krem przeciwzmarszczkowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 10:57   #91
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Krem przeciwzarszczkowy do cery suchej

ja obecnie używam kremu z Avonu z serii Anew, a dokładniej Anew Aqua Youth. Wg producenta jest na noc i na dzień. Ale ja używam go tylko raz dziennie-rano (idealnie pasuje mi pod podkład). Na noc nakładam mocno nawilżające i tłustsze kemy . Krem ten ma żelową konsystencję, szybko się wchłania . Na dana chwilę spisuje się dobrze
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:04   #92
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Krem przeciwzarszczkowy do cery suchej

Ja ratując moją twarz (po experymentach z kremami) kupiłam la roche posay toleriane ultra
mam strasznie suchą buzię a papule jak płomien czerwone swędzące/ pieczące tragedia

2 razy posmarowałam kremem i ulga


dostałam w zestawie wodę z la roche piszę że opóznia starzenie się skóry rewela heh testuję
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2013-03-07 o 11:05
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:53   #93
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

Mój robaczek używa kremu, który mu kupiłam, czyli krem regeneracyjny dla mężczyzn, oczywiście jest też przewzmarszczkowy, mój miś mowi, że jestem jego największym skarbeńskiem, bo jego skóra nigdy nie była gładsza
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 14:31   #94
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Dziewczyny, mam ok.30 lat i zaczynają pojawiać mi się zmarszczki wokół oczu Czy ktoś mógłby polecić krem, który rzeczywiście działa?
Jeśli znacie taki specyfik, który naprawdę Wam pomógł proszę o info. Mam już dość wywalania kasy na kosmetyki, które nie działają...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:06   #95
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ok.30 lat i zaczynają pojawiać mi się zmarszczki wokół oczu Czy ktoś mógłby polecić krem, który rzeczywiście działa?
Jeśli znacie taki specyfik, który naprawdę Wam pomógł proszę o info. Mam już dość wywalania kasy na kosmetyki, które nie działają...
Krem przeciwzmarszczkowy działa zanim pojawią się zmarszczki. Niestety nie ma kremu, który zlikwidowalby istniejące zmarszczki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:13   #96
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam ok.30 lat i zaczynają pojawiać mi się zmarszczki wokół oczu Czy ktoś mógłby polecić krem, który rzeczywiście działa?
Jeśli znacie taki specyfik, który naprawdę Wam pomógł proszę o info. Mam już dość wywalania kasy na kosmetyki, które nie działają...
ogolnie to zaden cudow nie robi
wiekszosc kremikow wygladza, poprawia koloryt, byc moze kremy stopuja konserwuja nasza twarz aby sie juz nie pogarszala
ale zeby zniwelowac zmarszczki to takiego nie mialam ani o takim nie slyszalam
takim najbardziej widocznym z dzialaniem mialam po roc retin ox na noc stosowanego przez pare lat non stop, cala seria byla dobra od razu moja cera jasniala i byla wygladzona, byc moze ze na zmarszczki takze cos po dlugim czasie zadzialal bo nie narzekam a jestem od Ciebie starsza

na pewno warto cos stosowac w tych kremach sa konserwanty, natluszczaja i odzywiaja twarz wiec samo to zwalnia proces starzenia

kremy ktore podejrzewam o dobroczynne dzialanie jedne z leprzych na naszym rynku ktore sama wyprobowalam to
ADN Yves Rocher
Vichy, Liftactiv Serum 10
Avene ELUAGE i
YSTHÉAL+

dzialanie takie jak koljenosc nie napisalam przypadkowo

nie kupuj kremow z kolagenem, ten nie jest w stanie fizycznie wnikac do naszej skory, zostalo to udowodnione naukowo wiec nie moze dzialac
do tej pory najbardziej dzialajaca substancja jest retinol stosowany dlugo !!!! ale z moich doswiadczen to i kwas hialurynowo dziala bardzo ladnie

jesli chcesz szybko pprawic kondycje Twojej skory jest tez dobre serum z dermiki Future GF, natychmiastowa poprawa jakosci skory twarzy , na zmarszczki jednak nie zauwazylam zandego dzialania byc moze stosuje go zbyt krotko bo tylko 1 miesiac

najleprzym sposobem na zmarszczki jest botulina i kwas pod skore jeszcze niec leprzego nie wymyslili efekt jest cudowny polecam

