Antykoncepcja, długie plamienie, ból brzucha.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 01:20   #1
Seterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9

Antykoncepcja, długie plamienie, ból brzucha..


Witam, mam 27 lat, a od 2 lat stosuję tabletki antykoncepcyjne Jeanine. W czasie ich brania nie miałam żadnych problemów prócz kilkukrotnych małych plamień. Do czasu.. Od miesiąca mam nieustanne plamienie, a od paru miesięcy nie robiłam przerw między kolejnymi opakowaniami. Postanowiłam w końcu ją zrobić i zobaczyć czy po krwawieniu z odstawienia skończy się plamienie. A i wspomnę, że przez ostatni miesiąc zdarzały się pobolewania podbrzusza w trakcie owych plamień. Na dzień dzisiejszy (4 dzień przerwy od stosowania tabletek) bardzo mnie brzuch pobolewa (któryś dzień z rzędu), a tabletki przeciwbólowe nie pomagają, ostatnią noc prawie, że wyłam z bólu. Czy ktoś z Was podejrzewa o co może chodzić? Dziś będę się kontaktować z moją ginekolog, niestety nadchodzi nowy rok i nie wiem czy zostanę szybko przyjęta. Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc.
Seterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 22:29   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Antykoncepcja, długie plamienie, ból brzucha..

Cytat:
Napisane przez Seterka Pokaż wiadomość
Witam, mam 27 lat, a od 2 lat stosuję tabletki antykoncepcyjne Jeanine. W czasie ich brania nie miałam żadnych problemów prócz kilkukrotnych małych plamień. Do czasu.. Od miesiąca mam nieustanne plamienie, a od paru miesięcy nie robiłam przerw między kolejnymi opakowaniami. Postanowiłam w końcu ją zrobić i zobaczyć czy po krwawieniu z odstawienia skończy się plamienie. A i wspomnę, że przez ostatni miesiąc zdarzały się pobolewania podbrzusza w trakcie owych plamień. Na dzień dzisiejszy (4 dzień przerwy od stosowania tabletek) bardzo mnie brzuch pobolewa (któryś dzień z rzędu), a tabletki przeciwbólowe nie pomagają, ostatnią noc prawie, że wyłam z bólu. Czy ktoś z Was podejrzewa o co może chodzić? Dziś będę się kontaktować z moją ginekolog, niestety nadchodzi nowy rok i nie wiem czy zostanę szybko przyjęta. Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc.
Idź do ginekologa na usg. To mogą być różne rzeczy - torbiele, endometrioza, jakieś zapalenia przydatków.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-08 23:29:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.