pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-02, 15:59   #31
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

helen_ridley napisał(a):
> wiem że na samoopalacz, np. gdy sie go za dużo nałoży i tworzą sie plamy, wspanialy jest sok z cytryny albo woda utleniona.Możesz spróbować w Twoim przypadku.
Dziś spróbuję z tą cytrynką. Oby się udało
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 16:31   #32
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

A moze chodzi tu po prostu o samoopalacz? z tego cos ie orientuje nie tylko zalezy to od przygotowania skory, ale i od firmy (a moze bardziej skladu) samego kosmetyku.

Ja pare razy uzywalam samoopalacza Nivea (w postaci balsamu, a nie spraya, bo i taki istnieje). Mieszalam go z balsamem brazujacym Kolastyny. Kolorek wychodzil ladny, pomaranczowa nie bylam i schodzilo naprawde ladnie-zadnych plam.
Aha, dodam, ze zadnych peelingow nie robilam wczesniej, ale kosmetykow nie dawalam duzo i czekalam az ladnie wsiagna w skore przed zalozeniem czegokolwiek na "opalane" miejsca

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 17:39   #33
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

młodaa napisał(a):
> A moze chodzi tu po prostu o samoopalacz? z tego cos ie orientuje nie tylko zalezy to od przygotowania skory, ale i od firmy (a moze bardziej skladu) samego kosmetyku.
zgadzam się w 100% z młodaa!
dawniej używalam różnych samoopalaczy, ale naprawdę przekonałam się, że firma odgrywa niestety dużą role jeśli chodzi o "złażenie" kolorku ze skóry. ja teraz używam L'oreal'a i schodzi baaardzo równomiernie, jak zwykla opalenizna, czyli po prostu blaknie.podobnie jest z Niveą choć uważam, że ten pierwszy jest o niebo lepszy.
moze MagJo wyprobuj taki własnie specyfik. naprawdę polecam
pzdr
Marta
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 17:49   #34
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Samoopalacz w piance szybko sie wchlania i nalezy w miare sprawnie rozprowadzic go na skorze i to moze byc jakims utrudnieniem,ale sa tez plusyŁadny kolorek i zero tłustego filmu na skórze...

pozdr
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 17:51   #35
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

MartusiaJ napisał(a):
> młodaa napisał(a):
> > A moze chodzi tu po prostu o samoopalacz? z tego cos ie orientuje nie tylko zalezy to od przygotowania skory, ale i od firmy (a moze bardziej skladu) samego kosmetyku.
> zgadzam się w 100% z młodaa!
> dawniej używalam różnych samoopalaczy, ale naprawdę przekonałam się, że firma odgrywa niestety dużą role jeśli chodzi o "złażenie" kolorku ze skóry. ja teraz używam L'oreal'a i schodzi baaardzo równomiernie, jak zwykla opalenizna, czyli po prostu blaknie.podobnie jest z Niveą choć uważam, że ten pierwszy jest o niebo lepszy.
> moze MagJo wyprobuj taki własnie specyfik. naprawdę polecam
> pzdr
> Marta

Może faktycznie macie rację... Może wypróbuję coś innego, ale na razie postanowiłam dać Dax'owi jeszcze jedną szansę, bo w sumie zanim sobie zrobiłam tą przerwę, to byłam bardzo zadowolona z efektu. Czekam tylko aż resztki koloru ze mnie zejdą...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 17:54   #36
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Kiria napisał(a):
> Samoopalacz w piance szybko sie wchlania i nalezy w miare sprawnie rozprowadzic go na skorze i to moze byc jakims utrudnieniem,ale sa tez plusyŁadny kolorek i zero tłustego filmu na skórze...
>
> pozdr
Z tym się zgadzam w 100%, choć szczerze mówiąc z samym rozsmarowaniem nie miałam problemów. Kolorek wyszedł równy, ładny (złoty brąz), skóra nie śmierdziała, no i prawie od razu można było się ubrać. Jedyne wady to jak na razie to, że schodzi nie równo i troszkę brudzi prześcieradło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 18:04   #37
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Serio uzywam daxa od 2 miesiecy i zawsze kolorek po prostu mi blakł i w subtelny sposob stawalam sie albinoskiemWiec nie wiem czy tu chodzi o firme??
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-02, 18:18   #38
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Uzywalas tego samoopalacza juz wczesniej??A jesli tak to czy zawsze tak nierownomiernie Ci schodzil??
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 19:24   #39
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Kiria napisał(a):
> Uzywalas tego samoopalacza juz wczesniej??A jesli tak to czy zawsze tak nierownomiernie Ci schodzil??
Wcześniej go nie używałam. To dopiero moje pierwsze kroki...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 07:48   #40
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: pierwszy raz z samoopalaczem... pomóżcie

Kiria napisał(a):
> Serio uzywam daxa od 2 miesiecy i zawsze kolorek po prostu mi blakł i w subtelny sposob stawalam sie albinoskiemWiec nie wiem czy tu chodzi o firme??

Mam to samo. Kolor po prostu się zmywa.. ale równomiernie. żadnych plam, placków.. ostatnio doszłam do wniosku, że jestem samoopalaczowym geniuszem [czytając o tych wszystkich problemach], bo nie robią mi się smugi, opalenizna schodzi jak powinna, skóra nie jest żółta - a używałam już i Kolastyny i Daxa i L'Oreala - efekt ten sam.

Zastanawiam się skąd te problemy i tak sobie myślę, może dziewczyny za dużo sobie aplikują "na raz". Ja robię tak, że mieszam w proporcji pół/pół, smaruję dwa dni pod rząd a potem dzień, dwa przerwy.. I wszytsko gra.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.