siebie w takiej jasnej tonacji. Cera przy tych wlosach zrobiła się straszna, jakaś taka różowa i w ogóle. Ogólnie to byłam załamana. Ale potem po kilku myciach kolor się troszkę zmienił, moja buzia się opalila i teraz o niebo lepiej wyglądam Przeszkadzają aby moje ciemne brwi
Podsumowując sądząc z opinii otoczenia lepiej mi w blondzie, więc to jakoś rekompensuje moje wcześniejsze nerwy ale trzeba być przygotowanym, że ten pierwszy odcień po ciemnych włosach nie wyjdzie ładny... ja miałam ochotę od razu kupić ciemną farbę...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 09:58   #9
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Warto, tylko nie bierz się za to sama. Znajdź dobrego fryzjera, nie oszczedzaj na tym. Gwen Stefani np. jest naturalna brunetka, jak widac nie jest to niemozliwe. Wymaga tylko czasu i cierpliwosci. Osobiscie, 2 dni temu wpadlam na pomysl, ze zejde do platyny. Mam bardzo geste, bardzo krecone i grube wlosy koloru naturalnego ciemny braz, a ufarbowane na czarno. Uzylam dwoch dekoloryzatorow l'oreal plus nastepnego dnia rozjasniacza joanny. niestety kolor nie wyszedl idealnie - dlatego polecam fryzjera - bo do 5cm od nasady faktycznie jestem platynowa blondynka, natomiast reszta wpada w zlocisty blond. Gdybym nalozyla jeszcze raz joanne na pewno mialabym wymarzona platyne, ale wlosy sa juz dosc wysuszone i nie chce ich narazac na dalsze przygody. Robie sobie przerwe i farbuje na ciemny blond, po czym jak zregeneruje wloski bede walczyc dalej. Jesli masz rzadkie albo przesuszone wlosy tym bardziej idz do fryzjera, bo przypuszczam, ze polowa kobiet po zastosowanym przeze mnie zabiegu bylaby juz lysa.
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:48   #10
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Warto, tylko nie bierz się za to sama. Znajdź dobrego fryzjera, nie oszczedzaj na tym. Gwen Stefani np. jest naturalna brunetka, jak widac nie jest to niemozliwe. Wymaga tylko czasu i cierpliwosci. Osobiscie, 2 dni temu wpadlam na pomysl, ze zejde do platyny. Mam bardzo geste, bardzo krecone i grube wlosy koloru naturalnego ciemny braz, a ufarbowane na czarno. Uzylam dwoch dekoloryzatorow l'oreal plus nastepnego dnia rozjasniacza joanny. niestety kolor nie wyszedl idealnie - dlatego polecam fryzjera - bo do 5cm od nasady faktycznie jestem platynowa blondynka, natomiast reszta wpada w zlocisty blond. Gdybym nalozyla jeszcze raz joanne na pewno mialabym wymarzona platyne, ale wlosy sa juz dosc wysuszone i nie chce ich narazac na dalsze przygody. Robie sobie przerwe i farbuje na ciemny blond, po czym jak zregeneruje wloski bede walczyc dalej. Jesli masz rzadkie albo przesuszone wlosy tym bardziej idz do fryzjera, bo przypuszczam, ze polowa kobiet po zastosowanym przeze mnie zabiegu bylaby juz lysa.
Pokaż fotkę jestem ciekawa jak wyglądasz w blondziku
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:20   #11
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

wybacz, ale chcę być anonimowa Ciemny blond mi pasuje, bo mam badzo jasną zabarwiona na zlocisto skore. Jednak na rozjasnionych wlosach pomimo uzycia dwoch farb w zaleznosci od swiatla jest albo ciekawym, mieniacym sie, bardzo jasnym brazem albo lekko rudawy. rozmyslilam sie juz co do dalszego rozjasniania wlosow. jak zregeneruje wlosy nakladam jakis jasny chlodny braz i bede stopniowo wracac do naturalnego b.ciemnego brazu, za ktorym juz tesknie. zle sie czuje zwracajac na siebie uwage brunetow, do tej pory bylam faworytka panow z jasnymi wlosami
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 16:04   #12
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
a ja mowie ze warto i na dowod wklejam moje fotki, uwazam ze w blondzie jest mi o 100razy lepiej niz w ciemnych wloskach, buzia jest jasniejsza, jak sie jest opalonym to jasne wloski podkreslaja opalenizne\

kazdemu polecam rozjasnianie wloskow, a ja juz w czwartek ide na farbowanko na jeszcze jasniejszy kolorek
EveMW ślicznie Ci w blondzie, rozjaśniałaś brwi po zmianie koloru wlosow?, bo wydają sie byc jaśniejsze
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 22:15   #13
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

EveMW ślicznie Ci jest w blądzie
ale niestety nie kazdemu jest ladnie w takim kolorze
ja np okropnie wygladam w jasnych wlosach
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:34   #14
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

nom hej byłam ... irozjaSNIEłam i powiem wam ze wyszło super) wszyscy mowia ze zajefaJNIE WYGLADAM W BLOND WłOSKACH ) "EveMW" super ci w jasniejszych włosach a jak sobie radzisz z odrostami?;p jak bede mogła to wkleję jakies zdj pozdrawiam ))hih
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:32   #15
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

ja jestem szatynka...zawsze farbowałam sie na brunetke, czasem czarny, lub tesh połyski czerwieni, fioletu ...ale ostatnio stwierdziłam ze przefarbuje sie na blond. Tylko nie wiem czy bedzie mi pasował Bo tak, karnacje mam taka nie oliwkową ani nie ciemna...powiedzmy odcień złotawego brazu, a kolor oczu to cos pomiedzy niebieskim a zielonym. Oprawa natomiast ciemnawa troszQ. No i...w sumie nie wiem co zrobić
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:36   #16
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
a ja mowie ze warto i na dowod wklejam moje fotki, uwazam ze w blondzie jest mi o 100razy lepiej niz w ciemnych wloskach, buzia jest jasniejsza, jak sie jest opalonym to jasne wloski podkreslaja opalenizne\

kazdemu polecam rozjasnianie wloskow, a ja juz w czwartek ide na farbowanko na jeszcze jasniejszy kolorek
Wyglądasz fantastycznie!!!!!!! Powiedz mi proszę w jaki sposób doszłaś do tego koloru?Bo rozumię że pasemka robiłaś bląd,w ogóle masz pasemka.................. ...
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:27   #17
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: brunetka a teraz blondynka??

Uważam, że nie warto. Natura wię co robi i rzadko kto mając ciemnobrązowe włosy ma zarazem taki odcień oczu, karnacji i brwi, który pasuje równie dobrze do blondu, w końcu to dwa skrajne typy urody! Najczęściej brunetki farbowane na blond wyglądają sztucznie i tandetnie. Jeśli chcesz rozjaśnić włosy, to zdecydowałabym się na Twoim miejscu na delikatny balayage, taki jak mają np. Jennifer Lopez czy Eva Mendes.
EveMW, w blondzie wyglądzasz ślicznie! Weź tylko poprawkę na to, że brunetką to Ty z natury (sądząc po oprawie oczu) raczej nie jesteś, (obstawiam szatynkę ) Na drugim zdjęciu nie jesteś w swoim naturalnym kolorze, tylko ufarbowana na zbyt ciemny brąz, to się rzuca w oczy. Reasumując: porównując Ciebie ufarbowaną na ciemny brąz i Ciebie w blond balayage'u, obstawiam tę drugą wersję Uważąm jednak że w złotym średnim brązie wyglądałabyś jeszcze lepiej
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.