Wygląd "akceptowalny społecznie" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-08, 21:45   #1
Drosselmeyers_Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5

Wygląd "akceptowalny społecznie"


Wiem, przedziwny temat

Otóż jestem taki trochę dziwoląg. Specyficznie się ubieram, ostro maluję, mam kolczyki i niebieskie włosy. Wybierałam więc pracę, w której nie ma bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Pracy mojej szczerze nienawidzę, a studium na którym jestem organizuje płatne praktyki w drogeriach. Tylko cóż, z takim wyglądem to mnie do ludzi nie puszczą.
W takich miejscach zazwyczaj są uniformy więc ze strojem nie ma problemu, malować się mogę normalnie. Ale są jeszcze integralne elementy mojego wyglądu, z którymi też muszę pokombinować. I tu mam do was pytania. Odpowiedzcie zgodnie ze swoim sumieniem, bardzo mi na tym zależy więc mocno wezme pod rozwagę każdą opinię

1. Kolczyki. Części się pozbyłam już jakiś czas temu, śladów praktycznie nie widać. W uszach zazwyczaj nikomu nie przeszkadzają, nawet jak są w większych ilościach. No ale mam jeszcze w nosie i w wardze pośrodku. Noszę zazwyczaj kółka, ale są chyba one trochę zbyt perfidne. Pomyślałam, że najlepszą opcją będzie zupełnie wyjmować z wargi a w nosie zmienić na malutki stożek. Tak będzie ok?
2. Włosy. Większość życia miałam blond, ale noszę się z zamiarem wpinania clip-inów. Moje rozjaśnione kłaki najprawdopodobniej odpadłyby razem z nimi Więc biorę pod uwagę kolory ciemnie żeby jak już rozjaśniać to bardzo delikatnie. Brązy odpadają bo są zbyt niezdecydowane dla mnie Czerń raczej tak sobie. Noszę się trochę gotycko więc czerń wydaje mi się zbyt przewidywalna. Czerwień mi niezbyt odpowiada bo mam duże tendencje do czerwienienia się na twarzy więc może wyglądać to średnio. Poza tym, do karnacji pasują mi odcienie zimne. Ale jak na kolejne pytanie odpowiedzi będą negatywne, to pewnie na tym stanie...
FIOLET
Widziałam w zwykłych drogeriach farby w odcieniu śliwki więc pomyślałam, że może taki kolor jeszcze uchodzi. Mógłby nawet od biedy pasować. Jak myślicie? Przyjmą mnie z takim do normalnej pracy czy raczej nie bardzo?

Edytowane przez Drosselmeyers_Doll
Czas edycji: 2013-09-08 o 21:57
Drosselmeyers_Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 22:06   #2
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Hmm, aż mnie zaciekawiłaś tym opisem swojego wyglądu na co dzień
A co do pracy. Hmm- wydaje mi się, że delikatny kolczyk w nosie nie powinien przeszkadzać, młodym osobom w większości zapewne nie, chyba, że trafiłabyś na jakąś starszą klientkę/właścicielkę sklepu to im może się to nie spodobać.
A co do koloru włosów- wydaje mi się, że to zależy od odcienia fioletu- czy byłby taki bardzo sztuczny i rzucający się w oczy czy taki bardziej naturalny.
Ten pierwszy kolor w załączniku wydaje mi się właśnie bardzo naturalny, ten drugi aż taki rażący sztucznością.

Ale tak generalnie to i tak chyba zależy od osoby- jednym będzie się podobać, że w drogerii pracuje osoba z być może artystyczną duszą, że doradzi coś ciekawego, innego, inni znów pewnie w ogóle nie zwrócą uwagi, a inni będą myśleć, że jesteś jakaś "niedomyta", podejrzana i nie wiadomo skąd No niestety niektórzy tak reagują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss-3-3-ciemny-fiolet-farba-do-wlosow.jpg (68,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chantal-farba-do-wlosow-variete-6-7-satynowy-fiolet.jpg (22,3 KB, 11 załadowań)
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 22:41   #3
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Wg mnie jeśli wyjmiesz kolczyka z wargi, zostawisz coś małego w nosie i pofarbujesz włosy na śliwke (pierwsza w załączniku wyżej) - będzie ok
Do tego zadbana cera, włosy i praca jest Twoja
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 23:17   #4
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

