Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 20:51   #841
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Bunny, dzięki za odpowiedź.
Jakim oksy powinnam robić?
Mam tylko wątpliwość odnośnie poziomu, bo czy to nie będzie błędne koło - jaśniejsze włosy, większy kontrast przy odroście = częstsze farbowanie...? Nie chciałabym co miesiąc kłaść farby na odrosty, tylko tak co 2.
Cenna informacja o perłach, zapomnę o tym odcieniu
9 lub 12 odrost zaleznie jak ci sie rozjasnia... bo teraz na foto to wyglada jakbys za krotko na odroscie trzymala albo za niskie oksy
to mozesz i 9.1. tez jest ładny, bardziej naturalny ale jednak to zolty blond o popielatym polysku.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A moze to i dobrze ze wylazi, przynajmniej nie jest nudno na głowie



Ten kolor jest piekny


zaraz lookne
ja wlasnie zakupilam 2 kolory

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


Oczywiscie ze tak jest. Jesli nie lubisz odrostu zapomnij o rzadkim farbowaniu.
Mi wlosy rosna 1,5 cm na miesiac a robilam co 3 tyg max.
Kontrast jest brzydki i wlosy wydaja sie zolte.
dokladnie- jak sie chce rzadko farbowac to lepiej zapomniec o jasnym blondzie...ja tez robie co 3 tyg bo nie lubie wygladac, jakbym 20zl na farbe zalowala

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
[
mój tok myślenia był następujący: chcę wrócić do blondu, ale nie chciałam nakładać na brąz od razu platyny, żeby nie wyszło jajko, więc kupiłam rudą farbę. ruda farba miała sprawić, że włosy będą jaśniejsze. a że rudy się szybko wypłukuje, to na to chciałam nałożyć blond farbę (cały czas nakładać farbę o 2 tony jaśniejszą). ale nie zadziałała żadna z tych prób. więc kupiłam krem rozjaśniający, ale i on nie podziałał, tylko zniszczył mi końcówki i włosy mam jak siano. ale nadal brązowe.
bardzo zle myslenie najpierw dekoloryzacja- potem farby blond.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ufarbowałam Kolor meeega chłodny. Gdy zobaczyłam mokre włosy w lustrze były fioletowo-szaro-niebieskie (ale to moja wina, bo za długo trzymałam na całości). Umyłam 3 razy szamponem i jest super. Na odroście trzymałam 40 minut na całości 'trochę' dłużej niż 5 Dół ładnie pojaśniał, to już praktycznie mój wymarzony kolor (jutro wrzucę zdjęcia jak całość wyszło - teraz nie mam światła). Leciałabym jutro po ten zestaw na zapas gdyby nie to że w czasie nakładania, jak już miałam pokrytą 1/4 odrostów zaczęła mnie piec głowa Nałożyłam na całość, wytrzymałam jak na szpilkach te 40 minut i mam cały czerwony, ściągnięty, poparzony skalp
Nie wiem co mnie tak załatwiło, bo C10 robiłam ponad miesiąc temu i było ok. Woda tylko 10,5 %... chyba A10 jest winna wszystkiemu... Na dodatek od oparów amoniaku tak mi łzawiły oczy że co chwilę robiłam przerwę - używam paletek od lat (różne odcienie, również ciemne kiedyś używałam) i w życiu tak nie miałam...
wiedzialam ze bedzie mega chlodno pokaz koniecznie
watpie ze to a10- mnie znow tak pieklo przy c10
a smrod to norma- okno musi byc otwarte i po wszystkim wietrzymy mieszkanko

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

[QUOTE=hellokittyx333;3536 0282]
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Celuj w beze.


Agatau88 - Dałam rade dodać zdjęcia . Tylko są one robione w sztucznym świetle więc kolorek wychodzi troszke inny niż w rl