pozdrawiam
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:52   #97
hazell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 22
Dot.: Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Cytat:
Napisane przez Blackigirl Pokaż wiadomość
ogolnie to zaden cudow nie robi
wiekszosc kremikow wygladza, poprawia koloryt, byc moze kremy stopuja konserwuja nasza twarz aby sie juz nie pogarszala
ale zeby zniwelowac zmarszczki to takiego nie mialam ani o takim nie slyszalam
takim najbardziej widocznym z dzialaniem mialam po roc retin ox na noc stosowanego przez pare lat non stop, cala seria byla dobra od razu moja cera jasniala i byla wygladzona, byc moze ze na zmarszczki takze cos po dlugim czasie zadzialal bo nie narzekam a jestem od Ciebie starsza

na pewno warto cos stosowac w tych kremach sa konserwanty, natluszczaja i odzywiaja twarz wiec samo to zwalnia proces starzenia

Konserwanty w kremie są po to, żeby konserwować krem a nie skórę.
hazell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 18:36   #98
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Cytat:
Napisane przez hazell Pokaż wiadomość
Konserwanty w kremie są po to, żeby konserwować krem a nie skórę.
Masz rację
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 12:13   #99
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Krem przeciwzmarczkowy - ktry działa

Dzieki dziewczyny i Blackgirl za wyczerpująca odpowiedz. Chyba poczytam recenzje o tych kremach... Jesli jeszcze ktos ma jakies propozycje to tez bede wdzieczna. Moga tez byc jakes z tych bardzo drogich. Jedyna rzecz na jakiej mi zalezy, to aby dzialal i byl zdrowy dla skory...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 12:02   #100
lola1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

mój mężczyzna używa kremu flosleka (strasznie się wstydzi tych zmarszczek chociaż dla mnie są nawet seksowne) nie wydaje na to specjalnego majątku (przynajmniej tak si,ę zarzeka :P)
lola1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:48   #101
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Witam dziewczyny ,nieco odswiezam watek, w sprawie kremow przeciwzmarszczkowych ,przed 30stka uzywalam Yves Rochera kremu z skladnikami ryzu ,byl niezly ,obecnie od roku Guinot ,sa to dobre kremy ,nawet te z kollagenem na mnie sie spisuja.
Tzn ,utrzymuja skore a takim stanie jak jest plus nawilzenie plus nie tworza sie nowe zmarszczki. A co dziewczyny pisaly wczesniej zaden krem nie zlikwiduje zmarszczek ktore juz istnieja. Tak. Ale krem moze skutecznie opoznic powstawanie nowych. Czy ktos sie podzieli doswiadczeniem na temat dobrych kremow?
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 17:27   #102
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

ja właściwie przed trzydziestka nie miałam potrzeby stosować żadnego kremu przeciwzmarszczkowego. Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej. Mam zmarszczki mimiczne, które niechlubnie przypominają mi o wieku. Bez stosowanie kremu byłoby marnie. Teraz używam L'oreala i drugi mniej znanej firmy DLA. Najlepiej działają kremy stosowane na noc. Rano dodatkowo mam swój sekretny składnik, w postaci podkładu przeciwzmarszczkowego Revitalift L'Oreala. Jak dla mnie jest super bo ma takie serum w składzie i fajnie wypełnia zmarszczki i delikatnie napina skórę. W pewnym wieku podkład jest równie ważny co krem na noc.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 08:06   #103
pannaoset
Przyczajenie
 
Avatar pannaoset
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Powiedz mi czy ten pokład Revitalift trzeba nakładać na krem L'Oreala , bądź innej firmy, ze składnikiem przeciwzmarszczkowym dla zwiększenia efektów. Czy może nakładasz go na jakąś bazę?
Właśnie kończy mi się podkład i mam ochotę przetestować coś nowego.
pannaoset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:53   #104
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

wiesz co to zależy, jak mam przesuszona skórę to nakładam krem nawilżający. Ale z reguły jak wstanę rano i mam ogarnąć i siebie i dziecko to nakładam sam podkład i tak naprawdę to mi starcza. Musisz sama poeksperymentować, to serum ma w składzie 6 aktywnych składników, uważam że to całkiem nieźle.
Najważniejsze to znać potrzeby własnej cery i dostosować do niej krem, podkład czy zabiegi u kosmetyczki.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 11:53:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.