ja bym wyjęła kolczyk również z nosa na czas pracy, włosy w zgaszonej śliwce mogą być jeśli będą zadbane, ułożone. Do tego raczej standardowy, nie wyzywający makijaż i styknie
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 10:52   #5
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
jednym będzie się podobać, że w drogerii pracuje osoba z być może artystyczną duszą, że doradzi coś ciekawego, innego

Kółka faktycznie bardziej rzucają się w oczy i zamiana na coś bardziej subtelnego powinna pomóc w zdobyciu pracy. Dobrze, że bierzesz pod uwagę takie ustępstwa, bo choć osobiście nie miałabym problemu z zatrudnieniem osoby z Twoim stylem to niestety bywa różnie...
Co do włosów ten pierwszy zgaszony fiolet jest śliczny!
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:21   #6
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez Drosselmeyers_Doll Pokaż wiadomość
Wiem, przedziwny temat

Otóż jestem taki trochę dziwoląg.

Noszę się trochę gotycko więc czerń wydaje mi się zbyt przewidywalna.
Uwielbiam takie dziewczyny Całe życie marzą mi się niebieskie włosy, niestety jestem sekretarką i już jak miałam tunele 6mm to mnie wyśmiano, że mam "wieszaki na ubrania" i wyciągnęłam Jednak klienci oceniają Cię w ciągu pierwszych kilku sekund, a wartościowe kontakty mogą się kiedyś przydać. Co prawda mam 7 tatuaży ale zauważyłam, że o ile ludzie z kolczykami są "śmieszni" to laski z tatuażami mają straszne branie i tutaj klientom absolutnie nie przeszkadza, że coś gdzieś mi widać

Poszukaj może kolczyków z neutralną kuleczką w kolorze ciała? Albo przezroczystych? Jestem pewna, że gdzieś takie widziałam, zobacz na Wildcat albo Arif i tak jak mówisz - stożek w nosie, stożek w wardze.

Fiolet na włosach może taki głęboki, śliwka? Taki jak sugerują dziewczyny powyżej

No i przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie na ile jesteś w stanie wytrzymać uszczypliwe uwagi innych ludzi.

Jeszcze jedno - strasznie mnie irytuje ta nagonka na zmodyfikowanych ludzi, niejednokrotnie "kobieca" skwareczka z tapetą i KOLCZYKIEM W PŁATKU NOSA wygląda duużo gorzej niż gotka.
__________________

Edytowane przez broccolina
Czas edycji: 2013-09-09 o 12:23
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:46   #7
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

A ja bym nawet te włosy niebieskie zostawiła... lub ewentualnie zmiksowała je pasemkami z jakimś popielatym blond.

Kolczykami w nosie również wydaje się w porządku... Choć nie wiem czy dobrze go sobie wyobrażam (nie znam się)... Szczerze powiedziawszy podobają mi się obręcze w nosie- takie troszkę jak u byczka. Niektórym dziewczynom dodaje to cholernie dużo uroku.

W zasadzie nie zwracam uwagi na wygląd ekspedientek ani w perfumerii ani w drogerii... ani nigdzie. No chyba, że są tak wytapetowane, że aż bije to po oczach.
Jeśli naprawdę nie będzie w tym wszystkim przesady, wtedy Twój charakterystyczny wygląd jest raczej atutem. Takiej osoby jak Ty nie da się traktować "bezosobowo" i łatwiej jest Cię zapamiętać.

edit:
Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno - strasznie mnie irytuje ta nagonka na zmodyfikowanych ludzi, niejednokrotnie "kobieca" skwareczka z tapetą i KOLCZYKIEM W PŁATKU NOSA wygląda duużo gorzej niż gotka.
O to, to! Dokładnie... Właśnie coś takiego miałam na myśli pisząco tych zbyt mocno wymalowanych ekspedientkach, które w takiej sytuacji działają na mnie jak antyreklama polecanych przez nie produktów.