Jak myślicie dzieczyny która farba powinna chwycić ten kolor i ładnie zafarbować ?
111 - superjasny popielaty blond
110 - superjasny naturalny blond
10 - bardzo bardzo jasny blond
( Farby garnier color naturals nowa wersja http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&back=1 )
radze 111- ochlodzi ci ciutke te rudosci, ale o kolorze rownomiernym to zapomnij. odrost bedzie lekko jasniej, i beda pasemeczka jasniej-ciemniej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:59   #842
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
zaraz lookne
ja wlasnie zakupilam 2 kolory
A które? :P Mi wpadł w oko ten taki czerwono-brązowy, nazywa się podobno pomagranate punk
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:05   #843
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
9 lub 12 odrost zaleznie jak ci sie rozjasnia... bo teraz na foto to wyglada jakbys za krotko na odroscie trzymala albo za niskie oksy
to mozesz i 9.1. tez jest ładny, bardziej naturalny ale jednak to zolty blond o popielatym polysku.
Może źle zafarbowałam, bo 03 Recital kładłam na ciemniejszy odcień blondu - miałam farbowane poziomem 7 (wyszedł brąz) 3 razy i potem schodziłam farbami do blondu, miałam taki średni/jasny blond lekko podrudziały. Na taki właśnie blond kładłam 03 i od razu po całości.
Od razu po farbowaniu było jak dla mnie baaardzo jasno i odrost był niemal biały, a przynajmniej takie miałam wrażenie, jednak kolor szybko się ocieplił i ściemniał. Wg infolinii 03 ma oksy 9%.
Jak robiłam Recitalem 10, to odrosty dobrze pokrywał, ale również kolor szybko rudział. 10tki mają podobno 6%. Wydaje mi się, że moje włosy (w naturze poziom 7) łatwo się rozjaśniają, ale chyba mają w sobie sporo ciepłego barwnika I to wybija po jakimś czasie...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ogólnie u mnie zawsze po farbowaniu Recitalami (9, 9.1, 10, 10.21, 01, 03) jest tak, że po samym farbowaniu efekt jest super, wszystko ładnie zakryte, odrost, długości. Ale mijają 2-3 tygodnie i odcień się zmienia i właśnie rudzieje przy odroście.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:15   #844
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez hellokittyx333 Pokaż wiadomość
radze 111- ochlodzi ci ciutke te rudosci, ale o kolorze rownomiernym to zapomnij. odrost bedzie lekko jasniej, i beda pasemeczka jasniej-ciemniej.

Hmm no ok . Dziękuje za pomoc . Ale jeszcze sie zapytam może wiesz czy ten kolor : Garnier Color Sensation - 110 - Diamentowy superjasny blond zafarbowałby całe włosy równo ?


Wrzucam zdjęcia , jak inne dziewczyny tym farbowały i jak kolorek im wyszedł ( efekt przed i po farbowaniu ) ( ja mam bardzo podoby kolorek do tego co miała ta dziewczyna przed farbowaniem )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0495.jpg (37,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (46,2 KB, 39 załadowań)
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:18   #845
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Może źle zafarbowałam, bo 03 Recital kładłam na ciemniejszy odcień blondu - miałam farbowane poziomem 7 (wyszedł brąz) 3 razy i potem schodziłam farbami do blondu, miałam taki średni/jasny blond lekko podrudziały. Na taki właśnie blond kładłam 03 i od razu po całości.
Od razu po farbowaniu było jak dla mnie baaardzo jasno i odrost był niemal biały, a przynajmniej takie miałam wrażenie, jednak kolor szybko się ocieplił i ściemniał. Wg infolinii 03 ma oksy 9%.
Jak robiłam Recitalem 10, to odrosty dobrze pokrywał, ale również kolor szybko rudział. 10tki mają podobno 6%. Wydaje mi się, że moje włosy (w naturze poziom 7) łatwo się rozjaśniają, ale chyba mają w sobie sporo ciepłego barwnika I to wybija po jakimś czasie...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ogólnie u mnie zawsze po farbowaniu Recitalami (9, 9.1, 10, 10.21, 01, 03) jest tak, że po samym farbowaniu efekt jest super, wszystko ładnie zakryte, odrost, długości. Ale mijają 2-3 tygodnie i odcień się zmienia i właśnie rudzieje przy odroście.
to akurat czeste zjawisko dlatego ja nie lubie sklepowych loreali

Cytat:
Napisane przez hellokittyx333 Pokaż wiadomość
Hmm no ok . Dziękuje za pomoc . Ale jeszcze sie zapytam może wiesz czy ten kolor : Garnier Color Sensation - 110 - Diamentowy superjasny blond zafarbowałby całe włosy równo ?


