Czarna bawełna farbuje. Co robić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 19:21   #1
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476

Czarna bawełna farbuje. Co robić ?


Kupiłam sobie czarne spodnie, 100% bawełny. Wyglądam i czuję się w nich świetnie. Jestem zadowolona bo jestem dość nietypowa jeśli chodzi o figurę i wreszcie znalazłam idealne spodnie. Ale... no właśnie problem tkwi w tym, że one farbują. Jak cały dzień jestem w nich na uczelni to potem mam takie trochę sine uda. Nawet nie chcę mysleć, co będzie jak mi zmokną w czasie deszczowej pogody. Pytanie: czy da się coś z tym zrobić ? Może barwnik zejdzie po pierwszym praniu ? Bo jeśli chodzi tylko o te sine nogi (rozbierać się nie mam nigdzie zamiaru na zewnątrz, a jak idę do lekarza to założe wyjątkowo inne, które mam na specjalną okazję). Nie oddam tych spodni. Buuu, błagam, poradźcie coś ( ta ostatnia emotka, wiem, bez sensu, ale ona taka fajna jest hehe). Aja, i jakby się nie dało nic zrobić to jeszcze mam pytanko, czy te spodnie moga ufarbować jasne siedzenie, na którym umieszczam swój szanowny tył ?
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:58   #2
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Czarna bawełna farbuje. Co robić ?

tez mialam podobny problem. tylko ze oprocz sinych nog mialam tez sine dlonie i efekt brudnych paznokci :/
problem minął po 2-3 praniach, po kolejnych kilku spodnie (dzinsy) z kruczoczarnych zrobiły się bardzo ciemno - ale jednak granatowe.

gdzies czytalam zeby do plukania farbujacych rzeczy dodac odrobine octu, ale sprawdz to sobie jeszcze bo nie jestem tego pewna.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:41   #3
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Czarna bawełna farbuje. Co robić ?

przy praniu ostatnie płukanie zrobić z odrobiną octu.
Nic się nie stanie spodniom, a kolor się utrwali.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.