Edytowane przez Dziwactwo
Czas edycji: 2013-09-09 o 14:49
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 16:02   #8
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Moim zdaniem niebieskie włosy mogą być, bo teraz są wręcz modne takie kolory, już przeniknęły do mainstreamu. Możesz się tak bronić, jakby co. Ew., jak dziewczyny mówiły, część włosów machnij na jakiś bardziej tradycyjny kolor.

Kolczyki - z wargi zdecydowanie zdejmuj, z nosa najlepiej też, ew. jeśli w skrzydełku to coś małego i łagodnego, raczej srebrna kuleczka lub similka.


Co do zmiany koloru, radziłabym ci uważać. Drogeryjny śliwki i oberżyny niestety najczęściej wychodzą jak nieco bardziej fioletowa wersja mahoniu, więc nie polecam. Lepiej już rozjaśnione włosy płukać gencjaną - gencjana w większym stężeniu daje piękny intensywny fiolet a w małym też ładny, pastelowy fiolecik. Jeśli pasuje ci niebieski kolor włosów, to chłodny fiolet pewnie też będzie pasował. Ale własnie zbyt ciepły, buraczkowy lub zgaszony może niezbyt dobrze wyglądać, stąd radzę ostrożność przy sklepowych "fioletach".


Moim zdaniem przy obecnych trendach w modzie, gdzie elementy gotyckie itp. ostatnio są wręcz bardzo modne i się upowszechniły, mogłabyś zacząć start na praktyki zachowując obecny wygląd, tylko wyjmując co mniej typowe kolczyki. Jeśli ktoś będzie komentował włosy czy pytał, to z lekkim zdziwieniem powiedz, że przecież teraz takie kolory są bardzo modne. No i oczywiście zachowuj się miło, serdecznie, żeby nie stereotypizowali cię za sam wygląd. Zobacz, czy faktycznie kolor włosów jest taką przeszkodą. Jeśli usłyszysz wprost, że twój kolor włosów czy inne elementy wyglądu są nie do przyjęcia, albo zauważysz dużą niechęć, to wtedy możesz działać - imho usuń niebieski z włosów na rzecz srebrzystego blondu, po zakończeniu praktyk będziesz mogła bez problemów wrócić do błękitu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:29   #9
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
ja bym wyjęła kolczyk również z nosa na czas pracy, włosy w zgaszonej śliwce mogą być jeśli będą zadbane, ułożone. Do tego raczej standardowy, nie wyzywający makijaż i styknie
Ja bym z nosa nie wyjmowała jakbys miała jakiś mały. Ja mam złty z kryształkiem i mimo, że pracuje w biurze, mam wykłady z kursantami itp to nikt nigdy nic nie mówił. Fakt mam włosy ciemne nie niebieskie, ale myślę, że jak związesz to będzie spoko
Zresztą drogeria to nie przedszkole czy urząd wiec nie powinien mieć nikt nic przeciwko.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 21:02   #10
framboise_style
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Kolczykiz zdecydowanie trzeba powyjmować, w wielu miejscach są niedopuszczalne. Co do koloru włosów sama nie wiem, ja bym wybrała coś normalnego- fioletowy, czy niebieski to zły pomysł bo będą na Ciebie patrzeć ja na "dziwadło".
framboise_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 02:49   #11
paradize
Przyczajenie
 