Wrzucam zdjęcia , jak inne dziewczyny tym farbowały i jak kolorek im wyszedł ( efekt przed i po farbowaniu ) ( ja mam bardzo podoby kolorek do tego co miała ta dziewczyna przed farbowaniem )
nie bedzie rowno... zapomnij i na pewno nie tak jasno i chlodno jak u tej dziewczyny.
za 2-3 farbowaniem mozliwe ze uzyskasz wymarzony kolor.
moze byc i ta farba ale jest dosc mocna.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:20   #846
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
9 lub 12 odrost zaleznie jak ci sie rozjasnia... bo teraz na foto to wyglada jakbys za krotko na odroscie trzymala albo za niskie oksy
to mozesz i 9.1. tez jest ładny, bardziej naturalny ale jednak to zolty blond o popielatym polysku.

dokladnie- jak sie chce rzadko farbowac to lepiej zapomniec o jasnym blondzie...ja tez robie co 3 tyg bo nie lubie wygladac, jakbym 20zl na farbe zalowala


bardzo zle myslenie najpierw dekoloryzacja- potem farby blond.


wiedzialam ze bedzie mega chlodno pokaz koniecznie
watpie ze to a10- mnie znow tak pieklo przy c10
a smrod to norma- okno musi byc otwarte i po wszystkim wietrzymy mieszkanko
Jutro wrzucę Genialna mieszanka chyba kupię na zapas i najpierw zrobię Londom żeby głowa odpoczęła i potem dopiero paletką. Nigdy nie lubiłam popielatych blondów, bo miałam wrażenie, że mnie postarzają, do tego jestem typem ciepłym, ale ten jest taki stalowy, szlachetny
Może masz racje i C10 tak działa tylko poprzednio nic mi nie było

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2012-07-17 o 21:23
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:22   #847
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

nie bedzie rowno... zapomnij i na pewno nie tak jasno i chlodno jak u tej dziewczyny.
za 2-3 farbowaniem mozliwe ze uzyskasz wymarzony kolor.
moze byc i ta farba ale jest dosc mocna.[/QUOTE]

Ale dlaczego mam zapomnieć że nie wyjdzie równy ?
Przecież ta dziewczyna miała praktycznie troche ciemny kolor włosów zafarbowała sie ta farbą i miała bardzo ładny i równy kolor . To nie wiem dlaczego w moim przypadku miało by być inaczej ..
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 21:32   #848
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to akurat czeste zjawisko dlatego ja nie lubie sklepowych loreali
Spróbuję w takim razie 9.1 z Alfaparf na wodzie 9% i zobaczę, jak będzie się kolor trzymał. Dzięki za wskazówki
Na Twoim blogu podobają mi się włosy (stopień jasności i odcień) enchanted, np. tam, gdzie ma 9.1 i 8.01. Te chyba najbardziej, choć 11.10 też u niej wygląda przepięknie (na zdjęciach z lampą najbardziej). Ona ma naturalne brąz, więc efekt u mnie byłby na pewno inny przy takich kombinacjach, ale właśnie takie kolory, jak u niej, bardzo mi się podobają.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:33   #849
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Wiec tok myslenia był błedny.
nalezalo zrobic dekoloryzacje dekoloryzatorem nie rozjasniaczem, na to nalozyc farbe na poziomie 8. Pózniej opcjonalnie albo:
pasemka/refleksy rozjasniaczem na niskiej wodzie i coraz wiecej
albo farba np wellaton 12/0-->i ja wlasnie to po dekolorze zrobiłam, wyszedl jasny blond
I potem juz docelowo co na odrost to malaks na całosc
chyba ze masz bardzo ciemny odrost wtedy inaczej

ale bez zdjec nic wiecej nie umie powiedziec bo nie wiem nadal co teraz chcialabys uzyskac
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bardzo zle myslenie najpierw dekoloryzacja- potem farby blond.
załączyłam zdjęcie. tak to wygląda teraz. czyli co powinnam zrobić? chciałabym uzyskać średni popielaty blond, byle nie jajko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (24,4 KB, 14 załadowań)
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:38   #850
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny a macie jakieś pomysły żeby kolor włosów był taki jak ma dziewczyna po lewej stronie załączonego zdjęcia ?
Jak tak to prosze podać marke farby i nazwe

Mój kolor włosów już udostępniałam wcześniej jak coś prosze sobie zobaczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523931_338942296189134_708803127_n.jpg (69,2 KB, 36 załadowań)
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:22   #851
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hihaiahahahah DOSTAŁEM SIĘ!! OD POŁOWY WRZEŚNIA POZNAŃ NA AWYFY <3 YEAAAH!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 10:26   #852
kozela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
pasemka na ciemnym blondzie

