Nieudane farbowanie - jak szybko rozjaśnić włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 22:56   #1
JeffreeStar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1

Nieudane farbowanie - jak szybko rozjaśnić włosy?


Jezeli taki temat juz zostal zalozony to przepraszam, niemniej jednak jestem zestresowana i nie mam nawet glowy do szukania. :/

No dobra, moje naturalne włosy sa koloru ciemny blond, od niedawna posiadalam jasny blond, po wczesniejszym dwukrotnym rozjasnieniu (pierwsze to sciaganie starej farby - czarnej), jeszcze troche zoltawy, lecz jasny. Poszlam do fryzjera zafarbowac odrosty, z tym, ze... z mojego jasnego blondu zrobil sie ciemny braz. Nie wiem jak to mozliwe, po prostu mam brazowe wlosy. Kosmetyki uzywane przez moja fryzjerke sa firmy Alfaparf, w kazdym razie pamietam ze pierwsze farbowanie to bylo nalozenie odrobiny platyny z srednio-jasnym blondem. Fryzjerka raczej nie pomylila pigmentow czy cos, powiedziala mi, ze czasami wlosy mocno rozjasnione bardzo lapia farbe i po prostu wychodzi takie cos, ALE to sie niby ma zmyc po kilku myciach glowy i wroci mi stary, jasny blond. Myje teraz wlosy 3 razy dziennie i sa takie same, woda nie jest zabarwiona, recznik tylko troche sie pobrudzil :/

No dobra, ale ta farbe trzymalam na glowie przez 10 minut + TO JEST PRAWIE PLATYNA??!!

Jestem zrozpaczona bo w tym brazie czuje sie okropnie, zawsze lubilam brazowe wlosy ale u mnie to jakas masakra, gdyby jeszcze to byla jakas ladna czekolada, a to taka sra*a :/

Moze ktos poradzic, co mam zrobic, zeby pozbyc sie tego czegos i wrocic do blondu? Byle nie kolejne rozjasnianie, bo prawdopodobnie musialabym rozjasniac dwa razy, bo za pierwszym wyszly by rude. :/
JeffreeStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:18   #2
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Nieudane farbowanie - jak szybko rozjaśnić włosy?

Cytat:
Napisane przez JeffreeStar Pokaż wiadomość
Jezeli taki temat juz zostal zalozony to przepraszam, niemniej jednak jestem zestresowana i nie mam nawet glowy do szukania. :/

No dobra, moje naturalne włosy sa koloru ciemny blond, od niedawna posiadalam jasny blond, po wczesniejszym dwukrotnym rozjasnieniu (pierwsze to sciaganie starej farby - czarnej), jeszcze troche zoltawy, lecz jasny. Poszlam do fryzjera zafarbowac odrosty, z tym, ze... z mojego jasnego blondu zrobil sie ciemny braz. Nie wiem jak to mozliwe, po prostu mam brazowe wlosy. Kosmetyki uzywane przez moja fryzjerke sa firmy Alfaparf, w kazdym razie pamietam ze pierwsze farbowanie to bylo nalozenie odrobiny platyny z srednio-jasnym blondem. Fryzjerka raczej nie pomylila pigmentow czy cos, powiedziala mi, ze czasami wlosy mocno rozjasnione bardzo lapia farbe i po prostu wychodzi takie cos, ALE to sie niby ma zmyc po kilku myciach glowy i wroci mi stary, jasny blond. Myje teraz wlosy 3 razy dziennie i sa takie same, woda nie jest zabarwiona, recznik tylko troche sie pobrudzil :/

No dobra, ale ta farbe trzymalam na glowie przez 10 minut + TO JEST PRAWIE PLATYNA??!!

Jestem zrozpaczona bo w tym brazie czuje sie okropnie, zawsze lubilam brazowe wlosy ale u mnie to jakas masakra, gdyby jeszcze to byla jakas ladna czekolada, a to taka sra*a :/

Moze ktos poradzic, co mam zrobic, zeby pozbyc sie tego czegos i wrocic do blondu? Byle nie kolejne rozjasnianie, bo prawdopodobnie musialabym rozjasniac dwa razy, bo za pierwszym wyszly by rude. :/

Poczekaj ze dwa tygodnie i myj wlosy szamponem przeciwlupiezowym, wymywa on ciemne farby. A potem poloz na to jakas jasna farbe, ja polecam wellaton 10.0, jasny rozswietlony blond, uzywalam go jak jeszcze farbowalam na blond i wychodzil bardzo ladny. Nie uzywaj rozjasniacza w kazdym razie, wlosy Ci sie zniszcza, a na dodatek wyjda zolte.
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:21   #3
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Nieudane farbowanie - jak szybko rozjaśnić włosy?

hej!
Niestety to racja z włosy po rozjaśnianiu strasznie chłoną kolor, ale z drugiej strony ciezko mi uwierzyć ze wyszedl az ciemny brąz. Jednak farby szybko się wypłukują nałożone na rozjaśnione włosy, proponuje mycie szamponem przeciwłupieżowym powinien szybciej wypłukać kolor.
Jak cos to poszukaj jeszcze w wyszukiwarce, bo napewno były posty na podobny temat.
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.