Nos łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 14:09   #1
gwiazdeczka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 39

Nos łódź


Nie długo mam operację nosa u dr. Dorota Żukowska na Piotrkowskiej w Łodzi. Czy jest jakaś osoba która już tam miała operację lub coś słyszała.
gwiazdeczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 06:58   #2
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

gwiazdeczko 17 i jak po operacji noska u dr Żukowskiej?Zadowolona jesteś?Ja niedlugo bede miala u niej operacje i sie strasznie boje efektow;///
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 09:47   #3
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Nos łódź

no wlasnie. jakie efekty?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 13:06   #4
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nos łódź

pogrzebałam w internecie i znalazłam jakieś opinie n/t tej pani doktor:
http://www.operacje-plastyczne.pl/korekta-nosa-2
oraz stronę kliniki w której pracuje:
www.dermed.com.pl
Jak na mój gust to oferta całkiem ciekawa, bo za nos całkowity 4500,- to niedrogo. No i Łódź jest blizej dla mnie niż Poznań - gdzie też ceny są niższe niż w W-wie.
Opinie n/t tej doktor są różne, jak ktoś miał jakieś operacje u niej to please - niech napisze!!!

a i jeszcze prywatna praktyka pani Doktor:
www.plastyczna.med.pl
ceny : za nos 4000 -5000
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 07:53   #5
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

Ja bede miala teraz 5 czerwca operacje nosa u p.dr Żukowskiej i oczywiascie zdam relacje z pobytu w klinice i w koncu jakie efekty operacji,czy jestem zadowolona...Trzymajcie kciuki
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:11   #6
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nos łódź

Super Mycha18 - życzę pieknego noska! A czy mogłabyś jeszcze napisać jaki masz zakres operacji (chrzęstny, kostny) i ile to dokładnie będzie cię kosztować i co wchodzi w zakres zabiegu? jak cię będą ogłupiać: znieczulanie czy narkoza?
pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:15   #7
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

Dziękuję bardzo nioniol.Za operację musiałam zapłacić 4500zł (myślę,że to i tak niedrogo w porównaniu z innymi klinikami).Będę miała znieczulenie ogólne (narkoza).Będzie to operacja całkowita (zwężanie,skracanie,usuwa nie garbka,wyprofilowanie skrzydełek nosa).Przed zabiegiem musiałam zrobić badania:EKG,na grupę krwi,APTT,morfologię.Oper ację mam dopiero o godz. 18.Na następny dzień już wychodzę.Napiszę jak najszybciej.Pozdrowionka
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 18:57   #8
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Nos łódź

3mamy kciuki!
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:09   #9
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 09:58   #10
blondzia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Nos łódź

4500 zł to podejrzanie mało jak za taka operacje ja jak szukałam chirurga troche sie najezdziłam bo w sumie jest to decyzja na cale zycie(najlepiej operowac sie u kogos znanego na ktorego temat jest duzo dobrych opini) i jeszcze nigdzie nie usłyszałam tak niskiej ceny wszedzie deklaruja sie od 6000 w gore .Ja za swoja operacje bede płaciła 8000 (razem z 9 dniowym pobytem w tym 1000zl)
blondzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 14:07   #11
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nos łódź

Dla kogo mało dla tego mało...dla mnie póki co i tyle to dużo. Np. pod Poznaniem ma klinikę dr Stepniewski i tam ceny oscylują koło 5 000, a sam doktor ma naprawdę dobre opinie. Poza tym jest jeszcze Cieszyn Czeski, gdzie sama operacja w przeliczeniu na zł kosztuje ok. 3000... Tylko terminy odległe, bo jest masę chętnych. Cena operacji o niczym nie świadczy, ważne żeby chirurg miał indywidualne podejście do pacjentki, a nie traktował ją jako 5268 przypadek...
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 13:28   #12
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

Juz jestem po operacji...Czuje sie fatalnie,caly czas na srodkach przeciwbolowych,powieki mam spuchniete,fioletowe,boli mnie glowa...najgorsze jest to,ze wczoraj 2 setony splynely mi do gardla,musialam jechac az do zgierza do laryngologa,zeby mi je wyjal;( zdjecie setonow mam dopiero we wtorek;/;/ Nie moge jesc,pije przez rurke...masakra...myslala m,ze nie bedzie tak zle,ale w sumie sama tego chcialam...jak chce sie poprawic wyglad,wlasne samopoczucie to trzeba troszeczke pocierpiec niestety...teraz tylko jestem ciekawa jakie efekty...we wtorek Wam napisze,czy jestem zadowolona,czy warto robic operacje u dr z lodzi..pozdrawiam
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:41   #13
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nos łódź

przykro mi że jesteś naszym królikiem doświadczalnym... i na własnym nosie sprawdzasz umiejętności dr.
mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i niedługo ukaże ci się twój piękny nowy nosek. Ból i siniaki miną, a nos doskonały będzie na całe życie...
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:15   #14
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

Słuchajcie,dzisiaj mialam wyjecie setonow(troszeczke bolalo,dziwne uczucie) i widze pod spodem,ze nosek jest sliczny,maly,fakt,ze jest jeszcze napuchniety,ale i tak ten nosek nie przypomina juz tamtego)) Gips bede miala zdjety dopiero za 2 tygodnie,wiec musze troszeczke jeszcze poczekac...narazie jestem bardzo zadowolona..Pani dr ma narazie u mnie plusa,zobaczymy jak ogolnie nosek bedzie wygladal bez gipsu..Po wszystkim przesle Wam fotke nosa przed i poPozdrawiam Was serdecznie!!!Nioniol dziekuje Ci bardzo za wsparcie!!

Edytowane przez mycha18
Czas edycji: 2008-06-09 o 20:30
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 07:10   #15
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nos łódź

Mycha 18!
Gips pewnie masz już zdjęty? proszę napisz jak nosek wyglada i czy jesteś zadowolona? No i jeżeli możesz to przeslij zdjęcia! plisssssssssss!!!! nioniol@wp.pl
pzdr.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:38   #16
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

Oczywiscie gipsu nie mam juz tydzien..Zdjela mi go sama dr Żukowska.Na poczatku jak sie zobaczylam w lusterku to masakra,plakac mi sie chcialo.Nos byl jakis dlugi,zaokraglony,spuchni ety,twarz wydawala sie zupelnie inna..Chcialam miec swoj dawny nos! Doktorowa kazala mi masowac nos i niewiem czy to po tych masazach,ale nos po kilku dniach jakby sie skrocil,opuchlizna zostala jeszcze tylko na czubku nosa..Widze jak nos zmienia sie z dnia na dzien,oczywiscie na lepsze Nioniol jak zejdzie ta opuchlizna z tego czubka nosa to zrobie fotki i Ci przesle przed operacja i po(mysle,ze tak za miesiac juz nosek bedzie super)..Ale jestem bardzo zadowolona,ze zrobilam operacje wlasnie u dr Żukowskiej jak widze jak moj nos wygladal dawniej..zmiana jest diametralna!!Pozdrawiam Was serdecznie!
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:40   #17
mycha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nos łódź

.

Edytowane przez mycha18
Czas edycji: 2008-07-26 o 13:39
mycha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 20:48   #18
AGA7227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Nos łódź

Nie wiem czy dobrze kojarze ale wydaje mi sie ze razem czekalysmy na zdjecie gipsu, ty weszlas pierwsza.z tego co piszesz to jestes zadowolona , u mnie to nie jest tak wesolo.
AGA7227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.