Witam,
chciałabym mieć bardzo jasne pasemka blond ( nie żółte, pomarańczowe) ale nie wiem czy fryzjer temu podoła i zbytnio nie zniszczy mi włosów, bradzo zależy mi na tym przed moim wyjazdem ( za cztery dni) zeby je mieć. w sobote z beżowego blondu chciałam zrobić troche ciemniejszy odcień... poleciełam do sklepu i kupiłam wellaton w piance JASNY POPIELATY BLOND!!! wlosy wyszły ciemny blond!!



ten kolor wogóle do mnie nie pasuje i źle się z tym czuje, stosuje maski codziennie i myje żeby jakoś się on spłukał ale marze o blondzie... proszę o szybka odpowiedz bo wyjazd tuż tuż

Edytowane przez kozela
Czas edycji: 2012-07-18 o 14:09
kozela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:02   #853
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!



Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hihaiahahahah DOSTAŁEM SIĘ!! OD POŁOWY WRZEŚNIA POZNAŃ NA AWYFY <3 YEAAAH!
gratuluje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:25   #854
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hihaiahahahah DOSTAŁEM SIĘ!! OD POŁOWY WRZEŚNIA POZNAŃ NA AWYFY <3 YEAAAH!
Gratki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:45   #855
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[QUOTE=hellokittyx333;3536 0282]
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Celuj w beze.


Agatau88 - Dałam rade dodać zdjęcia . Tylko są one robione w sztucznym świetle więc kolorek wychodzi troszke inny niż w rl

Jak myślicie dzieczyny która farba powinna chwycić ten kolor i ładnie zafarbować ?
111 - superjasny popielaty blond
110 - superjasny naturalny blond
10 - bardzo bardzo jasny blond
( Farby garnier color naturals nowa wersja http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&back=1 )
Bunny juz napisala

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A które? :P Mi wpadł w oko ten taki czerwono-brązowy, nazywa się podobno pomagranate punk
Turkus i braz-zloto

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
załączyłam zdjęcie. tak to wygląda teraz. czyli co powinnam zrobić? chciałabym uzyskać średni popielaty blond, byle nie jajko.
ciemne sa i rude...nie wiem jak bym zrobila dekolor, potem farba. Zniszcza sie na pewno bo juz widać ze sa suche, a jak wlosy ma sie suche to szybko mozna je zniszczyc.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hihaiahahahah DOSTAŁEM SIĘ!! OD POŁOWY WRZEŚNIA POZNAŃ NA AWYFY <3 YEAAAH!
Gratuluje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:12   #856
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dodaję zdjęcia A10 + C10 pół na pół.
1) przed farbowaniem
2) nierozczesane, z lampą - trochę ciemno wyszły
3) rozczesane, w słońcu
4) w słońcu
5) światło dzienne

Bunny, w rzeczywistości jest jeszcze troszkę chłodniej, gdybym po farbowaniu nie wyprała 3 razy w szamponie byłabym siwa Bardzo zadowolona jestem, granica między górą, a końcówkami powoli znika. Dół wyszedł bardziej słoneczny - będę ochładzać Srebrzykiem. Wszystko pięknie tylko piekło, głowa nadal różowa

hellokittyx333 nie chcę dołować, ale miałam włosy jaśniejsze niż Ty i po 4 farbowaniach kolor nadal nie jest jednolity i po całości jednakowo chłodny jak widać zresztą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7130521.jpg (107,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7130542.jpg (81,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7130529.jpg (67,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7130536.jpg (79,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7130544.jpg (73,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2012-07-18 o 12:15
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:19   #857
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia A10 + C10 pół na pół.
1) przed farbowaniem
2) nierozczesane, z lampą - trochę ciemno wyszły
3) rozczesane, w słońcu
4) w słońcu
5) światło dzienne

Bunny, w rzeczywistości jest jeszcze troszkę chłodniej, gdybym po farbowaniu nie wyprała 3 razy w szamponie byłabym siwa Bardzo zadowolona jestem, granica między górą, a końcówkami powoli znika. Dół wyszedł bardziej słoneczny - będę ochładzać Srebrzykiem. Wszystko pięknie tylko piekło, głowa nadal różowa

hellokittyx333 nie chcę dołować, ale miałam włosy jaśniejsze niż Ty i po 4 farbowaniach kolor nadal nie jest jednolity i po całości jednakowo chłodny jak widać zresztą.

