zabiegi u kosmetyczki, jakie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 17:27   #1
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125

zabiegi u kosmetyczki, jakie ?


Witam,

mam taki problem, tyle piszecie o tych roznych zabiegach na twarz u kosmetyczki ze chetnie bym sie wybrala. Tylko, ze mam taki problem ze ja nie wiem jakie zabiegi mozna robic , na co one sa i wogole. Nigdy sie tym nie interesowalam.
I czy ktos moglby mi napisac jakie zabiegi mozna robic, na czym polegają i w jakich sa mniej-wiecej cenach ??



wiem tylko ze jest oczyszczanie twarzy i to wszystko..

poszlabym do kosmetyczki sie spytac , ale troche mi glupio ze nie wiem co wogole mozna robic.

Pozdro
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:48   #2
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Proszę o pomoc....
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:06   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Mozesz sobie tez zrobic np. ultradziwieki (peeling kawitacyjny) kosztuje ok.25-30zl (zalezy jaki salon) - to jest glebszy peeling niz taki zwykly drobinkowy czy enzymatyczny. Skora po nim jest bardzo gladka, rozswietlona i lepiej wchlaniaja sie subst. czynne z kremow, serum, masek itd...
Mozesz sobie zrobic rozne pol zabiegi, np. dotleniajacy (jak masz poszarzala cere), rozswietlajacy, nawilzajacy itp... polega on np. na peelingu, nalozeniu odpowiedniej maski (moze byc to jakas kremowa maska lub serum i na nie nalozone algi) a na koniec odpowiedniego kremu...

Nie wstydz sie isc do kosmetyczki i pytac one sie ciesza, ze ktos sie interesuje i pyta u żródła a nie czyta glupoty w jakichs tanich gazetkach a pozniej opowiada farmazony w gabinecie moze dac ci cennik uslug lub pokazac katalog zabiegow i bedziesz wszystko wiedziala

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:11   #4
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

no wlasnie nie powinnam sie wstydzic heh , jutro chyba jednak zajde do kosmetyczki sie spytac...
zainteresowal mnie ten zabieg na rozswietlenie skory lub dotleniający bo mam taka troche jakby matową skórę ...
dzieki za odpowiedz, bo wogole na tym sie nie znam
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 12:50   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Cytat:
Napisane przez justi_86 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie powinnam sie wstydzic heh , jutro chyba jednak zajde do kosmetyczki sie spytac...
zainteresowal mnie ten zabieg na rozswietlenie skory lub dotleniający bo mam taka troche jakby matową skórę ...
dzieki za odpowiedz, bo wogole na tym sie nie znam
nie ma za co opisalam ci mniej wiecej zabiegi jakie byly w salonie, w ktorym ja mialam praktyke - nie byl to co prawda zbyt duzy salon, ale bylo w czym wybrac - tak wiec mysle, ze i ty u siebie znajdziesz cos dla siebie
pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:34   #6
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Maripossa a jak sie nazywa taki przyzad którym jezdzi sie po twarzy i to jakby takie naelektryzowane czy cos... tak brzeczy jak sie do twarzy daje... kosztuje to przynajmiej u mnie 10zł jeden zabieg(pare minutek tak tym po twarzy) co to jest???? i co to daje????
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 22:24   #7
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Maripossa a jak sie nazywa taki przyzad którym jezdzi sie po twarzy i to jakby takie naelektryzowane czy cos... tak brzeczy jak sie do twarzy daje... kosztuje to przynajmiej u mnie 10zł jeden zabieg(pare minutek tak tym po twarzy) co to jest???? i co to daje????
Niby nie jestem Maripossa ale Ci odpowiem..to jest tzw.darsonval..działa bakteriobójczo i rozgrzewająco, przyspiesza przemianę materii, zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych..prąd d'arsonvala poprawia ukrwienie skóry, ściąga rozszerzone pory, hamuje wydzielanie łoju. Aparat d'arsonvala wykorzystuje się do leczenia łojotoku skóry twarzy i owłosionej skóry głowy..stosowane są w celu dezynfekcji skóry np. po zabiegu oczyszczania..myślę że tyle info wystarczy..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 15:50   #8
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

dziekuje bardzo ja wlasnie po oczyszczaniu mialam robione tym przyzadem a potem przez pare dni mialam przychodzic na takie sesje ... wiec bylam ciekawa co robi?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 19:26   #9
izunia8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

czesc iza z tej strony piszę do Ciebie ponieważ widziałam posty w których pisalas że przedłużałaś włoski ...włosami od 4greatHair ..wiesz ja wlasnie dzisiaj zamówiłam od nich włoski i boję się ze będą złej jakości a troszke kaski wydałam na nie ... boję sie że będą utopione ... czy moje obawy są słuszne? nie znalazlam nikogo innego kto by przedłużał wlosami od nich właśnie i dlatego pytam ciebie jak sie zachowują włoski od nich ? jak trzeba je myc i pielęgnować ? jesli mogłabys to bardzo Cie proszę żebys odp na moją wiadomosc z góry Ci bardzo dziekuje -podaje maila na którego prosilabym zebys mi odp
niunia8833@interia.pl pozdrawiam Iza
izunia8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 21:09   #10
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: zabiegi u kosmetyczki, jakie ?

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Niby nie jestem Maripossa ale Ci odpowiem..to jest tzw.darsonval..działa bakteriobójczo i rozgrzewająco, przyspiesza przemianę materii, zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych..prąd d'arsonvala poprawia ukrwienie skóry, ściąga rozszerzone pory, hamuje wydzielanie łoju. Aparat d'arsonvala wykorzystuje się do leczenia łojotoku skóry twarzy i owłosionej skóry głowy..stosowane są w celu dezynfekcji skóry np. po zabiegu oczyszczania..myślę że tyle info wystarczy..
czyli pomaga to przy przetluszaczaniu sie wlosow?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.