[FACET] Zmiana stylu, ale jak ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 21:05   #1
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12

[FACET] Zmiana stylu, ale jak ?


Witam

Wpadłem w wielki wir podwieszonych, różnych tematów i postów, kompletnie nie ogarniam, ale wydaje mi się, że jednak dobre miejscie

Poszukuje porady co do ubioru, co pasuje do mojej postury...
Sprawa wygląda tak, że czas zakończyć ubieranie co wpadnie w ręce, chciałbym sie ubierać poważniej, czy to na wyjście do klubu/pubu czy ogólnie nawet do sklepu. Nie chodzi o garnitur, ale nie w dres czy bluzy z kapturem : )
Kompletnie nie wiem od czego zacząć, co do mnie pasuje :/
Jestem wysokim ( 193cm ) blondynem o niebieskich oczach, dobrze zbudowanym ( 95kg ), nie zapuszczonym, regularne poprawiam "siebie" w siłowni. Nie chciałbym wyglądać jak "kark" w skórzanej kurtce ... Myślałem o koszulach i polo, ale zeby nie przesadzic, nie rzucajace sie w oczy buty nie wizytowe ani sportowe. Nazwy jakiś konkretnych marek ubrań i co to do cholery za metryki na koszulach...
np. wzrost się zgadza, obwód w klatce dolna granica, ale pas to jakaś przesada... mam 94 w takim wypadku jak wezmę XL to coś nie będzie grało z rękawami pewnie -_-
60 188-194 116-120 116-120
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:23   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: [FACET] Zmiana stylu, ale jak ?

Cytat:
Napisane przez CzlowiekBezNadziei Pokaż wiadomość
Witam

Wpadłem w wielki wir podwieszonych, różnych tematów i postów, kompletnie nie ogarniam, ale wydaje mi się, że jednak dobre miejscie

Poszukuje porady co do ubioru, co pasuje do mojej postury...
Sprawa wygląda tak, że czas zakończyć ubieranie co wpadnie w ręce, chciałbym sie ubierać poważniej, czy to na wyjście do klubu/pubu czy ogólnie nawet do sklepu. Nie chodzi o garnitur, ale nie w dres czy bluzy z kapturem : )
Kompletnie nie wiem od czego zacząć, co do mnie pasuje :/
Jestem wysokim ( 193cm ) blondynem o niebieskich oczach, dobrze zbudowanym ( 95kg ), nie zapuszczonym, regularne poprawiam "siebie" w siłowni. Nie chciałbym wyglądać jak "kark" w skórzanej kurtce ... Myślałem o koszulach i polo, ale zeby nie przesadzic, nie rzucajace sie w oczy buty nie wizytowe ani sportowe. Nazwy jakiś konkretnych marek ubrań i co to do cholery za metryki na koszulach...
np. wzrost się zgadza, obwód w klatce dolna granica, ale pas to jakaś przesada... mam 94 w takim wypadku jak wezmę XL to coś nie będzie grało z rękawami pewnie -_-
60 188-194 116-120 116-120
A jak mamy Ci doradzić bez zdjęć? ciuchy dobiera się do sylwetki a nie do tego co autor postu ma na myśli pisząc o sobie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:56   #3
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: [FACET] Zmiana stylu, ale jak ?

Najlepiej idź do sklepu i pomierz wszystko co wpadnie Ci w oko. I wez ze soba dziewczynę/kolezanke/ siostre co by Ci doradziła, w czym dobrze wygladasz itp. Nie warto kupowac ciuchow przez internet, bo nie jestes pewny w czym bedziesz dobrze wygladać, w koncu nigdy wczesniej tego nie nosiłes.
Polecam sklep tk maxxx jeśli jest w Twojej okolicy. Kupisz tam swetry, koszule róznej maści, np w krate nawet od 60 zł . Spodnie dobrych marek i dobrej jakości -mój chlopak kupil tam 3 pary spodni m.in tommy hilfiger, jack jones, które w Anglii kosztują bardzo dużo, a tam znajdziesz od 100zł.
W housie też znajdziesz polówki, swetry,koszule. Spodni natomiast nie polecam.
No i przede wszystkim ZARA - ale tu ceny są kosmiczne moim zdaniem.
Ewentualnie Reserved. Poprzegladaj sobie oferty na stronach sklepów, tam przeważnie jest aktualna kolekcja
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:59   #4
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: [FACET] Zmiana stylu, ale jak ?

Jak już tyle napisałeś o sobie i bez zdjęć chcesz porady to ogólnie doradzę, że faceci bosko wyglądają w koszulach w kratę +dżinsy. Co do metryk nie doradzę, na damskich (te które ja mam akurat) nie ma takich dzikich wymiarów podanych, więc wziąć kilka rozmiarów i mierzyć, co tu innego doradzić mamy?
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 22:21   #5
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: [FACET] Zmiana stylu, ale jak ?

Po 1. wstaw zdjęcie, po 2. faktycznie jako wysoki facet możesz mieć problem z kupieniem dopasowanych ubrań, bo w XL będziesz wyglądał jak w worku ale na długość będzie ok, a za to w S czy M będzie fajne, obcisłe ale i przykrótkie (wiem, bo mam brata o bardzo podobnej posturze do twojej).
A tak poza tym to mogę ci powiedzieć co mnie rozwala:
-białe adidasy,
-dżinsy do wszystkiego (o wiele bardziej preferuję rurki w ciemnych kolorach),
-nieśmiertelne połączenie t-shirt+koszula w funkcji marynarki na wierzch

I co Ci mogę poradzić:
-to co pozostałe dziewczyny - weź na zakupy kogoś o krytycznym ale i rozsądnym oku i mierz, mierz i jeszcze raz mierz
-nie załamuj się jak pierwsze 10 rzeczy będzie do kitu - taki urok
-zastanów się jaki chciałbyś mieć styl i sprawdź czy Ci pasuje i czy się w nim dobrze czujesz
-nie bój się nowości i eksperymentowania ciuchami - być może da Ci to sporo radości i masz szansę wyróżnić się w tłumie
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.