Avatar paradize
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Mi osobiście taka ekspedientka by nie przeszkadzała ani trochę. Raczej darzę sympatią takich ludzi, bo zwykle są bardzo mili i otwarci (takich spotykałam). Również, tak jak niektóre dziewczyny wcześniej pisały- zostawiłabym kolor włosów aby sprawdzić jaka będzie reakcja innych osób, ale zrezygnowała z kolczyka w wardze. Noski ma przekłute naprawdę wiele osób i ładnie to wygląda, a nawet powiem, że estetycznie, jeśli kobieta jest schludnie ubrana i pomalowana w tego typu pracy Podsumowując, ja bym przeprowadziła taki mały eksperyment, ale jeśli bardzo zależy Ci na tej pracy i nie możesz sobie na to pozwolić, to jednak bym stonowała bardziej swój wygląd
paradize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 13:28   #12
Drosselmeyers_Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi!
To nawet nie jest rzecz reakcji klientów, do komentarzy jestem przyzwyczajona. Jednak rzecz w tym, że pracodawca może mnie z miejsca skreślić i nawet nie będę miała okazji się wykazać
Cytat:
Moim zdaniem niebieskie włosy mogą być, bo teraz są wręcz modne takie kolory, już przeniknęły do mainstreamu. Możesz się tak bronić, jakby co. Ew., jak dziewczyny mówiły, część włosów machnij na jakiś bardziej tradycyjny kolor.
Kurcze, fajnie by było. Nie staram się być na siłę oryginalna, po prostu taki kolor mi się podoba i do mnie pasuje. Niestety, przynajmniej w Trójmieście nie widuję raczej osób z takim kolorem. I obserwując wieczne poruszenie u przechodniów na ten widok, podejrzewam, że oni też nie widują za często
Cytat:
Co do zmiany koloru, radziłabym ci uważać. Drogeryjny śliwki i oberżyny niestety najczęściej wychodzą jak nieco bardziej fioletowa wersja mahoniu, więc nie polecam. Lepiej już rozjaśnione włosy płukać gencjaną - gencjana w większym stężeniu daje piękny intensywny fiolet a w małym też ładny, pastelowy fiolecik. Jeśli pasuje ci niebieski kolor włosów, to chłodny fiolet pewnie też będzie pasował. Ale własnie zbyt ciepły, buraczkowy lub zgaszony może niezbyt dobrze wyglądać, stąd radzę ostrożność przy sklepowych "fioletach".
O cholera, tego to powinnam się faktycznie obawiać :O
Cytat:
A ja bym nawet te włosy niebieskie zostawiła... lub ewentualnie zmiksowała je pasemkami z jakimś popielatym blond.
Strasznie ciężko byłoby mi ciągle tak kombinować bo farbuję tonerem co tydzień
Cytat:
Poszukaj może kolczyków z neutralną kuleczką w kolorze ciała? Albo przezroczystych? Jestem pewna, że gdzieś takie widziałam, zobacz na Wildcat albo Arif i tak jak mówisz - stożek w nosie, stożek w wardze.
Mogę równie dobrze wyjąć Przezroczyste czasem nosiłam krótko po zrobieniu (coby się nie zrosły), wyglądają upiornie

Może po prostu wrzucę zdjęcie i będzie od razu wiadomo, o czym mowa
Zdjęcie0084.jpg
Drosselmeyers_Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:03   #13
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez Drosselmeyers_Doll Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko byłoby mi ciągle tak kombinować bo farbuję tonerem co tydzień
Na jaki kolor ci się zmywa? Błękitny czy zielonkawy? Ja bym mimo wszystko na twoim miejscu raczej dała się zmyć tonerowi i możesz zastąpić tonerem popielatym albo takim, który tonuje na biało (neutralizuje żółć) albo taką płukanką. Zrobi się z tego jakiś tam srebrzysty blond czy platynka i nie będzie się czego czepiać, a po praktykach, skoro nie będziesz miała styczności z klientami to będziesz mogła wrócić do dowolnego koloru włosów. Jeśli teraz nałożysz na rozjaśnione ciemną farbę, to może być potem bardzo trudno zejść z powrotem do bardzo jasnego. A na ciemnej farbie żaden kolor nie wyjdzie intensywny i czysty, ani czerwony, ani fioletowy, ani żaden inny fajny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:15   #14
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