no właśnie widze kochana . Ale mam nadzieje , że kolor z czasem i farbowaniem będzie ładny i jedno lity Powodzenia !
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:21   #858
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez hellokittyx333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakieś pomysły żeby kolor włosów był taki jak ma dziewczyna po lewej stronie załączonego zdjęcia ?
Jak tak to prosze podać marke farby i nazwe

Mój aktualny kolor włosów już udostępniałam wcześniej jak coś prosze sobie zobaczyć
Pomożecie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523931_338942296189134_708803127_n.jpg (69,2 KB, 33 załadowań)
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:31   #859
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia A10 + C10 pół na pół.
1) przed farbowaniem
2) nierozczesane, z lampą - trochę ciemno wyszły
3) rozczesane, w słońcu
4) w słońcu
5) światło dzienne

Bunny, w rzeczywistości jest jeszcze troszkę chłodniej, gdybym po farbowaniu nie wyprała 3 razy w szamponie byłabym siwa Bardzo zadowolona jestem, granica między górą, a końcówkami powoli znika. Dół wyszedł bardziej słoneczny - będę ochładzać Srebrzykiem. Wszystko pięknie tylko piekło, głowa nadal różowa
Ładnie wyszło Chlodno

co do pieczenia ja sie nie wypowiem w stylu ze pocieszam Cię. Mnie tez piekło na 9% dlatego juz nie farbuje takimi.
Szkoda mi skory, jak piecze znaczy ze poparzona.
A cebulki i mieszki wlosowe-nie jest im to obojetne.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez hellokittyx333 Pokaż wiadomość
Pomożecie ?
Ja nie wiem ale skad wytrzasnelas te fotke?
mina tej dziewczyny jakby kupe robila albo miala zatwardzenie
jejku dawno nie widzialam takiej miny i to pozowana
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 12:42   #860
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatau88, powiedz mi jaki odcień DiaLight wybralaś?czytałam na innym watku Twoje rozterki odnosnie wyboru koloru toneru matrixa, widzę że na DiaLighta sie zdecydowałaś?
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:45   #861
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Agatau88, powiedz mi jaki odcień DiaLight wybralaś?czytałam na innym watku Twoje rozterki odnosnie wyboru koloru toneru matrixa, widzę że na DiaLighta sie zdecydowałaś?
Tak, w koncu byłam u fryzjerki wiec ciezko mi powiedziec co dokładnie kładla.
Wiem ze na najnizszej wodzie. Na pewno 7,3 i 9,3. Chyba było tez 8,31. Bo na pewno 3 kolory.
Kładłam na Recitala 8,3.
Stan włosów nie pogorszył się aczkolwiek widze już po 3 myciach ze kolor znacznie sie spłukał...
I jak miałam isc na kolor 31 lipca tak nie wiem co teraz robic
No ale juz nic nie pisze zeby nie marudzić
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:47   #862
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
załączyłam zdjęcie. tak to wygląda teraz. czyli co powinnam zrobić? chciałabym uzyskać średni popielaty blond, byle nie jajko.
dekolor i farba 8.1.

Cytat:
Napisane przez hellokittyx333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie jakieś pomysły żeby kolor włosów był taki jak ma dziewczyna po lewej stronie załączonego zdjęcia ?
Jak tak to prosze podać marke farby i nazwe

Mój kolor włosów już udostępniałam wcześniej jak coś prosze sobie zobaczyć
to jest bardzo jasny blond popielaty 10.1.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hihaiahahahah DOSTAŁEM SIĘ!! OD POŁOWY WRZEŚNIA POZNAŃ NA AWYFY <3 YEAAAH!
juz gratulowalam na fejsie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia A10 + C10 pół na pół.
1) przed farbowaniem
2) nierozczesane, z lampą - trochę ciemno wyszły
3) rozczesane, w słońcu
4) w słońcu
5) światło dzienne

