Masaż piersi..... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 22:56   #31
massagelondon
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Masaż piersi therapeutic breast massage Warsaw Warszawa

moja zona robi terapeutyczny masaz piersi w celu ich powiekszenia - nauczyla sie tej techniki w Bangkoku od Kemika na Sangkla. arhiva.glas-javnosti.co.yu/ arhiva/2001/06/21/srpski/M01062009.shtml

Ma ona (Kemika) swa wlasna strone internetowa po angielsku ale nazwa domeny wyleciala mi z mozgu - dam ten link jutro rano, gdy spytam moja zone.

Moja zona przyjezdza do Warszawy w pazdzierniku i bedzie tam pracowac jako masazystka.

Edytowane przez massagelondon
Czas edycji: 2005-09-29 o 09:40
massagelondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 03:10   #32
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Masaż piersi.....

Masaz powiekszajacy piersi??? to chyba jakas pomylka....
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 03:25   #33
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Masaż piersi.....

Smok.. jak najbardziej zgadzam sie z toba... ale niestety, nikt nie zajmie sie pseudo-terapeutami... a szkoda
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:04   #34
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez CMT
Masaz powiekszajacy piersi??? to chyba jakas pomylka....
To nie jest pomyłka, ja sam przed laty uczyłem się własnie "wschodniej" techniki, opracowanej na potrzeby Zachodu przez N.B. Freyera, amerykańskiego lekarza pracującego w Wietnamie
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:26   #35
massagelondon
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Masaż piersi Warszawa

http://www.tobnom.com/service/service-eng.htm

tluszcz z brzucha i bokow ciala jest przemieszczany w pierunku piersi
massagelondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:33   #36
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

No to technika Freyera opiera się na innych założeniach, zbliżonych do wschodnich technik stymulacji hoprmonalnej, masaż samych piersi ma tu najmniejsze znaczenie
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 13:02   #37
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Masaż piersi.....

Zajrzyjcie tutaj : http://www.reiki.seichim.pro.wp.pl/masaz_piersi.htm

Podobno bardzo skuteczny
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 13:25   #38
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Ten masaż piersi (wszystko, tu dr Górnicka nic nie dodała) znajduje się w pierwszym podręczniku Shiatsu, opracowanym przez Tokushiro Namikoshi (w Polsce tylko w odbitkach kserograficznych). W książce jego syna, Toru Namikoshi juz się nie pojawia, prawdopodobnie nie bez powodu (Tokushiro N. był laikiem masażystą, Toru N. jest lekarzem). Z moich osobistych doświadczeń wynika, że skutecznośc tej metody jest naprawdę niewielka, jeśli już, to działa właśnie ujędrniająco. Powiększenie małej a jędrnej piersi to juz zupelnie "inna dzialka", zwłaszcza, jak sądzę, u osoby szczupłej, u której nie ma za dużo tluszczu do "podpychania" - przy czym jednak zaznaczam, że tamtej metody nie znam i merytorycznie nie chcę się wypowiadać.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 13:53   #39
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Masaż piersi.....

No i tak. Jak tu teraz wytłumaczyc róznice miedzy ujędrnianiem a powiększaniem. Zajmuje sie tym od lat od medycznej strony. W pewnym stopniu da się stymulować masażem nie tyle same piersi co całą klatke piersiową (masaż na tą partię ciała), ale o raqdykalnym powiekszeniu na dłuzszy czas nie ma mowy. Ponadto kazda stymulacja nawet od strony hormonalnej lub na drodze odruchowej (patrz masaż segmentarny) ma swoje minusy. O czym moga powiedziec na przykład osoby które zauważyły powiekszony, jedrniejszy biust podczas stosowania niektórych leków antykoncepcyjnych. Problem w tym iz po zaprzestaniu biust opad!!!

Z mojej praktyki powiem tyle, masaż biustu ma sens jesli chodzi o poprawę ukrwienia, wzmocnienie mięśni piersiowych, oraz ćwiczenia. Owszem efekt jest, zmienia sie nieco wygląd, ale bez spektakularnych rezultatów. Ale bynajmniej jest to zdrowy, bezpieczny i długotrwały efekt.

A o masażu pielęgnacyjnym jest w książkach dużo. Awoja droga ta uwaga o rodzinie Namikoshi ma sens. Tez to przed laty zauwazyłem. Swoją droga na temat przeciętnego biustu Japonek mozna byłoby rozmawiać, ale to juz inny temat.

Primum ...... ZDROWY BIUST!!!!!
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 16:52   #40
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Masaż piersi.....

Żeby bylo śmieszniej - dr Freyer opracował swoja metodę głównie na potrzeby wietnamskich "panienek", ktore chcialy miec wiekszy biust ze względu na amerykańskich "boys" . A mowiac poważnie: jak wspomnialem, jego metoda to nie jest masaż samego biustu, chociaż powoduje rzeczywiście w znacznym procencie przypadków jego powiększenie
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 00:51   #41
CMT
Raczkowanie
 
Avatar CMT
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: San Francisco, CA
Wiadomości: 289
Wyślij wiadomość przez Yahoo do CMT
Dot.: Masaż piersi.....

Cytat:
Napisane przez stary.smok
To nie jest pomyłka, ja sam przed laty uczyłem się własnie "wschodniej" techniki, opracowanej na potrzeby Zachodu przez N.B. Freyera, amerykańskiego lekarza pracującego w Wietnamie
Czy mozesz cos wiecej powiedziec na temat mtody Freyera? Prawde mowiac, sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla... i niestety, takowej metody nie znalazlem. (z wyjatkim prostatectomii... ale to nie ma zwiazku z powiekszaniem piersi).
CMT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.