wtrącę się- Autorko, świetnie wyglądasz
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:51   #15
Drosselmeyers_Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Na jaki kolor ci się zmywa? Błękitny czy zielonkawy? Ja bym mimo wszystko na twoim miejscu raczej dała się zmyć tonerowi i możesz zastąpić tonerem popielatym albo takim, który tonuje na biało (neutralizuje żółć) albo taką płukanką. Zrobi się z tego jakiś tam srebrzysty blond czy platynka i nie będzie się czego czepiać, a po praktykach, skoro nie będziesz miała styczności z klientami to będziesz mogła wrócić do dowolnego koloru włosów. Jeśli teraz nałożysz na rozjaśnione ciemną farbę, to może być potem bardzo trudno zejść z powrotem do bardzo jasnego. A na ciemnej farbie żaden kolor nie wyjdzie intensywny i czysty, ani czerwony, ani fioletowy, ani żaden inny fajny.
Właśnie najdłużej miałam jaśniutkie włosy. Tylko są z natury bardzo cienkie więc ekstremalne rozjaśnianie (z bardzo ciemnego brązu) poszatkowało je już doszczętnie. No i na tak zniszczonych włosach nie utrzymałyby mi się clip-iny a skoro już nie mogę mieć koloru, który mi się podoba to choć niech więcej tych włosiąt będzie

Cytat:
Napisane przez falling_rain Pokaż wiadomość
wtrącę się- Autorko, świetnie wyglądasz
Dziękuję
Drosselmeyers_Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:48   #16
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

Cytat:
Napisane przez Drosselmeyers_Doll Pokaż wiadomość
Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi!
To nawet nie jest rzecz reakcji klientów, do komentarzy jestem przyzwyczajona. Jednak rzecz w tym, że pracodawca może mnie z miejsca skreślić i nawet nie będę miała okazji się wykazać
Kurcze, fajnie by było. Nie staram się być na siłę oryginalna, po prostu taki kolor mi się podoba i do mnie pasuje. Niestety, przynajmniej w Trójmieście nie widuję raczej osób z takim kolorem. I obserwując wieczne poruszenie u przechodniów na ten widok, podejrzewam, że oni też nie widują za często
O cholera, tego to powinnam się faktycznie obawiać :O
Strasznie ciężko byłoby mi ciągle tak kombinować bo farbuję tonerem co tydzień
Mogę równie dobrze wyjąć Przezroczyste czasem nosiłam krótko po zrobieniu (coby się nie zrosły), wyglądają upiornie

Może po prostu wrzucę zdjęcie i będzie od razu wiadomo, o czym mowa
Załącznik 5401686
Jak dla mnie wyglądasz fajnie i taki wygląd w żadnym miejscu pracy mnie nie razi. Dla mnie liczą się kompetencje pracownika to, żeby był czysty i zadbany a nie to jaki ma styl.
Jedynie co to nie podobają mi się brwi.
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:27   #17
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

A ja bym taką optymistką nie była, sporo ludzi (w tym potencjalnych pracodawców) jest konserwatystami i mogą się obawiać że osoba o takim wyglądzie może jednak odstraszać klientów. U mnie w firmie np taki wygląd by nie przeszedł, niby liczą się kompetencje, ale jednak odmienny wygląd może budzić kontrowersje a nie w każdej firmie jest to pożądane.
Nigdy nie widziałam też "odmiennych" osób w żadnej w perfumerii czy drogerii czy to Sephora,Douglas czy Rossmann.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:34   #18
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wygląd "akceptowalny społecznie"

moim zdaniem włosy nie są takim problemem jak brwi. tak jak już ktoś pisał wyżej - zroiłabym przerwę od tonerów, nalożyła to popielate cośtam (sory nie znam sie). ale takie brwi w formie cieniutkich kreseczek sa moim zdaniem zdecydowanie do zmiany czy chcesz dostać tę pracę czy nie (bez obrazy)

tak swoją drogą pamiętam u siebie kasjerkę z carrefour'a - miała z 10 kolczyków w różnych miejscach twarzy i pracowała tam dobrych kilka lat
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2013-09-11 o 09:36
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.