Bunny, w rzeczywistości jest jeszcze troszkę chłodniej, gdybym po farbowaniu nie wyprała 3 razy w szamponie byłabym siwa Bardzo zadowolona jestem, granica między górą, a końcówkami powoli znika. Dół wyszedł bardziej słoneczny - będę ochładzać Srebrzykiem. Wszystko pięknie tylko piekło, głowa nadal różowa

hellokittyx333 nie chcę dołować, ale miałam włosy jaśniejsze niż Ty i po 4 farbowaniach kolor nadal nie jest jednolity i po całości jednakowo chłodny jak widać zresztą.
ło masz jak pieknie i widze wloski chyba bardzo podobne struktura do moich jak patrze na nieczesane i rozczesane
dostane te foteczki? i krotki opis co jak i jakie odczucia?
a na przyszlosc- przed farbowaniem umyj sobie wlosy odzywka sama, i potem farbuj ns dnia albo 2 dni pozniej- ja pieczenia osobiscie nie czuje prawie nic- moze z minutke, dwie? gdzie zwykle potrafilo mnie palic na karku do 10 minut

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ładnie wyszło Chlodno

co do pieczenia ja sie nie wypowiem w stylu ze pocieszam Cię. Mnie tez piekło na 9% dlatego juz nie farbuje takimi.
Szkoda mi skory, jak piecze znaczy ze poparzona.
A cebulki i mieszki wlosowe-nie jest im to obojetne.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


Ja nie wiem ale skad wytrzasnelas te fotke?
mina tej dziewczyny jakby kupe robila albo miala zatwardzenie

jejku dawno nie widzialam takiej miny i to pozowana
o masz, sikam!!!!
agatko ty jestes nieziemska

nie demonizujmy tego pieczenia z farb ok? sa ludzie co siedza z rozjasniaczem 12% i zyja i ich wlosy takze....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:49   #863
hellokittyx333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ładnie wyszło Chlodno

co do pieczenia ja sie nie wypowiem w stylu ze pocieszam Cię. Mnie tez piekło na 9% dlatego juz nie farbuje takimi.
Szkoda mi skory, jak piecze znaczy ze poparzona.
A cebulki i mieszki wlosowe-nie jest im to obojetne.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


Ja nie wiem ale skad wytrzasnelas te fotke?
mina tej dziewczyny jakby kupe robila albo miala zatwardzenie
jejku dawno nie widzialam takiej miny i to pozowana

Agatau88 - wiesz co dziewczyna dziewczyną jej sprawa jakie fotki na neta wrzuca hahaha
Mi chodzi o kolor włosów więc wiesz nie zwracam uwagi na jej miny : D
hellokittyx333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:50   #864
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak, w koncu byłam u fryzjerki wiec ciezko mi powiedziec co dokładnie kładla.
Wiem ze na najnizszej wodzie. Na pewno 7,3 i 9,3. Chyba było tez 8,31. Bo na pewno 3 kolory.
Kładłam na Recitala 8,3.
Stan włosów nie pogorszył się aczkolwiek widze już po 3 myciach ze kolor znacznie sie spłukał...
I jak miałam isc na kolor 31 lipca tak nie wiem co teraz robic
No ale juz nic nie pisze zeby nie marudzić
o dzięki za odpowiedź.Też mam dylemat, matrix, dialight, czyste, mieszane.Jak długo Ci trzymała kolor na włosach 10, 20 min?
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:57   #865
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
ja wiem, jasne, ale sama wiesz jako fryzjerka i to jaka dobra że pieczenie jednak nie jest obojetne dla skory, jest to swego rodzaju poparzenie z odczynem natychiastowym.
Na pewno wiesz cos o tym.
I tu mozna by sie zastanowic jak wlosy wygladaja po tym rozjasniaczu i wodzie 12% za kilka lat...a raczej skora glowy.
Ale kazdy ma swoj rozum, kazdy robi jak chce i nie mnie przeciez oceniac
Po to tu jestesmy zeby sobie radzic i wymieniac spostrzezeniami prawda?

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
o dzięki za odpowiedź.Też mam dylemat, matrix, dialight, czyste, mieszane.Jak długo Ci trzymała kolor na włosach 10, 20 min?
Trzymala mi krótko moze 10-15 min.
Ale spiera sie piorunsko.
a znowu tyle placic zeby sie spralo znowu...
nie chce mi sie samej babrac, ale mam tego matrixa.
sama nie wiem...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:59   #866
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Turkus i braz-zloto
Ten turkus widziałam po swatchach, że też bardzo ładny

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia A10 + C10 pół na pół.
1) przed farbowaniem
2) nierozczesane, z lampą - trochę ciemno wyszły
3) rozczesane, w słońcu
4) w słońcu
5) światło dzienne

Bunny, w rzeczywistości jest jeszcze troszkę chłodniej, gdybym po farbowaniu nie wyprała 3 razy w szamponie byłabym siwa Bardzo zadowolona jestem, granica między górą, a końcówkami powoli znika. Dół wyszedł bardziej słoneczny - będę ochładzać Srebrzykiem. Wszystko pięknie tylko piekło, głowa nadal różowa
Piękny kolor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem ale skad wytrzasnelas te fotke?
mina tej dziewczyny jakby kupe robila albo miala zatwardzenie

jejku dawno nie widzialam takiej miny i to pozowana
O matko You made my day
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:04   #867
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
ja wiem, jasne, ale sama wiesz jako fryzjerka i to jaka dobra że pieczenie jednak nie jest obojetne dla skory, jest to swego rodzaju poparzenie z odczynem natychiastowym.
Na pewno wiesz cos o tym.
I tu mozna by sie zastanowic jak wlosy wygladaja po tym rozjasniaczu i wodzie 12% za kilka lat...a raczej skora glowy.
Ale kazdy ma swoj rozum, kazdy robi jak chce i nie mnie przeciez oceniac
Po to tu jestesmy zeby sobie radzic i wymieniac spostrzezeniami prawda?


Trzymala mi krótko moze 10-15 min.
Ale spiera sie piorunsko.
a znowu tyle placic zeby sie spralo znowu...
nie chce mi sie samej babrac, ale mam tego matrixa.
sama nie wiem...
nie no jasne, kazdy ma swoj rozum

a tak mi sie przypomnialo- a pamietacie jak chyba princeska dowalila kiedys czeko ze ma na fotce mine jak srajacy kot? tak mi sie to teraz przypomnialo ale to byla wtedy jazda
za to was kocham i ten watek
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:11   #868
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no jasne, kazdy ma swoj rozum

a tak mi sie przypomnialo- a pamietacie jak chyba princeska dowalila kiedys czeko ze ma na fotce mine jak srajacy kot? tak mi sie to teraz przypomnialo ale to byla wtedy jazda
za to was kocham i ten watek
pamietamy

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ten turkus widziałam po swatchach, że też bardzo ładny







O matko You made my day
No wiesz co

przetestowany braz - trwalosc rewelacja kolor napigmentowany super. rewelacyjny cien. ale to dopiero 2-go dzien testow.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:13   #869
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Trzymala mi krótko moze 10-15 min.
Ale spiera sie piorunsko.
a znowu tyle placic zeby sie spralo znowu...
nie chce mi sie samej babrac, ale mam tego matrixa.
sama nie wiem...
Agata ja jestem laikiem w sprawach farbowania, zazwyczaj oddawałam sie w ręce fryzjerów ( z małymi skokami w bok).Matrixy mokki miałam i bynajmniej na moich włosach wychodziły z czerwoną poswiatą.Z resztą widziałaś zdjęcie dziewczyny, która na watku matrixowym wrzuciła zdjęcie po 8emce (to jedno z ostatnich) i ciemne jak nic (choc to tylko 8emka) no i czerwona poswiata jest widoczna. Mnie matrix aż tak piorunem się nie zmywał, ale kolorystyka uboga, więc pomyślałam o dialight loreala.Ba nawet o malo co wczoraj nie kupiłam odcienia 9,13.I mam dylemat, kurrr znów dylemat.Skoro mówisz, ze tak prędko się wyplukuje...mam wielkie wyjście za 20dni.Jak kupie teraz i nałoże, to spłucze mi sie w mig.Z drugiej strony ryzykować i nałożyć farbkę tuz przed wielkim wyjściem?różne hardcory mogą wyjść
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:18   #870
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziękuję wam dziewczyny bardzo za opinie Z kolorku jestem super zadowolona i mam teraz rozterkę czy warto cierpieć. Natarłam głowę żelem 98% aloesu i mi ulżyło, bo tak to miałam uczucie za małej skóry
Teraz woda niby 'tylko' 10,5%... kiedyś jak jeszcze farbowałam u fryzjera (ze 4 lata temu) to mi robiła rozjaśniaczem i 12%. Po co? Nie wiem skoro mam taką jasną naturę
Bunny oczywiście, że możesz To skrobnę Ci jakieś PW zaraz z moimi odczuciami

Śmiejecie się ale mina tej dziewczyny jest bezcenna
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.